Автор Тема: New York Times: Республіканці приносять Україну в жертву заради політичної вигод  (Прочитано 480 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8258
New York Times: Республіканці приносять Україну в жертву заради політичної вигоди :fp2

Адвокати намагаються перекласти вину з Трампа на Київ, якому гостро потрібна американська підтримка у боротьбі за своє майбутнє.

Президент Дональд Трамп і його команда адвокатів хочуть, щоб американський народ вірив, що Україна – це "корупційний притон". Таке твердження грає центральну роль у позиції Білого дому в процесі про імпічмент президента США.

"Зміст телефонної розмови 25 липня відповідає законним занепокоєнням президента щодо корупції", – заявив один з адвокатів американського президента Майк Пурпура.

Дивним чином раптовий інтерес Трампа до викорінення корупції в Україні з’явився лише в 2019 році, коли президентські вибори почали з’являтися на горизонті. До того ж це сталося після усунення з посади посла Марі Йованович, яка зробила боротьбу з хабарництвом пріоритетом своєї роботи в Києві.

Про це на сторінках New York Times пише експерт з питань дезінформації Wilson Center Ніна Янкович.

Читайте також: Держсекретар Помпео відвідав Київ – із якою метою?

Захист американського президента не лише зловживає довірою, а й підриває прогрес України у боротьбі з хабарництвом за останні шість років. Далекий від ролі дивної жертви у далекому скандалі, український уряд, здається, зосереджений на порядку денному зі встановлення миру й проведенню реформ. Настрої в Києві можна описати як обережний оптимізм, а не агонія. США повинні підтримувати цей клімат, а не руйнувати його. Але виставляючи тиск Трампа як антикорупційний "хрестовий похід" й, ігноруючи шість років українських реформ, вони виконують якраз нищівну роботу.

Автор зауважує, що ставши президентом в квітні, Володимир Зеленський зробив низку позитивних кроків. В 2019 році його уряд створив Міністерство цифрової трансформації України, щоб скоротити бюрократію в країні. Зеленський наділив чинні антикорупційні органи більшою владою й незалежністю. Також в Києві відкрили антикорупційний суд, появи якого українці добивалися після революції 2014 року. А одним з рішень Зеленського, яке може здивувати частину американських політиків, стало підписання закону, який встановлює процедуру імпічменту президента. Попереду інші амбітні реформи.

Через скандал навколо імпічменту Київ зараз користується меншою західною підтримкою, ніж в часи попередньої адміністрації. Але Зеленський добивається непоганого прогресу в процесі завершення кровопролиття на Донбасі, де Росія підтримує війну, яка забрала життя понад 13 тисяч людей. В грудні Зеленський зустрівся з Володимиром Путіним. Попри всі страхи, що він капітулює перед Росією, новий український президент зайняв тверду позицію. Важливо те, що він озвучив чіткі "червоні лінії", які він не буде перетинати на майбутніх переговорах. Україна не стане федерацією, щоб дозволити Росії впливати на її політичні рішення, й не змириться з російським контролем над своїми регіонами включно з Кримом.

Американський вплив був би дуже корисним на цих мирних переговорах, так само як і в боротьбі з корупцією. Грамотна заміна колишнього спеціального представника США в Україні Курта Волкера запевнила б Київ, що його не кинули напризволяще перед лицем загрози для суверенітету. Більш одностайний американський голос міг би допомогти й в інших сферах.

Вирішення всіх вище перелічених проблем в американських інтересах. Демократична, заможна й мирна Україна може стати моделлю для інших перехідних демократій. Вона може відкинути назад український вплив й авантюризм, а також створити простір для участі громадян в управлінні. Американські дипломати й державні службовці продовжують старанно допомагати українським колегам досягти всі ці цілі. Але їхній сигнал підривається теоріями змови й звинуваченнями в корумпованості, які гуляють залами Конгресу.

Конгресмени, які колись були найбільш помітними прихильниками України включно з сенатором Ліндсі Гремом, який провідував українські війська на лінії фронту на Донбасі, тепер підривають прогрес Києва за останні шість років. Вони стверджують, що Україна невиправно корумпована попри успіх реформ, проведених в часи роботи попередньої української адміністрації. Ці неправдиві корупційні занепокоєння підживлюють безпідставні твердження про Гантера Байдена, вигадане втручання України у американські вибори, теорію змови про компанію CrowStrike й таємні зв’язки "поганих хлопців"» в українському суспільстві, які нібито працюють проти Трампа.

