Автор Тема: Понеділок. Ранок. Ну що поїхали ? От на фіга Юля йде в Президенти ?  (Прочитано 14035 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ToiSamiy

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 292
Она обещала побороть алигархов. :Razom:

Я вам больше скажу, она обещала отжать Крым :super:

Брехня. Вона не так сказала.

Offline Nash

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 20
шось Юльку тут мочать неподєтськи...
а от нафіга Порох йде у президенти?
Юля буде мочить олігархів, а Порох не пускати нових олігархів?!

Offline ToiSamiy

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 292
Ну добре дрищенятка, дрищіть далі. А  я маю нагальні справи.   :)

Але   :av            :Vedy_sebe:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17254
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Она обещала побороть алигархов. :Razom:

Я вам больше скажу, она обещала отжать Крым :super:

Брехня. Вона не так сказала.

Первый раз она именно так сказала - Я верну Крым.
Второй раз она сказала - Я нагну москалей в международных судах.
« Останнє редагування: Березня 31, 2014, 10:51:13 10:51 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ToiSamiy

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 292
шось Юльку тут мочать неподєтськи...
а от нафіга Порох йде у президенти?
Юля буде мочить олігархів, а Порох не пускати нових олігархів?!

Окрім самого себе і своїх "любих друзів".
Це буде, НМД, "Любі друзі" Версія 2.0.

Offline ToiSamiy

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 292
Она обещала побороть алигархов. :Razom:

Я вам больше скажу, она обещала отжать Крым :super:

Брехня. Вона не так сказала.

Первый раз она именно так сказала - Я верну Крым.
Второй раз она сказала - Я нагну Крым в международных судах.

"Нагну" не Крим, а Московію.
По-друге, ви не почули, в який спосіб вона буде повертати? Знайдіть запис і послухайте ще раз. А то у вас фрагментарне уявлення.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Ну що сказати в 2010 році голосували за Юлю ті, хто бачив, що інакше - гаплик. Тобто якщо не вона - то єнакієвське іго.
Вибору не було.
Зараз - вибір є. І все б нічого, хай би йшла впрезиденти, боролася та знаючи Юлію Володимирівну, її незмірне бажання на все впливати стає тривожно на душі.
Мені здається Юлі важлива не Україна, а бажання щось комусь довести.
Ні, сама не купувала, але людина, якій вірю була поставлена перед фактм, або платиш бабки , або .... з пляжу.
Людина і пішла з пляжу. Потім на виборах у 2010 цим і аргументувала своє голосування "проти всіх".
Портрет - це стиль управління. Мені важко уявити портрет Меркель у кабінеті німецького чиновника. Чи портрет Обами в кабінеті американського, а от портрет назарбаєва, Пу.., Лукашенка - це реальність.

"Вибір є". Ога. Ваш вибір завжди гімняний. Бо Порох -- це той хто ТАКОЖ сприяв приходу до влади Янука.
Той, хто збагатився за влади Янука. Той, хто працював в уряді Янука. Той, кого наразі підтримав Кличко, що годувався з рук Фірташа, а зараз керується Фірташем через Льовочкіна.
Той, хто збагачувався на тендерах. Про таких як він і говорила Юля: олігархів треба відділити від влади.
Але за вашою дивною логікою, він і є "нове обличчя", йому ви і хочете вручити владу.
Ну бачите , я не є палкою прихильницею і Пороха, і Богомолець, і Ляшка, і Кличка, і т.д
Я просто говорю, що Юля не щира, от віє від неї таким собі бажанням всім у всьому сподобатись, а копнеш глибше.....і
пустота.
Всі ці слова, всі ці емоції, як в театрі.
Не володію інформацією, хто з чиїх рук годувався, але знаю, точно знаю, що посади почали продаватися за її правління.
А зараз , коли дивлюся на декого з тих, хто представляє БЮТ у владі бачу, що для них нічого не змінилося.
От недавно сюжет по ТВ. Сидить новопризначений голова ОДА від БюТу - Пустовіт, а вкабінеті біля нього портрет Тимошенко і на фоні цього портрета він вєщає. Ще не похоронили всіх на Майдані - а портрет вже в студіїї.

"Юля не щира"  А Порох значить щирий.   :gigi: І Кличко. Кілька місяців твердив, що йде в президенти. А потім злився. І О. Богомолець щира. Вчора лізла на сцену Майдану пропіаритись на смертях, хоч було оголошено -- неполітичне Віче. Якраз щодо Юлі я переконаний, що вона щира. Чи вийде в неї все зробити -- це інше питання. НМД, Ляшко щирий. Всі інші -- НМГП -- нещирі.

"точно знаю, що посади почали продаватися за її правління." Ви самі купували? Чи розповідала "знайома вашої подружки". А ви нічого не сплутали? Мені здається, що це почалось за Кучми. Яскравий приклад -- Янук. Він, за свою посаду голови ОДА "розрахувався" фальсифікацією голосів за Кучму. Про це він сам сказав в 2004.

"портрет Тимошенко"   :smilie5:  Це сильний компромат.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Ні, сама не купувала, але людина, якій вірю була поставлена перед фактм, або платиш бабки , або .... з пляжу.
Людина і пішла з пляжу. Потім на виборах у 2010 цим і аргументувала своє голосування "проти всіх".
Портрет - це стиль управління. Мені важко уявити портрет Меркель у кабінеті німецького чиновника. Чи портрет Обами в кабінеті американського, а от портрет назарбаєва, Пу.., Лукашенка - це реальність.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1608
Та хай іде.
Хоч в президенти, хоч нахуй. Хоча для неї це всерівно один і той же шлях.
Можливо після другої опліухи від українських виборців, вона таки залишить їх в спокої на завжди.

Offline Donchanin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1128
Ну що сказати в 2010 році голосували за Юлю ті, хто бачив, що інакше - гаплик. Тобто якщо не вона - то єнакієвське іго.
Вибору не було.
Зараз - вибір є. І все б нічого, хай би йшла впрезиденти, боролася та знаючи Юлію Володимирівну, її незмірне бажання на все впливати стає тривожно на душі.
Мені здається Юлі важлива не Україна, а бажання щось комусь довести.

"Вибір є". Ога. Ваш вибір завжди гімняний. Бо Порох -- це той хто ТАКОЖ сприяв приходу до влади Янука.
Той, хто збагатився за влади Янука. Той, хто працював в уряді Янука. Той, кого наразі підтримав Кличко, що годувався з рук Фірташа, а зараз керується Фірташем через Льовочкіна.
Той, хто збагачувався на тендерах. Про таких як він і говорила Юля: олігархів треба відділити від влади.
Але за вашою дивною логікою, він і є "нове обличчя", йому ви і хочете вручити владу.


От давайте тему Юля і олігархія не чіпати ? ОК ?
Бо тоді ще доведеться згадати тему Юля і Путін ...Хі-хі

1. А можна я сам буду визначати, які теми мені чіпати?   :Vedy_sebe:

2. Та будь-ласка. Тут же вільний форум. Чи нє?

Я бы добавил:

1 Йуля+ Гупский

2. Йуля+ жеваго

3. Йуля+ Хмельницкий

4. Йуля+ Тарута...

Могу продолжать

1. І? Вона свою позицію окреслила ЧІТКО.
2. Порох, це буде Жеваго, губський, Тарута, Хмельницький в одному флаконі, тому що при владі.

И котрый рас окрэслыла/с3,14здела..?

А чётко окрэслыть ВОНА свою отвтетственность за десятки тушек во фракции не хочет?

Offline Стиви Джи

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
  • Гурвіник-антисеміт
чувствуется растерянность сектантов после демарша Веталека
такое "триумфалное возвращение" мамки в тиелевизире всего каких-то 10 дней назад - и тут на тебе, такой облом
ещё и рейтинги пацаватые вырисовываются
бида-бида
Буду Ніцше читати, а потім превозмагать в собі поца, їбать по ночах дику вовчицю і в Ганконзі дурний план курить(с)

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Этот Майдан стал лакмусовой бумажкой гомнистости наших политиков. И к сожалению, все те политики, кто прет в президенты, показали себя хоть и в разной степени, но гомнисто. Даже Ярош — его стрелка с Януковичем вызывает много вопросов. И что нам теперь делать? Выбирать прийдется опять лучший сорт дерьма.

Я буду конечно голосовать за Богомолец, но она ведь не пройдет. Порядочным людям не место на Банковой.

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
шось Юльку тут мочать неподєтськи...
а от нафіга Порох йде у президенти?
Юля буде мочить олігархів, а Порох не пускати нових олігархів?!

Та хто її мочить . Вона сама себе і "Батьківщину" завалить цими виборами.
Це ж очевидно. Ну як те що Кримом Росія себе валить..

Offline Стиви Джи

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
  • Гурвіник-антисеміт


Я буду конечно голосовать за Богомолец, но она ведь не пройдет. Порядочным людям не место на Банковой.

кстати, хороший вопрос- если Богомолец неглупая женщина,то она должна трезво оценивать свои шансы, и понимть что не пройдёт
если она это оценивает и понимает- то зачем тогда лезет в президенты?
её выдвижение стране обойдётся минимум в несколько миллионов гривень (эфирное время для её рекламы, изготовление обязательной агитации на каждый участок и т.д.) И не факт что 2,5 млн. её залога покроют эти расходы.
Зачем тогда ей это? 
Буду Ніцше читати, а потім превозмагать в собі поца, їбать по ночах дику вовчицю і в Ганконзі дурний план курить(с)

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ


Я буду конечно голосовать за Богомолец, но она ведь не пройдет. Порядочным людям не место на Банковой.

кстати, хороший вопрос- если Богомолец неглупая женщина,то она должна трезво оценивать свои шансы, и понимть что не пройдёт
если она это оценивает и понимает- то зачем тогда лезет в президенты?
её выдвижение стране обойдётся минимум в несколько миллионов гривень (эфирное время для её рекламы, изготовление обязательной агитации на каждый участок и т.д.) И не факт что 2,5 млн. её залога покроют эти расходы.
Зачем тогда ей это?

Посмотрим, за кого она призовет голосовать своих прихильников во втором туре: и будет ясно, кто ее пользует. Здается мне, ее цель — отобрать голоса у Юльки

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Кличко советует Тимошенко тоже снять свою кандидатуру
Председатель партии «УДАР» Виталий Кличко советует председателю ВО «Батькивщина» Юлии Тимошенко тоже снять свою кандидатуру на выборах президента Украины и поддержать Петра Порошенко.


Об этом он написал в статье «Юлия Тимошенко не должна баллотироваться!», опубликованной в немецкой газете Bild, передает собственный корреспондент Укринформа в ФРГ.

«Юлия Тимошенко сделала бы хорошо, если бы также взяла на себя ответственность и поддержала Порошенко», — считает Кличко.

Как подчеркнул политик, «все демократические силы в Украине должны идти на президентские выборы с единым кандидатом, чтобы не увеличивать раскол страны».

«Я не хочу, чтобы эта революция закончилась так же, как и революция 2004 года», — объяснил председатель «УДАРа» решение снять свою кандидату на президентских выборах 25 мая.

Offline Стиви Джи

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
  • Гурвіник-антисеміт

Посмотрим, за кого она призовет голосовать своих прихильников во втором туре: и будет ясно, кто ее пользует. Здается мне, ее цель — отобрать голоса у Юльки

вот и мне здаёцца то же самое
хотелось бы ошибаться- да знание человеческой природы не позволяет
Буду Ніцше читати, а потім превозмагать в собі поца, їбать по ночах дику вовчицю і в Ганконзі дурний план курить(с)

Offline Стиви Джи

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
  • Гурвіник-антисеміт
Кличко советует Тимошенко тоже снять свою кандидатуру


а Веталя тролль
Буду Ніцше читати, а потім превозмагать в собі поца, їбать по ночах дику вовчицю і в Ганконзі дурний план курить(с)

Offline Nash

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 20
нажаль Віталя злився....
Було б краще щоб він йшов сам

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615

Посмотрим, за кого она призовет голосовать своих прихильников во втором туре: и будет ясно, кто ее пользует. Здается мне, ее цель — отобрать голоса у Юльки

вот и мне здаёцца то же самое
хотелось бы ошибаться- да знание человеческой природы не позволяет

Была тут веточка в самом начале, еще до массовых выдвижений.
И Силентио как всегда плакался, что нет новых лиц, кому Америка чего-то может дать, если они Крым профукали.
и всплыла фамилия Богомолец и как-то получила одобрение или, точнее сказать, неотторжение.
Мне еще эта идея показалась маловероятной.
А через пару дней она объявила о своем походе в Президенты.
Или это на ФУПе было?
« Останнє редагування: Березня 31, 2014, 01:29:28 13:29 від Старый Грек »

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
а почему бы пороху не снять СВОЮ кандидатуру? остался б в истории как мудрый олигарх..

В нього рейтинг в рази більший. Здогадуєшся що це означає ?
Кличко здогадався. І правильно зробив.


виявилося що у баксьора і яйця міцніші і навіть мізків більше, ніж у цієї мандєли :love: :lol:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline ToiSamiy

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 292
Кличко советует Тимошенко тоже снять свою кандидатуру
Председатель партии «УДАР» Виталий Кличко советует председателю ВО «Батькивщина» Юлии Тимошенко тоже снять свою кандидатуру на выборах президента Украины и поддержать Петра Порошенко.


Об этом он написал в статье «Юлия Тимошенко не должна баллотироваться!», опубликованной в немецкой газете Bild, передает собственный корреспондент Укринформа в ФРГ.

«Юлия Тимошенко сделала бы хорошо, если бы также взяла на себя ответственность и поддержала Порошенко», — считает Кличко.

Как подчеркнул политик, «все демократические силы в Украине должны идти на президентские выборы с единым кандидатом, чтобы не увеличивать раскол страны».

«Я не хочу, чтобы эта революция закончилась так же, как и революция 2004 года», — объяснил председатель «УДАРа» решение снять свою кандидату на президентских выборах 25 мая.

Віталя таки мудак.  Шкода.

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
нажаль Віталя злився....
Було б краще щоб він йшов сам

Ні не краще. Це шлях в політичне нікуди. Що і робить зараз Юля.

А Кличко накачає м*язи як мер Києва та ще буде наступним Президентом.

Бо Порошенко буду дужко важко піднімати країну в такому стані. І наврядчи він утримає рейтинг.  І думаю він це розуміє.

А ось Юля буде політичним трупом, якщо продовжить перти рогом на вибори.

І "Батьківщина " теж.


Offline ToiSamiy

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 292
а почему бы пороху не снять СВОЮ кандидатуру? остался б в истории как мудрый олигарх..

В нього рейтинг в рази більший. Здогадуєшся що це означає ?
Кличко здогадався. І правильно зробив.


виявилося що у баксьора і яйця міцніші і навіть мізків більше, ніж у цієї мандєли :love: :lol:

Стосовно яєць не знаю. Не мацав. Мабуть ви в курсі. А стосовно мізків, то це ви вдало пожартували.   :smilie5:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Я с ужасом думаю о том что бы было если бы в 2010 победила Юля! Майдана бы не было. 5 лет она бы сидела и пыталась усиленно все дерьмо побрызгать духами и обмотать розовыми ленточками. Восток все равно бы отыгрался в 2015 и мы бы получили Януковича по любому.  Дальше даже думать страшно что бы было.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Стосовно яєць не знаю. Не мацав. Мабуть ви в курсі. А стосовно мізків, то це ви вдало пожартували.   :smilie5:

слабенько, дитинко. вчинок Віталі показав і які в нього яйки, і які в нього мізки, і яка в нього воля. а на тій стороні - ані яєць, ані мізків, ані волі. лише жага бути владичіцей морскою :love:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Стиви Джи

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
  • Гурвіник-антисеміт
интересно, до  выборов много юльков-депов из фракции убежит?
Буду Ніцше читати, а потім превозмагать в собі поца, їбать по ночах дику вовчицю і в Ганконзі дурний план курить(с)

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
нажаль Віталя злився....
Було б краще щоб він йшов сам
для юлі? безперечно! як би вона класно з ним дебатувала!

Offline Джавдет

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 50
  • лалалалалалалала
чувствуется растерянность сектантов после демарша Веталека
такое "триумфалное возвращение" мамки в тиелевизире всего каких-то 10 дней назад - и тут на тебе, такой облом
ещё и рейтинги пацаватые вырисовываются
бида-бида

И фотки с Рыбкой не пригодились, и закон об иностранном резидентстве впустую прошел. :(

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
интересно, до  выборов много юльков-депов из фракции убежит?

Пропорційно зниженню рейтингів та наближенню дати виборів. А після програшу втечуть всі.

Я ж тільки добра бажаю ЮВТ. Зніме кандидатуру - залишиться в українській політиці.
Не на перших місцях, але залишиться.

Буде впиратись ?  Тоді в неї немає майбутнього в українській політиці...