Автор Тема: Росіяни оцінили нового президента України!-сподіваюсь, він виправдає їхні страхи  (Прочитано 850 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Цитувати
Ставлення росіян до Порошенка: від недовіри до ненависті

Президент України Петро Порошенко
Новий Президент України Петро Порошенко викликає симпатію тільки у 1% росіян. Ще 2% респондентів відчувають до нього довіру і стільки ж - надію.
Такі результати опитування, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД).
"Лише дехто відчуває до Петра Порошенка довіру (2%), надію (2%), симпатію (1%) ", - говориться в результатах опитування.
Передусім Петро Порошенко викликає у росіян недовіру - про це сказали 29% опитаних. П'ята частина респондентів (22%) повідомила, що абсолютно байдужа до особистості нового українського президента. Інші ж відчувають до нього антипатію (19%) і навіть засуджують (17%). Кожен десятий опитаний розчарований (11%) у ньому або налаштований скептично (10%). А 7% учасників опитування визнали, що відчувають до Порошенка ненависть.
При цьому 43% росіян вважають, що Порошенко, в першу чергу, представляє інтереси США і Євросоюзу. 37% упевнені, що він лобіює інтереси великого бізнесу. На думку кожного п'ятого (21%), український президент близький до націоналістів і бандерівців. А 17% респондентів переконані, що Петра Порошенка цікавлять лише свої власні інтереси. Частина опитаних думає, що він представляє спецслужби (12%).
Про те, що глава держави є представником західної і центральної областей України, сказали 6% респондентів. Тільки 2% опитаних припускають, що новий президент відстоює позиції жителів східної і південної України і лише 1% - що він представляє інтереси усіх українців.
Ініціативне всеросійське опитування ВЦВГД проведене 31 травня - 1 червня 2014 р. Опитано 1600 осіб у 130 населених пунктах у 42 областях, краях і республіках Росії. Статистична погрішність не перевищує 3,4%.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
статистика показательна
дал-же б-г соседа пля  :smiley23:

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
сапоги хорошие, надо брать (с)
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Shvonderskis

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 122
  • Стать: Чоловіча
З гетьманом Порошенко вперед, на Москву!!! :upa
http://www.stopfake.org/
Борьба с неправдивой информацией о событиях в Украине

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
З гетьманом Порошенко вперед, на Москву!!! :upa

Та в нього ж наче діабет, він в поході довго не протягне... вже краще з Ляшком, з тим хоч не нудно :smilie5:
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
З гетьманом Порошенко вперед, на Москву!!! :upa
Думаю гетьман в поході  він не дуже.......
Він не вершник-завойовник, а селянин, що будує огорожу навколо свого господарства від зайд
 За його каденції ми ще більше відійдемо від Раші, то це факт.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Якщо чесно, то я вже згоден обрати Обаму або Кончіту Вурст за президента аби тільки москальня луснула від сказу.
Ник зарезервирован