Автор Тема: Сволотівці, для вас. Їх кров на ваших руках та ващих псевдовождів  (Прочитано 3467 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1608
25-річний старший солдат строкової служби Ігор Дебрін був родом з Херсонщини. Помер 31 серпня від осколкових поранень в Центральному госпіталі МВС України.

20-річний солдат строкової служби Олександр Костина був доставлений в Олександрійську міську клінічну лікарню Києва 31 серпня з мінно-вибуховою та відкритою черепно-мозковою травмами, проникаючим пораненням грудної клітини. Перебував у комі, 1 вересня помер від осколкових поранень.

21-річний солдат строкової служби Дмитро Сластніков помер 1 вересня від осколкових поранень у 17-й міській лікарні.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1608
Нехай їх імена, їх прізвища постають перед вами кожного дня, коли ви лягаєте спати

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
іди в жопу - поперше я не вірю що засцяна свобода на це спроможна - та і ніхто не вірить
по друге кров беркутовців на майдані на чиїй совісті ?
по третє - були б розумними не захищали б владу регіоналів яценюків і вальцманів
по четверте - давай впустим кацапів бо їхня кров буде на чиїй совісті ?
ти нашим воїнам в ато також порадиш кожну ніч когось бачити ?

бот ти наскільки примітивний і тупий як всі кончені порохоботи

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33178
  • Стать: Чоловіча
Гєна возбуділся.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
по друге кров беркутовців на майдані на чиїй совісті ?

ну як можна бути таким телепнем  :fp2

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
а в чому різниця ? я стояв на майдані і на грушевського
я не бачу різницю між тодішнім режимом і теперішнім

ні одна різниця є - ці крадуть набагато швидше

чи є якась різниця між тими ВВ ками що стояли переді мною на груші і цими ? Чесно не бачу ніякої

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Різниця в тому що беркут на Майдані вбивав людей у буквальному розумінні. І тривало це довго, аж доки не вбили першого мента.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Різниця в тому що беркут на Майдані вбивав людей у буквальному розумінні. І тривало це довго, аж доки не вбили першого мента.

урок пройдений - мирного спротиву більше не буде - мобілками махати більше не будемо - навчені

 "І тривало це довго" - тепер не буде

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Різниця в тому що беркут на Майдані вбивав людей у буквальному розумінні. І тривало це довго, аж доки не вбили першого мента.

урок пройдений - мирного спротиву більше не буде - мобілками махати більше не будемо - навчені

 "І тривало це довго" - тепер не буде
повнісю згідний з Геннадієм я особисто без зброї більше ні на яку акцію не поїду, два рази вистачило.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Різниця в тому що беркут на Майдані вбивав людей у буквальному розумінні. І тривало це довго, аж доки не вбили першого мента.

урок пройдений - мирного спротиву більше не буде - мобілками махати більше не будемо - навчені

 "І тривало це довго" - тепер не буде
повнісю згідний з Геннадієм я особисто без зброї більше ні на яку акцію не поїду, два рази вистачило.
Значит, Вашей партии скоро не станет.
А жаль, я за Свободу дважды голосовал.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
"І тривало це довго" - тепер не буде

Так тепер і не було. ВВшники просто стояли між натовпом і Радою.

Тут я так розумію сталося таке. Той гуменюк (тепер його прізвище також стане іменем загальним як і "тітушка") просто що називається поплутав рамси - воно подумало, що починається нова революція, і памятаючи про попередню, вирішив вдатися до тих засобів, які є на даний момент - тобто до справжньої бойової зброї.

Тим більше що він воював. Чисто психологічна помилка. Ну і звісно провина проводу ВО Свобода також є - не змогли правильно зорієнтувати 21-річного дурнуватого хлопця.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
та при чому свобода, він член ГО Сокіл крім того є великі сумніви у причетності його до цього... різні футболки кепка з різницею в декілька секунд, а ну і кільце від гранати в кармані. Наш суд самий гуманний суд в міре. Тільки от халепа абасраков виконує функції і мвс і прокуратури і суду...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
а в чому різниця ? я стояв на майдані і на грушевського
я не бачу різницю між тодішнім режимом і теперішнім


ні одна різниця є - ці крадуть набагато швидше

чи є якась різниця між тими ВВ ками що стояли переді мною на груші і цими ? Чесно не бачу ніякої

Ну это уже вообще... Мозги потеряли?

