Автор Тема: Ваш форум зійшов на пси  (Прочитано 4932 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #90 : Липня 10, 2021, 08:16:01 08:16 »
Кабс, ти кожну мамзель таким чином... фотографуеш?..
 :smilie7:

Хочеш оператором попрацювати?
Це вітається :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #91 : Липня 10, 2021, 08:18:24 08:18 »
З приходом Терешковоi... лiчiльник форуму - за тиждень  - впав з 200 до 70 гостей на годину...
Тiльки-но прийшла... почався новий срач...
 :smilie7:

Мене тут не було цілий тиждень, а було кілька днів. А лише ця тема за один день має більше 400 проглядів.

Щодо с**чу, я б назвала це культурною дискусією, тому що я, на відміну від декого, не матюкаюсь. І зразу все оживилось.

Але ...

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #92 : Липня 10, 2021, 08:20:54 08:20 »
Бо ніхто не їбе ніц :smilie2:
А тут зайшла на СУП і наче на BRAZZERS GangBang потрапила :super: :smiley25:

ЛОЛ! ну у вас і самооцінка  :fp2 насправді тут мало у кого стоїть (звісно ж, в інтелектуальному плані, бо у інших планах ви мене не цікавите  :smiley25:).

А щодо хто кого, пам"ятаєте термін "трампування"? ну-ну  :weep:

Хоча мені цей форум був завжди ідеологічно найближчим і я у свій час почувалася тут найкомфортніше, коли тут все було ок. З приємністю згадую ті часи.
« Останнє редагування: Липня 10, 2021, 08:28:35 08:28 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #93 : Липня 10, 2021, 08:22:53 08:22 »
Ну ... поскакали і досить  :hot:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #94 : Липня 10, 2021, 08:23:52 08:23 »
Якщо основним стейколдерам хочеться щось поміняти з форумом, думай-те (С). Мій аналіз і рекомендації подані у першому пості.

А мені пора :smilie7:. Якщо ви не будете згадувати мої ніки марно, брехати (свідомо чи несвідомо) про реалії США і Канади і давати мені інші приводи щось знову настукати комусь у відповідь, у мене не буде сенсу виходити із самобану.

And ... I am cleared for take off  :rotate:

[/youtube]




Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #95 : Липня 10, 2021, 09:40:56 09:40 »
Гео мав рацію, хоча він неправильно визначив root causes, причини.

Насправді причини - це токсичність буквально пари-трійки дописувачів, через яких писати тут ніхто не забажає.

Хочете рецепт, як підняти відвідуваність та популярність? кроків всього три.

1) Забаньте ЮАР. Решту токсичних можна більш-менш виховати або мітигувати. ЮАР - чорноморде кацапське матюкливе лайно, старий огидний сексуальний збоченець і пропагандист русськомірної антиукраїнськості.

2) Запустіть сюди клаповухого тросторука Фімочку Ліпецького і виділіть йому окрему тему. Воно встає і лягає із моїм іменем на вустах. Решта - за мною  :smiley25: ХєГерр Мєдвєдка вже тут. Гарантую, що відвідуваність піде як ракета у стратосферу  :hot: Доведено недавнім досвідом, коли останню ітерацію виховного процесу під моїм керівництвом спостерігали сотні осіб з як мінімум чотирьох найвідоміших форумів укрнету  :weep: Тема, кому за 45, тріщала по швах від відвідувачів  :laugh:.

3) А якщо серйозно, то просто забезпечте нарешті можливість спілкуватися у середовищі без огидних кацапських матів і бруду. І до вас потягнуться люди  :smilie9:.

Неправда Ваша. Від початку до кінця
1. Форум зовсім не вмер, скоріше, навпаки. Тут повно людей, хоч і менше, ніж було на ФУПі колись. Тут повно колишніх ФУПчаків, яким не подобалось ставлення до нац.-дем. дописувачів.
2. Неправда й в тім, що на форумі нетолерантно ставляться до інших думок і що один з дописувачів, якого треба забанити, є чорноротим українофобом. У мене, як колишнього виборця НФ, ніколи не було жодних проблем ні з ЮАР, ні з іншими прихильниками колишнього БПП- всі ми разом зараз орієнтуємось на ЄС, проти з різним ступенем лібералізму та демократії. Принаймні останнім часом. Саме тоді, коли Гео був модератором, у мене особисто були з ним проблеми
3. Якщо взяти крупними порціями, то крім електорату ЄС в реалі існують ще електорати СН, ОПЗЖ, Батьківщини. Всі вони в реалі, м'яко кажучи, зовсім не відрізняються толерантністю й не їм виставляти тут якісь вимоги. Та й на форумах... взяти хоча б таких скінчених записних мерзотників, як ЛюдаС та ОлдБой на ФУПі. Ви тут по Фомі Липецькому пройшлись, що він начебто без Вас жити не може- наскільки пам'ятаю його по ФУПі, він нескінченно іронізував лише над одним фуп-персонажем, ЛюдаС, називаючи її бабою Людою. Так цей персонаж, - одна з найбільших тварюк того форуму. На просто зауваження дописувача, що Зе-влада неправильно (неадекватно) проводить заходи проти пандемії, а народ, який начебто голосував за неї, її ж і не слухає- вона написала километри гидоти, де закликала забивати цього дописувача залізними прутами вдома, бо йому 60+ років. Мовляв, у Швеції роблять саме те. Ні, у Швеції РЕКОМЕНДУВАЛИ залишатись вдома тим, кому 70+років. Що зовсім не те саме. Ображала його різними словами, негідними людини, й при тому ще й добилась, щоб і його забанили- а й Альона так і зробила- забанила не чорнороту стерву, а жертву її агресії

Та й в житті, в реалі, прихильники Зе зовсім не відрізняються толерантністю, як і весь наш йобанутий нарід. Скільки не питав студентів, студентів-заочників і в реалі всіляких пенсів- щоб вони вирішили, якби терористи захопили тисячу заручників і вимагали від влади, щоб вони віддали їм одну невинну людину, щоб її стратити- а тисячу заручників вони б тоді відпустили- всі казали, щоб віддали. У них немає жодної поваги ні до особи ( у Гео її колись теж не було, не знаю, як зараз, може порозумнішав), ні до закону, ні до якихось планів людини, що законослухняно прямувала до якоїсь мети й тут бац- якісь вар'яти- комуняки- терористи вимагають принести її в жертву. Ви й реально вважаєте, що якщо вас 75%, то ви маєте право нас знищувати. Ну ні всі з вас. Але переважна більшість. І тут виникає два питання:
1) чи ті з вас, хто так не думає, невже не знають, в яку компанію негідників, дурнів і нелюдів вони потрапили?
2) чи ті з вас, хто думає, що математика більшості має сенс, але ще не повні негідники, такі дурні, що не розуміють, що з такою математики вже не тисяча- мільйони людей будуть вбиті, якщо не все людство- через те, що порушен головний, моральний закон- не можна засуджувати на смерть невинну людину... Ні Сократа, ні Христа- взагалі нікого. Іначе капець усьому людству, яке, до речі, як суб'єкт історії, складалось саме з особистостей, які були в меншості- а не з мавп, які сидять у клітках та вимагають від людства більше бананів, а то вони не так проголосують... і які й складають більшість

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26956
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #96 : Липня 10, 2021, 09:55:38 09:55 »
Скільки не питав студентів, студентів-заочників і в реалі всіляких пенсів- щоб вони вирішили, якби терористи захопили тисячу заручників і вимагали від влади, щоб вони віддали їм одну невинну людину, щоб її стратити- а тисячу заручників вони б тоді відпустили- всі казали, щоб віддали. У них немає жодної поваги ні до особи ( у Гео її колись теж не було, не знаю, як зараз, може порозумнішав), ні до закону, ні до якихось планів людини, що законослухняно прямувала до якоїсь мети й тут бац- якісь вар'яти- комуняки- терористи вимагають принести її в жертву.

Нда
Жопа :smilie2:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #97 : Липня 10, 2021, 10:04:36 10:04 »
Нда
Жопа :smilie2:
це реально наш народ, у кого замість голови та серця одна велика жопа

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #98 : Липня 10, 2021, 10:04:52 10:04 »
Валя :love:
Mocsia delenda est

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #99 : Липня 10, 2021, 10:08:53 10:08 »
Та хіба були б референдуму в Криму й Лугандоні, якби так звані "люди" не були насправді такими недорозвинутими в моральному плані приматами? Це ж так просто- створити на якійсь локальній площі якусь більшість, яка проголосує за те, що можне знищити ВСІХ людей, які б так всі разом не проголосували. А порушення Будапештського Меморандуму в Криму й Добнасі було саме таким актом

То яка ж це демократія? Це використання псевдодемократичних механізмім проти самої демократії та Людства в цілому

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #100 : Липня 10, 2021, 10:10:06 10:10 »
І в 2019-му році відбувся саме Лугандон і Крис у масштабах всієї України. Але зедіоти такі зедіоти, що цього ніколи не зрозуміють

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #101 : Липня 10, 2021, 10:12:11 10:12 »
Нда
Жопа :smilie2:

Виконати умови терористів - це найгірший варіант.......
Трохи кращий це розбомбити їх всих разом з заручниками.......
Є також море інших кращих варіантів, але там вже мозок потрібен......

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #102 : Липня 10, 2021, 10:14:46 10:14 »
Виконати умови терористів - це найгірший варіант.......
Трохи кращий це розбомбити їх всих разом з заручниками.......
Є також море інших кращих варіантів, але там вже мозок потрібен......
Звісно. Кваліфіковані спецпризначенці потрібні. У яких є якісь норми "виходу"

Демократія без кваліфікованих меншин перетворюється на охлократію

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26956
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #103 : Липня 10, 2021, 10:17:27 10:17 »
І в 2019-му році відбувся саме Лугандон і Крис у масштабах всієї України. Але зедіоти такі зедіоти, що цього ніколи не зрозуміють


Не поверишь, но даже хуже.
Про Лугандон не знаю, нов Крыму на "референдум" пришла треть из которых процентов 90 проголосовало "за"
А на выборах 19го явка была приблизительно две трети из которых, в Херсоне например, за дауна проголосовало больше 80%
Каждый самостоятельно может посчитать количество тупых уебанов в Крыму и Херсоне соответсвенно

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #104 : Липня 10, 2021, 10:23:47 10:23 »

Не поверишь, но даже хуже.
Про Лугандон не знаю, нов Крыму на "референдум" пришла треть из которых процентов 90 проголосовало "за"
А на выборах 19го явка была приблизительно две трети из которых, в Херсоне например, за дауна проголосовало больше 80%
Каждый самостоятельно может посчитать количество тупых уебанов в Крыму и Херсоне соответсвенно

В Полтаві теж більше 80%. Я бачив мудаків, я з них спілкувався, не приховуючи свої погляди- але не очікував такої тотальної переваги, як і зради електоратів жульки, досить шанованої мною Свободи,- загалом майже всіх

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #105 : Липня 10, 2021, 11:15:01 11:15 »
Усіх московитів - нах нараіссю. :smiley24:
Московити... на ФУПi лишилися, а дехто так сумуе за ФУПом... що у нас... декiлька гiлок зробив - ой, как там весело, сколько народу...
Geo намагався приструнити те лайно, але... багато хто з СУПу, як наркомани, тягулися на ФУП а потiм... знову приходили на СУП та скаржилися, як там погано, половина в банi, лишилися дурнi й боти...
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33285
  • Стать: Чоловіча
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #106 : Липня 10, 2021, 04:44:01 16:44 »
Лол! Бандерівець тільки вчора видав тидищ титул "блакитної крові", а зараз образився і кричить "фі" на картинку самоцілування пісі  :smilie10:. А как дисал!  :fp2

Цікаво, за кількістю матюччя хто кого переважить - 1 АSSті + 1 тидищ + 1 дмхз + 1 Найтлі + 1 натіві версус 1 ЮАР?  :smilie10:

Думаю, ЮАР все-таки матюкливіший за цих неймовірних, взятих разом.

Тому, власне, і пункт 1 у моєму першому повідомленні у цій темі.

Тєрєшкова, нафіга ти сама з собою розмовляєш ?  :fp2

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #107 : Липня 10, 2021, 06:27:49 18:27 »
це реально наш народ, у кого замість голови та серця одна велика жопа

Як ви можете не любити свій народ? Народ, народ... Він тойво, святий. Його треба любити і пестити, бо він народ!
"Якого правди сила ніким завойована ще не була! ..."  :laugh:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #108 : Липня 10, 2021, 07:02:37 19:02 »
Тєрєшкова, нафіга ти сама з собою розмовляєш ?  :fp2
Лiки кiнчiлися...
 :smilie7:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20488
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #109 : Липня 10, 2021, 07:23:37 19:23 »
достаточно адной таблэткы

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #110 : Липня 10, 2021, 07:32:42 19:32 »
достаточно адной таблэткы
Вiд полiтичноi дiареi... лiки... не придумали...
Мене просто вразило: все було спокiйно... - як прийшла Терешкова... - три сторiнки срача...
 :smilie7:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #111 : Липня 10, 2021, 08:55:53 20:55 »
Як ви можете не любити свій народ? Народ, народ... Він тойво, святий. Його треба любити і пестити, бо він народ!
"Якого правди сила ніким завойована ще не була! ..."  :laugh:
"Звойована". Геніїв треба шанувати хоча б тим що не спотворювати їхні слова
Син священника й сам вчився в семінарії. Зараз таких людей немає

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #112 : Липня 10, 2021, 09:28:35 21:28 »
"Звойована". Геніїв треба шанувати хоча б тим що не спотворювати їхні слова
Син священника й сам вчився в семінарії. Зараз таких людей немає

 Андроїд все псує...

Павло Григорович був класиком до 1932 року. А потім перестав .. :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #113 : Липня 11, 2021, 03:51:58 15:51 »
Треба розширити форум, запускайте народ.

 :smilie1:


Offline nativi

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 103
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #114 : Липня 11, 2021, 04:21:49 16:21 »
йопт! ИдинА!!

ты и тут всех задолбала!))

редкостный талант

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #115 : Липня 11, 2021, 05:59:30 17:59 »
Наташа vs Валюха :weep:
Mocsia delenda est

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #116 : Липня 11, 2021, 06:00:45 18:00 »
от тут - нифіга не пойняв.    :smilie11:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17327
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #117 : Липня 11, 2021, 06:09:54 18:09 »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: