Автор Тема: Новости театра БД Украино-Российской войны 2014 (Лайфньюз не предлагать) часть6  (Прочитано 192192 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Очередной позор нашей власти  :Ganba:
И естественно, никто за это не ответит.
Сейчас одобрямсы дальше примутся минусовать  :smiley14:

 Як можна? Такий неперевершений розум, знання справи і того, що необхідно робити. Взяли б та й зробили б.
 І що важливо, стільки необмеженої радості, що керівництво України щось "робить не так". І в час, коли гинуть люди...
Шо за бред?
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Люди в Твiттерi пишуть що нашi з усiх сторiн наступають на Донецьк. Таке враження що хочуть вiдтягнути сили колорадiв з пiд Iловайська.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Lugansk News Today @LUGANSK_TODAY
Российские военные в ‪#‎Луганск‬'е на вопросы местных, говорят, что они миротворческие войска. Много неславянской внешности, срочники, вся РФ.

Цитувати
ПОЛИГОН СПАССК /Казахстан/, 22 августа. /ИТАР-ТАСС/. В воздушно-десантных войсках (ВДВ) России завершено формирование миротворческих сил. Общая численность десантников-миротворцев - более 5 тыс. человек, сообщил корр. ИТАР-ТАСС заместитель командующего ВДВ по миротворческим операциям и Коллективным силам оперативного реагирования (КСОР) ОДКБ генерал-майор Александр Вязников.
Источник: численность ВДВ России планируется увеличить в два раза
"На сегодняшний день в воздушно-десантных войсках помимо 31-й ОДШБР сформировано еще пять миротворческих батальонов - по одному батальону в каждой дивизии (76-я и 7-я десантно-штурмовые, 98-я и 106-я воздушно-десантные) и в Камышинской 56-й ОДШБР, переподчиненной нам в прошлом году от сухопутных войск", - уточнил заместитель командующего.
"Эти организационные мероприятия проведены в соответствии с указаниями начальника генерального штаба ВС РФ генерала армии Валерия Герасимова, приказом командующего ВДВ генерал-полковника Владимира Шаманова от 2013 года, а также перечнем соединений, частей и подразделений, входящих в состав воинских контингентов для участия в миротворческих операциях", - добавил он.
Вязников является руководителем от российской стороны проходящих здесь учений КСОР ОДКБ "Взаимодействие-2014".
Генерал указал на высокую укомплектованность миротворческих частей и подразделений ВДВ военнослужащими по контракту. "Согласно указаниям начальника Генштаба, укомплектованность таких подразделений Российской армии контрактниками должна быть не ниже 90%.
Шаманов: ВДВ будут расширять зоны своего присутствия за пределами России
В настоящее время укомплектованность миротворческих батальонов ВДВ военнослужащими по контракту составляет более 90%, а 31-я бригада укомплектована контрактниками на 100%", - отметил заместитель командующего.
"Работа по укомплектованию всех миротворческих подразделений ВДВ исключительно военнослужащими по контракту продолжается, она ведется командирами всех степеней во взаимодействии с комплектующими военкоматами и другими организациями и будет успешно завершена", - заверил Вязников.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Люди в Твiттерi пишуть що нашi з усiх сторiн наступають на Донецьк. Таке враження що хочуть вiдтягнути сили колорадiв з пiд Iловайська.

 Здається, наші наступають в багатьох напрямках. І Кіровське, і до Іловайська підійшли значні сили...

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
обладнання саме по собi коштуе небагато.
Ноу-хау, в купi з людськими ресурсами, це коштуе набагато бiльше

Взагалi якщо украiнi вдасться отримати пару контрактiв з Airbus або Boeing, то це легко перекрие будь-якi
поставки в лаптестан

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Люди в Твiттерi пишуть що нашi з усiх сторiн наступають на Донецьк. Таке враження що хочуть вiдтягнути сили колорадiв з пiд Iловайська.
Блин,смотрю на карту и никак не могу въехать почему такой золотой этот Илловайск?В чем все-таки причина?Может именно здесь бабки Овоща хранятся или еще чего-нибудь?
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
ігнор Квант

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Наші ракетним ударом накрили базу терів в Ровіньках - РНБО
ПМ: Схоже на "Точку У"

А ось і підтвердження від ватників



Я не в курсах. ПОясніть, будь-ласка. Це такий вид балістична ракета-бобма має після вибуху? Я думав там і сліду від неї не має залишитися. Як же вона знищила 40 машин і 500 терористів, якщо сама майже ціла?

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Цитувати
Блин,смотрю на карту и никак не могу въехать почему такой золотой этот Илловайск?
там крупнейшая ж/д развязка вроде.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Очередной позор нашей власти  :Ganba:
И естественно, никто за это не ответит.
Сейчас одобрямсы дальше примутся минусовать  :smiley14:

 Як можна? Такий неперевершений розум, знання справи і того, що необхідно робити. Взяли б та й зробили б.
 І що важливо, стільки необмеженої радості, що керівництво України щось "робить не так". І в час, коли гинуть люди...