Запаморочливий масив брехні повинен збити з пантелику Конгрес й американський народ. І всі про це знають. В нещодавно опублікованих текстових повідомленнях особистий адвокат президента США й головний розповсюджувач української теорії змови Руді Джуліані навіть визнав, що його фантазії про українське втручання у вибори безпідставні.

Читайте також: The Washington Post: Почему Зеленский так настойчиво добивается аудиенции в Белом доме

"Впродовж місяців, використовуючи українську проблему з корупцією як виправдання для рішення Трампа заморозити допомогу, захисники президента поставили короткострокові внутрішньополітичні інтереси вище американської підтримки майбутнього цілої країни. Вони ризикують закріпити назавжди українські проблеми, використовуючи їх як основу захисту президента", – йдеться в статті.

Минулого року в інтерв’ю для журналу Time Зеленський висловив занепокоєння, що імідж його країни страждає.

"Всі чують цей сигнал. Інвестори, банки, власники акцій, компанії, американці, європейці, компанії, які мають міжнародний капітал в Україні, – для них це сигнал, який каже: "Будьте обережні, не інвестуйте". Це важкий сигнал", – сказав український президент.

З остаточним формуванням позиції захисту Трампа, Конгрес отримав шанс відкинути цей сигнал. У своїх питаннях сенатори повинні зосередитися на суті звинувачень, а не намагатися використати дезінформацію, щоб спростувати їх чи перекласти їх на країну, яка не хоче брати участі в американських скандалах і насправді покладається на американську підтримку.

Це історичний момент для України. Імпульс оптимізму потенційно може привести її до демократичного шляху. Замість того, щоб викривляти реальність й висмоктувати життєдайні соки з українського майбутнього, Конгрес повинен запропонувати країні повноголосу підтримку.


УНІАН
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46551
  • Never give in!
Не читайте перед обідом совєцьких газет.
Україну в жєртву принесли 73% дебілів із українськими паспортами.
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20409
по поездкам Помпео заметно что штаты уважают

- наших солдат
- Лукашенко

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
В статті 73 проц брехні.Судова система фактично розвалена.Портнов виявляється був у командировці 5 років,а не вірно служив кремлю.За намагання задати питання в ДБР Таню Чорновіл фактично скалічили.Вдову АТОшника фактично скалічила якась мразь тітушня.
А Лука молодець.Не дав себе анексувати,втримав країну.І плювати що диктатор.Якщо 73 проц кретинів-краще диктатура

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19157
В статті 73 проц брехні.

Нью-Йорк Таймс як їбонулися 6 лютого 2016 так досі до тями прийти не можуть.  :smilie2:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Загрозою суверенітету є, так звана,  "демократія".
Свого часу вона ледь не розвалила США.
Там теж був свій "за-мірєц" генерал Маклелан.
І якби шерман не випалив дотла Джоржию, то хз, щоб зараз було із Америкою .
Mocsia delenda est

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15828
МИР Геополитика Страны
Россия и Украина должны сами разрешить конфликт — Помпео
1 февраля, 15:33  9952
Цей матеріал також доступний українською

REUTERS / KEVIN LAMARQUE
Майк Помпео

Госсекретарь США Майк Помпео считает, что в конечном счете Украина и РФ должны сами разрешить конфликт.

Такую точку зрения он высказал во время встречи с министром иностранных дел Беларуси Владимиром Макеем, передает БЕЛТА.

При этом госсекретарь заверил, что Соединенные Штаты будут способствовать поиску путей разрешения конфликта.

«Этот как раз тот вопрос, в котором надо участвовать всей Европе, всему миру для его разрешения. Но в конечном итоге Россия и Украина должны сами разрешить его. Все, что мы в Соединенных Штатах сможем сделать, мы сделаем», — подчеркнул Помпео.

Макей заявил о готовности предоставить Беларусь как площадку для любых встреч и переговоров. Он подчеркнул, что белорусская сторона поддерживает любые форматы, в том числе с участием США, если они только помогут решению кризиса.

«Но для этого должна быть искренняя заинтересованность всех вовлеченных в этот конфликт сторон», — считает глава белорусского внешнеполитического ведомства.

https://nv.ua/world/geopolitics/mayk-pompeo-v-belarusi-o-rossii-i-ukraine-poslednie-novosti-50067681.html

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46551
  • Never give in!
Певно Єрмак нашіптує американцям про внутрєнній конфлікт на вастокє України. А для Помпео - баба з воза, кобилі легше...
If you are going through hell, keep going.