Автор Тема: Коронавірус розлетівся по планеті  (Прочитано 264266 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #3570 : Листопада 29, 2020, 04:02:23 04:02 »
28.11.20

"Такого за своє життя ще не бачив": Лікар житомирської "ковідної" лікарні розповів про сортування хворих і проблеми з киснем.


У житомирській лікарні №2, де лікують хворих на коронавірус COVID-19, інфікованих уже розміщують навіть у кардіології.

За словами завідувача інфекційного відділення Олеся Кутнього, який ковідологом працює із 16 вересня, медики вже змушені проводити так зване сортування, щоб вистачило місць насамперед для пацієнтів у критичному стані.

"Досі не можу звикнути, тому що такого за своє життя ще не бачив. Ми в кардіології (не інфекційній, не плутайте) розраховуємо на 200 ліжок. На сьогодні ми одним корпусом справляємося. Це важко, нам доводиться швидко виписувати, не класти тих, кого не треба. Звичайно, це оптимальний варіант, щоб до завершення пандемії ми так дожили", - поділився медик.

Проблеми з киснем у лікарні вирішили нещодавно - у дворі встановили кріоциліндр, який дає безперервні запаси на 10 днів. До цього обходилися балонами і меншими циліндрами. Коли їх перемикали з одного на інший, пацієнт відчував ці перепади.

Зараз міська лікарня №2 заповнена на 70%. Тут почали облаштовувати ще один корпус для пацієнтів з коронавірусом, де будуть додаткові ліжка з киснем.

Інші працівники закладу розповідають, що деяким молодим хворим доводиться пересуватися у візках через ускладнення COVID-19.

Зараз киснем пацієнти забезпечені. Однак балони доводиться міняти раз на добу, тоді як до пандемії одного вистачало на тиждень.

"До смертей не звикаєш. Навіть якщо їх дуже багато. Але цю роботу хтось має виконувати. Я не в захваті. Я кардіолог. Я хочу залишитися кардіологом, але вже два з половиною місяці я - ковідолог", - зазначає Кутній.

Лікар зізнався, що поки не сподівається, що держава зробить якісь висновки через пандемію.

"Це дивно, що ми живемо з березня в такій страшній кризі, де бракує персоналу, але ніхто нічого не збирається змінювати. Це страшно", - додав ковідолог.


Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #3571 : Листопада 29, 2020, 05:22:00 17:22 »
ніхто не дає статистики як збільшилась кількість кисневозалежних хворих

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3572 : Листопада 30, 2020, 01:20:56 01:20 »
Синіють губи, обличчя, і починається паніка: лікар розповів, що відбувається з хворим на COVID-19, коли знижується сатурація

https://censor.net/ua/n3233915

COVID-19 більше не вибирає: хворих віком 30-39 років майже стільки ж, скільки 60-69-річних. ІНФОГРАФІКА

https://censor.net/ua/n3233927

Серед захворілих на коронавірус COVID-19 людей віком 30-39 стільки ж, скільки 60-69-річних і майже стільки ж - скільки людей у ​​віковій групі 40-49 років.

Так, станом на неділю, 29 листопада, 17,8% хворих зафіксовано у віковій групі 30+,

ще 17,3% - у групі 60+
 
і трохи більше - 18,7% - серед людей, старших за 40.
 
Майже чверть хворих - 21,6% - фіксується у групі 50-59 років.

Водночас смертність вища серед людей, старших за шістьдесят (31,3%),

на другому місці - люди віком 70-79 років (28%),

на третьому і четвертому - представники вікових груп 50+ та 80+ (15,1 і 16,6% відповідно).

Смертність серед людей середнього віку, від 30 до 49 років, коливається в межах 1,7-5%.

За даними міністерства охорони здоров'я, в Україні завантажені 52% ковідних ліжок, при цьому менше половини з них мають підключення до кисню. Крім того, не вистачає обладнання, включаючи кисневі концентратори.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3573 : Листопада 30, 2020, 01:26:32 01:26 »
Не вистачило кисню. У Жовкві на Львівщині через відсутність електро_постачання у реанімації померло двоє людей.

