Сторінок:
Actions
  • #31 від ЮАР 23 Feb 2021
  • А ти прихильник чого й кого? Чи сам по собі, пан-атаман?

    Я прихильник ЄС, але це не виключає того, що я маю свою думку, на відміну від тебе.
  • #32 від arrow 23 Feb 2021
  • Ну що, ти вже почув реакцію ЄС.
    Геращенко коментувала хз ВР.

    Я завжди підтримую позицію ЄС й Петра. І в цьому випадку без виключень.
    Так само й тобі рекомендую не ліпити з себе чергового хуторянського гетьмана-розумаку.
    Дочекайся спокійно реакції тих, хто усвідомлює контекст ситуації, а не лише медійний хайп, який ти дуже полюбляєш.
  • #33 від ЮАР 23 Feb 2021
  • Стерненко окрім того, що обсирав Пороха і це - факт...був реальною загрозою для всіх одеських антиукраїнських покидьків і колаборантів. І це теж факт.

    Так, обсирав, за ті прорахунки, які робив Порошенко, а прорахунків у нього було чи мало, як і дуже правильних рішень.
  • #34 від Geo 23 Feb 2021
  • Те, що зробив цей донецький кінчений суддя-ватник (з бюстамі лєніна і сталіна) зі Стерненком - це ПОВНИЙ БЄСПРЄДЄЛ - перше.
    І не дивлячись на те, що Стерненко ГНАВ НА ПОРОХА....я на боці Стерненка однозначно - друге.

    Дуже не хочу помилитися, як я в свій час помилився (як і майже ми всі) з Надькою Савченко.
  • #35 від arrow 23 Feb 2021
  • Я прихильник ЄС, але це не виключає того, що я маю свою думку, на відміну від тебе.

    А яка цінність твоєї думки окрім як потішити твоє власне его.
    Ти ж диванний писака, так само як і я. Чим ти тішишся? Вищою паперовою короною?
  • #36 від arrow 23 Feb 2021
  • Те, що зробив цей донецький кінчений суддя-ватник (з бюстамі лєніна і сталіна) зі Стерненком - це ПОВНИЙ БЄСПРЄДЄЛ - перше.
    І не дивлячись на те, що Стерненко ГНАВ НА ПОРОХА....я на боці Стерненка однозначно - друге.

    Дуже не хочу помилитися, як я в свій час помилився (як і майже ми всі) з Надькою Савченко.

    Саме так. Тому не треба займатися самодіяльністю в таких випадках.
  • #37 від ЮАР 23 Feb 2021
  • а не лише медійний хайп, який ти дуже полюбляєш.

    Ну шо за бидляцька манера вішати ярлики?

    Який в дупу хайп?
    Хлопець з дитинства захоплювався історією і літературою України (в Одесі!), ніколи не звертав з патріотичної, проукраїнської позиції.
    Пережив декілька зазіхань на своє життя на замову покидька Труханова.
  • #38 від arrow 23 Feb 2021
  • Ну шо за бидляцька манера вішати ярлики?

    Який в дупу хайп?
    Хлопець з дитинства захоплювався історією і літературою України (в Одесі!), ніколи не звертав з патріотичної, проукраїнської позиції.
    Пережив декілька зазіхань на своє життя на замову покидька Труханова.

    Оце саме те, хайп.

    Гео тобі вже навів приклад Савченко. Були й інші "100% патріоти" - Парасюк, Грішін, Соболєв, Білеькийй тощо тощо.

    Ти зрозумій, шо у кожного є своя ціна і своє складне життя, якого ти зі свого дивана не бачиш.

    Сиди й чекай, коли знаючі люди зафіксують свою позицію, а не  вистрибуй першим зі своєю "цінною думкою".

    Зарозумілість та пихатість - це два смертних гріхи хахлізму.
  • #39 від ЮАР 23 Feb 2021
  • Я ж тобі вже написав - Ірина Геращенко засудила.

    Чи тобі лише Порошенко має підказувати?
  • #40 від arrow 23 Feb 2021
  • Я ж тобі вже написав - Ірина Геращенко засудила.

    Чи тобі лише Порошенко має підказувати?

    А ти упоротий, я бачу, корона таки тисне.

    Я тобі написав - підтримую позицію ЄС (яку оголосила Геращенко)

  • #41 від arrow 23 Feb 2021
  • Станом на зараз справа Шеремета  - це вже не "випадковість", а закономірність.
  • #42 від Южанин 23 Feb 2021
  • оскільки вони мають повноту інформації, недосяжну для нас.
    І я повністю довіряю їх висновкам.


    Вот именно  :smiley24:

    У на привыкли горлопанить "Роттердам" "торговля на крови" по вбросам журнашлюх, которые вообще не имеют понятия о предмете крика.
  • #43 від polelis 23 Feb 2021
  • Стерненко окрім того, що обсирав Пороха і це - факт...був реальною загрозою для всіх одеських антиукраїнських покидьків і колаборантів. І це теж факт.

    Обсирав...

    Вірю, що Порошенко все ж засудить незаконність вироку.
    Проте реакція буде трішки запізнілою, і не дуже емоційною, бо треба  спочатку вгамувати образу,
    подивитися на реакцію суспільства... порахувати все...
    Хто від цього виграє не важко здогадатися.
  • #44 від arrow 23 Feb 2021
  • Денис Казанский
    32m ·

    Оказывается, Сергій Стерненко судил судья Виктор Попревич из Донецка, который ещё до войны был хорошо известен на весь город тем, что установил у ворот собственного особняка бюсты Ленина и Сталина. Надо же, я думал он давно на пенсии или в России.

