Автор Тема: Про системи зв“язку для військових  (Прочитано 4235 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Про системи зв“язку для військових
« : Вересня 12, 2014, 04:04:29 16:04 »
http://censor.net.ua/resonance/302056/mojno_upast_syuda_i_oskolkami_tebya_ne_posekt_a_mojno_von_tuda

З коментарів:

Доброе время суток всем! Я на этом сайте постоянно, но никогда не регистрировался для коментов, однако читая разговоры наших ребят кое что задело!!! Автору статьи, персонально, и если можете передайте всем чтоб знали. На слова одного из парней - что современную связь не делают в Украине, я говорю Вам парни ДЕЛАЮТ, ДЕЛАЮТ!!! Не говорю, а практически кричу!!! г.Одесса, завод ТЕЛЕКАРТ-ПРИБОР. С 2006 года выпускает современные радиостанции 5 ватт переносная, 30 ватт для техники, 0,2 ватта портативная, я давно не работаю на этом предприятии, потому что генеральские козлы зарубили связь при начале белоголубой блокады. Якобы нет денег и нам это не нужно. Была такая выставка Комбайн Ендевор, под Франкфуртом, там на военной безе Нато проходили стыковки протоколов по связи, так вот на этом предприятии только и выезжали наши генералы и имидж страны. 6 месяцев война, а на предприятии до сих пор нет ДОЗа (державно-оборонное замовлення) и это не реклама предприятия. Я знаю что говорю, есть, умеем, только никому не нужно!!! И выпускают весь набор связи, и даже шелтер (кунг) передрали у поляков и сделали мобильный командный пункт. Так что журналисты копайте, и доведите это общественности. Молчать больше нет сил.
11.09.2014 17:06
If you are going through hell, keep going.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #1 : Вересня 12, 2014, 04:10:05 16:10 »
Это всем давно известно. И на этом форуме Taras.ua неоднократно уже об этом говорил.

все претензии к МО....

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #2 : Вересня 12, 2014, 04:15:23 16:15 »
Там ещё вопрос с циклом производства - от заказа комплектации до отгрузки продукции дай бог в 3 месяца уложиться. Это при своевременных проплатах всего и вся. Знаю изнутри, т.к. работаю в производстве электроники, но в частной фирме, которая, работая на экспорт, тормозит куда меньше, чем госконторы...
Это не отменяет необходимость выпуска - просто до того нужно закрыть первую потребность другими средствами, "Моторолами" хотя бы... вполне возможно, что этих ребят подключили, давненько с ними не связывался...
« Останнє редагування: Вересня 12, 2014, 04:20:43 16:20 від invariant »
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #3 : Вересня 12, 2014, 04:17:09 16:17 »
так блин,и закрывают Моторолами и Кенвудами
но не МО а волонтёры...

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #4 : Вересня 12, 2014, 04:22:30 16:22 »
так блин,и закрывают Моторолами и Кенвудами
но не МО а волонтёры...
Так ото ж. А должна быть срочная госпрограмма, если по уму. И цены на тысячных тиражах совсем другие, чем розница...
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #5 : Вересня 12, 2014, 04:23:34 16:23 »
Да этих радиостанций у нашей армии должно быть хоть задницей жуй, еще со времен совка.
Ну если их канешно не сплавили за копейки.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4029
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #6 : Вересня 12, 2014, 04:25:12 16:25 »
Да этих радиостанций у нашей армии должно быть хоть задницей жуй, еще со времен совка.
Ну если их канешно не сплавили за копейки.


вот тока под задницу они и пригодны .. сидеть на них удобно а так -все ...
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #7 : Вересня 12, 2014, 04:30:09 16:30 »
Да этих радиостанций у нашей армии должно быть хоть задницей жуй, еще со времен совка.
Ну если их канешно не сплавили за копейки.
вот тока под задницу они и пригодны .. сидеть на них удобно а так -все ...