Повідомили у поліції. Пацієнтам було за шістдесят. Попередня причина смерті - дихальна недостатність. Хворі були підключені до апаратів штучної вентиляції легень.


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3574 : Листопада 30, 2020, 01:30:45 01:30 »
Міфи про коронавірус

Інформації про пандемію настільки багато, що українці залякані та дезорієнтовані, і часом довіряють пліткам, а не лікарям. Сьогодні говоримо про те, чи можна захворіти на ковід повторно. Одні кажуть - після одужання виробляється імунітет, інші твердять - є кілька штамів вірусу, тож згодом можна підчепити ще один.

Не поспішайте наступного дня після одужання одразу знімати маски та нехтувати дистанцією. Бо навіть, якщо ви під захистом власних антитіл, які довго не живуть, це ще не означає, що ви не можете бути носієм вірусу й становити небезпеку для інших.


Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3575 : Листопада 30, 2020, 09:52:18 09:52 »
Новий український тест на антиген коронавірусу здатен повністю замінити ПЛР-тестування

КИЇВ. 30 листопада. УНН. Українські вчені "Діапроф-Мед" представили новий надчутливий діагностикум DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R на антиген коронавірусу, який не вимагає підтвердження методом ПЛР. Українські тест-системи на антиген продемонстрували стовідсотковий збіг результатів із ПЛР-тестуванням. При цьому, вони щонайменше вдвічі дешевші та можуть проводитись на будь-якому рівні закладів охорони здоров'я. Про це повідомляють на сайті компанії, передає УНН.

Так, розробник зазначає, що у пацієнтів брали мазки з носогорла і тестували паралельно у тест-системі DIA®- SARS-CoV-2-Ag-R на антиген і ПЛР-тесті.

"Ретроспективне дослідження діагностичних характеристик DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R проводилося у трьох вірусологічних лабораторіях МОЗ України. При тестуванні зразків (n = 1498), що надходили до лабораторії. У пацієнтів брали мазки з носоглотки і тестували паралельно в тест-системі DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R і ПЛР тесті. Забір зразків проводився з використанням транспортного середовища, що зазвичай використовується у ПЛР-дослідженнях. Специфічність DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R у цих дослідженнях склала 92,9%. Виявлення склало 68,9% при виявленні ПЛР 72,8%", - зазначили розробники.

Під час досліджень встановлено, що у незначного відсотка осіб, у яких спостерігалась відсутність антигену коронавірусу, було високе значення Ct, що підтверджує відсутність повноцінного вірусу. Тобто ця категорія людей, виявлена ПЛР-тестом, не була заразна та не поширювала коронавірусну хворобу.

"У групах з реальним вірусом і, відповідно, низькими значеннями Ct, різниця з частотою виявлення антигену у ПЛР відсутня", - повідомили у компанії.
Тому позитивний результат, отриманий при використанні тест-системи DIA®-SARS- CoV-2-Ag-R, не вимагає підтвердження методом ПЛР, зазначають у "Діапроф-Мед".

Виявляючи хворих на COVID-19 на одному рівні з ПЛР-тестуванням, тест-система DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R щонайменше удвічі дешевша. При цьому наявність "відкритої" системи тестування з доступністю відносно простої технології обробки зразків робить аналіз доступним практично на будь-якому рівні закладів охорони здоров'я.

"DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R може бути рекомендована для скринінгу з метою виявлення інфекції у різних осіб, з чутливістю на рівні 96,6% для найбільш контагіозних пацієнтів, і дозволяє досліджувати значну кількість зразків одночасно, що принципово важливо для груп високого ризику інфікування", - зазначають у розробника.

Нагадаємо, у "Діапроф-Мед" повідомили, що сучасний стан інфраструктури лабораторій в Україні дозволяє робити до 1 мільйона тестів DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R на антиген у день. А очікувати на результати пацієнтам необхідно всього лише 2 години 30 хвилин, що робить його значно ефективнішим у боротьбі з поширенням пандемії COVID-19.

Джерело: УНН
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3576 : Листопада 30, 2020, 06:47:01 18:47 »
Система рухнула. И чтобы вам не говорили с экранов- они не справляются и не смогут ситуацию исправить. Мы остаёмся тут сами по себе.

Katherine Nozhevnikova
Вчора о 05:50·
facebook.com/katherine.nozhevnikova

Обращение к жителям города и области.

По состоянию на 6 утра в городе Одесса
Осталось:
Новое отделение на 90 мест, которое открылось наТроицкой 28/11 - 10 мест (за сутки практически заполнено)
Инфекционка - 2 мужских
Парк Шевченко- 2 м и 2 ж
Водники -0
Еврейская -0
10 Больница - 2 мужских пцр плюс
Все. К вечеру мест уже думаю не будет. Ну либо выпишут ещё десяток пациентов, которые придут ко мне за кислородом после выписки. Вот вам и «65 Процентов загрузки»

В области
Усатово- 17 мест
Беляевка 0
Кодыма 0
Раздельная 8
Любашовка 8
Килия 2
Сарата 8
Черноморск 0
Белгород 0
Подолськ - 70.
Пора видимо переезжать в подолськ.

Но и не это самое страшное. В городе нет мест в реанимациях. Позавчера реанимационного пациента увезли в раздельную. Вчера, в городской больнице врач позвонил родственникам (жена пациента пожилая женщина болеет дома. Тяжело) и посоветовал Срочно найти место в Реанимации любой больницы города потому что муж на кислороде сатурация 75-80 без кислорода ниже 60, нуждается в реанимационных действиях, а мест в Реанимации их стационара нет.
А ещё нет врачей. И когда в апреле покупали Ивл все как безумные, я предупреждала что врачей реаниматологов, анестезиологов и реанимационных сестёр купить будет негде. Так и вышло. Ивл есть, реанимаций нет. Врачей нет.

Пожалуйста! Грядёт катастрофа.
Начните соблюдать дистанцию, носите чертовы маски (от них есть толк хоть малый, но есть!). Прекратите толпится в магазинах, ресторанах и развлекательных центрах!! Вы приносите это домой. Все больше умирает стариков, но уже умирают и молодые. Все тяжелее течение болезни.
Врачи на грани. Как вам описать, что происходит в Стационарах, где один реаниматолог бежит из отделения реанимации в палаты интенсивной терапии (метров 200-300) по улице, чтобы оказать помощь пациентам, которые лежат на кислородной маске? Где одна сестра на 30 пациентов (а каждому нужно сделать капельницу, измерить сатурацию, давление и тд). Как показать, что даже в частных клиниках Уже не хватает сотрудников, а больных уже столько что листы ожидания составляют!!
Как вам ещё донести, что вы и ваши родители просто не получите помощь в тот момент, когда она понадобится вам...
———-
4 дня назад она пришла взять у нас концентратор. Девушка меньше меня ростом, с огромными оленьими глазами из-за маски - «помогите спасти маму и папу». Я посмотрела анализы папы и посоветовала Срочно его госпитализировать. Папу конечно же брать не хотели. Устроили в ручном режиме. Вчера ночью в таком же режиме госпитализировали маму. По прибытию в Новый стационар на Троицкой сатурация 85, но кислород не дали, так как его там просто не было. Утром туда передала 30 машин Наталия Одарий
Лена (по образованию вирусолог) пыталась узнать у меня как устроится сразу в стационар на работу, чтобы быть рядом с мамой- мама слишком слаба)
В момент когда госпитализировали маму, папа Лены умирал, но мы об этом не знали.. Утром, когда Лена делала уже себе кт (за эти дни появилась сильная слабость и все симптомы) ей позвонили из морга. Даже не из больницы.
Сейчас мама в Реанимации и телефон туда с собой не дают. И связи нет. И не будет. Потому что врачи работают в грязной зоне без телефонов, раций почти нигде нет и времени уже тоже ни у кого нет.

Теперь по сути происходящего :
Вчера я передавала маску кислородную с мешком в стационар Черноморска, актемру в инфекицонку, кислородные концентраторы в подольск, черноморск и по всему городу. И кликсан в Водников. И даже нашла бокс инфекционный для пациента, которого будут самолётом военным транспортировать в Киев. Все это я закупала давно, понимая что будут проблемы с поставками. Почему это не закупало государство я не знаю. Но всего этого уже почти нет, а для больных короновирусом это жизненно необходимые медикаменты и расходники.
Я не смогу обеспечить всех.
Да я и не вижу всех..многие остаются без
Помощи.
Я не могу просить врачей подходить к вашим родственникам чаще-не просите!
Я уже не могу уже найти врачей, который могут помочь вам лечится дома. А звонков, анализов в личке, просьб о помощи- сотни!
Зато я вижу сотни назначений с гроприназином, или с антибиотиками в капельницах на три листа назначений даже без направления на общий анализ крови!
Я не могу устроить в реанимацию где нет мест. Никто не будет выносить пациента, чтобы положить вашего.
Я не могу и не буду устраивать за деньги главврачам- не предлагаете. Мне все равно сколько у вас денег.
А ещё огромная просьба прекратить давление на врачей. «Сильные мира» сего творят такое, что стыдно писать...
Пришло время когда ваши деньги не решают все, как вы привыкли.

Единственное, что я пока ещё могу это дать вам домой кислород. Но он сам по себе не панацея. И без врача и лечения он тоже не поможет.
И кислорода этого уже тоже очень мало.
Система рухнула. И чтобы вам не говорили с экранов- они не справляются и не смогут ситуацию исправить. Мы остаёмся тут сами по себе.

Одесса
29.11

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3577 : Листопада 30, 2020, 06:49:58 18:49 »
Україна піднялася на третє місце серед країн Європи за кількістю інфікованих COVID-19 за добу. Всього в світі 62,6 млн інфікованих і 1,4 млн жертв

https://censor.net/ua/n3233900

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3578 : Листопада 30, 2020, 06:52:51 18:52 »
30 листопада 2020

Служба здоров’я: бюджету-2021 не вистачить на лікування хворих з COVID-19 та вакцинацію

https://www.radiosvoboda.org/a/news-covid-19/30976675.html

Бюджету на 2021 рік не вистачить на лікування хворих з COVID-19 та вакцинацію, заявляє Національна служба здоров’я України.

У відомстві зазначили, що на програму медичних гарантій на 2021 рік мають намір виділити 123 млрд гривень.

«На лікування пацієнтів з COVID-19 на весь рік передбачено лише 14,5 млрд грн. Зважаючи на динаміку захворюваності і зростання навантаженості на систему, вже у другому кварталі нам доведеться в десять разів зменшити видатки на лікування пацієнтів з COVID-19. І відмовитися від доплат лікарям за роботу з такими пацієнтами», – заявили в НСЗУ.

У відомстві додали, що в програмі медичних гарантій на 2021 рік недостатньо коштів для підвищення фінансування первинної ланки медичної допомоги та вакцинацію від COVID-19.

Крім того, на думку Служби здоров’я, бюджет у 123 млрд не дозволить НСЗУ запровадити доплати за досягнення індикаторів якості для первинної та екстреної допомоги.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #3579 : Листопада 30, 2020, 06:54:26 18:54 »
Moderna подає заявку на реєстрацію вакцини від COVID-19 у США і ЄС

https://www.radiosvoboda.org/a/news-covid-vakcyna-moderna/30976682.html

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3580 : Листопада 30, 2020, 07:30:28 19:30 »
Україна піднялася на третє місце серед країн Європи за кількістю інфікованих COVID-19 за добу. Всього в світі 62,6 млн інфікованих і 1,4 млн жертв

https://censor.net/ua/n3233900

насправді це не дуже цікавий показник

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #3581 : Листопада 30, 2020, 07:46:33 19:46 »
Moderna подає заявку на реєстрацію вакцини від COVID-19 у США і ЄС



от вакцина
а як бути з повторними зараженнями...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #3582 : Листопада 30, 2020, 08:31:11 20:31 »
от вакцина
а як бути з повторними зараженнями...
Взагалi-то сенс вакцини в попередженi хвороби...
Лiкуеться це лайно... iншiми препаратами...