    Видимо, никто другой выполнять заказ ОПЗЖ и Портнова не согласился.
    Потому-то и перенесли заседание на 23 февраля. Специально захотели поглумиться.

    Понятно, что все это мракобесие не имеет с правосудием ничего общего. В нормальной стране этого любителя ГУЛАГа и сталинщины к суду даже не подпустили бы.
  • #45 від Южанин 23 Feb 2021
  • Это суд первой инстанции,приговор  которой не вступил в законную силу. Будет еще апелляция. Вот между этими инстанциями и сделаем свой вывод.  :smilie7:

    Уверен , что это дело по любому дойдет до Верховного суда.  Если апелляция и отменит приговор суда первой инстанции , то кассационную жалобу подаст та сторона.

    В любом случае ломать копья еще очень рано.
  • #46 від arrow 23 Feb 2021
  • Это суд первой инстанции,приговор  которой не вступил в законную силу. Будет еще апелляция. Вот между этими инстанциями и сделаем свой вывод.  :smilie7:

    Враховуючи, що Стерненко мочив Петра та сприяв приходу зе-підарів, ситуація не настільки драматична - НМД.
  • #47 від likemovie 23 Feb 2021
  • Треба підтримати Стерненка безвідносно від того,що він творив щоб зебіл захопив владу.Те,що в нас судів нема,а є портновські банди-це факт.Недавно в одесі відпустили під заставу донецького сепара.
  • #48 від arrow 23 Feb 2021
  • Треба підтримати Стерненка безвідносно від того,що він творив щоб зебіл захопив владу.Те,що в нас судів нема,а є портновські банди-це факт.Недавно в одесі відпустили під заставу донецького сепара.

    Підтримка буде, але без фанатизму.

    Стерненко - гравець на високих ставках, з власними мега-амбіціями, які нікуди не подінуться.
  • #49 від Южанин 23 Feb 2021
  • Обращаю внимание , что эпизод с самообороной, на который напирала та сторона,  уже не фигурирует.  :smilie7:
  • #50 від Geo 23 Feb 2021
  • Порох в Твіттері ЗАСУДИВ. Персонально в Твіттері. Читайте.
  • #51 від Geo 23 Feb 2021
  • #52 від arrow 23 Feb 2021
  • Порох в Твіттері ЗАСУДИВ. Персонально в Твіттері. Читайте.

    Петро знає, як з ворогів робити союзників.
  • #53 від Утренняя палка 23 Feb 2021
  • За судью теперь тревожно
  • #54 від Южанин 23 Feb 2021
  • Приговора еще нет , он не вступил в законную силу. Следствия тоже уже нет.   Мера пресечения для Стретенка осталась та же что и была , не связанная  с лишением свободы и помещением в СИЗО. Для него ничего не изменилось. Теперь ждем апелляции, решение которой может полностью изменить весь расклад.  С  одной стороны апелляция тоже одесская, с другой стороны  впереди киевская кассация , суд , который Порошенко успел реформировать. Вот и посмотрим на работу реформированного звена судебной системы.  Я не исключаю виновности Стретенко, как и его невиновности . Но решение Верховного суда должно быть таким что-бы вообще не возникло ни каких вопросов у юристов. А Верховный суд будет при любом раскладе в апелляции.
  • #55 від ЮАР 23 Feb 2021
  • Приговора еще нет , он не вступил в законную силу. Следствия тоже уже нет.   Мера пресечения для Стретенка осталась та же что и была , не связанная  с лишением свободы и помещением в СИЗО. Для него ничего не изменилось.

    Де ви це знаходите?
    Стрененку в залі суду одягли кайданки, посадили в автозак, і відвезли у СИЗО.
    Дивись стрім на першій сторінці.
  • #56 від Южанин 23 Feb 2021
  • Не читая приговора суда, лично меня настораживает конфискация.  Это само по себе говорит о том , что все совсем не так как воют малограмотные журнашлюшки и примкнувшие к ним крикуны.
  • #57 від Южанин 23 Feb 2021

  • Стрененку в залі суду одягли кайданки, посадили в автозак, і відвезли у СИЗО.
    Дивись стрім на першій сторінці.

    А что там в этом стриме было? Уверен , что 70% информации ты пропустил. По каким мотивам суд изменил меру пресечения? И пресечения чего , когда следствие окончено?
  • #58 від likemovie 23 Feb 2021
  • Однозначно для Одеси-це надзвичайно тривожно.Там і так патріотів небагато,а цей вирок в користь вати і портновської банди-це сепаратизм.Деркача,офіційного агента рашки-навіть не чіпають.Садять патріотів...
  • #59 від ЮАР 23 Feb 2021
  • А что там в этом стриме было? Уверен , что 70% информации ты пропустил. По каким мотивам суд изменил меру пресечения? И пресечения чего , когда следствие окончено?

    Ти не придурюйся!
    Ти сказав, Стерненко на свободі, для нього нічого не змінилося (Приговора еще нет , он не вступил в законную силу. Следствия тоже уже нет.   Мера пресечения для Стретенка осталась та же что и была , не связанная  с лишением свободы и помещением в СИЗО. Для него ничего не изменилось.)

    Саме це і було, вирок, кайданки, воронок.

  • #60 від Южанин 23 Feb 2021
  • Садять патріотів...

    За что конфискация? За патриотизм конфискация не предусмотрена по закону. Какой бы не был продажным судья , но даже он не может выйти за пределы санкций статей уголовного кодекса.
Сторінок:
Actions