Не видеть разницы между мирным протестом, на котором дубинки и Балаклавы впервые появились после второго разгона, а до середины декабря этого вообще не было, и сборищем уродов, которые на "мирный митинг" сходу пришли с дубинками, и боевыми гранатами в рюкзаках, а Тягнибакс вообще прикинулся, что он не бывший депутат и не может просто по пропуску пройти в Раду...


Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
"І тривало це довго" - тепер не буде

Так тепер і не було. ВВшники просто стояли між натовпом і Радою.

Тут я так розумію сталося таке. Той гуменюк (тепер його прізвище також стане іменем загальним як і "тітушка") просто що називається поплутав рамси - воно подумало, що починається нова революція, і памятаючи про попередню, вирішив вдатися до тих засобів, які є на даний момент - тобто до справжньої бойової зброї.

Тим більше що він воював. Чисто психологічна помилка. Ну і звісно провина проводу ВО Свобода також є - не змогли правильно зорієнтувати 21-річного дурнуватого хлопця.

А ничего, что все руководство Свободы полезло бить оцепление и щиты выдергивать? Психологическая ошибка?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
А ничего, что все руководство Свободы полезло бить оцепление и щиты выдергивать? Психологическая ошибка?

То, у даному випадку, і буквально і фігурально не смертельно. Неприємно, але такі сутички є майже скрізь.

Але використовувати бойові гранати - це, як кажуть, навіть не злочин, це гірше за злочин, це помилка.

Але уявіть собі, дурню 21 рік, в голові лише війна, бо розуму ще не надбав, поруч стоїть сам Фюрер, а в тебе є граната.... ну як тут не показати себе героєм перед Фюрером...

Offline zenit4ik

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 99
А ничего, что все руководство Свободы полезло бить оцепление и щиты выдергивать? Психологическая ошибка?

То, у даному випадку, і буквально і фігурально не смертельно. Неприємно, але такі сутички є майже скрізь.

Але використовувати бойові гранати - це, як кажуть, навіть не злочин, це гірше за злочин, це помилка.

Але уявіть собі, дурню 21 рік, в голові лише війна, бо розуму ще не надбав, поруч стоїть сам Фюрер, а в тебе є граната.... ну як тут не показати себе героєм перед Фюрером...

Уявляю. В голові у хлопця війна і він кидає бойові гранати по українських солдатах. Тож, на чиєму боці він воює

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427

Леонид Черновецкий

Вчора о 13:18 ·
Сегодня я принял решение выделить семьям погибших под Верховной радой ребят из национальной гвардии по 100 000 гривен. Не думаю, что эти деньги будут лишними для их родных и близких, хотя понимаю, что никакие деньги не восполнят потерю родного человека!
Для меня эти ребята – герои, а их убийцы – подлые негодяи, рассчитывающие на безнаказанность! Даже не представляю себе, как люди, бросившие гранаты в молодых безоружных ребят, могут считать себя людьми, да еще и патриотами Украины! Нелюди…
Если не дай Бог, будут еще погибшие в результате этого страшного события – я окажу им такую же помощь! Но каждый день молю Бога о мире в моей родной Украине и здоровье всех моих сограждан!
Если Вы знаете, как связаться с родственниками погибших, прошу предоставить эту информацию по контактам моего благотворительного Фонда «Социальное партнерство»: +38044 591 54 44, info@socpartnerstvo.org.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
"І тривало це довго" - тепер не буде

Так тепер і не було. ВВшники просто стояли між натовпом і Радою.

Тут я так розумію сталося таке. Той гуменюк (тепер його прізвище також стане іменем загальним як і "тітушка") просто що називається поплутав рамси - воно подумало, що починається нова революція, і памятаючи про попередню, вирішив вдатися до тих засобів, які є на даний момент - тобто до справжньої бойової зброї.

Тим більше що він воював. Чисто психологічна помилка. Ну і звісно провина проводу ВО Свобода також є - не змогли правильно зорієнтувати 21-річного дурнуватого хлопця.

А ничего, что все руководство Свободы полезло бить оцепление и щиты выдергивать? Психологическая ошибка?
брехня є відео і не одне де тягнибок виводить солдат а не бє.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33178
  • Стать: Чоловіча
Точно, Тягнибакс роздавав під ВР квіти, а клята влада все перебрехала.  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Леонид Черновецкий

Вчора о 13:18 ·
Сегодня я принял решение выделить семьям погибших под Верховной радой ребят из национальной гвардии по 100 000 гривен. Не думаю, что эти деньги будут лишними для их родных и близких, хотя понимаю, что никакие деньги не восполнят потерю родного человека!
Для меня эти ребята – герои, а их убийцы – подлые негодяи, рассчитывающие на безнаказанность! Даже не представляю себе, как люди, бросившие гранаты в молодых безоружных ребят, могут считать себя людьми, да еще и патриотами Украины! Нелюди…
Если не дай Бог, будут еще погибшие в результате этого страшного события – я окажу им такую же помощь! Но каждый день молю Бога о мире в моей родной Украине и здоровье всех моих сограждан!
Если Вы знаете, как связаться с родственниками погибших, прошу предоставить эту информацию по контактам моего благотворительного Фонда «Социальное партнерство»: +38044 591 54 44, info@socpartnerstvo.org.
Цiкаво, як наш Льоня-Космос згадав про Героiв...
А грошi то у нього звiдки?
Чi не з тих кас та сум, яки довгi роки йшли незкiнченим потом з Церки ПобЕда, де темношкшкiрий спритний Сандей Аделаджа... чудово й швидко витягував з вiрян шаленнi гривнi, а наiвнi бабусi - пiд рекламу -... переказували Космосу свою нерухомiсть в ознаку щасливоi старостi у якомусь ***** зiрковому притулку?..
За Майданом... якось призабули про Космоса та його чорношкiрого Пастора...
А ось вам - по 100.000... на кожного постраждалого в Кривавий Понедiлок пiд стiнами Ради...
 :smilie7:

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
п.1 - озброюйтесь
п.2 - поки є політичні важелі тиску на владу, озброюйтесь, але не використовуйте зброю
п.3 - формуйте паралельні структури і готуйте людей, що зможуть керувати містами, областями, міністерствами та країнами, при цьому озброюйтесь

п.4 і останній
якщо більше не буде політичних важелів тиску, якщо не буде можливості мирним шляхом змінити владу, якщо буде здача суверенітету та теротеріальної цілосності
беремо зброю до рук

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Ковальчук Юрій

давайте зійдемось на тому, що вся акція - піар під вибори і не більше, як з боку Свободи, так і Укропу та РП

що стосується змін до Конституції, то я за, дуже і дуже за

хто розадавав кошти, я сподіваюсь Укроп, а не Свобода

люди прийшли на мітинг з палицями (цей факт підтвердили наші спостерігачі), з якою метою?
з якою метою почали силове протистояння?
де була власна служба безпеки?
чому реального метальника не взяли самі і не здали міліції?

відео де бувші депутати Свободи б*ють палицею правоохоронців на лице

до слова, не бачив я щось таких сміливих депутатів від Свободи на Грушевського, чого б це зараз так осміліли?

ми чітко розуміли, що виходячи на Грушевського ризикуємо свободою, здоров*ям та життям і ніякі крики про права людини не допоможуть, а свободівці на що сподівались 31 серпня?