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3583 : Листопада 30, 2020, 09:31:17 21:31 »
МОЗ не рекомендуватиме продовжити карантин вихідного дня - Степанов

30.11.2020 21:02
Міністерство охорони здоров'я не рекомендуватиме продовжувати терміни карантину вихідного дня в Україні, який діяв у листопаді.
Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", передає Укрінформ.

Зокрема, відповідаючи на запитання про можливість продовження карантину вихідного дня, глава МОЗ сказав: "Не думаю, що ми будемо робити таку пропозицію".

Він додав, що результати карантину і його ефективність можна буде оцінити наступного тижня. "Остаточні результати ми побачимо наступного тижня, як спрацювали всі без винятку карантини вихідного дня впродовж трьох пар вихідних, які були. Але хочу однозначно сказати, що ми пам'ятаємо, як пройшли перші вихідні, коли, м'яко кажучи, не дотримувалися карантину вихідного дня. Але, все-таки, бачимо тенденцію до зменшення динаміки зростання... Ми не досягли того ефекту, на який розраховували спочатку, українці не дотримувалися карантину в повному обсязі, як ми прописували", - сказав міністр.

Водночас він заявив, що не відповідає дійсності поширена у ЗМІ інформація про нібито погоджене впровадження тотального карантину з 23 грудня до 15 січня.

"Ні, не відповідає. У нас є чіткі критерії, чому ми вводимо ті чи інші обмеження, і там є чітка логіка. У нас був адаптивний карантин, ми його ввели влітку, і він у нас діяв до 9 листопада. Це зрозуміле рішення, я був одним з авторів, коли в залежності від ситуації в регіонах є певні обмеження. Але з одним "але". Дуже важливо, щоб ці обмеження виконувалися з початку до кінця. Ми пам'ятаємо, що було багато порушень. І він спрацював, але недостатньо ефективно, як ми розраховували", — зазначив він.

Степанов пояснив, що основним чинником для запровадження жорсткого карантину в країні є показники навантаження на медичну систему.

"Це здатність системи надати допомогу всім без винятку. Зараз у нас по країні неоднорідна ситуація. Є регіони, де більше навантаження, є де менше. Але все одно є певне зростання по всій території країни. Додаються ліжка, кисень, ця робота триває, але впровадження будь-якого жорсткого карантину на всій території буде виходити з цих медичних показників — навантаження на систему", — наголосив глава МОЗ.

Міністр також додав: "Від 25 до 35 тисяч хворих на добу може дати зростання кількості госпіталізованих, і ми будемо мати підстави запропонувати введення жорсткого карантину. Якщо дивитися на прогнози, у нас така кількість мала бути 1 грудня, але її не було. Ми бачимо, що таке зростання може бути впродовж грудня", — сказав глава МОЗ.

Як повідомлялося, 11 листопада Кабінет Міністрів запровадив в Україні карантин вихідного дня - з 14 до 30 листопада. Згідно з постановою, з 00 годин суботи до 00 годин понеділка додатково до обмежень, які передбачені у будні дні, забороняється: приймання відвідувачів у закладах громадського харчування - барах, ресторанах, кафе.

У цей період закриті спортивні зали, фітнес-центри та басейни, торговельно-розважальні центри та інші заклади розважальної сфери, заклади культури, які проводять культурно-масові заходи.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3584 : Листопада 30, 2020, 09:47:35 21:47 »
Степанов з усіх сил бореться за підвищення рівня захворюваності і збільшення смертей. :smilie9:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3585 : Листопада 30, 2020, 10:13:34 22:13 »
Степанов з усіх сил бореться за підвищення рівня захворюваності і збільшення смертей. :smilie9:
Перший, хто в Новий рiк йде як колишнiй очiльник МОЗу...
2020 рiк - рекорд очiльникiв МОЗу - стiльки навiть у Пороха не було...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #3586 : Листопада 30, 2020, 10:37:01 22:37 »
Взагалi-то сенс вакцини в попередженi хвороби...
Лiкуеться це лайно... iншiми препаратами...

звичайно що в попередженні
а попередження досягається створенням імунітету
але якщо хвороба не створює імунітет то як його може створити вакцина

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #3587 : Листопада 30, 2020, 10:48:15 22:48 »
звичайно що в попередженні
а попередження досягається створенням імунітету
але якщо хвороба не створює імунітет то як його може створити вакцина
Свого часу, коли я працював на заводi... нам робили щеплення вiд грипу...
Через тиждень... захворiв й тиждень був на лiкарняному...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3588 : Листопада 30, 2020, 10:54:31 22:54 »
Перший, хто в Новий рiк йде як колишнiй очiльник МОЗу...
2020 рiк - рекорд очiльникiв МОЗу - стiльки навiть у Пороха не було...

так при порошенко були досить стабільні уряди
особливо як гройсман став

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3589 : Грудня 01, 2020, 09:57:30 09:57 »
 :smilie10:

Ведущую инфекционистку Украины госпитализировали с COVID-19

Ольгу Голубовскую доставили в одну из частных клиник Киева. Предварительно, ее состояние оценивают как средней тяжести.
Профессор и заведующая кафедрой инфекционных болезней Национального медицинского университета имени Богомольца Ольга Голубовская госпитализирована с коронавирусной инфекцией COVID-19. Об этом говорится в сюжете ТСН.

По информации ТСН, накануне вечером ее доставили в одну из частных клиник столицы. Предварительно, ее состояние оценивают как средней тяжести.

С самого начала пандемии в Украине Голубовская является едва ли не самым узнаваемым экспертом по этой тематике и практикует в Александровской больнице. В частности, Голубовская консультировала больных COVID-19 в других столичных больницах, ездила и в регионы.

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3590 : Грудня 01, 2020, 10:19:56 10:19 »
:smilie10:
В частности, Голубовская консультировала больных COVID-19 в других столичных больницах, ездила и в регионы.
Вот вам и причина недуга...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3591 : Грудня 01, 2020, 06:00:59 18:00 »
Вот вам и причина недуга...

ну якщо лікарі нездатні самі себе вберегти від хвороби...

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3592 : Грудня 01, 2020, 11:26:30 23:26 »
ну якщо лікарі нездатні самі себе вберегти від хвороби...

Звичайно нездатні. Від цієї хвороби немає ні ліків ні імунітету. Цей вірус можна лишень вивести повністю, як в Австралії або в тому ж Китаї. І лікарі теж люди.
І я сумніваюсь, що вакцинація допоможе.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3593 : Грудня 02, 2020, 12:25:13 12:25 »
Serhii Shcherbyna
42 хв  ·
Самое важное в опросе "Рейтинга" о карантине и коронавирусе - это про вакцину.
40% респондентов не собираются колоться даже бесплатной вакциной от ковида. А платной не собираются колоться 57%.
Напоминаю, для достижения коллективного иммунитета необходимо вакцинировать 75-80% населения.
Учитывая уже названные вслух возможные инициативы цивилизованных стран о введении иммунных паспортов и заявления некоторых авиакомпаний о возможности посадки на рейс со справкой о вакцинации, как вы думаете, чем это дело грозит? Правильно, изоляцией.
Но поразительнее то, что более всего противников что платной, что бесплатной вакцинации в возрастной группе 30-39 лет (63% и 52% соответственно). Не отстаёт и группа 18-29 (54% и 50%). Хочется спросить, как вы себя вообще чувствуете, друзья? Не в смысле ковида, а в смысле на голову.
В то же время, поддержка введения жёсткого локдауна "как весной" резко возрастает в возрастных группах 50-59 и 60+ (46% и 45% соответственно).
Вот и встретились два одиночества.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3594 : Грудня 02, 2020, 11:14:49 23:14 »
Карантин вихідного дня відмінили. Хтось знає, що у нас діють за міри по боротьбі з вірусом? Я щось нічого не розумію. Якісь є карантинні міри, чи гуляй - не хочу, заражайтесь одне від одного - і до Нового року всі поляжем?