Где вы радость увидели??? :an
Мне стыдно за нашу власть и обидно за свою страну, которую уже 23 года бездарно просирают "великие умы".

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Цитувати
Блин,смотрю на карту и никак не могу въехать почему такой золотой этот Илловайск?
там крупнейшая ж/д развязка вроде.
А не в Дебальцево?Я такой станции даже не слышал?
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Legioner_sniper ‏@Legioner_sniper  · 20 хв 
Сегодня однако движняк начался...
В Донецке в Кировском районе бой...
К Иловайску подходит большая колонна техники ВСУ. :smiley24:

ігнор Квант

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Люди в Твiттерi пишуть що нашi з усiх сторiн наступають на Донецьк. Таке враження що хочуть вiдтягнути сили колорадiв з пiд Iловайська.
Блин,смотрю на карту и никак не могу въехать почему такой золотой этот Илловайск?В чем все-таки причина?Может именно здесь бабки Овоща хранятся или еще чего-нибудь?

такi ж самi думки.
Той же Шахтарск якщо дивитися на карту мае бiльш стратегiчне значення.
Це якщо припуститися що оточення навкруг Донецька дiйсно таке щiльне як його малюють на картi (а не як було вчора з луганськом)

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Где вы радость увидели??? :an  :smiley14:

 Ваш смайлик на це вказує.
Мне стыдно за нашу власть и обидно за свою страну, которую уже 23 года бездарно просирают "великие умы".

 А де та влада (хто із відомих), за кого б вам не було соромно?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Наші ракетним ударом накрили базу терів в Ровіньках - РНБО
ПМ: Схоже на "Точку У"

А ось і підтвердження від ватників



Я не в курсах. ПОясніть, будь-ласка. Це такий вид балістична ракета-бобма має після вибуху? Я думав там і сліду від неї не має залишитися. Як же вона знищила 40 машин і 500 терористів, якщо сама майже ціла?

Є ні, хлопці! Ракета в ціль влучила! Це балістична ракета, яка перед попаданням в ціль розділяється і до цілі летить лише боєголовка. Те, що показують колоради - це лише частина ракети, яка відпала, а боєголовка полетіла далі і накрила ціль.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4023
Внимательно посмотритеикакая дорога как и куда ведет от илловайска в сторону шахтерска и какой населенный пункт справа и как он расположен

Там речка.. озерца такие)))

Берете илловайск и через сутки дон4цк отрезан от транспортной кишки ударом по этой дороге и направо

Плбс удар от ждановки по крынкам и навстречу удару из илловайска

Посмотрите на местность.
Там речушка запирает все передвижение

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Где вы радость увидели??? :an  :smiley14:

 Ваш смайлик на це вказує.
Мне стыдно за нашу власть и обидно за свою страну, которую уже 23 года бездарно просирают "великие умы".

 А де та влада (хто із відомих), за кого б вам не було соромно?

1.Смайлик был адресован одобрямсам, которые меня вчера минусами закидали за предложение конвой разбомбить.
2.В Украине ещё не было власти, за которую бы мне не было стыдно  :smilie2:

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
З Iлловайська прямий вихiд на Зугрес, тобто дорогу яка з'єднує Донецьк з Шахтарськом, фактично єдину дорогу на Донецьк яку не контролюють ЗСУ. Взяти Шахтарськ не вдалося. Тому зараз єдиний вихiд це перерiзати цю дорогу з Iловайська, i таким чином завершити оточення Донецька.


Люди в Твiттерi пишуть що нашi з усiх сторiн наступають на Донецьк. Таке враження що хочуть вiдтягнути сили колорадiв з пiд Iловайська.
Блин,смотрю на карту и никак не могу въехать почему такой золотой этот Илловайск?В чем все-таки причина?Может именно здесь бабки Овоща хранятся или еще чего-нибудь?

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг


надо бы проверить
Три штуки есть, непонятно в каком состоянии, сейчас протестирую. R-UIM поддерживают.
Там с покрытием пиплов ситуация аховая, в районе Алчевска вообще отсутствует. http://people.net.ua/covering/big/ У Интертелекома получше будет, но он родом из Приднестровья, так что как бы сюрприз не вылез...
Если же пиплы развернут передвижные БС, то гранд им респект...
« Останнє редагування: Серпня 23, 2014, 05:03:28 17:03 від invariant »
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Я не в курсах. ПОясніть, будь-ласка. Це такий вид балістична ракета-бобма має після вибуху? Я думав там і сліду від
 неї не має залишитися. Як же вона знищила 40 машин і 500 терористів, якщо сама майже ціла?

 Так нищить не ракета (засіб доставки), а боєзаряд, що вона несе. Якщо вони всі були скупчені, то могла б і знищити, чому ні? Добре, що вони були разом і наші отримали точні дані...

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
З Iлловайська прямий вихiд на Зугрес, тобто дорогу яка з'єднує Донецьк з Шахтарськом, фактично єдину дорогу на Донецьк яку не контролюють ЗСУ. Взяти Шахтарськ не вдалося. Тому зараз єдиний вихiд це перерiзати цю дорогу з Iловайська, i таким чином завершити оточення Донецька.


Люди в Твiттерi пишуть що нашi з усiх сторiн наступають на Донецьк. Таке враження що хочуть вiдтягнути сили колорадiв з пiд Iловайська.
Блин,смотрю на карту и никак не могу въехать почему такой золотой этот Илловайск?В чем все-таки причина?Может именно здесь бабки Овоща хранятся или еще чего-нибудь?
Плохо что на карте дорог нет.Поэтому трудно сообразить что к чему
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Надеюсь, что все у кого твитр уже прислали Дроздову свои приветы!  :smiley16:
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Где вы радость увидели??? :an  :smiley14:

 Ваш смайлик на це вказує.
Мне стыдно за нашу власть и обидно за свою страну, которую уже 23 года бездарно просирают "великие умы".

 А де та влада (хто із відомих), за кого б вам не було соромно?

1.Смайлик был адресован одобрямсам, которые меня вчера минусами закидали за предложение конвой разбомбить.

 Ви знаєте, я не можу зараз для себе знайти причину  для хоча б маленької радості, коли гине мій народ...

2.В Украине ещё не было власти, за которую бы мне не было стыдно  :smilie2:

 Гаразд, не було. Але ви пишете із певністю, що необхідно було б зробити керівництву країни, значить знаєте як керувати країною. І, якщо критикуєте керівництво, то знаєте людей, які б могли ефективно його замінити?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Ще один доказ того, що основна роль у перемозі на АТО таки за ЗСУ.

[ Invalid YouTube link ]

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Ще один доказ того, що основна роль у перемозі на АТО таки за ЗСУ.


 А хіба можна у цьому сумніватись? Я ще у попередній вашій дискусії хотів написати, що в основному нищить ворогів артилерія і наші пілоти-камікадзе, аж тут і сам військовик на відео про це говорить

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Ще один доказ того, що основна роль у перемозі на АТО таки за ЗСУ.


 А хіба можна у цьому сумніватись? Я ще у попередній вашій дискусії хотів написати, що в основному нищить ворогів артилерія і наші пілоти-камікадзе, аж тут і сам військовик на відео про це говорить

У нас до сих пір на форумі деякі кричать, що треба ЗСУ розпустити і набрати територіальні батальйони....
П.С. У цьому бої кацапи збили наш Мі-24, пілот і стрілок - загинули. Так, що дійсно, наші хлопці - камікадзе. Інакше не назвеш.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26922
Ну механизм теперь точно ясен.
Проводят среди срочников агитацию, подписуют контракты и сюда

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Ще один доказ того, що основна роль у перемозі на АТО таки за ЗСУ.


 А хіба можна у цьому сумніватись? Я ще у попередній вашій дискусії хотів написати, що в основному нищить ворогів артилерія і наші пілоти-камікадзе, аж тут і сам військовик на відео про це говорить

У нас до сих пір на форумі деякі кричать, що треба ЗСУ розпустити і набрати територіальні батальйони....
П.С. У цьому бої кацапи збили наш Мі-24, пілот і стрілок - загинули. Так, що дійсно, наші хлопці - камікадзе. Інакше не назвеш.


 І герої... :smilie2:

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Ну механизм теперь точно ясен.
Проводят среди срочников агитацию, подписуют контракты и сюда
Это наше,кстати,спасение
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Українські силовики біля міста Ровеньки, що на Луганщині, завдали серйозного удару по терористам - Зорян Шкіряк

23.08.2014


Військовою розвідкою в районі населеного пункту Ровеньки була виявлена велика база російських бойовиків та значне скупчення важкої техніки ворога. Завдяки влучному вогневому удару сил АТО, було знищено до 40 одиниць бронетехніки, три ЗРК "Стріла 10" та до 500 російських найманців, більшість з яких, ймовірно, члени екіпажів. Про це повідомляє радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

 Представник МВС також розповів, що в Іловайську штурмовий батальйон Нацгвардії "Донбас" міцно утримує закріплені позиції та спільно з іншими підрозділами МВС та ЗСУ продовжує зачистку міста від російських терористів. Наші бійці знищили значну кількість живої сили ворога, танки, БТРи. Силам АТО в Іловайськ надходить підкріплення особовим складом спецбатальйонів МВС та ЗСУ, а також важка техніка, що якісно підвищує ефективність проведення бойових дій зі знищення російських бойовиків.

 - Інтенсивність обстрілів з боку терористичних банд значно знизилася. Бандити групами намагаються відходити у напрямку Харцизька, але артилерія ЗСУ атакує їхні колони. Протистояння триває. У Хрящуватому, Новосвітлівці та Савур-Могилі продовжуються позиційні бої. Сили АТО утримують свої позиції та успішно протистоять контратакам російських терористичних військ, - повідомив Зорян Шкіряк.