я дуже задоволений, що вдалось пояснити все це нашим хлопцям і вони не полізли в бійку за передвиборний піар для інших

піар не вийшов, вийшла трагедія,
чи кидав гранату затриманий, чи давали її йому свободівці?
думаю слідство розбереться, але політичну відповідальність несе керівництво ВО Свобода

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Точно, Тягнибакс роздавав під ВР квіти, а клята влада все перебрехала.  :weep:
тільки що на шустері показали як він виводив вв - що на це скажеш брехун?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
для Ковальчук Юрій

давайте зійдемось на тому, що вся акція - піар під вибори і не більше, як з боку Свободи, так і Укропу та РП

що стосується змін до Конституції, то я за, дуже і дуже за

хто розадавав кошти, я сподіваюсь Укроп, а не Свобода

люди прийшли на мітинг з палицями (цей факт підтвердили наші спостерігачі), з якою метою?
з якою метою почали силове протистояння?
де була власна служба безпеки?
чому реального метальника не взяли самі і не здали міліції?

відео де бувші депутати Свободи б*ють палицею правоохоронців на лице

до слова, не бачив я щось таких сміливих депутатів від Свободи на Грушевського, чого б це зараз так осміліли?

ми чітко розуміли, що виходячи на Грушевського ризикуємо свободою, здоров*ям та життям і ніякі крики про права людини не допоможуть, а свободівці на що сподівались 31 серпня?

я дуже задоволений, що вдалось пояснити все це нашим хлопцям і вони не полізли в бійку за передвиборний піар для інших

піар не вийшов, вийшла трагедія,
чи кидав гранату затриманий, чи давали її йому свободівці?
думаю слідство розбереться, але політичну відповідальність несе керівництво ВО Свобода
тягнибок стояв попереду зі своїми дітьми, і він ти вважаєш наказав кинути гранату? ти вважаєш це піаром? 140 поранених міліціонерів від однієї гранати? для кого ці казочки?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33178
  • Стать: Чоловіча
Точно, Тягнибакс роздавав під ВР квіти, а клята влада все перебрехала.  :weep:
тільки що на шустері показали як він виводив вв - що на це скажеш брехун?

Тягнибакс - тупий дебіл, який просто каналізував націоналістичну ідеологію. Крапка.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Точно, Тягнибакс роздавав під ВР квіти, а клята влада все перебрехала.  :weep:
тільки що на шустері показали як він виводив вв - що на це скажеш брехун?

Тягнибакс - тупий дебіл, який просто каналізував націоналістичну ідеологію. Крапка.
ну ти в нас авторитет всіма признаний
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Volodymyr Boyko
9 ч · Киев · отредактировано ·

Позавчора, 2 вересня, телефоном довго обговорювали з директором Департаменту комунікації МВС України Артемом Шевченком рапорт міліціонера батальйону патрульної служби ГУ МВС України в м.Києві Ігоря Гуменюка про звільнення з органів внутрішніх справ.

Нагадаю: Гуменюк підозрюється в тому, що 31 серпня, начебто, кинув біля Верховної Ради вибуховий пристрій у натовп мобілізованих нацгвардійців, яких Аваков зігнав охороняти спокій народних депутатів. Негайно по затриманні Гуменюка (а затримали його аж ніяк не колеги, а співробітники Управління державної охорони на станції метро «Хрещатик») міністр внутрішніх справ Аваков виступив з заявою, в якій звинуватив керівників партії «Свобода» в тому, що співробітник міліції скоїв особливо тяжкий злочин – мовляв, «Свобода», скориставшись можливість мати осередок своєї партії в Головному управлінні МВС України в м.Києві, проводила неправильну партійну агітацію.

А наступного дня Артем Шевченко та народний депутат України Антон Геращенко, якого невідомо з якого дива називають «радником Авакова», опублікували рапорт Гуменюка про звільнення з органів внутрішніх справ від 29 серпня 2015 року – напевно, на доказ того, що на момент вибуху підозрюваний вже не був співробітником міліції.

Моя реакція не забарилась і я розповів, на цвяшок якого розміру можна в туалеті повісити той рапорт:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1634226746794117&set=a.1494558950760898.1073741827.100006204226091

Так ось, Артем, зателефонувавши мені, підтвердив, що цей рапорт, дійсно, є фільчиною грамотою, не реєструвався, ніким не розглядався, а Гуменюк є на сьогодні співробітником органів внутрішніх справ – і це керівництво МВС України ніяким чином не заперечує. Але рапорт заднім числом з нього ніхто не вибивав у ІТТ: цей рапорт, зі слів Артема, 1 вересня на брифінгу продемонстрував командир батальйону патрульної служби Писаренко, під орудою якого служив Гуменюк.

«Чи може таке бути?», - спитав у мене Артем. «Може, - погодився я, - в міліції Авакова все може бути. Але, в такому разі, ситуація ще гірша й Авакова треба негайно притягувати до кримінальної відповідальності за службову недбалість, що потягнула тяжкі наслідки».

Не обговорюючи питання, чи причетний Гуменюк до вибуху, зазначу наступне. Якщо міністр стверджує, що його співробітник скоїв особливо тяжкий злочин, то, в такому разі, безпосередній начальник цього співробітника має не брифінги влаштовувати, а писати пояснення в ході негайно призначеного службового розслідування та готуватись до звільнення. А якщо міністр стверджує, що якась політична партія проводила свою діяльність у підрозділі міліції, то й командир батальйону, і начальник ГУ МВС України в м.Києві, і начальник Департаменту кадрового забезпечення МВС України, і начальник Департаменту внутрішньої безпеки МВС України мають бути притягнуті до відповідальності, а сам Аваков – з ганьбою вигнаний з посади міністра.

Відповідно до частини 3 статті 3 Закону України «Про міліцію», «у підрозділах міліції не допускається діяльність політичних партій. При виконанні службових обов'язків працівники міліції незалежні від впливу політичних партій та інших об'єднань громадян». Якщо Аваков заявляє, що приписи Закону України «Про міліцію» систематично ігноруються його підлеглими, то що він робить на посаді міністра? Але, за будь-яких обставин, у тому, що Авакова не здатен виконувати свої службові обов’язки, а ЗМІ та соцмережі щодня передають повідомлення про тяжкі та особливо злочини, скоєні міліціонерами, винуватий аж ніяк не Тягнибок та його маргінальна партія.

Наступне запитання. Якщо МВС України визнає, що рапорт Гуменюка не породжує жодних наслідків і він на сьогодні є атестованим співробітником міліції, навіщо було взагалі оприлюднювати цей рапорт? Артем Шевченко каже, що це була ініціатива командира батальйону, в якому служив Гуменюк. Мовляв, 29 серпня, у вихідний день, Гуменюк, перебуваючи у відпустці, прийшов у батальйон, здав командиру рапорт про звільнення та пішов геть. Звісно, цей рапорт не реєструвався й не розглядався, але слугує доказом того, що Гуменюк не планував продовжувати службу.

Таке могло бути? – Могло. От тільки командир батальйону Писаренко ніколи й ні за яких обставин не мав права приймати з рук свого підлеглого рапорт про звільнення. Натомість повинен був йому пояснити, що такі рапорти здаються в ГУ МВС України в м.Києві, де вони реєструються. А вже після реєстрації Писаренко рапорт розгляне, отримавши офіційно з вхідною кореспонденцією. Тому єдиною реакцією МВС України на публікацію цього рапорту має бути призначення службового розслідування з метою з’ясувати, звідкіля взявся цей нікчемний папірець.

Органи внутрішніх справ – не дитячий садок «Червоний капелюшок». Міліціонер – це озброєний представник влади, який може діяти виключно в межах повноважень та згідно з процедурою, встановленою законами. Цього не усвідомлює Аваков, але чому відсутня реакція прокуратури на те, що коїться в міліцейських лавах? Чому досі Аваков не притягнутий до відповідальності за відсутність контролю за поведінкою підлеглих, за прийом на службу неодноразово судимих осіб, за видачу фальшивих офіцерських посвідчень шахраям на кшталт скандально відомого Костянтина Грішіна, який тепер представляється майором міліції Семеном Семенченком? – У цьому, що, також Тягнибок винуватий?
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1634850476731744&id=100006204226091

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
25-річний старший солдат строкової служби Ігор Дебрін був родом з Херсонщини. Помер 31 серпня від осколкових поранень в Центральному госпіталі МВС України.

20-річний солдат строкової служби Олександр Костина був доставлений в Олександрійську міську клінічну лікарню Києва 31 серпня з мінно-вибуховою та відкритою черепно-мозковою травмами, проникаючим пораненням грудної клітини. Перебував у комі, 1 вересня помер від осколкових поранень.

21-річний солдат строкової служби Дмитро Сластніков помер 1 вересня від осколкових поранень у 17-й міській лікарні.

І не вір після цього Колєснікову!
Таки в розкладах синагоги Херсонська - неабиякий камінь спотикання, практично, валун.
Тому на осколки ніхто покладатись не став, бо куля снайпера все ж надійніша.

Ну, і якщо вже "потратілсо", то заодно сінагога вирішила відмити свого недолугого годованця Костю Грішина, очорнивши (і причинивши) його викривачів. Особливо напружувати свої неглибокі звивини хуцпісти не стали, тому просто приписали всі "заслуги" Костіка Шилову:

https://www.facebook.com/ievgen.shevchenko.7/posts/10203453751264351
Цитувати
Ievgen Shevchenko додає 2 нові світлини.
НАЧАЛЬНИК КШМ у Батальон спеціального призначення НГУ "Донбас" · 22 106 читачів · 3 вересня о 0:15 · Змінено ·
Кто на самом деле стоит за событиями под ВР?

 
(click to show/hide)

Олег Дуб и Артём Фурманюк были задержаны и дали показания, утверждая при этом, что они обычные журналисты и активисты. Как выяснилось — это оказалось ложью. Узнаем ли мы правду? Услышим ли фамилии заказчиков? Станет ли ясной вся полнота картины всей той анти-украинской деятельности, которую давно ведут Шилов, Фурманюк, Заровная, Дуб и другие? Кто ещё является участником этого опасного сообщества провокаторов? Несмотря на наличие погибших и раненых эта история имела и другое продолжение. Теперь все кто будет организовывать акции протеста будут называться террористами, добровольцы называться «подозрительными личностями», а люди боятся собираться на митинги протеста, ожидая терактов. Все как в далеком 2014 году в Донецке. Не это ли задание успешно выполняли вышеуказанные люди?

 Остаётся надеяться на то, что следствие установит истину, виновные понесут заслуженное наказание и никакие покровители (видимо они же и заказчики), как бы высоко в Киеве или далеко в России они не сидели, не смогут спасти от тюрьмы тех, на чьих руках кровь бойцов Национальной гвардии.

 А що, дьошево і сєрдіто: надьожний снайпер,одна граната, пару шашок - і стільки бонусів.
От тільки все більше питань виникає до тих, хто цій синагозі створює масовку. :shuffle:

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Але уявіть собі, дурню 21 рік, в голові лише війна, бо розуму ще не надбав, поруч стоїть сам Фюрер, а в тебе є граната.... ну як тут не показати себе героєм перед Фюрером...

Чи не могли б ви дати  посилання на відео з такою диспозицією. А то все, що мені вдалось переглянути, створило у мене стійке враження, що центр подій все-таки знаходився збоку від мітингу Свободи.
В тісному оточенні міцностатурних дядечок кілька мажористих хлопчиків та дівчаток  з символікою Чорного комітету і в шапочках-візитках Яроша, оглядаючись у бік свободівців, робили вигляд, що теж тузаються з мєнтами.
« Останнє редагування: Вересня 05, 2015, 03:07:09 15:07 від Dust »

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
З офіцйної сторінки ВО "Свобода" Каменець-Подольської  "Вконтакте"