Автор Тема: Профі повально звільняються?  (Прочитано 2572 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Профі повально звільняються?
« : Вересня 25, 2017, 11:27:25 23:27 »
Бачу дивну тенденцію - досить багато знайомих профі почали звільнятися з місць де до того працювали роками.
І всі кажуть приблизно одне і те саме - дістали керівники.

Чи буде масове розорення в сфері малого-середнього бізнесу?
Чи буде масова поява  нових?
Щось глобальне відбувається - таке враження.

Чи може особисто у мене просто занадто суб'єктивна статистика?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #1 : Вересня 26, 2017, 12:06:01 00:06 »
Враження таке що відбувається криза усталених правил поведінки і традицій в сфері відносин "керівник-підлеглий".
Професіоналам набридло традиційне ставлення, "стара школа" керівництва (яку підхопили багато хто з молоді).

Але справжні зміни відбудуться коли буде справжня конкуренція.
Тому що навіщо якомусь хазяіну бізнесу (ну наприклад якомусь бувшому менту) цінувати профі і змінювати своє ставлення, коли він досі конкурував з іншими не якістью товарів чи послуг, а зв'язками з потрібними людьми?

Отже питання - ці звільнення і переформатування викликані відродженням справжньої конкуренції і оздоровленням бізнес-клімату в країні, чи всього лише очікуванням цього, передчуттям?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #2 : Вересня 26, 2017, 01:24:16 01:24 »
я особисто такого тренду не помітив
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #3 : Вересня 26, 2017, 02:20:57 02:20 »
я особисто такого тренду не помітив

Пам'ятаєте тему тут про різкий зріст реєстрації ПП?
Я особисто чув аргументацію від ново зареєстрованого ПП - саме "остаточно набридло керівництво на старій роботі".
Тобто частина людей звільняються і відкривають ПП - і було збільшення цих реєстрацій.

Але багато тих хто просто йде в нікуди.
Питаю - є куди йти, відповідь - знайду. Тобто це більше надія і сподівання.
Якщо ця віра не виправдається - буде розчарування і роздратування.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #4 : Вересня 26, 2017, 02:40:39 02:40 »
Може люди можуть тепер помацати свої податки у вигляді тротуарів, дорог, відремонтованих школах, дитсадках, у створених парках та місцях суспільного простору ?

Особисто моя дружина зареєструвалася бо відкрила свій власний бізнес.
Може біженці з донецька опанували ПТРС та почали повертатися до життя?
« Останнє редагування: Вересня 26, 2017, 02:49:09 02:49 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #5 : Вересня 26, 2017, 07:49:25 07:49 »
 Барыги у власти, им профи не нужны, им нужно продать что то уже сегодня, все начинается с верхов и распространяется вниз. Спецы всегда уходят первыми, грузчики последними. Замечание действительно хреновое.

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #6 : Вересня 26, 2017, 09:03:33 09:03 »
Це пан Декодер так знов про поганий "правлячий клас" розказує?
Щось з тебе  зрада якось системно та цілеспрямовано ллється, он і ватний колаборант вже підтягнувся :smiley23:

Насправді проблема не з керівниками, а з фахівцями. Їх тупо не вистачає. І проблема ця зараз проявляється не тільки в Україні. Та й грамотний керівник, до речі, це також фахівець.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #7 : Вересня 26, 2017, 02:52:51 14:52 »
Може люди можуть тепер помацати свої податки у вигляді тротуарів, дорог, відремонтованих школах, дитсадках, у створених парках та місцях суспільного простору ?

Особисто моя дружина зареєструвалася бо відкрила свій власний бізнес.
Може біженці з донецька опанували ПТРС та почали повертатися до життя?

Стосовно біженців - цікаве припущення.
Що стосується загального враження, то це цілком можливо вплинуло на очікування змін і вплинуло на прийняття рішень так би мовити на упередження.
« Останнє редагування: Вересня 26, 2017, 03:09:53 15:09 від Декодер »

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #8 : Вересня 26, 2017, 03:08:10 15:08 »
Насправді проблема не з керівниками, а з фахівцями. Їх тупо не вистачає. І проблема ця зараз проявляється не тільки в Україні. Та й грамотний керівник, до речі, це також фахівець.

На мою думку першопричина в традиціях, тобто в самій системі відносин.
Вона підтримується і знизу і зверху, але зверху більше.

Приклад з хазяїном бувшим ментом - це реальний приклад із особистого спілкування з людиною буквально позавчора.
Десь на Заході мабуть все було б просто - такі як він розоряються і їх місце займають розумніші і спритніші.
А в Україні вирішальним весь час була не чесна конкуренція, а наприклад потрібні зв'язки у держструктурах.

Тобто вся ця система весь час самопітримувалась.
І зараз те що виглядає як початок змін штовхає людей на певні ризиковані дії.
Питання в тому що буде далі.

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #9 : Вересня 26, 2017, 11:41:44 23:41 »
Насправді проблема не з керівниками, а з фахівцями. Їх тупо не вистачає. І проблема ця зараз проявляється не тільки в Україні. Та й грамотний керівник, до речі, це також фахівець.

На мою думку першопричина в традиціях, тобто в самій системі відносин.
Вона підтримується і знизу і зверху, але зверху більше.

Приклад з хазяїном бувшим ментом - це реальний приклад із особистого спілкування з людиною буквально позавчора.
Десь на Заході мабуть все було б просто - такі як він розоряються і їх місце займають розумніші і спритніші.
А в Україні вирішальним весь час була не чесна конкуренція, а наприклад потрібні зв'язки у держструктурах.

Тобто вся ця система весь час самопітримувалась.
І зараз те що виглядає як початок змін штовхає людей на певні ризиковані дії.
Питання в тому що буде далі.
Правда?
"А в Україні вирішальним весь час була не чесна конкуренція, а наприклад потрібні зв'язки у держструктурах."
В Україні?
Може це всеж таки в Совку було, а потім на території, яка "тимчасово від нього відкололась"©?
Ота "система", про яку ви так вперто тут дописуєте, нам українцям ніколи не належала. Бо будь який справжній українець, хочаб завдяки інкстинту самозбереження, ніколи не буде шкодити своїй державі.

І було, та й є, насправді все не так.
Я Вам надам зовсім інший приклад системи,
у бізнесі(справжньому) там де прибутки заробляються,
а не крадутся в держави або робляться з повітря(як наприклад в мобільному зв'язку),
фахівці завжди в ціні.
Тобто, керівники, які "дістали", змінюються частіше за них. І байдуже Україна це, чи Захід.
...

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #10 : Вересня 27, 2017, 12:22:04 00:22 »
Звісно мова про совкову (російську) традицію, "стару школу".

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #11 : Вересня 27, 2017, 04:17:13 04:17 »
А тим часом Оракл відкриває чотири центри розробки ПЗ в Україні: у Львові, Харкові, Київі та Одесі.  :al

А в кацабонському Підері, навпаки, закрив нахуй.  :smiley14:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #12 : Вересня 27, 2017, 08:26:47 20:26 »
Бачу дивну тенденцію - досить багато знайомих профі почали звільнятися з місць де до того працювали роками.
І всі кажуть приблизно одне і те саме - дістали керівники.

Чи буде масове розорення в сфері малого-середнього бізнесу?
Чи буде масова поява  нових?
Щось глобальне відбувається - таке враження.

Чи може особисто у мене просто занадто суб'єктивна статистика?

можна з цим погодитись

додам лише, що більшість цих профі після невдалого етапу "власного" бізнесу підуть найматись у системні , зазвичай іноземні фірми, які зараз масово будуть "прибувати" в Україну

реально шанси новачку зачіпитись за ринок зараз досить низькі

а з приводу банкрутств- в Україні поки що , на жаль, банкрутства розглядаються як конкретна ганьба, і цим ми суттєво відрізняємося від країн "розвинутого" капіталізму- і це негативно впливає на ділову активність

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #13 : Вересня 27, 2017, 09:19:13 21:19 »
... підуть найматись у системні , зазвичай іноземні фірми, які зараз масово будуть "прибувати" в Україну
...
а з приводу банкрутств- в Україні поки що , на жаль, банкрутства розглядаються як конкретна ганьба, і цим ми суттєво відрізняємося від країн "розвинутого" капіталізму- і це негативно впливає на ділову активність

Питання в тому, що будуть робити ті від кого уходять профі.
Уявить які настрої у цих хазяїв життя, всіх цих бувших ментів та ін.

Їх зв'язки (у держструктурах наприклад) та іх загальний вплив (деструктивний) на суспільство дуже потужний. Це досить небезпечна група яка навряд чи спокійно змириться з тим що їх час минає.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #14 : Вересня 27, 2017, 10:19:25 22:19 »
... підуть найматись у системні , зазвичай іноземні фірми, які зараз масово будуть "прибувати" в Україну
...
а з приводу банкрутств- в Україні поки що , на жаль, банкрутства розглядаються як конкретна ганьба, і цим ми суттєво відрізняємося від країн "розвинутого" капіталізму- і це негативно впливає на ділову активність

Питання в тому, що будуть робити ті від кого уходять профі.
Уявить які настрої у цих хазяїв життя, всіх цих бувших ментів та ін.

Їх зв'язки (у держструктурах наприклад) та іх загальний вплив (деструктивний) на суспільство дуже потужний. Це досить небезпечна група яка навряд чи спокійно змириться з тим що їх час минає.

трохи у Ваших словах відчувається злорадство

я також не переварюю мєнтів-прокурорів-митників-сбушників-бізнесменів

але вважаю, що вони виконали певну роль в еволюції українського бізнесу- в кінці кінців, ці профі також би не з'явились нізвідки ?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #15 : Вересня 27, 2017, 11:18:37 23:18 »
трохи у Ваших словах відчувається злорадство

я також не переварюю мєнтів-прокурорів-митників-сбушників-бізнесменів

але вважаю, що вони виконали певну роль в еволюції українського бізнесу- в кінці кінців, ці профі також би не з'явились нізвідки ?

Я відчуваю досаду і співчуття до багатьох з тих з них кого знаю особисто.
Але бачу що змінити нічого не можливо, тому є відчуття м'яко кажучи великих проблем.

В той же час є й зовсім упороті, які не викликають ніяких емоцій, окрім занепокоєння і тривоги.

"Хазяї життя" - це просто констатація факту.
Бізнесмени 90-х були більше чим бізнесмени, вони несли соціальну функцію - виховну.
За останні пару десятків років створилася ціла нова система відносин, яка має навіть ознаки культу, зі своїми правилами і ритуалами. А керівники (і в бізнесі і в держструктурах) створили прошарок, який має ознаки касти.
Тобто із суміші "старої школи" і нових реалій в цій системі відносин відбулася певна сакралізація. Управлінська каста справді відчуває себе чимось більшим ніж "просто бізнес" наприклад, чи просто управлінець - присутня месіанська складова.

Тобто "хазяї життя" - це не злорадство, а констатація. І це не "так їм і треба", а нажаль.
Тому що спостерігаючи за адептами цієї старої системи не бачу поразуміння і сприйняття поточної реальності, а бачу передумови можливого конфлікту.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #16 : Вересня 28, 2017, 11:52:41 11:52 »
трохи у Ваших словах відчувається злорадство

я також не переварюю мєнтів-прокурорів-митників-сбушників-бізнесменів

але вважаю, що вони виконали певну роль в еволюції українського бізнесу- в кінці кінців, ці профі також би не з'явились нізвідки ?

Я відчуваю досаду і співчуття до багатьох з тих з них кого знаю особисто.
Але бачу що змінити нічого не можливо, тому є відчуття м'яко кажучи великих проблем.

В той же час є й зовсім упороті, які не викликають ніяких емоцій, окрім занепокоєння і тривоги.

"Хазяї життя" - це просто констатація факту.
Бізнесмени 90-х були більше чим бізнесмени, вони несли соціальну функцію - виховну.
За останні пару десятків років створилася ціла нова система відносин, яка має навіть ознаки культу, зі своїми правилами і ритуалами. А керівники (і в бізнесі і в держструктурах) створили прошарок, який має ознаки касти.
Тобто із суміші "старої школи" і нових реалій в цій системі відносин відбулася певна сакралізація. Управлінська каста справді відчуває себе чимось більшим ніж "просто бізнес" наприклад, чи просто управлінець - присутня месіанська складова.

Тобто "хазяї життя" - це не злорадство, а констатація. І це не "так їм і треба", а нажаль.
Тому що спостерігаючи за адептами цієї старої системи не бачу поразуміння і сприйняття поточної реальності, а бачу передумови можливого конфлікту.

великі проблеми- це голод, вигнання, смерть

цивілізоване закриття бізнесу, як на мене, це не велика проблема

і я би не став все- таки говорити про "революційність" змін в бізнес- середовищі внаслідок "зміни поколінь"

я думаю, що "революція" можлива хіба внаслідок гіперактивного заходу на український ринок глобального бізнесу




Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #17 : Вересня 28, 2017, 04:22:33 16:22 »
Бачу дивну тенденцію - досить багато знайомих профі почали звільнятися з місць де до того працювали роками.
І всі кажуть приблизно одне і те саме - дістали керівники.

Чи буде масове розорення в сфері малого-середнього бізнесу?
Чи буде масова поява  нових?
Щось глобальне відбувається - таке враження.

Чи може особисто у мене просто занадто суб'єктивна статистика?

Не думаю, що суб'єктивна. Так і є
Ціна робочої сили в Україні зростає, і на цьому фоні неадекватні керівники виглядають ще більш неадекватно
А адекватних керівників в Україні практично немає- згадаймо Вінницьку та Житомирську області, де кризи у промисловому виробництві в 2014-2015 роках, можна сказати, не було- воно весь час зростало. А реальні зарплати в цих роках падали так же , як і в усій Україні ( на Вінниччині - трохи менше, на Житомирщині навіть більше ). Отже, люди виробляли більше, а платили їм менше. От і вся ринкова економіка, якщо керівників не давити інститутами.  А всілякі дебіли на ФУПі, типу горезвісного ніка "Киевлянин" ще й топили проти підвищення МЗП

Чим більше звільниться кваліфікованих фахівців, що знайдуть собі роботу в країні чи закордоном, чи заведуть власний бізнес, чи займуться науковими дослідженнями або самонавчанням- тим більше керівники почнуть цінувати фахівців та не відволікати їх своїм самодурством від їхньої спеціалізованої праці, заради якої вони їх наймали. Бо якби вони платили їм набагато більше, ніж некваліфікованим- вони б не примушували кваліфікованих виконувати будь-яку роботу, в тому числі таку, з якою б справився й некваліфікований

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #18 : Вересня 28, 2017, 04:27:34 16:27 »
Враження таке що відбувається криза усталених правил поведінки і традицій в сфері відносин "керівник-підлеглий".
Професіоналам набридло традиційне ставлення, "стара школа" керівництва (яку підхопили багато хто з молоді).

Але справжні зміни відбудуться коли буде справжня конкуренція.
Тому що навіщо якомусь хазяіну бізнесу (ну наприклад якомусь бувшому менту) цінувати профі і змінювати своє ставлення, коли він досі конкурував з іншими не якістью товарів чи послуг, а зв'язками з потрібними людьми?

Отже питання - ці звільнення і переформатування викликані відродженням справжньої конкуренції і оздоровленням бізнес-клімату в країні, чи всього лише очікуванням цього, передчуттям?

перше
Але воно, як Ви самі розумієте, поки що однобічне- підлеглі вже не хочуть, а керівники ще не можуть
Реально, як нас вчили, "революційна ситуація"

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #19 : Вересня 29, 2017, 12:08:04 00:08 »

великі проблеми- це голод, вигнання, смерть

цивілізоване закриття бізнесу, як на мене, це не велика проблема

і я би не став все- таки говорити про "революційність" змін в бізнес- середовищі внаслідок "зміни поколінь"

Революційної зміни поколінь немає. Багато хто з наступного покління наслідує "стару школу".

я думаю, що "революція" можлива хіба внаслідок гіперактивного заходу на український ринок глобального бізнесу

Або завдяки масовому від'ізду фахівців на Захід.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #20 : Вересня 29, 2017, 01:07:56 01:07 »
Бачу дивну тенденцію - досить багато знайомих профі почали звільнятися з місць де до того працювали роками.
І всі кажуть приблизно одне і те саме - дістали керівники.

Чи буде масове розорення в сфері малого-середнього бізнесу?
Чи буде масова поява  нових?
Щось глобальне відбувається - таке враження.

Чи може особисто у мене просто занадто суб'єктивна статистика?

Не думаю, що суб'єктивна. Так і є
Ціна робочої сили в Україні зростає, і на цьому фоні неадекватні керівники виглядають ще більш неадекватно
А адекватних керівників в Україні практично немає- згадаймо Вінницьку та Житомирську області, де кризи у промисловому виробництві в 2014-2015 роках, можна сказати, не було- воно весь час зростало. А реальні зарплати в цих роках падали так же , як і в усій Україні ( на Вінниччині - трохи менше, на Житомирщині навіть більше ). Отже, люди виробляли більше, а платили їм менше. От і вся ринкова економіка, якщо керівників не давити інститутами.  А всілякі дебіли на ФУПі, типу горезвісного ніка "Киевлянин" ще й топили проти підвищення МЗП

Чим більше звільниться кваліфікованих фахівців, що знайдуть собі роботу в країні чи закордоном, чи заведуть власний бізнес, чи займуться науковими дослідженнями або самонавчанням- тим більше керівники почнуть цінувати фахівців та не відволікати їх своїм самодурством від їхньої спеціалізованої праці, заради якої вони їх наймали. Бо якби вони платили їм набагато більше, ніж некваліфікованим- вони б не примушували кваліфікованих виконувати будь-яку роботу, в тому числі таку, з якою б справився й некваліфікований
:smiley24:

Згоден з кожним реченням.
Взагалі ця тема - топ, з найважливіших, як на мене.

Але.
Розмовляв з різними профі, які або звільнилися, або планують, або вагаються.
Мое враження - люди бояться.
Чого бояться? Дехто каже що совки бояться життя, не здатні ризикувати, бидло і т.і.
На мою думку - ні, це далеко не завжди так.

У мене склалося стійке враження, що в 90-ті залякли людей нав'язавши їм віру в те, що треба бути "під кимось",  мати "дах".
Якщо бізнесмен, то це "дах" бандитів, або "дах" у владі. Якщо "звичайний", то це "дах" представника управлінської касти ("самодурів" ((с) SB)).
Тобто прошарок цих "самодурів" ((с) SB) диктував правила поведінки всьому суспільству, - вони були настільки впливові, що не треба було навіть мріяти про те щоб знайти місце де їх нема.

І вагання, страх, кволість, невпевненість багатьох людей пов'язані з тим, що вони вважають, що щоб там наверху не змінювалось, а "каста самодурів" як мала реальну владу і вплив, так і має. Хоча з того що бачу - все більше відчайдух (переважно саме профі) вирішує ризикнути.
Але багато таких, хто досі вважає, що все ж краще триматись поруч (під "дахом") з представником управлінської касти, бути в старій системі.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #21 : Вересня 29, 2017, 01:22:13 01:22 »
Система правил поведінки і традицій, яка лежить в основі постсовкової управлінської касти - дуже потужна і вона не українська.
Насправді вона дуже російська.

Тому вона небезпечна.
В разі загрози вона перейде в наступ на Україну, відкинувши всю мімікрію, яку вона вмикала останні роки.
І мені здається що суспільство цю загрозу відчуває, тому що вона справді реальна.

Отже ментальна система управлінської касти самодурів продовжує труїти суспільство, залишаючись в силі.
Питання на мільярди - що буде далі? Найближчі роки наприклад.
Чи люди так і будуть тікати на Захід?

« Останнє редагування: Вересня 29, 2017, 01:58:34 01:58 від Декодер »

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #22 : Вересня 29, 2017, 07:49:21 07:49 »
Бачу дивну тенденцію - досить багато знайомих профі почали звільнятися з місць де до того працювали роками.
І всі кажуть приблизно одне і те саме - дістали керівники.

Чи буде масове розорення в сфері малого-середнього бізнесу?
Чи буде масова поява  нових?
Щось глобальне відбувається - таке враження.

Чи може особисто у мене просто занадто суб'єктивна статистика?

Не думаю, що суб'єктивна. Так і є
Ціна робочої сили в Україні зростає, і на цьому фоні неадекватні керівники виглядають ще більш неадекватно
А адекватних керівників в Україні практично немає- згадаймо Вінницьку та Житомирську області, де кризи у промисловому виробництві в 2014-2015 роках, можна сказати, не було- воно весь час зростало. А реальні зарплати в цих роках падали так же , як і в усій Україні ( на Вінниччині - трохи менше, на Житомирщині навіть більше ). Отже, люди виробляли більше, а платили їм менше. От і вся ринкова економіка, якщо керівників не давити інститутами.  А всілякі дебіли на ФУПі, типу горезвісного ніка "Киевлянин" ще й топили проти підвищення МЗП

Чим більше звільниться кваліфікованих фахівців, що знайдуть собі роботу в країні чи закордоном, чи заведуть власний бізнес, чи займуться науковими дослідженнями або самонавчанням- тим більше керівники почнуть цінувати фахівців та не відволікати їх своїм самодурством від їхньої спеціалізованої праці, заради якої вони їх наймали. Бо якби вони платили їм набагато більше, ніж некваліфікованим- вони б не примушували кваліфікованих виконувати будь-яку роботу, в тому числі таку, з якою б справився й некваліфікований
:smiley24:

Згоден з кожним реченням.
Взагалі ця тема - топ, з найважливіших, як на мене.

Але.
Розмовляв з різними профі, які або звільнилися, або планують, або вагаються.
Мое враження - люди бояться.
Чого бояться? Дехто каже що совки бояться життя, не здатні ризикувати, бидло і т.і.
На мою думку - ні, це далеко не завжди так.

У мене склалося стійке враження, що в 90-ті залякли людей нав'язавши їм віру в те, що треба бути "під кимось",  мати "дах".
Якщо бізнесмен, то це "дах" бандитів, або "дах" у владі. Якщо "звичайний", то це "дах" представника управлінської касти ("самодурів" ((с) SB)).
Тобто прошарок цих "самодурів" ((с) SB) диктував правила поведінки всьому суспільству, - вони були настільки впливові, що не треба було навіть мріяти про те щоб знайти місце де їх нема.

І вагання, страх, кволість, невпевненість багатьох людей пов'язані з тим, що вони вважають, що щоб там наверху не змінювалось, а "каста самодурів" як мала реальну владу і вплив, так і має. Хоча з того що бачу - все більше відчайдух (переважно саме профі) вирішує ризикнути.
Але багато таких, хто досі вважає, що все ж краще триматись поруч (під "дахом") з представником управлінської касти, бути в старій системі.

Теж звернув увагу. Люди стали боятися розмовляти на роботі- навколо самі стукачі, які стукачеством хочуть гарантувати собі збереження свого робочого місця ( я маю на увазі насамперед великі бюджетні організації). Таке враження, що чим більше свободи дають нагорі, в центрі- тим більшу несвободу та авторитаризм встановлює місцева бидлоеліта

Але мені в такому разі в голову приходить пісня А. Макаревича: "Віезжайте за ворота И не бойтесь поворота- Пусть добрім будет путь! Вот- новій поворот И мотор ревет- Что он нам несет? Пропасть или взлет, омут или брод- Ті не розберешь, пока не повернешь... Пока не повернешь..." . І далі "И бояться нет причині- если ві еще мужчині- ві кое в чем сильні! ( ;) ))))  )"

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #23 : Вересня 29, 2017, 11:54:33 11:54 »
Теж звернув увагу. Люди стали боятися розмовляти на роботі- навколо самі стукачі, які стукачеством хочуть гарантувати собі збереження свого робочого місця ( я маю на увазі насамперед великі бюджетні організації). Таке враження, що чим більше свободи дають нагорі, в центрі- тим більшу несвободу та авторитаризм встановлює місцева бидлоеліта

Але мені в такому разі в голову приходить пісня А. Макаревича: "Віезжайте за ворота И не бойтесь поворота- Пусть добрім будет путь! Вот- новій поворот И мотор ревет- Что он нам несет? Пропасть или взлет, омут или брод- Ті не розберешь, пока не повернешь... Пока не повернешь..." . І далі "И бояться нет причині- если ві еще мужчині- ві кое в чем сильні! ( ;) ))))  )"

Цікаве співпадіння. Нещодавно чув про стукачів те ж саме.

Щодо "если ві еще мужчині" - в узагальненнях в цій темі керувався розмовами з жінками також.
Наприклад одна на початку року відкрила ПП і пішла з роботи саме з такою мотивацією "набридло керівництво".
А ще одну згадував коли писав це все вище, яка збирається звільнятися з тим самим мотивом.

Насправді найбільше цікаві тут ці керівники - старого типу. Точнише сама "стара школа" - система правил і переконань в якій вони перебувають.
Ця система страшна - може доводити до смерті, але адепти все одно до останнього її тримаються.
Чому і виникає враження що це вже щось більше - культ.
І що багато хто з тих, хто в полоні цього культу здатні на вчинки, скажімо так - істерично-деструктивні.
Ніколи не забуду як випадково чув монолог одного володаря меблевого бізнесу, який був схожий на психічний припадок - він кляв Майдан, "бидло" яке "восстало" проти "хазяїв" і т.і. Ці люди дуже енергійні, здатні до деструктивних дій, мають зв'язки, вплив на людей, зазвичай добре володіють риторикою, софістикою, демагогію і до того ж мають психопатичну впертість.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #24 : Вересня 29, 2017, 11:57:45 11:57 »
Теж звернув увагу. Люди стали боятися розмовляти на роботі- навколо самі стукачі, які стукачеством хочуть гарантувати собі збереження свого робочого місця ( я маю на увазі насамперед великі бюджетні організації). Таке враження, що чим більше свободи дають нагорі, в центрі- тим більшу несвободу та авторитаризм встановлює місцева бидлоеліта

Але мені в такому разі в голову приходить пісня А. Макаревича: "Віезжайте за ворота И не бойтесь поворота- Пусть добрім будет путь! Вот- новій поворот И мотор ревет- Что он нам несет? Пропасть или взлет, омут или брод- Ті не розберешь, пока не повернешь... Пока не повернешь..." . І далі "И бояться нет причині- если ві еще мужчині- ві кое в чем сильні! ( ;) ))))  )"



Цікаве співпадіння. Нещодавно чув про стукачів те ж саме.

Щодо "если ві еще мужчині" - в узагальненнях в цій темі керувався розмовами з жінками також.
Наприклад одна на початку року відкрила ПП і пішла з роботи саме з такою мотивацією "набридло керівництво".
А ще одну згадував коли писав це все вище, яка збирається звільнятися з тим самим мотивом.

Насправді найбільше цікаві тут ці керівники - старого типу. Точнише сама "стара школа" - система правил і переконань в якій вони перебувають.
Ця система страшна - може доводити до смерті, але адепти все одно до останнього її тримаються.
Чому і виникає враження що це вже щось більше - культ.
І що багато хто з тих, хто в полоні цього культу здатні на вчинки, скажімо так - істерично-деструктивні.
Ніколи не забуду як випадково чув монолог одного володаря меблевого бізнесу, який був схожий на психічний припадок - він кляв Майдан, "бидло" яке "восстало" проти "хазяїв" і т.і. Ці люди дуже енергійні, здатні до деструктивних дій, мають зв'язки, вплив на людей, зазвичай добре володіють риторикою, софістикою, демагогію і до того ж мають психопатичну впертість.

я знаю. Треба міняти інститути- це єдиний спосіб змінити цей жлобо-хамський менталітет недойобаних компрадорів

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #25 : Вересня 29, 2017, 12:00:03 12:00 »
недойобаний і кацапами, й амерами, звісно. А в історичній ретроспективі- ще й поляками. Бидлу не так легко стати людьми, якщо для цього не будуть створені належні умови

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #26 : Вересня 29, 2017, 10:45:26 22:45 »
В контексті цієї теми Знайшли стрілочницю, падли!... бачимо тут ще один неочікуваний наслідок.
Ті кого втягують в гнилу систему ризикують стати співучасниками, чи може навіть звинуваченими.
І не просто в якихось порушеннях, а в загибелі дітей.

Це щодо питання звільнятися чи не звільнятися, залишатись в системі "під дахом" самодурів чи ні.

« Останнє редагування: Вересня 29, 2017, 10:48:42 22:48 від Декодер »

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #27 : Вересня 30, 2017, 05:15:10 17:15 »
Пам'ятаю років ще з десяток, а може і більше, тому в якомусь інтервью Ландик плакався, що коли вони побудували виробництво у Львові, то їм довелося тікати, бо ніхто не хотів там працювати. Мовляв львів'янам ліпше туалети за 1000 єврів у європах мити ніж працювати на "високотехнологічному" підприємстві. А на запитання скільки вони платять, відповів - "Ну как і в данецкє, 1200 грн." І запропонував заборонити українцям виїзд за кордон. А проблема ставлення до фахівців як до бидла існує - "За варотамі 200 на твайо места в очєрєді стаіт". Варто почитати хвупіських ботів, які корчать із себе нуворішів, з їхнім зневажливим "найміти".  Давно ще казав своїм колегам ровесникам - "Виздихає наше покоління штрейкбрехерів, ладних за поганеньку їжу працювати, отоді щось і змінеться". :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33320
  • Стать: Чоловіча
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #28 : Вересня 30, 2017, 06:58:21 18:58 »
Зараз вся ця херня з копійчаними зарплатами вже не проходить, не той розклад.

НМД, основна проблема в подальшому розвитку - відсутність в країні нормального кредитування бізнесу, яке дасть можливість швидко і достатньо ефективно переформатувати ділове середовище в країні.

Якщо це буде - підуть і ефективні проекти, до них знайдуться толкові управлінці та технологи. На раз-два це не буде, але святе місце довго пустим не буває   :smilie7:   

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
Re: Профі повально звільняються?
« Reply #29 : Вересня 30, 2017, 07:48:57 19:48 »
Зараз вся ця херня з копійчаними зарплатами вже не проходить, не той розклад.

НМД, основна проблема в подальшому розвитку - відсутність в країні нормального кредитування бізнесу, яке дасть можливість швидко і достатньо ефективно переформатувати ділове середовище в країні.

Якщо це буде - підуть і ефективні проекти, до них знайдуться толкові управлінці та технологи. На раз-два це не буде, але святе місце довго пустим не буває   :smilie7:
І не тільки бізнесу.
Відсутність внутрішнього споживача аж ніяк не сприяє економічному зростанню.