Сторінок:
Actions
  • #631 від Комашки 13 Apr 2022
  • Або призупинять рішення про надання зброї на невизначений час. Я проти.
    Ну а ви правда думаєте, що рішення про надання чи не надання приймаються в залежності від того, з якою ввічливою посмішкою в них просить президент України?
    Просто якби все було так просто, то Порошенко мав би десь у 2016 бомбити москву з вундерваффе.
    Особисто я маю певність, що Штайнмаєр робить все від нього залежне, щоб надати Україні абсолютний мінімум підтримки, й при цьому на німецькій публіці ходити-демонструвати, що все рівно навпаки.
  • #632 від Feral Cat 13 Apr 2022
  • Цей німець мав бути разом із Дудою, та керівниками Балтійських країн у Бородянці. Як на мене, перебування Дуди і Штайнмаєра разом применшувало роль Польщі в допомозі Україні, а також применшувало б її роль як одного  європейських лідерів. Польща зараз прагне до лідерських позиції в ЄС. Німцям це не подобається.

    Щодо озброєнь, то навряд чи Німеччина надажла б щось суттєве. Півсотні старих Леопардів погоди не зроблять.
  • #633 від Адам Жоржович 13 Apr 2022
  • Ну а ви правда думаєте, що рішення про надання чи не надання приймаються в залежності від того, з якою ввічливою посмішкою в них просить президент України?
    Просто якби все було так просто, то Порошенко мав би десь у 2016 бомбити москву з вундерваффе.
    Особисто я маю певність, що Штайнмаєр робить все від нього залежне, щоб надати Україні абсолютний мінімум підтримки, й при цьому на німецькій публіці ходити-демонструвати, що все рівно навпаки.

    Тобто діє за кальками меркелихи.
  • #634 від Feral Cat 13 Apr 2022
  • Тобто діє за кальками меркелихи.

    Якби ж то лише Меркелихи! Він десяток років від Шрьодера досвід переймав.
  • #635 від Комашки 13 Apr 2022
  • Зараз кожна гармата важлива. Потім дамо оцінки. Зараз треба зброю виготовляти, купувати, просити, позичати, ремонтувати, навіть красти, якщо є де. А прийняти протокольного штнаймнаєра, про якого забудуть за 24 години, сам бог велів. Не можна зараз в позу ставати. Не можна порівнювати з предвоєнним часом.
    Чесно кажучи не менш важливо подавати й дотримуватися чіткої лінії щодо контактів з кацапами. Саме для того, щоб ні в кого насамперед на Заході не виникало думки, що можливе таке майбутнє де ми з пахомами замиримося та будемо жити-не тужити, хреста там спільно нести (за задумкою Папи Римського) й обійматися.
    Щоб на Макрона після заяви про "братські народи" дивилися як на повного дебіла.
    Бо політика формується відповідно до картини світу. Те що ми бачили 30 років - це картина де з кацапами можна мати справу, а нас не існує / якщо існуємо, то все одно нас можна ні про що не питати бо побратаємося та будемо смоктати кацапам прутня.
    Нам життєво необхідна інша картина світу, й це напряму впливає на гармати.
  • #636 від Kikker 13 Apr 2022
  • Ну а ви правда думаєте, що рішення

    Не від посмішки, а від поведінки країни. Те, що сприймається нами, як обгрунтований демарш проти кацапської агентури, німцями може, і думаю, частково сприймається, як зарозумілість і невдячність. Що може вплинути на чергве голосування. Там дуже багто факторів впливає на рішення.

    Ще раз, я за те, щоб прийняти і облизати за вищим розрядом навіть Орбана, якщо він стане постачати зброю. Хоча із задоволенням власноруч повісив би його на гілляці. Але потім. 
  • #637 від Комашки 13 Apr 2022
  • Цей німець мав бути разом із Дудою, та керівниками Балтійських країн у Бородянці. Як на мене, перебування Дуди і Штайнмаєра разом применшувало роль Польщі в допомозі Україні, а також применшувало б її роль як одного  європейських лідерів. Польща зараз прагне до лідерських позиції в ЄС. Німцям це не подобається.

