Автор Тема: "Пекельна хоругва" за сценарiем Сашка Лiрника не мае шансiв бути класикою...  (Прочитано 2286 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Цiкавий матерiал видав Детектор Медiа, аналiзуючi ринок сучасного украiнського кiно, особливо там, де Держкiно дали мульйони на пiдтримку нацiонального продукта, сподiваючiсь на те, що казково-казацька "шароварщiна" стане новим рiвнем кiно для дiтей та дорослих.
https://detector.media/kritika/article/173661/2020-01-02-erzats-kinofilmu-v-ostannii-premeri-roku/
Згоден з автором - коли нема з чого брати приклад, краще взагалi не робити такий треш, за грошi якого - 32.000.000 гр. можна було б купити лiки для шпиталiв або допомогти хворим на рак тощо...
 :ap


Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4786
  • Стать: Чоловіча
це кіно рівня дипломної роботи. типу вія.
кулуарність пагано продається, тут критик, мабуть правий.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Zhenya Slivko
4 січня о 19:55 ·
Щойно з фільму « Пекельна Хоругва».
І знаєте, нарешті відзняли хорошу Різдвяну українську казку!

Про свої враження писати не буду, це ж дуже суб‘єктивно...

Краще розкажу вам про враження малятки, що сиділо праворуч мене (дитину ж не надуриш, вірно?!)
Дівча не могло відірватися від екрану: то плаче, то сміється - уважно стежить за козаками і за потойбічними спокусами, які так і сипляться на героїв.
У фільмі було усе : рай, пекло і українське село. Гарне українське село - стильне, смачне!

Словом, білокуре плескало і співало колядку на завершенні фільму голосніше за інших глядачів.

Беріть дітей і йдіть. Не пошкодуєте)

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4786
  • Стать: Чоловіча
є приклади, коли стрічки виїздили за рахунок харизматичних акторів, хоча декорації і гра інших була ні те, ні се.
наприклад, за двома зайцями - витягнута лише борисовим, або пропала грамота - миколайчуком. зараз багатьма трактується як класика кіно.
в хоругві якось і цього не видно.
пройде трохи часу - передивлюся. може й зміню думку. може настрій був не той.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
є приклади, коли стрічки виїздили за рахунок харизматичних акторів, хоча декорації і гра інших була ні те, ні се.
наприклад, за двома зайцями - витягнута лише борисовим, або пропала грамота - миколайчуком. зараз багатьма трактується як класика кіно.
в хоругві якось і цього не видно.
пройде трохи часу - передивлюся. може й зміню думку. може настрій був не той.

Все суб'єктивно.
Мене нудить від Месників чи подібного бататомільярдного поп-лайна.
Хоругуву не дивився.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4786
  • Стать: Чоловіча
а мене нудить од відьмака. не знаю, чого всі про нього говорять останнім часом.
о! ще гру престолів не дивився. жодної серії (чи сезону?).  :smilie5:  намагався, але пів години лише витримав.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Катерина Леонова
17 год
Ані сала, ані п`яних кумів, ані хохлів, ані суржика – це про фільм Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво

Йдучи на фільм, я боялася одного: присмаку недомовленості і розчарування, бо козацтво як явище гідне в кіно один раз бачила у фільмі «Пропала грамота». Після "Пекельної Хоругви" (Реж. Михайло Костров, Автор і сценарист - Сашко Лірник, рродюсер - Company "2016") я не розчарувалася і вже котру годину радію.

Гумор – не натужний і природній👏

Після фрази «Це ж треба, яке паскудне місце, Московія, чи шо?», коли головний герой Семен у пекло потрапив, зал впав від сміху, забувши попкорн і колу. Шо це значить?
Вихований глядач, в темі, і на святвечір не під ТРЦ Пассаж слухає «Дискотеку Авария», а в залі, непомітно для себе перетворюється з населення на народ, який згадує коріння етнічне, але не з підручників, а через сучасне кіно про козацтво, зло і добро.

Аншлаг....!!!👏👏👏

Для українського кінематографу крайніх років – аншлаг все ще є рідкістю, бо джокери або голлівудські бойовики ефектно і мільйярдно попереду, а наші вже якісніші історичні про війну з кацапі*єю, для декого в більшості занадто важкі і збирають аншлаги тільки на прем’єрах – це факт, бо сама на всі хожу.

Сюжет - яскраво-різдвяний🤩
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26977
У этого критика что то по всем фильмам такой настрой
Он там по «Тільки диво» прошелся. Так фильм сейчас идет по ТЕТ, кто хочет составить себе впечатление можно глянуть
« Останнє редагування: Січня 07, 2020, 06:13:14 18:13 від div »

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Сьогодні ходили дивитися Пельну хоругву.
Харків, зал був повний.
Дивилися на одному подиху, зал сміявся, плескав у долоні, вигукував Слава Україні в потрібному місці. В кінці фільму всі плескали, разом підспівували колядку і ніхто не поспішав на вихід.
Чудова різдвяна казка!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
У этого критика что то по всем фильмам такой настрой
Он там по «Тільки диво» прошелся.
Так фильм сейчас идет по ТЕТ, кто хочет составить себе впечатление можно глянуть
Я почитал на "трезвую голову" - все он правильно пишет и Дектор Медиа... как раз тот сайт, который и дает повод проф. критике.
Я так же против сказочной шароварщине и пример, когда детям нравится, а мы не благодарные... то же самое, что кормить дитя конфетами а спустя годы... лечить от диабета...
Детям нравятся все яркое и красивое, и если там черти и казаки в кадре, ребенок воспринимает это как истину...
Но про детали-то дети не знают, и потому киношники решили не деталях сэкономить, создав лубочную картинку в стиле укр. сказок Дiд Панаса, если кто помнит этот персонаж на УТ до того момента, когда тов. Веклярский ляпнул в эфире... Отака хуйня, малята...
 >:(

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Дивився, підтверджую - фільм гарний. Хочу подивитися ще раз :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Дивився, підтверджую - фільм гарний.
Хочу подивитися ще раз :smilie1:
На вкус и цвет... каждый сам себе выбирает кино...
Я в Новый год смотрел старый и добрый фильм Леонида Быкова "В бой идут одни "старики"...
 :vinsent:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Між тим зважаючи на популярність прокат продовжено до 15 січня. 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Між тим зважаючи на популярність прокат продовжено до 15 січня.
Нема питань - якщо дiти смiються -  :smiley24:

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
На вкус и цвет... каждый сам себе выбирает кино...
Я в Новый год смотрел старый и добрый фильм Леонида Быкова "В бой идут одни "старики"...
 :vinsent:

Чим він добрий?
Тим, що старий?
Смердить совком, тхне могильним від всіх цих кацапських кінахвільмов.
На смітник!

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Цiкавий матерiал видав Детектор Медiа, аналiзуючi ринок сучасного украiнського кiно, особливо там, де Держкiно дали мульйони на пiдтримку нацiонального продукта, сподiваючiсь на те, що казково-казацька "шароварщiна" стане новим рiвнем кiно для дiтей та дорослих.
https://detector.media/kritika/article/173661/2020-01-02-erzats-kinofilmu-v-ostannii-premeri-roku/
Згоден з автором - коли нема з чого брати приклад, краще взагалi не робити такий треш, за грошi якого - 32.000.000 гр. можна було б купити лiки для шпиталiв або допомогти хворим на рак тощо...
 :ap

а я думаю что критиковать Лірника можно лишь после того как будут выпускаться десятки про-украинских фильмов, до этого слово плохого в его огород говорить не можна.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
На вкус и цвет... каждый сам себе выбирает кино...
Я в Новый год смотрел старый и добрый фильм Леонида Быкова "В бой идут одни "старики"...
 :vinsent:

Якщо тобі не подобається українське - то можна переїхати в кацпстан. там Лірника і його фільмів не буде.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
старый и добрый фильм Леонида Быкова "В бой идут одни "старики"...


"В пизду Брамса!"(с)

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Zhenya Slivko
4 січня о 19:55 ·
Щойно з фільму « Пекельна Хоругва».
І знаєте, нарешті відзняли хорошу Різдвяну українську казку!

Про свої враження писати не буду, це ж дуже суб‘єктивно...

Краще розкажу вам про враження малятки, що сиділо праворуч мене (дитину ж не надуриш, вірно?!)
Дівча не могло відірватися від екрану: то плаче, то сміється - уважно стежить за козаками і за потойбічними спокусами, які так і сипляться на героїв.
У фільмі було усе : рай, пекло і українське село. Гарне українське село - стильне, смачне!

Словом, білокуре плескало і співало колядку на завершенні фільму голосніше за інших глядачів.

Беріть дітей і йдіть. Не пошкодуєте)
:smiley24:

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
 :smiley23:
Я почитал на "трезвую голову" - все он правильно пишет и Дектор Медиа... как раз тот сайт, который и дает повод проф. критике.
Я так же против сказочной шароварщине и пример, когда детям нравится, а мы не благодарные... то же самое, что кормить дитя конфетами а спустя годы... лечить от диабета...
Детям нравятся все яркое и красивое, и если там черти и казаки в кадре, ребенок воспринимает это как истину...
Но про детали-то дети не знают, и потому киношники решили не деталях сэкономить, создав лубочную картинку в стиле укр. сказок Дiд Панаса, если кто помнит этот персонаж на УТ до того момента, когда тов. Веклярский ляпнул в эфире... Отака хуйня, малята...
 >:(
:smiley23:совком старим потягнуло.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4786
  • Стать: Чоловіча
старший вчора ходив у лавину дивитися.
дзвонив з дороги, каже, що сподобалося, сміялися багато.
і людей був майже повний зал.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
"В пизду Брамса!"(с)


В пизду Брамса Ярослава Підгору-Гвяздовського!
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Чим він добрий?
Тим, що старий?
Смердить совком, тхне могильним від всіх цих кацапських кінахвільмов.
На смітник!
Поясню для тих, хто в шоломi - в часи совка навiть таке кiно не можна було робити...
Л. Биков ледь не здох, поки видав в прокат Старiков... - чiтайте хронiку та спогади.
А що було краще - "Королева бензоколонки" - чудова казочка про Попелюшку давнiх рокiв...
А ще була чудова комедiя "За двома зайцями" - мабуть теж клятий совок, комуняки-артисти,  все на рос. йазике тощо...
Такий час був, що в СССР все й вся вирiшувала Москва - тому не варто на Л. Бикова катити бочку...
Якщо тобі не подобається українське - то можна переїхати в кацпстан. там Лірника і його фільмів не буде.
Старiки... це не просто совок, цей твiр перевiрений часом, який минув шароварщiну та фiльми-спектаклi Укр. театрiв.
Та й сьогоднi вiйськова драма дасть фору всяким казочам про лубних казакiв, душу яких навiть М. В. Гоголь не змiг вiдкрити...
:smiley23: :smiley23:совком старим потягнуло.
Зробiть краще - 32 млн. гр. - трохи бльше 1 млн. дол. на казацький треш, який лише дiточкам сподобався...
Так Ну погодi... теж дiтям подобаеться, як i Том i Джерi... - дiти дивляться на пригоди, а змiст цих пригод придумають дорослi...
Росiяни придумали "Гiтлер капут" - гротесковий треш про Третiй рейх - типова забава для совкiв, яким байдуже, хто е хто...

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Від Бувалого такий прекрасний відгук про фільм, що я все ж піду сьогодні подивлюся. Не маю часу катастрофічно, але він мене переконав)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Від Бувалого такий прекрасний відгук про фільм, що я все ж піду сьогодні подивлюся.
Не маю часу катастрофічно, але він мене переконав)
Це не Бувалий, а той критик, якого Дектор Медiа видало на гора...
Звiсно, треба йти й дивитися...
 :)

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Від Бувалого такий прекрасний відгук про фільм, що я все ж піду сьогодні подивлюся. Не маю часу катастрофічно, але він мене переконав)

  :rotate:

стільки у фейбук позитивних відгуків, ну там же не тільки діти

« Останнє редагування: Січня 09, 2020, 03:42:25 15:42 від optimist »

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Це не Бувалий, а той критик, якого Дектор Медiа видало на гора...
Звiсно, треба йти й дивитися...
 :)

Та ні, на того критика я би увагу не звернула. Мене спонукало совкове лайно про стариків, які пішли в бой. Тому йду на Хоругву, але в вівторок, вже маю квиток.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212

В пизду Брамса Ярослава Підгору-Гвяздовського!

Ну тоді і буланого туди ж. Хороша буде кумпанія: буланий, биков, підгора-пиздовський, і Брамс.  :smilie8: Хоча Брамс з усіх заслужив того найменше.  :smilie2:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ну тоді і буланого туди ж. Хороша буде кумпанія: буланий, биков, підгора-пиздовський, і Брамс.  :smilie8: Хоча Брамс з усіх заслужив того найменше.  :smilie2:
Жоржич, як самого матюкливого, ми тебе ж вiзьмемо в свою компанiю - ти ж без мата та образ, як пяниця без пляшки горiлки...
 :gb:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
Жоржич, як самого матюкливого, ми тебе ж вiзьмемо в свою компанiю - ти ж без мата та образ, як пяниця без пляшки горiлки...
 :gb: