Автор Тема: Жорстокий срач скрізь  (Прочитано 5686 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Жорстокий срач скрізь
« Reply #30 : Січня 06, 2015, 09:53:18 21:53 »
заява - ахінея, як можна андруха звинувачучати в пропаганді гомосексуалізму? в пропаганді поганого смаку так, але гомосексуалізму?! Ахінея!

Ну я не читав Андруховича, тому не можу сказати.

Але ще раз хочу зрозіміти - навіщо так сратися, а не спробувати знайти загальні точки порозуміння.

дядьку, ця тема виїденого яйця не вартує, навішо напружуватися і шукати точки порозуміння, якщо можна просто посратися?

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Жорстокий срач скрізь
« Reply #31 : Січня 06, 2015, 09:53:45 21:53 »
заява - ахінея, як можна андруха звинувачучати в пропаганді гомосексуалізму? в пропаганді поганого смаку так, але гомосексуалізму?! Ахінея!

Ну я не читав Андруховича, тому не можу сказати.

Але ще раз хочу зрозіміти - навіщо так сратися, а не спробувати знайти загальні точки порозуміння.

Які точки порозоміння? Якщо Вінничук обвинувачає майже не Яроша, що той агент КДБ, то правосєкі можуть і в гості завітати до цього Вінничука, щоб за базар відповів  :smilie9:

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: Жорстокий срач скрізь
« Reply #32 : Січня 06, 2015, 09:54:55 21:54 »
Яроша уже неодноразово називали агентом кдб  :smiley25:
Теж мені проблема.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Жорстокий срач скрізь
« Reply #33 : Січня 06, 2015, 09:56:26 21:56 »
Так порозуминня не є метою, метою є срач  :laugh: "Ми хороші, ви погані", оце все)))

Так отож.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Жорстокий срач скрізь
« Reply #34 : Січня 06, 2015, 10:02:40 22:02 »
дядьку, ця тема виїденого яйця не вартує, навішо напружуватися і шукати точки порозуміння, якщо можна просто посратися?

Золоті слова!  :smiley24: +1

Бля, в країні війна з сильним, жорстоким, підступним та підлим ворогом, фінансова система на межі банкрутства, в зоні АТО 13 чоловік загинуло і 18 стали каліками одним махом через одне п'яне бидло за кермом, за Майдан ніхто досі ще не відповів - і тут самий час з'ясовувати, чого хтось там з прес-служби ПС вирішив  доєб@тись до Андруховича - а фіглі він не те пише?!

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Жорстокий срач скрізь
« Reply #35 : Січня 06, 2015, 10:05:13 22:05 »
Бля, в країні війна з сильним, жорстоким, підступним та підлим ворогом, фінансова система на межі банкрутства, в зоні АТО 13 чоловік загинуло і 18 стали каліками одним махом через одне п"яне бидло за кермом, за Майдан ніхто досі ще не відповів - і тут самий час виясняти, чого хтось там з прес-служби ПС вирішив  доєб@тись до Андрухосича - а фіглі він не те пише?!

Що ж ви не можете зрозуміти. Тут мова не про ПС. А про те, що українці під час війни влаштовують такі срачі що нічого не варті.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Жорстокий срач скрізь
« Reply #36 : Січня 06, 2015, 10:09:36 22:09 »
Що ж ви не можете зрозуміти. Тут мова не про ПС. А про те, що українці під час війни влаштовують такі срачі що нічого не варті.

Впевнений, що 90% українців (як мінімум) абсолютно не в курсі цього "мегастрача галактичних розмірів". Журналістам немає про що писати в період свят - ото вони всяку херню і вишукують і намагаються роздмухати "шкандаль".

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Жорстокий срач скрізь
« Reply #37 : Січня 06, 2015, 10:11:58 22:11 »
Впевнений, що 90% українців (як мінімум) абсолютно не в курсі цього "мегастрача галактичних розмірів". Журналістам немає про що писати в період свят - ото вони всяку херню і вишукують і намагаються роздмухати "шкандаль".

Ну то про Андруховича та ПС, але той срач у гуглі плюс - воно теж саме відбувається скрізь - і тут на СУПі, і на ФУПі, і деінде.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: Жорстокий срач скрізь
« Reply #38 : Січня 06, 2015, 10:20:09 22:20 »
дядьку, ця тема виїденого яйця не вартує, навішо напружуватися і шукати точки порозуміння, якщо можна просто посратися?

Золоті слова!  :smiley24: +1

Бля, в країні війна з сильним, жорстоким, підступним та підлим ворогом, фінансова система на межі банкрутства, в зоні АТО 13 чоловік загинуло і 18 стали каліками одним махом через одне п'яне бидло за кермом, за Майдан ніхто досі ще не відповів - і тут самий час з'ясовувати, чого хтось там з прес-служби ПС вирішив  доєб@тись до Андруховича - а фіглі він не те пише?!
Ну и - продолжая вашу мысль - доеб@ться до Андруховича самое время сейчас.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: Жорстокий срач скрізь
« Reply #39 : Січня 06, 2015, 10:35:42 22:35 »
Я не читав ані книжок Андруховича, ані срачу про нього, але пам'ятаю, що з ідеєю розділа країни він носився останніх років п'ять як мінімум.  :smiley23:

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Жорстокий срач скрізь
« Reply #40 : Січня 06, 2015, 11:07:10 23:07 »
Я не читав ані книжок Андруховича, ані срачу про нього, але пам'ятаю, що з ідеєю розділа країни він носився останніх років п'ять як мінімум.  :smiley23:

Я не є прихильником творчості Андруховича, ані ряду його поглядів і не раз це говорила йому напряму, але від цього срачу пахне чимось нехорошим - чергова спроба вбити клин між українцями.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33409
  • Стать: Чоловіча
Re: Жорстокий срач скрізь
« Reply #41 : Січня 06, 2015, 11:40:53 23:40 »
Від ПС хотілося б, наприклад, почитати листа про таваріща Боріслава Бєрьозу, який пройшов до ВР як їх представник, а потім якось так виявилось, що 'я не я і хата не моя'.  :weep:

А Андрухович нехай собі культуртрегерствує спокійно поміж бюргерами.  :smilie1:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Жорстокий срач скрізь
« Reply #42 : Січня 07, 2015, 12:27:56 00:27 »
Я поціновувач.

Серйозно чи так щоб про всяк випадок захистити свого? Цеж суцільний водопад свідомості.

Я ціную "Московіаду". Далі - гірше, в основному постмодерністські понти, відступати генієві нікуди, а останнім часом ще й вікова депресія. Однак талант безсумнівно є, тому читати можна, хоча вважати Андруховича гуру з будь-якого питання смішно. Тим більше, що йому, здається, бракує чесності перед собою.

Незалежно від цього лист ПС у такому тоні - маразм.  Висловити незгоду можна, але публікувати мумурандуми смішно. 

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Жорстокий срач скрізь
« Reply #43 : Січня 07, 2015, 01:33:24 01:33 »
А мне вчера приснилось, что меня КГБ арестовало, какой-то подполковник, представился Владимиром.  :weep:
Арестовали за то, что летал над территорией режимного объекта.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Жорстокий срач скрізь
« Reply #44 : Січня 07, 2015, 10:23:05 10:23 »
А мне вчера приснилось, что меня КГБ арестовало, какой-то подполковник, представился Владимиром.  :weep:
Арестовали за то, что летал над территорией режимного объекта.
Можно Андруховичу сюжетец позаимствовать? :lol:

П.С.
А. - не мой писатель,"Перверзии" читала с интересом, что было дальше - много "повтора", но в общем отношусь положительно.
И тут были упреки А-чу по поводу его постмодернизма, так это "болезнь" всей (почти) совр. укр. прозы, что совсем не есть плохо, традиционная литер. классика воспринимается сегодня как скучная.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Жорстокий срач скрізь
« Reply #45 : Січня 07, 2015, 10:48:30 10:48 »
А мне вчера приснилось, что меня КГБ арестовало, какой-то подполковник, представился Владимиром.  :weep:
Арестовали за то, что летал над территорией режимного объекта.
Ник зарезервирован

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Жорстокий срач скрізь
« Reply #46 : Січня 07, 2015, 10:57:42 10:57 »
А мне вчера приснилось, что меня КГБ арестовало, какой-то подполковник, представился Владимиром.  :weep:
Арестовали за то, что летал над территорией режимного объекта.
(click to show/hide)

Ну во сне как раз летают не все, иначе это дурдом был бы, а не сон. Вдобавок летать над Киевом (а летал над Печерском и чуть-чуть над Голосеевским районом) сейчас тяжело - построили кучу высоток. Облетать сбоку в облом, а перелетать сверху тяжело, высоко, да и проводов куча.
Короче, не такое простое это дело  :weep:

Да я и от товарища подполковника практически почти смылся вверх, когда он на секунду отвернулся, но тот, собака, с хорошей реакцией был, сразу пушку достал. Если бы не будильник, даже не знаю, чем закончилось бы.

Извините за оффтоп.