Автор Тема: Демократична Сокира - Д7  (Прочитано 572 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Демократична Сокира - Д7
« : Травня 26, 2019, 09:59:54 21:59 »
Одразу попереджаю, це не агітація і це не значить, що я голосуватиму за Д7.
Але почитайте, який у них принцип впливу кожного члена на рішення партії.
Мені дуже довподоби.
_____________
Демократична Сокира
1 hr ·

Демократична Сокира іде на парламентські вибори!

Ось і закінчився Великий Сейм «Демократичної Сокири». Це був найбільший партійний з'їзд – під одним дахом зібралося десь з півтисячі прихильників та друзів партії.

І було дано слово Юрію Гудименку, який нагадав, що «Демократична Сокира» – унікальна партія.

По-перше, коли перед нами стала проблема реєстрації, ми поламали традицію і не стали купляти готову партію для перейменування. Замість цього ми, як дивні не місцеві люди, протягом року їздили по всій країні і збирали ваші підписи, а потім - проривалися крізь бюрократів. І таки здобули. Це перш за все ваша заслуга, тож вам і дякуємо.

По-друге, маємо подякувати вам ще раз. Бо «Демократична Сокира» – не черговий проект олігарха. Хто нас фінансує? Ви! Тисячі людей по всій країні, які купують наш мерч та донатять. І це, скажемо чесно, надихає.

По-третє, «Демократична Сокира» – це люди, які об'єднуються не навколо впливової чи відомої особи, а навколо ідеології – правого лібералізму. Коли ми їздили і казали, що в партії немає єдиного лідера, нам просто не вірили. У нас так не прийнято! Але так може і має бути.

І ще, «Демократична Сокира» – перша партія, яка буде використовувати власний мобільний додаток для прийняття рішень серед всіх прихильників. Про це вже розповів Ігор Щедрин. Після завершення закритого тестування додаток буде у вільному доступі для відкритого бета-тесту. І тоді кожен зможе зареєструватися, пройти верифікацію та брати участь у партійних голосуваннях. Вага голосу буде вимірюватися в токенах, які будуть надаватись учасникам за пожертви та години роботи на партію. Все просто: чим більше ти вкладаєш сил,часу та грошей в партію, тим більше ваги матиме твій голос. Вже незабаром ми докладно розповімо вам про це у деталях.

І найважливіше: «Демократична Сокира» планує брати участь у парламентських виборах. Залишилось всього два місяці. Попереду багато роботи, а нова влада так швидко змінює правила гри, що важко проробити усі варіанти. Але ми теж не лінивці, тож дамо бій.

І так, ми знаємо, що деякі дії нової влади підказують - готуватись потрібно не тільки до виборів, але й до нового Майдану. Що ж, якщо треба – то будемо готові й до цього.
Слава Україні!

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Демократична Сокира - Д7
« Reply #1 : Травня 27, 2019, 06:20:02 06:20 »
 Я , наприклад, до всього нового з підозрою ставлюсь ( та і не я один), хоч цю партію і нормальні блогер і журналіст рухають( хто ще - не цікавився) але шансів у них мало, а якісь десяті відсотка у Петра відбере.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча
Re: Демократична Сокира - Д7
« Reply #2 : Травня 27, 2019, 07:31:06 07:31 »
До жопи (с)

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Демократична Сокира - Д7
« Reply #3 : Травня 27, 2019, 08:54:45 08:54 »
Я , наприклад, до всього нового з підозрою ставлюсь ( та і не я один), хоч цю партію і нормальні блогер і журналіст рухають( хто ще - не цікавився) але шансів у них мало, а якісь десяті відсотка у Петра відбере.

У мене інше бачення.
Зараз, зрозуміло, слід голосувати за Петра, але Д7 нехай розкручується та готується до місцевих виборів.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Демократична Сокира - Д7
« Reply #4 : Травня 27, 2019, 10:03:10 10:03 »
У мене інше бачення.
Зараз, зрозуміло, слід голосувати за Петра, але Д7 нехай розкручується та готується до місцевих виборів.
Щось у мене сумніви, що піде далі медіа-проекта.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Демократична Сокира - Д7
« Reply #5 : Травня 27, 2019, 11:08:57 11:08 »
Щось у мене сумніви, що піде далі медіа-проекта.

Який же це медіа-проект?

Це реальна ідеологічна партія.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Демократична Сокира - Д7
« Reply #6 : Травня 27, 2019, 11:21:10 11:21 »
Який же це медіа-проект?

Це реальна ідеологічна партія.
Партією почне ставати, коли організовуватиме осередки

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Демократична Сокира - Д7
« Reply #7 : Травня 27, 2019, 11:36:38 11:36 »
Партією почне ставати, коли організовуватиме осередки

Шановний, це вже зроблено.
Д7 пройшла всі необхідні етапи реєстрації партії, а не купували пустишку для ребрендингу.

У них щойно відбувся реальний з'їзд (великий сейм), на якому було 1.5 тисячі реальних учасників, кожен з яких платить членські внески.

Покажіть мені аналог в Україні.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
Re: Демократична Сокира - Д7
« Reply #8 : Травня 27, 2019, 11:45:21 11:45 »
у мене старший їздив до них на лекції. каже, що якщо стане питання вибору альтернативи до пп, то питання може вирішиться саме на користь д7. малося наувазі, чи встигнуть у пп зі створенням ід. партії як такової.
х.з. побачимо.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Демократична Сокира - Д7
« Reply #9 : Травня 27, 2019, 11:49:56 11:49 »
у мене старший їздив до них на лекції. каже, що якщо стане питання вибору альтернативи до пп, то питання може вирішиться саме на користь д7. малося наувазі, чи встигнуть у пп зі створенням ід. партії як такової.
х.з. побачимо.

Для мене питання голосування до ВР закрите - твердозапетра. Не можна зараз розпорошувати голоси.

Д7 йде на вибори, аби набути технологічного досвіду, тож нехай.

А от на місцевих їх можна було б підтримати, якщо - дійсно - Петрова "ЄС" не розгорнеться як реальна демократична сила. А як розгорнеться, то й думати немає про що.

Д7 в цьому сенсі може виконувати роль стандарту, під який Петро змушений буде частково підлаштовуватися в питанні партійного будівництва.


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Демократична Сокира - Д7
« Reply #10 : Травня 27, 2019, 11:58:38 11:58 »
Шановний, це вже зроблено.
Д7 пройшла всі необхідні етапи реєстрації партії, а не купували пустишку для ребрендингу.

У них щойно відбувся реальний з'їзд (великий сейм), на якому було 1.5 тисячі реальних учасників, кожен з яких платить членські внески.

Покажіть мені аналог в Україні.
Тоді вибачаюсь.