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #3595 : Грудня 03, 2020, 12:03:12 00:03 »
2 груд. 2020 р.

Велика Британія затвердила вакцину Pfizer і планує широкомасштабне використання в лічені дні

Велика Британія – перша країна, яка затвердила вакцину проти COVID-19, розроблену фармацевтичними компаніями Pfizer та BioNTech. Британія готується розпочати розподіл близько 800 000 доз уже наступного тижня. Головний пріоритет отримають медичні працівники та вразливі верстви населення.


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #3596 : Грудня 03, 2020, 12:42:38 00:42 »
Не знаю, що там буде з цією вакциною, і чи достатній термін випробувань вона пройшла, але в світі жах, що робиться.
В США за минулу добу вже 2300 померлих, а загалом до Нового року там буде 300 000 померлих. Європа не відстає, та й в Україні ситуація не краща. :smilie2:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3597 : Грудня 03, 2020, 10:42:35 10:42 »
Карантин вихідного дня відмінили. Хтось знає, що у нас діють за міри по боротьбі з вірусом? Я щось нічого не розумію. Якісь є карантинні міри, чи гуляй - не хочу, заражайтесь одне від одного - і до Нового року всі поляжем?
Тiеi суботи йшов у маркет за продуктами - наче й карантiн, але... стоять дюжина пацанiв, 20-25 рокiв, гарно вдягненi, веселi, пиво, жарти...
Жодноi маски... на кожному...
А ми все шукаемо вихiд з кризи та сподiваемося на чудо...

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3598 : Грудня 03, 2020, 11:02:11 11:02 »
Карантин вихідного дня відмінили. Хтось знає, що у нас діють за міри по боротьбі з вірусом? Я щось нічого не розумію. Якісь є карантинні міри, чи гуляй - не хочу, заражайтесь одне від одного - і до Нового року всі поляжем?
ограничения оранжевого уровня адаптивного карантина ввели вчера в действие, в т.ч. и вместо карантина выходного дня. Другое дело, что на все те красные с оранжевыми зонами народ давно клал.

ну и миниздр от Зе!БубочЬки вещает, например  :fp

Украина 24/7, [03.12.20 10:53]
[ Фото ]
Ткаченко пригласил всех идти в театры, музеи и филармонии.

Министр культуры напомнил (
), что карантин выходного дня отменили, поэтому в ближайшие субботу и воскресенье пора уже отправиться навстречу интересным выходным и сходить в кафе, а не поддаваться искушению остаться под теплым одеялом.

Украина 24/7 (https://t.me/joinchat/AAAAAEoOOrRmKMT8dW7E6g)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #3599 : Грудня 03, 2020, 11:20:55 11:20 »
Ткаченко у нас... великий економiст - таке враження, що в театри та концерти у нас черга... на три кварали...
Все це робиться для особистих потреб бiзнесу Зеленського та Ко - Веч. Квартал повинен робити касу, бо завтра прийде Хунта... й нi якого Кварталу вже не буде...
Е ще такий аспект, як початок Новор. свят - в Европi почали ставити ялинки, чому Украiна пасе заднiх?..
Який к х... карантiн - одягай маску та гуляй з родиною...
До Нового року... нi яких канарантинiв взагалi не буде - мiсцева влада не буде рубати економiчний сук: в бюджетi - дира, тому дана команда... заспокоiти народ та вiдкрити все, що два тижня було закрито...
Хлеба, лiкiв i зрелiщ...
 :gb: