Автор Тема: окуевшйи чурка делит Украину  (Прочитано 473 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20491
окуевшйи чурка делит Украину
« : Серпня 04, 2021, 03:22:54 15:22 »
Re: Свіжий рейтинг партій: серед лідерів "Слуга народу" та ОПЗЖ
OldBoy
cьогодні в 15:18
IP/Host: 194.44.236.---
якщо для вас хто голосував за Зеленського вата і вороги, то час відділятись по Збручу

вам же нічого не світить

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: окуевшйи чурка делит Украину
« Reply #1 : Серпня 04, 2021, 05:54:41 17:54 »
Тут появился свой ишаков. Делит аж бегом! Професор бранданутый, почитай какую ахинею несет этот мудак. Южанина в ольгинцы записал :ai

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: окуевшйи чурка делит Украину
« Reply #2 : Серпня 04, 2021, 06:05:49 18:05 »
ех, харашо, блять! :bch:
Mocsia delenda est

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20491
Re: окуевшйи чурка делит Украину
« Reply #3 : Серпня 06, 2021, 01:40:55 13:40 »
сейчас ишак вместе скакой то бютовской плядиной полон гордости за то что крмака пустили в вашингтон :fp2

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: окуевшйи чурка делит Украину
« Reply #4 : Серпня 06, 2021, 01:59:13 13:59 »
Re: Свіжий рейтинг партій: серед лідерів "Слуга народу" та ОПЗЖ
OldBoy
cьогодні в 15:18
IP/Host: 194.44.236.---
якщо для вас хто голосував за Зеленського вата і вороги, то час відділятись по Збручу

вам же нічого не світить
Він такий, цей Рустем.
Або, по-простому, Ісроїлович
Я так розумію, тато виховав його в ненависті до західних українців. Він суто по-расистські називає їх йододефіцитними, хворими на кретинізм та "генетичними стукачами"
Звідки він таке взяв, цікаво? Напевно , папа в КГБ працював саме із стукачами- вербував їх. Тож йому скрізь тепер вважаються стукачі

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: окуевшйи чурка делит Украину
« Reply #5 : Серпня 06, 2021, 02:52:08 14:52 »
Я не думаю, що він вартий уваги.
Звичайний божевільний, що видає себе за психіатора.
Бувають же такі що видають за Наполеона.
І це не перший схиблений психіатр, якого я зустрічаю.
Там одна історія ніка Oldboy варта окремої новели.
Власне чому я стіко букав цій істоті присвятив.
Для єбланів типу йобіка дуже показовими є зіткнення з реальністю і один такий випадок трапився у 2015 році, коли у лікарню ішакова приїхали мусора і того так попаяло , що паранойя вилізла назовні. Весь цей текст десь є на упячці. Ліньки ритися , щоб запостити цитату, але у трьоз словах : ішаков став сметаною.
Забий те на поца
Mocsia delenda est

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20491
Re: окуевшйи чурка делит Украину
« Reply #6 : Серпня 06, 2021, 03:04:28 15:04 »
Я не думаю, що він вартий уваги.
Звичайний божевільний, що видає себе за психіатора.
Бувають же такі що видають за Наполеона.
І це не перший схиблений психіатр, якого я зустрічаю.
Там одна історія ніка Oldboy варта окремої новели.
Власне чому я стіко букав цій істоті присвятив.
Для єбланів типу йобіка дуже показовими є зіткнення з реальністю і один такий випадок трапився у 2015 році, коли у лікарню ішакова приїхали мусора і того так попаяло , що паранойя вилізла назовні. Весь цей текст десь є на упячці. Ліньки ритися , щоб запостити цитату, але у трьоз словах : ішаков став сметаною.
Забий те на поца

мне все зеюилы дороги
кстати притулка разбанила всех збюторасов :fp2

а нашего верного друга Вимушеного К хрен

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: окуевшйи чурка делит Украину
« Reply #7 : Серпня 06, 2021, 09:28:34 21:28 »
тут інше є цікавим. Так званий "чурка" насправді є совковим расистом, що дискримінує українців, як тих, що мешкають у Галичині та Волині ( називаючи їх йододефіцитними та генетичними стукачами- типовий рашистський вид расизму), так і тих, хто має прозахідні, євроатлантичні й проукраїнські переконання, називаючи їх дебілами ( дебілів він теж таким чином дискримінує, бо це є групи дітей, що потребують інклюзивної освіти, а він використовує їхнє визначене науковою термінологією загальне  ім'я  як брутальну лайку та образу). Причому цей хер, що вважає себе дуже крутим інтелектуалом, працює на кафедрі психіатрії й мусить писати роботи з психіатричної тематики. Він же писав по темі психології, політично заангажовані, кон'юнктурні статейки саме на тему дискримінації таких незахищених груп та меншин. І жартував на тему, що українці та україномовні скоро будуть скаржитись на дискримінацію  в Україні , як ті чорні у США- мовляв, їх тут притісняють. Наче він сам це відкрив ( насправді про це писав ще в час міленіуму, тобто 20 років тому, Микола Рябчук, якого часто цитували на ФУПі у зв'язку з означеною проблемою- але цей геній лише пише, нічого не читаючи, бо вважає всіх дурними й тільки себе, коханого, розумним). Тільки Рябчук писав про це серйьозно, а цей ідіот сприймає це як абсурд.

І ось тут спливає головне. Рейтинг ЄС. За вищезгаданим нашим ідіотом "свіжим рейтингом" від КМІС ЄС вже на 4-му ( ЧЕТВЕРТОМУ, Карле!) місце, пропустивши вперед і Бабківщину. І я б не хотів, щоб ми від цього відмахнулись- мовляв, рейтинг неправильний, жодних проблем немає. Проблема є, й вона полягає в не досить широкому охопленні виборців партійною ідеологією та практиками ЄС. Вона не повністю відробляє тему дискримінації, як її відробляють деми в США. Вона не досить працює з малозабезпеченими патріотичними виборцями, дозволивши Бабківщині обійти  себе на Заході й в Центрі ( причому в Центрі така ситуація давно, на Заході- лише зараз). В той час як демократи США  МАЮТЬ ТОТАЛЬНУ ПЕРЕВАГУ СЕРЕД ЕЛЕКТОРАТІВ США  ЯК СЕРЕД НАЙМЕШ ОПЛАЧУВАНИХ, ТАК І СЕРЕД НАЙБІЛЬШ ОПЛАЧУВАНИХ

Тобто треба вдвічі-втричі розширити елекоральну базу. І тоді олдбої закриють свої україножерні роти самі

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20491
Re: окуевшйи чурка делит Украину
« Reply #8 : Серпня 06, 2021, 09:48:51 21:48 »
тут інше є цікавим. Так званий "чурка" насправді є совковим расистом, що дискримінує українців, як тих, що мешкають у Галичині та Волині ( називаючи їх йододефіцитними та генетичними стукачами- типовий рашистський вид расизму), так і тих, хто має прозахідні, євроатлантичні й проукраїнські переконання, називаючи їх дебілами ( дебілів він теж таким чином дискримінує, бо це є групи дітей, що потребують інклюзивної освіти, а він використовує їхнє визначене науковою термінологією загальне  ім'я  як брутальну лайку та образу). Причому цей хер, що вважає себе дуже крутим інтелектуалом, працює на кафедрі психіатрії й мусить писати роботи з психіатричної тематики. Він же писав по темі психології, політично заангажовані, кон'юнктурні статейки саме на тему дискримінації таких незахищених груп та меншин. І жартував на тему, що українці та україномовні скоро будуть скаржитись на дискримінацію  в Україні , як ті чорні у США- мовляв, їх тут притісняють. Наче він сам це відкрив ( насправді про це писав ще в час міленіуму, тобто 20 років тому, Микола Рябчук, якого часто цитували на ФУПі у зв'язку з означеною проблемою- але цей геній лише пише, нічого не читаючи, бо вважає всіх дурними й тільки себе, коханого, розумним). Тільки Рябчук писав про це серйьозно, а цей ідіот сприймає це як абсурд.

І ось тут спливає головне. Рейтинг ЄС. За вищезгаданим нашим ідіотом "свіжим рейтингом" від КМІС ЄС вже на 4-му ( ЧЕТВЕРТОМУ, Карле!) місце, пропустивши вперед і Бабківщину. І я б не хотів, щоб ми від цього відмахнулись- мовляв, рейтинг неправильний, жодних проблем немає. Проблема є, й вона полягає в не досить широкому охопленні виборців партійною ідеологією та практиками ЄС. Вона не повністю відробляє тему дискримінації, як її відробляють деми в США. Вона не досить працює з малозабезпеченими патріотичними виборцями, дозволивши Бабківщині обійти  себе на Заході й в Центрі ( причому в Центрі така ситуація давно, на Заході- лише зараз). В той час як демократи США  МАЮТЬ ТОТАЛЬНУ ПЕРЕВАГУ СЕРЕД ЕЛЕКТОРАТІВ США  ЯК СЕРЕД НАЙМЕШ ОПЛАЧУВАНИХ, ТАК І СЕРЕД НАЙБІЛЬШ ОПЛАЧУВАНИХ

Тобто треба вдвічі-втричі розширити елекоральну базу. І тоді олдбої закриють свої україножерні роти самі

туповатый он
читать его не интересно
типичный узбек :fp2

к сожалению там таких чурок и чисто полтавский кровей тьма

нам крайне нехватает национльной элиты
она есть но по разным причинам не в состоянии взять власть в стране

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: окуевшйи чурка делит Украину
« Reply #9 : Серпня 06, 2021, 09:55:56 21:55 »
туповатый он
читать его не интересно
типичный узбек :fp2

к сожалению там таких чурок и чисто полтавский кровей тьма

нам крайне нехватает национльной элиты
она есть но по разным причинам не в состоянии взять власть в стране

Поясни, будь-ласка, кого ти називаєш національною елітою й що під цим розумієш
Схоже на якусь неоплатонічну хрінь

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20491
Re: окуевшйи чурка делит Украину
« Reply #10 : Серпня 06, 2021, 10:06:16 22:06 »
Поясни, будь-ласка, кого ти називаєш національною елітою й що під цим розумієш
Схоже на якусь неоплатонічну хрінь

это широкий спектр людей
например Марчук был национальной элитой
Подеревянский это анциональная элита
тот же Муженко который прошел йну с кацапами начиная от личного примера до генштаба это национальная элита
и таких много, в основном конечно украинских кровей но думаю есть и других национальностей

люди образованные, со  стержнем,  украиноцентричные державники 

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: окуевшйи чурка делит Украину
« Reply #11 : Серпня 06, 2021, 10:40:36 22:40 »
это широкий спектр людей
например Марчук был национальной элитой
Подеревянский это анциональная элита
тот же Муженко который прошел йну с кацапами начиная от личного примера до генштаба это национальная элита
и таких много, в основном конечно украинских кровей но думаю есть и других национальностей

люди образованные, со  стержнем,  украиноцентричные державники

Чудово. Отже, ми маємо два генезиси формування національної еліти в Україні- до 1991 року, коли були сформовані Марчук і Подерев'янський в часи режиму правління в Україні націонал-комуністів, й після 2014 року, коли формувались Муженко й інші активні учасники гібридної війни
Таки чином, національну ( загальнонаціональну) еліту легше всього формувати або однопартійною владою, або війною за незалежність

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: окуевшйи чурка делит Украину
« Reply #12 : Серпня 06, 2021, 11:20:48 23:20 »
Ті країни, які сформували національнуі еліти ще під час совка, як то Литва, не мали жодних проблем з подальшою модернізацією країни та її становленням, як незалежної держави. Хто не встиг, як Україна ( в повній мірі, бо був Крим і Донбас, що вважали себе росіянами- принаймні, половина на Донбасі, як правило малоосвічених, особливо в гуманітарних дисциплінах, - і більше ніж половина в Криму) мають пройти через війну за незалежність до її кінцевого формування