Сторінок:
Actions
  • #1 від Мазепа Київ 13 Jun 2022
  • Краще в одній гілці збирати думки різних спеців про воєнні дії..
     
    Олег Жданов объяснил, почему Украина до сих пор не дождалась дальнобойной артиллерии от некоторых стран Европы
  • #2 від Feral Cat 13 Jun 2022
  • Аналітики-паралітики...
  • #3 від Мазепа Київ 13 Jun 2022
  • які є  :gigi:
  • #4 від ruthene 14 Jun 2022
  • Олег Жданов...
    :fp2
    А що кажуть військові аналітики  високого рівня в США та Великої Британії, що працюють там військовими консультантами ?  :smilie7:

    До речі:

    18 лютого 2022 року. Олег Жданов. Це нагнітання ситуації, – Жданов про загрозу нападу Росії
    https://24tv.ua/tse-nagnitannya-situatsiyi-zhdanov-pro-novini-rosiyi-i-ukrayini_n1871386
    "Це спроба знову натиснути на політичне керівництво України, у контексті продажу "поганого миру" замість "хорошої війни",
    – заявив військовий експерт
    "Думаю, що це продовження інформаційної операції, яку розпочали ще 30 жовтня, оскільки 16 лютого її ціль – поступки з боку Росії – не досягнули. Саме тому вона триває" :smilie7:

    А ці "прогнози" ще раніше:

    5 квітня 2021. Олег Жданов. "Росія не нападе на Україну — експерт назвав дві ознаки"
    https://old.u24.ua/ua/obshestvo-news/9067-rossiya-ne-napadet-na-ukrainu-ekspert-nazval-dva-priznaka
    "На жаль, йде велика геополітична гра між США та Російською Федерацією. Вона полягає саме в битві за Україну. Кожен використовує її на свою користь"

    23 листопада 2021. Олег Жданов. "Путін не нападе, оскільки у Росії зараз інший головний біль"
    https://opinions.glavred.net/putin-napadet-pochemu-v-ukraine-vnov-zatyanuli-staruyu-pesnyu-10320992.html

    Писи: Я колись так само думав, що "хуйло не нападе, це - блеф та залякування":smilie7:
  • #5 від Адам Жоржович 14 Jun 2022

  • Писи: Я колись так само думав, що "хуйло не нападе, це - блеф та залякування":smilie7:

    Головний експертний аргумент до війни - надостатня кількість військ, скупчених на кордонах та їх розмазанність по періметру. Ну так їх і виявилося недостатньо і довелося на ходу перегравати в бік "нє больна-та і хатєлось, ми вапщє только за далбасом прішлі - а то бил атвлєкающій маньовр".  :smilie8:
  • #6 від Мазепа Київ 14 Jun 2022
  • Трійця МШБ їде в Київ

  • #7 від Комашки 14 Jun 2022
  • Писи: Я колись так само думав, що "хуйло не нападе, це - блеф та залякування":smilie7:
    :smilie10:
    якісь жорсткі камінаути від автора теми про московію
  • #8 від Комашки 14 Jun 2022
  • Краще в одній гілці збирати думки різних спеців
    :lol:
    цікаво, в гриценка теж є відеобложик?
  • #9 від Мазепа Київ 14 Jun 2022
  • Піонтковський розповів, що війну в Україні можуть вирішити Велика Британія та Польща

  • #10 від likemovie 14 Jun 2022
  • Філософське питання.Україна зараз несе жертви,співрозмірні з втратами у Другій Світовій.ТОбто Зе сукупністю дій і бездіяльності ввів Україну в найгірший стан з усіх можливих.Тобто-сукупність дій Зе-банди-привела до катастрофи,11 млн біженців.Якби Гетьманом був ПЕтро-була б така катастрофа?Ясно,що ні.Напав би путлер на ПЕтра?Я думаю-ні,але все одно,навіть якщо б напав-Україна була б набагато краще підготовлена до війни.ТОбто Зе-це найгірший президент в історії України,і це в результаті логічних висновків-доведена теорема.
  • #11 від Мазепа Київ 14 Jun 2022
  • Філософське питання.Україна зараз несе жертви,співрозмірні з втратами у Другій Світовій.ТОбто Зе сукупністю дій і бездіяльності ввів Україну в найгірший стан з усіх можливих.Тобто-сукупність дій Зе-банди-привела до катастрофи,11 млн біженців.Якби Гетьманом був ПЕтро-була б така катастрофа?Ясно,що ні.Напав би путлер на ПЕтра?Я думаю-ні,але все одно,навіть якщо б напав-Україна була б набагато краще підготовлена до війни.ТОбто Зе-це найгірший президент в історії України,і це в результаті логічних висновків-доведена теорема.

    так але його підтримує несвідома маса.. :smilie9:
  • #12 від Capitain Cubs 14 Jun 2022
  • Аналітика така.
    Повноцінна допомога буде коли шлимазл буба покається, розгонить своє шапіто і створить нормальний уряд національної єдності.

    Все інше в очах Заходу - галімий симулякр
  • #13 від Мазепа Київ 14 Jun 2022
  • ХТО ЗДАВ ХЕРСОН ТА ЯК І ХТО ВІДСТОЯВ МИКОЛАЇВ – ЛЕГЕНДАРНИЙ ГЕНЕРАЛ МАРЧЕНКО В "ЧАС: ONLINE"

  • #14 від Адам Жоржович 14 Jun 2022
  • Філософське питання.Україна зараз несе жертви,співрозмірні з втратами у Другій Світовій.

    На щастя і близько не співрозмірні.
  • #15 від Йожин з бажин 15 Jun 2022
  • Аналітика така.
    Повноцінна допомога буде коли шлимазл буба покається, розгонить своє шапіто і створить нормальний уряд національної єдності.

    Все інше в очах Заходу - галімий симулякр

    Бг-г-г...

    Полноценная помощь будет тогда, когда армия РФии будет на расстоянии прямой видимости от границьі бьівшего СССР.

    Ни минутой раньше!
  • #16 від RG 15 Jun 2022
  • Кацапєрдь на смєну заступила   :moskali:
  • #17 від Capitain Cubs 15 Jun 2022
  •  :shuffle:

  • #18 від Capitain Cubs 15 Jun 2022
  • Жданова викреслюю :smiley14:



    Захід дає гроші клоунам, клоуни виплачують гроші ікспєрдам, які з розумним єбалом розповідають , що цих грошей мало.
    Інформаційно-аналітичний відкат
  • #19 від RG 15 Jun 2022
  • Я взагалі не розумію, якого хера з того Жданова зробили гуру ?   :fp2

    Пару разів по ящику прослухав одним вухом - таке собі ні про що, переливання з пустого в порожнє. 
  • #20 від Йожин з бажин 15 Jun 2022
  • Я взагалі не розумію, якого хера з того Жданова зробили гуру ?   :fp2

    Пару разів по ящику прослухав одним вухом - таке собі ні про що, переливання з пустого в порожнє.

    Моллюскам вообще не свойственнен мьіслительньій процесс.

    Не расстраивайся! Главное чтоб у тебя слюноотделение работало.
  • #21 від medved 15 Jun 2022
  • :smilie10:
    якісь жорсткі камінаути від автора теми про московію

    так, це треба бути якимось особливо довбанутим дятлом, щоб думати, що Мордор не нападе
  • #22 від Uki 15 Jun 2022
  • Я взагалі не розумію, якого хера з того Жданова зробили гуру ?   :fp2

    Пару разів по ящику прослухав одним вухом - таке собі ні про що, переливання з пустого в порожнє.

    Я взагалі блогерів не слухаю. Порожня витрата часу
  • #23 від RG 15 Jun 2022
  • .

    Кацапєрдь, смокчи в кадировського куратора і не відволікайся   :smilie5:
  • #24 від Йожин з бажин 15 Jun 2022
  • Как сроки однако смещаются.

    К чему бьі это?

    Начало: через одну-две недельки контрнаступ!

    Чуть позже: Украина перейдёт в контрнаступ в конце июня-июле!

    Мьі сейчас здесь: Генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко, який командує обороною Миколаєва з 24 лютого, прогнозує успішний контрнаступ ЗСУ й звільнення захоплених територій до кінця літа за умови надання Україні всього необхідного озброєння.

    ......

    Final
  • #25 від Мазепа Київ 17 Jun 2022
  • Что на самом деле произошло в Рамштайне/ Цели США на новом этапе войны в Украине/ № 246 - Юрий Швец

  • #26 від Lina 17 Jun 2022
  • Как сроки однако смещаются.

    К чему бьі это?

    Начало: через одну-две недельки контрнаступ!

    Чуть позже: Украина перейдёт в контрнаступ в конце июня-июле!

    Мьі сейчас здесь: Генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко, який командує обороною Миколаєва з 24 лютого, прогнозує успішний контрнаступ ЗСУ й звільнення захоплених територій до кінця літа за умови надання Україні всього необхідного озброєння.

    ......

    Final

    Знову якісь політичні ігри ведуть. А може й розборки. Бо, кажуть, щось там з Наєвим виясняють.
  • #27 від Мазепа Київ 17 Jun 2022
  • ⚡️ПІОНТКОВСЬКИЙ: ультиматум Зеленському, британці готові воювати, параліч НАТО, слово за Пентагоном
    16 черв. 2022 р.

  • #28 від Capitain Cubs 17 Jun 2022
  • ⚡️ПІОНТКОВСЬКИЙ: ультиматум Зеленському, британці готові воювати, параліч НАТО, слово за Пентагоном
    16 черв. 2022 р.



     :fp2

    Наташа в засмальцьованому халаті з маскою на єблі і на фоні під"їзда хрущоби :weep:
  • #29 від Мазепа Київ 18 Jun 2022
  • Юрий Швец
    В Украине создается “натовская” армия
  • #30 від ЮАР 18 Jun 2022
  • Якого ху дідька!

Сторінок:
Actions