Автор Тема: Говорят это возможная первая леди ретвитила в 2014  (Прочитано 3472 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Треба робити максимальний репост, особливо на Захiд, хай бачать! Нема слiв.
 :Ganba:  :smilie9:

Та вже увесь твіттер та фейсбук у цьому. Як пожежа розішлось
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Не здивований, адже Зечка як і само Зе нанавиділи революцію гірдності....


Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Поздравляю , это реально "жити  по новому" в исполнении наркомана.



Offline supporter

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 259
"Повстанцi" Зе на дебатах - це не випадковiсть. Якщо об'єднати це все до купи - державна зрада.
Зелений окупант.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4786
  • Стать: Чоловіча
Треба робити максимальний репост, особливо на Захiд, хай бачать! Нема слiв.
 :Ganba:  :smilie9:
тут таке.
зараз день тиші, раз.
жодний канал у нас в країні цього не покаже і буде мовчати, бо поза законом.
але. для інших країн це не препона, тому дії можуть розвинутися через соцмережі і медіа інших країн. ютуб-канали, включно з білорусами, поляками, прибалтами та кацами.

можна ініціювати передачу для перевірки в прократуру, це два.
з огляду на те, що справа стосується війська, то прокуратура повинна бути обов'язково військовою, а не просто діло в якомусь там окружному суді.

все це можливо навіть в понеділок, після виборів, за будь-якого результату.

п.с. як там було у цього ублюдка?
"..тут на кону мая судьба, маєй жени, маіх радітелєй, паєтому я нє іграл!" не відмиються, падли. ніколи. де тут доля України, гнида?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
тому дії можуть розвинутися через соцмережі і медіа інших країн. ютуб-канали, включно з білорусами, поляками, прибалтами та кацами.


Ютубы уже погнали.  :smilie3:


Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4786
  • Стать: Чоловіча
"відсіч" іде під сбу?
мені з київа дзвонили. може ше не точно.
схоже, авакян зараз своїх підійматиме.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча

Offline supporter

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 259
Стосовно "повстанцiв", з ФУПу:
Цитувати
Gosha Tykhyi
18 хв. ·

Лінія захисту прихильників Зеленського щодо «повстанців»: це не він, він просто читав питання людей.

Я вам розповім про «повстанців». Ми п`ять років боремося за використання правильної лексики у західних ЗМІ та міжнародних інституціях. Я сам працював на німецькому телебаченні та стикався з цією проблемою чотири довбаних роки. Росія викидала мільярди доларів на те, щоб запудрити мізки західній аудиторії всілякими «повстанцями». У нас не було і немає цих мільярдів. У нас є лише сила переконання та голий ентузіазм. Ми витрачали тони нервів, на те, щоб добитися використання правильних слів щодо війни на сході України. Іноді вдавалося переконати, іноді були «рецидиви», але це була важка, щоденна і виснажлива праця протягом років. І, до речі, здебільшого таки вдалося перебити дискурс «громадянської війни» про «повстанців», хоч і не повністю.

І все це для чого?

Щоб потім кандидат в президенти України вийшов на сцену під поглядами мільйонів людей в Україні та за кордоном, і «просто зачитав питання людей»? Які йому підготував штаб, які пройшли крізь десятки рук, перед тим як потрапити йому на листочок? І в жодної людини не вистачило фільтру лайна, аби прибрати це питання, або його переформулювати? А потім Зеленський, як ні в чому не бувало, його "просто прочитав".

Ви себе взагалі чуєте? Совісті у вас немає, відмазувальщики.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Жена сказала , что очень расстроена. Расстроена тем , что на сутки бы раньше , и она бы многое отдала что-бы посмотреть за морду этой зеленой шмары , которае все дебаты кривила морду , если бы Порох выдал эту инфу в лоб наркоману.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022


Лена-лена, боже-боже. Да ти Люсе Янукович и в подметки не годишься. Капустник вечен, он тебя засосал навсегда. Даже хатка в Лондоне не помогает

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча


 :bj

ВЕСЬ ПОСТ - НИ СЛОВА ПРАВДЫ. ВООБЩЕ. Каждое слово - наглый, безудержный пиздеж.

"Митингов и сцен за Пороха по дороге" - ни одного. Был сцена с Порохом на Майдане и все. Место сбора.
Заходили ВСЕ, кому не лень.
"зеленые" раздавали билеты возле Республикансокго свободно и открыто. Никто не мешал.
"Бедная сельская интеллигенция" - айфоны и айпэды. Стримы, фотки и хайтек.

"Безвольных, маленьких людей" было на стадионе тысяч не меньше сорока.

Великих Зеленых Человечищ - человек 800. До полутора тысяч точно шакалов.

 :lol:

Пиздит, как дышит сепарша.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8663
  • Стать: Чоловіча
чому її ніхто просто не запиздячить
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15870
Треба б по теліку все розігнати, ще час є

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Вот почему надо всегда лично участвовать. Что бы потом ВИДЕТЬ лично. И знать, как нагло брешет эта сепаратистка.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Це реальна бомба.

У мене знову ж питання до штабу Пєті та й спецслужб.
А не ахуєлі лі ви?
Чому абсолютна більшість інфоприводів створюється пересічними порохоботами чи громадськими блогерами?
Чому покидьок Стець все ще на посаді?

З таким набором компромату ви влаштували клоуну тепличні умови, хоча його можна було б змішати з лайном, як би було бажання та здібність.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15870
На Цензор.нет ця новина вже є

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Це реальна бомба.

У мене знову ж питання до штабу Пєті та й спецслужб.
А не ахуєлі лі ви?
Чому абсолютна більшість інфоприводів створюється пересічними порохоботами чи громадськими блогерами?
Чому покидьок Стець все ще на посаді?

З таким набором компромату ви влаштували клоуну тепличні умови, хоча його можна було б змішати з лайном, як би було бажання та здібність.

Потому что это нормально.

Вы требуете не нормального от штаба. Штаб это административная работа.. А креатив большей частью должны создавать те кто поддерживает кандидата.. Это нормально
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Бєнєфіціару скіньте хто-нить оте все. Хай подивиться, на що йшли його бабки, поки він за свій рахунок танки запрвляв.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4786
  • Стать: Чоловіча

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8298
Жену Зеленского внесли в базу "Миротворца" за старый перепост  :upa

20.04.2019 17:12
«Украинская правда»
Сайт "Миротворец" внес жену кандидата в президенты Владимира Зеленского в свою базу из-за того, что в 2014 году она перепостила на странице в Facebook публикацию российских СМИ, которые просили за вознаграждение присылать информацию о перемещении украинских войск.

"Информатор боевиков НВФ. После того, как информация о пособничестве распространилась 20.04.2019, страницу удалила", - говорится на сайте"Миротворца".

Перед этим пользователи Facebook возмущались по поводу перепоста Зеленской в 2014 году публикации российского пропагандистского ресурса LifeNews.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Це реальна бомба.

А не ахуєлі лі ви?
Чому абсолютна більшість інфоприводів створюється пересічними порохоботами чи громадськими блогерами?
Чому покидьок Стець все ще на посаді?


Вообще-то мир меняется. Такая организация как Белинкет состоящая из энтузиастов тоже дает фору официальным органам.

А Стець уже как два года не при делах и в этом ты отстал от жизни.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46616
  • Never give in!
Те, що спецслужби проїбали цей факт про особу прібліжонную к кандідату в прєзіденти - говорить мені дохуя про те, які у нас спецслужби . Це - величезний пройоб...
If you are going through hell, keep going.

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
А на рашке за старі репости нові строки дають. До 20 років північних колоній

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20574
предлагая обменять эту сераскую ссучку на моряков

Offline vs

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 533
кажуть лайнньюз видалили свою сторінку майже одночасно зі сторінкою зеленської
« Останнє редагування: Квітня 20, 2019, 06:51:55 18:51 від vs »

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
ситуация становится все интересней:




Alu Ayrani
4 год
Я люблю работать с информацией, люблю конкретику и факты. Я никогда не соглашусь с автором, пока не проверю информацию лично.
Тогда вот, мои факты по публикации Мирослава Гая - около часа назад он опубликовал скрин со страницы Елены Зеленской ( фото 1).
Я сразу прошла по ссылке, попав на страницу Елены. Я просмотрела ее открытые публикации с 2013 года, где процентов 10 были ее личные публикации, остальные от ее друзей. Эта публикация была не перепост, а именно личная публикация (фото2), она имела лайки, а это значит не могла появится недавно, в связи с последними событиями.
Дальше я прошла на сайт Life Новости и попробовала найти публикацию со страницы Елены за 15 апреля 2014 года, с телефона это было невозможно, я перешла на ноут. И да эта публикация была на странице LНовости, я успела сделать скрин (фото3) и пыталась скопировать ссылку на эту публикацию, как...страница обнулилась выдав - такая публикация не существует.
Вслед за Life Новости была удалена страница Елены Зеленской, с разницей в несколько секунд!
Какие выводы?
У меня сейчас шок...поэтому выводы делайте сами.
PS страница Елены была ее личной, так как Владимир Зеленский также размещал там свои публикации и тегал супругу в своих.
PPS видео подтверждающее подлинность, удаленной страницы Зеленской -
fns=mo
ссылка на публикацию с архива https://www.facebook.com/…/a.215245715164…/733754493313246/…
Миротворец отреагировал - https://psb4ukr.org/criminal/zelenskaya-elena-vladimirovna/
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46616
  • Never give in!
Ця інфа мала бути викопана СБУ на другий день після того як цей виродок оголосив що йде в президенти.
If you are going through hell, keep going.