    Щодо озброєнь, то навряд чи Німеччина надажла б щось суттєве. Півсотні старих Леопардів погоди не зроблять.
    Я, до речі, дуже серйозно останнім часом ставлюся до оцього прагнення Польщі.
  • #638 від Feral Cat 13 Apr 2022
  • Причому, правда в цю картину не вписувалася, а лише викликала заперечення та зневажливі посмішки...

    Зразок від 2018 року ось  :smiley23:

    https://twitter.com/i/status/1044740334306058241
  • #639 від Комашки 13 Apr 2022
  • Не від посмішки, а від поведінки країни. Те, що сприймається нами, як обгрунтований демарш проти кацапської агентури, німцями може, і думаю, частково сприймається, як зарозумілість і невдячність. Що може вплинути на чергве голосування. Там дуже багто факторів впливає на рішення.

    Ще раз, я за те, щоб прийняти і облизати за вищим розрядом навіть Орбана, якщо він стане постачати зброю. Хоча із задоволенням власноруч повісив би його на гілляці. Але потім.
    Значить будуть змінювати своє сприйняття. Без пафосу та жартів.
    Й змінять
  • #640 від Комашки 13 Apr 2022
  • Причому, правда в цю картину не вписувалася, а лише виклукала заперечення та зневажливі посмішки...

    Зразок від 2018 року ось  :smiley23:

    https://twitter.com/i/status/1044740334306058241
    :fp2
    піду мабуть з гілки, вже бачу що тут буде наступні дві сторінки
  • #641 від Адам Жоржович 13 Apr 2022
  • Не від посмішки, а від поведінки країни. Те, що сприймається нами, як обгрунтований демарш проти кацапської агентури, німцями може, і думаю, частково сприймається, як зарозумілість і невдячність. Що може вплинути на чергве голосування. Там дуже багто факторів впливає на рішення.

    Ще раз, я за те, щоб прийняти і облизати за вищим розрядом навіть Орбана, якщо він стане постачати зброю. Хоча із задоволенням власноруч повісив би його на гілляці. Але потім.

    За опитами більшість німців зараз вважає що їхні можновладці недостатньо допомагають Україні. Який сенс переконувати їх у зворотньому, облизуючи Штайнмаєра за "хоч три снаряди - і те діло"?
  • #642 від Feral Cat 13 Apr 2022
  • :fp2
    піду мабуть з гілки, вже бачу що тут буде наступні дві сторінки

    Німців треба постійно пикою в їхнє лайно тицяти.
    Це подобатиметься Лоднону і Варшаві. А також Вашингтону - реальним союзникам у нинішній ситуації.
    Взагалі Німеччину треба душити постійно як і кацапів. Це дві найбільш ворожі Україні та Східній Європі сили.
  • #643 від Kikker 13 Apr 2022
  • За опитами більшість німців зараз

    Подивимося, що вважатимуть потім.
  • #644 від Адам Жоржович 13 Apr 2022
  • Подивимося, що вважатимуть потім.

    Якщо їм зараз дати з'їхати на "дали три патрони - радійте і тому, а нам треба опалюватися", то ніякого "потім" в України не буде.
  • #645 від Feral Cat 13 Apr 2022
  • #Austrian Chancellor Karl Nehammer said that #Vienna, #Berlin and #Budapest oppose the embargo on Russian gas supplies, since sanctions should first of all be painful for #Russia, not for the #EU.
  • #646 від Feral Cat 13 Apr 2022
  • spook
    @spook_info
    ·
    16h
    ⚡️General Atomics, is ready to supply Predator and or Reaper drones to Ukraine if the US approves the transfer. This comes after Markarova (Ukraines ambassador to the US) met with officials of General Atomics last week.⚡️
  • #647 від Feral Cat 13 Apr 2022
  • Штайнмаєру в цій компанії місця не знайшлося...

  • #648 від div 13 Apr 2022
  • spook
    @spook_info
    ·
    16h
    ⚡️General Atomics, is ready to supply Predator and or Reaper drones to Ukraine if the US approves the transfer. This comes after Markarova (Ukraines ambassador to the US) met with officials of General Atomics last week.⚡️

    Готовы то они готовы. Но сомнительно это. Кроме того насколько я понимаю у них канал связи через спутник, те нашим надо еще и каналы арендовать, или как там это делается
  • #649 від Capitain Cubs 13 Apr 2022
  • А де стрілка?
    Ніхуя собі останній допис ще у середині березня.
    Він же харківський...
    Стрілко, агооов!
  • #650 від Адам Жоржович 13 Apr 2022
  • Готовы то они готовы. Но сомнительно это. Кроме того насколько я понимаю у них канал связи через спутник, те нашим надо еще и каналы арендовать, или как там это делается

    Канали то майбуть найменша з проблем.
  • #651 від Feral Cat 13 Apr 2022
  • Without helping substantially to defend Ukraine and without stopping its energy imports from Russia, Germany could be accused of prolonging the war—and allowing the redrawing, by force, of the post–1989 map of Europe. Such are the strategic implications of the war in Ukraine that Germany’s political and economic elites either ignore or don’t understand.

    Why so? One reason is the political elites’ fear of Russia. The other is the enduring perception of Eastern Europe through the prism of Russia. If the latter is the case, then there is the tacit acceptance that these countries belong to Russia’s sphere of influence.

    This brings in the fear factor. Berlin does not want to break its decades-long relationship with Russia. It not only about its dependence on energy and the deep economic and political ties established over the years. It has always wanted to believe that Russia could become integrated into the West.

    https://carnegieeurope.eu/strategiceurope/86872
  • #652 від Адам Жоржович 13 Apr 2022
  • Berlin does not want to break its decades-long relationship with Russia. It not only about its dependence on energy and the deep economic and political ties established over the years. It has always wanted to believe that Russia could become integrated into the West.

    Берлін не хоче розривати свої стосунки з Росією, які тривають десятиліття. Йдеться не лише про її залежність від енергетики та про налагоджені роками глибокі економічні та політичні зв’язки. Вона завжди хотіла вірити, що Росія може стати інтегрованою в Захід.

    Є підозра, що деякі німецькі діячі сприймали хуйловий прутень у себе в сраці як "інтеграцію Росії у Захід".  :pooh_lol:
  • #653 від Feral Cat 14 Apr 2022

  • Jack Detsch
    @JackDetsch
    ·
    6h
    NEW: Two airlift deliveries of U.S. weapons arrived in Ukraine in the last 24 hours: senior U.S. defense official

    Ground movement of U.S. weapons also continues into Ukraine, despite Russian threats of airstrikes.
  • #654 від RG 14 Apr 2022
  • #655 від Бувалий 14 Apr 2022
  • Лепениха смокче кацапам   :smilie7:
    Ле Пен знову підтримала окупацію Росією Криму
    В одной палатi лiкуватися будуть...
     :moskali:
  • #656 від Задармапродавши 14 Apr 2022
  • А як вам ця прокитайська ковдра?

    https://mobile.twitter.com/ArthurKei_UA/status/1514506511355191299
  • #657 від div 14 Apr 2022
  • Подивимося, що вважатимуть потім.

    Ты же не просто образованый, но и умный человек и знаешь что такое "язык тела"
    Покажи знакомым немцам эту фотку, я думаю им все станет ясно

    "Держись братан, наши уже близко!"
  • #658 від Kikker 14 Apr 2022
  • Можу показати, але, думаю, що їхня відповідь мене не здивує. В мене знайомі з певних кіл суспільства, які є лише його частиною. Якби на вибори в Німеччині впливали тільки знайомі мені німці, то ситуація була б зовсім іншою. Плебс і популісти є скрізь і нам треба це враховувати.
  • #659 від Feral Cat 14 Apr 2022
  • Рішення щодо Штайнмайєра було емоційне, але правильне – Павло Клімкін, дипломат

  • #660 від div 14 Apr 2022
Сторінок:
Actions