Сторінок:
Actions
  • #1 від Feral Cat 01 Nov 2022

  • Kristina Jovanovski
    @kjovano
    ·
    10h
    Zelensky "is as responsible as Putin for the war", Brazil's incoming president, Lula, tells Time.

    Lula blames Nato for the war, completely ignoring Russian officials' attacks on #Ukraine's national identity. (1)
  • #2 від Uki 01 Nov 2022
  • Обоє рябоє
  • #3 від Адам Жоржович 01 Nov 2022
  • Мексиканський коммі-перзидент - теж: висувало нещодавно "мирні плани", висмоктані з прутня хуйла.
  • #4 від Feral Cat 02 Nov 2022
  • #5 від Uki 03 Nov 2022
  • Лулі киздець?  :weep: :weep:

    https://twitter.com/i/status/1587857799429718021

    Таки тобі подобається ідея заколотів
  • #6 від majesty 03 Nov 2022
  • похрен на бразилию
    ее надо вернуть португалии
  • #7 від majesty 03 Nov 2022
  • Обоє рябоє

    там нарид на уровне центральной африки
  • #8 від Uki 03 Nov 2022
  • там нарид на уровне центральной африки

    звідки у тебе така інформація?

    Я б сказав би там народ майже на рівні Білорусії (ну в смислі трохи більш розвинутий, але не набагато)
  • #9 від Комашки 03 Nov 2022
  • Махать тут білі експерти з расової повноцінності зібралися  :gigi:
  • #10 від Uki 03 Nov 2022
  • Махать тут білі експерти з расової повноцінності зібралися  :gigi:

    Деж расові?...  Поперше в Бразилії багато рас, подруге я написав що там суспільстіо трохи більш розвинуте чим наприклад в білій білорусії
  • #11 від Feral Cat 03 Nov 2022
  • Таки тобі подобається ідея заколотів

    Ні. Я люблю ідею Майдану.
    Це для тебе Майдан - заколот. А для мене - народний протест проти узурпації влади корумпованим чиновництвом.
  • #12 від Комашки 03 Nov 2022
  • Деж расові?...  Поперше в Бразилії багато рас, подруге я написав що там суспільстіо трохи більш розвинуте чим наприклад в білій білорусії
    Та ні, просто з такою легкістю роздано ярлики кільком країнам, де ніхто з роздаючих скоріш за все й близько не був  :gigi:
  • #13 від Uki 03 Nov 2022
  • Ні. Я люблю ідею Майдану.
    Це для тебе Майдан - заколот. А для мене - народний протест проти узурпації влади корумпованим чиновництвом.

    Ти дурня з себе корчиш чи справді не бачиш ніяких відмінностей? :fp2

    В одному випадку після нахабного та безцеремонного використання адмінресурсу під час виборчої кампанії та підрахунку голосів та купи свідчень зловживання цим адмінресурсом люди вимагали справедливих виборів

    В іншому тупо вимагають армію захопити владу
  • #14 від Feral Cat 03 Nov 2022
  • Ти дурня з себе корчиш чи справді не бачиш ніяких відмінностей? :fp2

    В одному випадку після нахабного та безцеремонного використання адмінресурсу під час виборчої кампанії та підрахунку голосів та купи свідчень зловживання цим адмінресурсом люди вимагали справедливих виборів

    В іншому тупо вимагають армію захопити владу

    Вони протестують проти фальсифікації виборів, які були вчинені на користь підхуйлятника Лули.
  • #15 від Uki 03 Nov 2022
  • Та ні, просто з такою легкістю роздано ярлики кільком країнам, де ніхто з роздаючих скоріш за все й близько не був  :gigi:

    ... ми ж тут не вирішуємо долі народів .... можна і побавитись трохи цим  :gigi:
  • #16 від Feral Cat 03 Nov 2022
  • 🤣🤣🤣
    Lula - наперсточник. Гроші за голоси пообіцяв, а потім кинув.

    https://twitter.com/i/status/1588197495418413056
  • #17 від Feral Cat 10 Jan 2023
  • Китай (і частково кацапи) фактично привели до влади в Бразилії старого продажного комуняку Лулу,  і тепер активно працює над тим, щоб створити в там свій стратегічний плацдарм у Західній півкулі.
    Обама абсолютно проїбав цей напрямок. Трамп намагався трохи змінити ситуацію на користь США, залучивши в союзники Болсонаро, але китайці і наші Демократи доклали максимум зусить, щоб знищити політично обох, і їм це вдалося.
    Наразі єблан лише витріщає очі, а демократи вимагають заарештувати Болсонаро і передати Лулі.

  • #18 від Tatus 10 Jan 2023
  • Kristina Jovanovski
    @kjovano
    ·
    10h
    Zelensky "is as responsible as Putin for the war", Brazil's incoming president, Lula, tells Time.

    Lula blames Nato for the war, completely ignoring Russian officials' attacks on #Ukraine's national identity. (1)


    Тю, це ж те саме що і довбойоб Трамп з трампанзями кажуть. :smiley14:
Сторінок:
Actions