Автор Тема: Сейчас съезд НФ проходит.  (Прочитано 5497 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #180 : Лютого 03, 2019, 09:30:01 21:30 »
А мене професор теж колись посилав.
Це коли він в єресь ісламу поринув :smilie7:

:)

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #181 : Лютого 03, 2019, 09:30:11 21:30 »
Sebastian Brant, як на мене то ви трохи перегинаєте. Здається на цьому форумі вже не залишилось людей ще не звинувачених вами в роботі на Ольгіно.  :gigi:
Мусимо бути пильними  :gigi:!
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #182 : Лютого 03, 2019, 09:30:28 21:30 »
І таки мені НФ по складу подобається набагато більше за БПП-Солідарність. Але шансів у них ніяких.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #183 : Лютого 03, 2019, 09:32:46 21:32 »
І таки мені НФ по складу подобається набагато більше за БПП-Солідарність. Але шансів у них ніяких.
Їм би варто спільний список скласти, щоб усі найкращі кадри в нову ВР потрапили.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #184 : Лютого 03, 2019, 09:37:49 21:37 »
Ну так для нашого політикуму робота на кацапів до 2014 року не виглядала смертельним гріхом, на жаль  :smilie2:

І якщо він йшов з метою поюзати партійні структури БЮТу, то йому було пофіг на кого там Макака підв'язана
ІМНО

це вже під час майдану


Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #185 : Лютого 03, 2019, 09:38:03 21:38 »
Їм би варто спільний список скласти, щоб усі найкращі кадри в нову ВР потрапили.
Як правило після таких об'єднаннь наверх попадають якраз найгірші з обох партій.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #186 : Лютого 03, 2019, 09:43:53 21:43 »
для чого зачаровуватись, щоб потім розчаровуватись ?

про сєню ми вже тут поговорили  :gigi:

турчинов- це просто сіамський брат тимокаки

аваков- За підсумками парламентських виборів 2012, обраний народним депутатом України за списками об'єднаної опозиції «Батьківщина». Заступник голови фракції.

парубій- У 1991 разом з Олегом Тягнибоком був одним з засновників Соціал-національної партії України (СНПУ), перейменованої у 2004 в Всеукраїнське об'єднання «Свобода», З 2012 по 2014 — народний депутат України VII скликання від ВО «Батьківщина».

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #187 : Лютого 03, 2019, 09:44:01 21:44 »
Sebastian Brant, як на мене то ви трохи перегинаєте. Здається на цьому форумі вже не залишилось людей ще не звинувачених вами в роботі на Ольгіно.  :gigi:

Теж логічно
Людина підозрює Сеню, що він працює на Кремль  :lol:
І жодних доказів не наводить- самі припущення, причому доволі абсурдні
Який у цьому сенс, якщо він не оплачується? І чому йому Сеню можна, а мені його- ні ? Причому навіть як природну реакцію, що мала передбачатись, коли він почав свою пропаганду- що знайдеться хоча б один хтось, хто скаже йому те ж саме, що він про Сеню? Такі вони, витрати пропаганди...

Так він ще й мене совком називає. І за що? По суті за те, що я не писав такої ж дурні в стилі безграмотного слідчого ОГПУ, якого призвали від фабричного верстату працювати в органах... Це був подразник №2. Я йому ввічливо так написав- ну Ви хоча б у пріоритетах розберіться, кого Ви мочите та за що...  Воно не зрозуміло, продовжує наполягати на своєму винятковому праві на Істину...

Правда, охеренно?
Ні, ну якщо Ви за обов'язком служби мусите його захищати...  :shuffle:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33239
  • Стать: Чоловіча
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #188 : Лютого 03, 2019, 09:44:30 21:44 »
це вже під час майдану



Навіть дитині видно, як Сєня тут фальшивить зі щирістю :gigi:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #189 : Лютого 03, 2019, 09:49:12 21:49 »
Навіть дитині видно, як Сєня тут фальшивить зі щирістю :gigi:

ще раз продивився

нещирості не помітив

але справа не в цьому- справа в тому- як сєня міг вже після розстрілів мати справу з кацапською шльондрою ?

про те, як до розстрілів він міг мати справу з кацапською шльондрою я вже не питаю- для шановного товариства тут це абсолютно природньо, я так зрозумів

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #190 : Лютого 03, 2019, 09:50:26 21:50 »

Цитата: Outlander від Сьогодні в 09:29:11 pm
Sebastian Brant, як на мене то ви трохи перегинаєте. Здається на цьому форумі вже не залишилось людей ще не звинувачених вами в роботі на Ольгіно.  :gigi:
Мусимо бути пильними  :gigi:!

пацани, ви мене розчарували

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #191 : Лютого 03, 2019, 10:00:00 22:00 »
пацани, ви мене розчарували
Чим? Мене Sebastian Brant також в Ольгіно записав в іншій гілці. Одним з перших. :gigi:

Якщо я правильно пам'ятаю фото з упячки, це сивочолий дідусь, добре за 70. Будьте поблажливішим.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #192 : Лютого 03, 2019, 10:00:03 22:00 »
це вже під час майдану



Охеренно логічно
В часи Євромайдану, і навіть раніше, під час перемовин щодо Угоди про Асоціацію ( з ЄС ), Захід намагався витягнути Ю. з в'язниці, бо вона для Заходу була тим, ким потім стала Савченко для України, коли сиділа у росіян. Якщо Яценюк і є чиїмсь агентом, то саме Заходу, що й доводить цей кадр, якщо розуміти його правильно- він піарився на Захід, щоб там його розглядали більш серйозно, як кандидата на найвищі посади в Україні...
Це якщо в першому, грубому наближенні

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #193 : Лютого 03, 2019, 10:02:20 22:02 »
Цитата: Outlander від Сьогодні в 09:29:11 pm
Sebastian Brant, як на мене то ви трохи перегинаєте. Здається на цьому форумі вже не залишилось людей ще не звинувачених вами в роботі на Ольгіно.  :gigi:
пацани, ви мене розчарували
Здається моя спроба пом'якшити конфлікт за допомогою жарту була невдалою, вибач.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #194 : Лютого 03, 2019, 10:03:48 22:03 »
Чим? Мене Sebastian Brant також в Ольгіно записав в іншій гілці. Одним з перших. :gigi:

Якщо я правильно пам'ятаю фото з упячки, це сивочолий дідусь, добре за 70. Будьте поблажливішим.
Мені колись від пана Бранта теж трохи дісталось, але я там здається й сам був різкуватим.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #195 : Лютого 03, 2019, 10:06:18 22:06 »
Здається моя спроба пом'якшити конфлікт за допомогою жарту була невдалою, вибач.

мабуть, я тут один із загостреним почуттям справедливості

за вибачення, звичайно , дякую, не варта було

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #196 : Лютого 03, 2019, 10:08:46 22:08 »
Чим? Мене Sebastian Brant також в Ольгіно записав в іншій гілці. Одним з перших. :gigi:

Якщо я правильно пам'ятаю фото з упячки, це сивочолий дідусь, добре за 70. Будьте поблажливішим.

я не говорю про дідуся

я говорю про вас

моя реакція була б інакшою- але ми тут не зібрались один другого повчати, тому сорі за репліку- вона була недоречною

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #197 : Лютого 03, 2019, 10:09:47 22:09 »
моя реакція була б інакшою
Якщо не секрет, то якою?  :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #198 : Лютого 03, 2019, 10:11:23 22:11 »
Якщо не секрет, то якою?  :shuffle:

забудьте, я погарячкував

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #199 : Лютого 03, 2019, 10:11:49 22:11 »
забудьте, я погарячкував
:smiley15:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #200 : Лютого 03, 2019, 10:15:51 22:15 »
ні, це якийсь апофеоз маразму. Те, що кацапи засилають на форуми тролів, наче давно стало загальним місцем. Як і те, що Яценюк є проміжною ланкою між новими елітами України, що утворюють режим 3-ої Республіки в Україні ( якщо весь період "Визвольних Змагань" 1918-1920 років вважати Першою Республікою, а період 1991-2013 Другою Республікою, то зараз- Третя Республіка) та Заходом ( певними колами Заходу )- наче теж давно є загальним місцем. Про останнє не каже тільки ледачий- бо цей режим склався у війні з РФ.

І тим не менше людина абсолютно серйозно стверджує, що Яценюк- АГЕНТ МОСКВИ! Лідер так званої "Партії Війни" з РФ ( Порох же в 2014 році став презом на лозунгах миру! Ви що- забули? )- агент РФ!

І ви обурюєтесь, чому я вважаю цю людину на форумі- ольгинським тролем? Вам це видається вкрай нелогічним ?
А де вони тоді, ці ольгинські тролі? Може, їх вигадала злочинна київська хунта, і ніяких ольгинських тролів, що втручаються у вибори в США та Україні, не існує?
Давайте дійдемо до цього...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33239
  • Стать: Чоловіча
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #201 : Лютого 03, 2019, 10:17:40 22:17 »
Об'єктивно, немає ніяких реальних доказів, що Сєня ворожий шпійон.

Усі ці шушукання з Жулькою і бютом в передмайданні часи - чисто політичні маневри.

А його прем'єрство якраз доводить цілком протилежне. Будь він кацапським агентом - лінія протистояння з Лугандоном була би десь в Полтавській чи Черкаській області. 

   

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #202 : Лютого 03, 2019, 10:29:39 22:29 »
Об'єктивно, немає ніяких реальних доказів, що Сєня ворожий шпійон.

Усі ці шушукання з Жулькою і бютом в передмайданні часи - чисто політичні маневри.

А його прем'єрство якраз доводить цілком протилежне. Будь він кацапським агентом - лінія протистояння з Лугандоном була би десь в Полтавській чи Черкаській області. 

 

ну так отож
А подібні прийомчики охаювання ми вже бачили проти Пороха в 2016-2018 роках

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Сейчас съезд НФ проходит.
« Reply #203 : Лютого 04, 2019, 03:51:42 15:51 »
Об'єктивно, немає ніяких реальних доказів, що Сєня ворожий шпійон.

Усі ці шушукання з Жулькою і бютом в передмайданні часи - чисто політичні маневри.

А його прем'єрство якраз доводить цілком протилежне. Будь він кацапським агентом - лінія протистояння з Лугандоном була би десь в Полтавській чи Черкаській області. 

 

тоді , RG , і батьківщина - для тебе не кацапська структура ?

чесно, я не розумію, як можна себе змусити не бачити очевидного зв'язку сєні і макаки, причому зв'язок цей був вже "післямайданним"

насправді, ці всі кролики і зробили те, що від них хотіли кацапи- мирно віддали крим

те, що кацапи не захопили Черкаси, чи що там- це не їх заслуга