Аккумуляторы новые поставил и будут работать аж бегом, я сам связист, знаю о чем говорю.
В каждой БМП и танке должна стоять радиостанция,  а нас шо. Как вообще можно воевать без связи.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #8 : Вересня 12, 2014, 04:32:21 16:32 »
Мало того, що писав. Я приймав участь в розробці цих станцій. Я їх встановлював по всьому лядському криму(місяць сидів в Севасі в Генштабі, який здали без пострілу). І і на склади пішли сотні виробів ще в далеких 2006-2008 роках. Я з цими станціями всі полігони обїздив і під Франкфуртом я з ними теж сидів. І тих два кунги на КРАЗах теж по криму катав. Там цілий комплекс був. ті два крази могли покрити всю зону АТО для звязку. Який ніхто не зміг би прослухати, і навіть заглушити. Так як ППРЧ і шифрування.

Короче, де я тільки не писав. Але і взнавав. Жодного виробництва так і не починали. Армії той звязок не треба. Накуплять імпортного і будуть сидіти радуватися. Але не довго. До перших закупок акумів чи сервісного обслуговування.
« Останнє редагування: Вересня 12, 2014, 04:34:09 16:34 від Taras.ua »

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #9 : Вересня 12, 2014, 04:35:17 16:35 »
вот тока под задницу они и пригодны .. сидеть на них удобно а так -все ...
Где-то так, ввиду того, что аналоговые и перехватываются на раз. Максимум, что туда можно по-быстрому вкрутить  для защиты - скремблер, после которого сигнал на слух не разберёшь, но элементарно расшифровывается несложной программкой в реалтайме. Сотовый телефон и то куда лучше защищён, при отсутствии "кротов" на стороне оператора.
« Останнє редагування: Вересня 12, 2014, 04:40:27 16:40 від invariant »
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #10 : Вересня 12, 2014, 04:43:11 16:43 »
А якщо я вам скажу, що на основі цих станцій, була створена(не з нуля. Купили в норвежців двіжок) і навіть обкатана СИСТЕМА Управління військами. У генерала на моніторі гра в Козаки, тільки з реальними людьми і технікою.
І ворожа техніка яку засікла розвідка, на екранах генерала.

А ще наводчик за допомогою станціх може передати координати для артилерії одним імпульсом, який навіть вирахувати не вийде. А в штабі будуть всі координати цілей.

Тобто толковий генерал сидчи за компом, мишкою віддає накази ГРУПАМ ЛЮДЕЙ куди їм йти, які сили їх чекають, куди бити артилерії і т.д. Управління військами на рівні бога.

А що маємо? По мобілкам бля, команди про наступ передають. Не кажучи про смерті.




Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #11 : Вересня 12, 2014, 04:47:09 16:47 »
Реалізували "Недитячі ігри" (вони ж "Військові ігри")? Сильно.
Цитувати
А що маємо? По мобілкам бля, команди про наступ передають. Не кажучи про смерті.
Матюкатись не стану, а іншими словами ніяк не вийде...  :smilie2:
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #12 : Вересня 12, 2014, 04:49:40 16:49 »
А якщо я вам скажу, що на основі цих станцій, була створена(не з нуля. Купили в норвежців двіжок) і навіть обкатана СИСТЕМА Управління військами. У генерала на моніторі гра в Козаки, тільки з реальними людьми і технікою.
І ворожа техніка яку засікла розвідка, на екранах генерала.

А ще наводчик за допомогою станціх може передати координати для артилерії одним імпульсом, який навіть вирахувати не вийде. А в штабі будуть всі координати цілей.

Тобто толковий генерал сидчи за компом, мишкою віддає накази ГРУПАМ ЛЮДЕЙ куди їм йти, які сили їх чекають, куди бити артилерії і т.д. Управління військами на рівні бога.

А що маємо? По мобілкам бля, команди про наступ передають. Не кажучи про смерті.

Тарас...в первых предложениях вы заставили мое сердце биться чаще, с надеждой. Но жестокая реальность в конце ...это ппц бл.ть. Вот так посмотришь, послушаешь и понимаешь, что мы очень много можем делать. Но из за долб..ов постоянно теряем и проигрываем, вместо тогго чтобы получать и выигрывать.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #13 : Вересня 12, 2014, 04:52:07 16:52 »
А 30Вт ні станції для броні + система управління для машини! ТАнк стає не залізякою, а високотехнологічною штукою, який стріляє як снайпер!
В кабіну приходять всі данні, йому тільки лупити!

Пишу і аж плакати хочеться. Скільки життів це могло врятувати.. І які підараси і досі у владі!

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #14 : Вересня 12, 2014, 04:59:11 16:59 »
сейчас придет Квант и все вам объяснит :weep:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #15 : Вересня 12, 2014, 04:59:38 16:59 »
Тарас...в первых предложениях вы заставили мое сердце биться чаще, с надеждой. Но жестокая реальность в конце ...это ппц бл.ть. Вот так посмотришь, послушаешь и понимаешь, что мы очень много можем делать. Но из за долб..ов постоянно теряем и проигрываем, вместо тогго чтобы получать и выигрывать.
Так и делаем. Но очень многие отрасли эти самые долбо#бы просто похерили, сделав невыгодными тем или иным образом. В электронике остались узкие ниши, заточенные на корпоративный сектор, с чего и живём как-то... Ширпотреб прочно забит Китаем, а что посерьёзней - нашему государству (якобы) не по карману, а на забугор не пробиться из-за выставленных этим же государством рогаток...
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #16 : Вересня 12, 2014, 05:01:06 17:01 »
Для розробки системи управління боєм потрібні программісти і бажання керівництва. Бо все залізо доступне і дешеве, а захисну обгортку(вібро-водо) для електроніки клепають всі кому не лінь. Це не космос, де рубінові підложки і захищена пам'ять, бо кінська радіація в супутнику з фольги.
« Останнє редагування: Вересня 12, 2014, 05:04:20 17:04 від Cortex »

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #17 : Вересня 12, 2014, 05:01:18 17:01 »
Тарас...в первых предложениях вы заставили мое сердце биться чаще, с надеждой. Но жестокая реальность в конце ...это ппц бл.ть. Вот так посмотришь, послушаешь и понимаешь, что мы очень много можем делать. Но из за долб..ов постоянно теряем и проигрываем, вместо тогго чтобы получать и выигрывать.
Так и делаем. Но очень многие отрасли эти самые долбо#бы просто похерили, сделав невыгодными тем или иным образом. В электронике остались узкие ниши, заточенные на корпоративный сектор, с чего и живём как-то... Ширпотреб прочно забит Китаем, а что посерьёзней - нашему государству (якобы) не по карману, а на забугор не пробиться из-за выставленных этим же государством рогаток...

ну вот об этом я и говорю. Не у вас одних такие проблемы, хотя, казалось бы, государство должно из штанов выпрыгивать чтобы иметь собственные наработки.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #18 : Вересня 12, 2014, 05:01:50 17:01 »
В 2008 поїхали наші станції на виставку в Москву. Після охань і ахань москалів. Техніку на кордоні назад 2 тижні тримали. Хотіли злизати  :gigi:

Звісно ж нічого не вийшло в них. Але сам факт! Далі події відбувалися так.

Замовлення на заводі на 200 млн грн(а це сотні і сотнікомплектів) йде лісом(паршивий Гриценко цю всю техніку шаленими темпами приймав на озброєння і замовляв). При цьому, що закуплено було абсолютно все для випуску.
Це ставить завод на коліна і він стає не виробником, а арендатором приміщень. Гендиректор Козлов Сергій Вікторович за рік вмирає вд серцевого нападу. Не витримав знущань над своїм дітищем. Зараз вже більше 6 місяців на завод не прийшло жодного замовлення. Хоча там на складах можна обладнати не одну роту. Просто дайте грошей.

І якщо хтось думає, що МО і ГШ не знає про цей завод і його можливості, я вас розчарую. Знають. купа генералів наварила на закупці апаратури собі нові дачі. Випили не одну бочку алкоголю. Сам пив частенько. Але ні закуплену не використовують, ні нову не випускають.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #19 : Вересня 12, 2014, 05:04:00 17:04 »
І якщо хтось думає, що МО і ГШ не знає про цей завод і його можливості, я вас розчарую. Знають. купа генералів наварила на закупці апаратури собі нові дачі. Випили не одну бочку алкоголю. Сам пив частенько. Але ні закуплену не використовують, ні нову не випускають.
а зачем? "бабы еще нарожают" (с)
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #20 : Вересня 12, 2014, 05:04:35 17:04 »
Для розробки системи управління боєм потрібні программісти і бажання керівництва. Бо все залізо доступне і дешеве, а захисну обгортку(вібро-водо) для електроніки клепають всі кому не лінь.

Ви ніколи навіть рядом з військовими розробками не стояли. І навіть гост в руки не брали, з вимогами до апаратури.
Не кажучи вже про безпеку для солдат, якщо на них китайський маяк буде світити в пару ват постійно.

Залізо на простому прикладі-> Звичайна мікросхема і точно така сама, тільки військового використання. 30 баксів і 540 баксів в закупці.


І вже точно не проходили "прийомку" з дідом КГБістом!  :gigi:
В якого завжди відбірний вірменьський коньяк.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #21 : Вересня 12, 2014, 05:06:50 17:06 »
В 2008 поїхали наші станції на виставку в Москву. Після охань і ахань москалів. Техніку на кордоні назад 2 тижні тримали. Хотіли злизати  :gigi:

Звісно ж нічого не вийшло в них. Але сам факт! Далі події відбувалися так.

Замовлення на заводі на 200 млн грн(а це сотні і сотнікомплектів) йде лісом(паршивий Гриценко цю всю техніку шаленими темпами приймав на озброєння і замовляв). При цьому, що закуплено було абсолютно все для випуску.
Це ставить завод на коліна і він стає не виробником, а арендатором приміщень. Гендиректор Козлов Сергій Вікторович за рік вмирає вд серцевого нападу. Не витримав знущань над своїм дітищем. Зараз вже більше 6 місяців на завод не прийшло жодного замовлення. Хоча там на складах можна обладнати не одну роту. Просто дайте грошей.

І якщо хтось думає, що МО і ГШ не знає про цей завод і його можливості, я вас розчарую. Знають. купа генералів наварила на закупці апаратури собі нові дачі. Випили не одну бочку алкоголю. Сам пив частенько. Але ні закуплену не використовують, ні нову не випускають.

нажаль, генералам не потрібні реальні рішення, а я щиро дивуюся, нащо вони нам?

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #22 : Вересня 12, 2014, 05:14:12 17:14 »
КВ станція. Цифровий кодований звязок між полігоном під Дніпропетровськом і Офісом в Одесі. на звичайній антені БТРа.
 З мачтою можна було в двічі далі говорити.

Генерали не вірили, думали що мій шеф, з яким я говорю, десь рядом сидить. Прийшлось по скайпу звонити і показувати двір заводу, щоб повірили.

Мені премію дали в розмірі місячного окладу за ту розмову. Не кажучи вже що я зі всім військовим керівництвом бухав ще день за таку подію.

Ці станції першими занєте хто хотіли купити? Вгадали, москалі. Україна вже не хотіла. Гриценка не було.

Завод виставив ціну в 5 разів більшу від ринкової, щоб відстали від нас. Не було можливостей для імпорту, тільки запускали виробництво. По суті були зібрані 2 зразки, але і відмовляти не хотіли.

Вгадайте реакцію на таку наглість! Спитали куди гроші слати  :gigi:
Прийшлось відмовити з причин заборони. Хоча її не було.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #23 : Вересня 12, 2014, 05:19:49 17:19 »
Тарасе, а реально підняти наново виробництво? Зараз же ніби сам Бог велів...
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #24 : Вересня 12, 2014, 05:22:29 17:22 »
Намагалися продавати 30Вт-ки з нашими танками на експорт. Діло в тому, що наша техніка йде на імпорт або дешево, або зовсім не йде, по причині відсутності звязку.

Харіс штатовський такий гвалт підняв, що прийшлось відмовитися від ідеї. Інакше жоден танк не виїде за межі України з тими станціями.


Був інцидент. Харіс хотів запустити свої станції в нашу армію. Типу сумісне виробництво. Прийшли до Козлова. Кажуть ми привозимо все. Ви виготовляєте шильдік, що зрроблено в Україні і продаєте в армію. З військовим начальством все порішали вже.

Козлов показав їх завод. показав наші станції. І сказав, що ми абсолютно в змозі закрити питання звязку для армії. А є закон. Якщо єснує аналог в Україні, закуповувати в армію імпорт не можна. І розмахуючи цим законом в МО, Козлов зірвав всі поставки.

Потім на виставці техніки в Парижі, нашу делегацію не пустили на стенд Харіса, так як з їхньої сторони там були ті ж менеджери, яких козлов обламав в Україні.  :hot:

Козлов не розгубився, і на прес конференції, розказав, що от така от дискримінація. Харіс з надуманих прични не пускає людей. Яке мають право!

Вигнали тих менеджерів з Харіса.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #25 : Вересня 12, 2014, 05:29:20 17:29 »
Тарасе, а реально підняти наново виробництво? Зараз же ніби сам Бог велів...

Я не раз вже писав. Нічого не треба піднімати. Все є. Під арендою новий цех, який був побудований під воєнку, але так і не запустився. Трохи телевізори збирали там. Повернути борги заводу за поставлену продукцію. І через пару місяців це все піде фурами в армію.
Навіть мій шеф повернувся з заробіток.
Треба гроші дати людям. Більшість прийдуть назад на завод працювати. Там вузьконаправлені специ. Я одного бачив по телевізору(5й канал). Директором виробництва був. Знаєте в якому сюжеті? Новий центр зайнятості в Одесі відкрили. Він якраз сидів на прийомі.


Але не буде цього. За 6 місяців не було і далі не буде. Вони навіть зроблене не використовують. Мабуть бояться, що техніка заявить про себе і вже авжко буде то все похоронити.
Буде в кращому випадку той харіс знову. З колосальними затратами на обслуговування.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #26 : Вересня 12, 2014, 05:30:09 17:30 »
Це п...дець. Але я думаю, що Козлов не від серцевого нападу помер.
Хай Квант пояснить дії МО.
If you are going through hell, keep going.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1750
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #27 : Вересня 12, 2014, 05:40:51 17:40 »
Це п...дець. Але я думаю, що Козлов не від серцевого нападу помер.
Хай Квант пояснить дії МО.
Ніколи Кванту.
Він у цій гілці http://ukrpravda.net/index.php?topic=21616.0

Offline NamelessOne

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 60
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #28 : Вересня 12, 2014, 05:48:13 17:48 »
Я не раз вже писав. Нічого не треба піднімати. Все є. Під арендою новий цех, який був побудований під воєнку, але так і не запустився. Трохи телевізори збирали там. Повернути борги заводу за поставлену продукцію. І через пару місяців це все піде фурами в армію.
Навіть мій шеф повернувся з заробіток.
Треба гроші дати людям. Більшість прийдуть назад на завод працювати. Там вузьконаправлені специ. Я одного бачив по телевізору(5й канал). Директором виробництва був. Знаєте в якому сюжеті? Новий центр зайнятості в Одесі відкрили. Він якраз сидів на прийомі.


Але не буде цього. За 6 місяців не було і далі не буде. Вони навіть зроблене не використовують. Мабуть бояться, що техніка заявить про себе і вже авжко буде то все похоронити.
Буде в кращому випадку той харіс знову. З колосальними затратами на обслуговування.

Тарасе, спробуйте якось зв"язатися з Бірюковим на цю тему. З ним, або якщо він за браком часу не буде відповідати - з кимось з його команди, щоби вони йому передали. Бірюков зовсім недавно захотів забезпечити свою 79-ту бригаду цифровим зв"язком, отже почав розуміти важливість цього питання. Крім того, він обома руками за вітчизняних виробників, якщо продукт якісний і його можна швидко почати виробляти. Підготуйте якусь коротеньку презентацію можливостей та порівняльних характеристик з західними аналогами, яку можна швидко і гарно розказати. Думаю, якщо його переконати, то він, як радник президента, може зрушити цю справу з мертвої точки.
« Останнє редагування: Вересня 12, 2014, 05:50:09 17:50 від NamelessOne »

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Про системи зв“язку для військових
« Reply #29 : Вересня 12, 2014, 05:49:22 17:49 »
Це п...дець. Але я думаю, що Козлов не від серцевого нападу помер.
Хай Квант пояснить дії МО.
Що кванта  не знаєш  - це все добровольці винуваті :)

Я електронщик - все правильно Тарас.уа   пише   -  може якось через волонтерів гроші кинути на завод - все таки  техніка з захистом набагато краще ніж  кенвуди та інші ...
хоч  по  трошки  і завод піднімати і техніку армії потроху комплектувати ...
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?