Автор Тема: Звернення Ані Лорак до українців  (Прочитано 5476 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Звернення Ані Лорак до українців
« : Листопада 28, 2014, 02:38:48 14:38 »
Після  того, як  і  другий  концерт  Ані  Лорак  в  Києві  обернувся  гучною  бійкою, в якій  були задіяні   і спецназівці,  співачка вирішила  повідомити   українцям свою  позицію:

«Я пишу цей лист від чистого серця. Я довго мовчала, і, напевно, це було помилкою, оскільки це мовчання використовувалося проти мене. Тепер я хочу розставити всі крапки над «і», висловити, що я дійсно відчуваю.

Останнім часом моє ім’я цинічно використовується для різноманітних політичних та медійних маніпуляцій. При цьому, моя громадянська позиція є і залишається незмінною: я люблю Україну, і любов до батьківщини ввібрала з самого дитинства. Я народилася в прекрасному буковинському краї і вважаю, що патріотизм людини визначається не словами, а вчинками. Протягом 20-ти років моєї творчої діяльності, я прославляю Україну по всьому світу, на всіляких конкурсах і фестивалях, приносячи нагороди і формуючи позитивний образ України. Моя місія як артиста нести музику, дарувати людям радість.

Я не політик, і ніколи не відчувала амбіцій з цього приводу. Впевнена, що не можна змішувати ці два поняття: артист і політика. Але сьогодні саме політики використовують моє ім’я з метою своїх брудних ігор.

У той день, коли, виконуючи інтернаціональний обов’язок в Афганістані загинув мій брат, моє серце розривалося на частини, я не розуміла «за що?» Привезли цинкову труну, яку навіть не дозволили відкрити. Мій вибір був між ненавистю і любов’ю. Як з цим жити? Я вибрала – любов. Влада і гроші, чиїсь політичні ігри … Я досі не знайшла відповіді, за що і заради чого він загинув …

Я зробила свій вибір – нести любов людям через музику. Це завжди було і буде моїм вибором: служити людям своєю творчістю. Коли я на сцені, з глядачами мене об’єднують – музика і любов. Коли я співаю, я співаю для всіх і не поділяю свого глядача по національності або релігії, за кольором шкіри або сексуальній орієнтації. Для мене, це не чорний або білий, це просто люди, які люблять мою музику, а я співаю для них.

Ніхто не має права мені диктувати, яким чином мені любити і підтримувати свою країну. Свій внесок у справу миру, злагоди, підтримки українських громадян я роблю не під тріск телекамер, а так, як вважаю за потрібне і гідним. Я не прошу всіх погоджуватися зі мною, але я прошу поважати мою думку. Тому що демократія – це повага думки інших. Це цивілізований шлях будь-якого демократичного держави, в якій головною цінністю вважається людське життя, сім’я, мир і процвітання.

Тому ні «ДНР», ні «ЛНР», ні «Правий сектор», ні «Свобода», не мають морального права торкатися мого імені. Вони не мають ніякого стосунку до мене! Я за мир! І прошу цього світу для всіх нас! Я вірю, що хороших людей набагато більше, ніж поганих. І добро рано чи пізно перемагає зло! »

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #1 : Листопада 28, 2014, 02:42:04 14:42 »
Інколи краще мовчати (с)

Дура, вона і є дура.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #2 : Листопада 28, 2014, 02:45:41 14:45 »
Квинтэссенция:
Цитувати
...ні «ДНР», ні «ЛНР», ні «Правий сектор», ні «Свобода», не мають морального права торкатися мого імені.
Вывод:  :at

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #3 : Листопада 28, 2014, 02:49:23 14:49 »
"інтернаціональний обов’язок"
"Я за мир!"
"добро рано чи пізно перемагає зло!"

ні ну чого цілком зрозуміла позиція тепер стала,
я ж то думав вона за війну, і що зло завжди перемагає, і.., а так я спокійний.., тепер
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #4 : Листопада 28, 2014, 02:51:28 14:51 »
Недолуга просто. Ну не можна під час війни одним тухєсом на 2 табори бути.
Ну вже мовчала б просто, мала б спокій. А так....
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8651
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #5 : Листопада 28, 2014, 02:52:07 14:52 »
на кол суку
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #6 : Листопада 28, 2014, 02:53:32 14:53 »
Я досі не знайшла відповіді, за що і заради чого він загинув …

Тобто вона натякає, що наші хлопці гинуть в Лугндоні ні за що?
Вона за мир.  :weep:  Йбать копать, а що тут хтось за війну?! 

Черговий раз підтвердила свою ватну сутність. Нахуй в смітник

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #7 : Листопада 28, 2014, 02:55:27 14:55 »
бля тупорылая...., она нихуя не понимает, что сейчас для настоящего украинца первый враг - это кацап!, и когда она едет туда на какое то шоу это ж Ахуй.... просто..

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #8 : Листопада 28, 2014, 02:59:57 14:59 »
Вона тупа чи навмисно плює в очі?

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #9 : Листопада 28, 2014, 03:00:27 15:00 »
АЛТП

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #10 : Листопада 28, 2014, 03:02:08 15:02 »
Мсье Завадский! Ваш выход!

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #11 : Листопада 28, 2014, 03:03:42 15:03 »
Вона тупа чи навмисно плює в очі?

Не думаю, що навмисно.
Скоріш за все, вона справді не дуже розумна.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #12 : Листопада 28, 2014, 03:06:00 15:06 »
Я зробила свій вибір – нести любов людям через музику. Це завжди було і буде моїм вибором: служити людям своєю творчістю. Коли я на сцені, з глядачами мене об’єднують – музика і любов

ціна за квиток 2800 грн ... мабуть це справді нестримна любов
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #13 : Листопада 28, 2014, 03:08:22 15:08 »
Цитувати
Я не політик,

Причому тут політик-не політик. А ми всі, що політики? А хлопці, що боронять свою державу, вони що політики?
Ти або громадянин своєї держави, або зрадник. Вибір тут простий і зрозумілий, а всі ті слова - словоблуддя. Ще й братом своїм спекулює - це взагалі низько.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #14 : Листопада 28, 2014, 03:08:42 15:08 »
Вона тупа чи навмисно плює в очі?

Не думаю, що навмисно.
Скоріш за все, вона справді не дуже розумна.

+100000
хоча формулювання занадто м'яке :)
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #15 : Листопада 28, 2014, 03:09:20 15:09 »
Недолуга просто. Ну не можна під час війни одним тухєсом на 2 табори бути.
Ну вже мовчала б просто, мала б спокій. А так....
А она на остальных "украинцев" смотрит. На тех, которые продолжают на заработках в Москве пиздячить, в т.ч. и из ЗУ (хотя таких и меньше), на тех кто с москалями продолжает торговать, как ни в чем не бывало. На тех, которые сперва призывали "мочить хохлов", а сейчас уютно устроили свои тухесы в ВР. Она то чем хуже, только тем, что ее достать легче?
Артиста всякий обидеть может (с)
Еще раз - я не поклонник Куек, я ее презираю, да и жалею як "трошки не сповна розуму". Но излишне ее демонизировать - не стоит, ей есть с кого примеры брать.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #16 : Листопада 28, 2014, 03:10:57 15:10 »
Бльо-о-о-о-о-о. Так усугубить.

No money No honey

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #17 : Листопада 28, 2014, 03:11:56 15:11 »
Вона тупа чи навмисно плює в очі?

Не думаю, що навмисно.
Скоріш за все, вона справді не дуже розумна.
У неё нет продюсера, пиарщика, просто человека который бы мог подсказать? Лучше бы уж, действительно, молчала.

А она на остальных "украинцев" смотрит.
Не на тех она смотрит. Так можно докатиться и до сравнения с Пореченковым, а чо?
Ник зарезервирован

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #18 : Листопада 28, 2014, 03:14:02 15:14 »
Не на тех она смотрит.
Но и тех хватает. Кто у москалей газ/нефть/дрова/уголь покупает как ни в чем не бывало, кто свою продукцию им пихает, кто барыжить/зарабатывать туда ездит. Кто на ее концерты ходит в конце-концов. Их всех куда, в газенваген?
Мы НЕ ВОЮЕМ с Россией по определению нашего правительства. У нас бля АТО. Вот когда будет ВП, тогда можно их и осуждать, а так...
У меня такое ощущение, что все это - договорняки, а не война. А наши ребята - гибнут и калеками становятся.
« Останнє редагування: Листопада 28, 2014, 03:17:48 15:17 від Александр 1-й »

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #19 : Листопада 28, 2014, 03:19:18 15:19 »
Не на тех она смотрит.
Но и тех хватает. Кто у москалей газ/нефть/дрова/уголь покупает как ни в чем не бывало, кто свою продукцию им пихает, кто барыжить/зарабатывать туда ездит. Кто на ее концерты ходит в конце-концов. Их всех куда, в газенваген?
Мы НЕ ВОЮЕМ с Россией по определению нашего правительства. У нас бля АТО. Вот когда будет ВП, тогда можно их и осуждать, а так...
У меня такое ощущение, что все это - договорняки, а не война. А наши ребята - гибнут и калеками становятся.
При чем тут хватает или нет? Кацапов больше чем нас значит они правы? Ещё раз: не на тех она смотрит.
« Останнє редагування: Листопада 28, 2014, 03:33:57 15:33 від Некто_2 »
Ник зарезервирован

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #20 : Листопада 28, 2014, 03:22:33 15:22 »
а это не ее письмо после концерта в Ибице?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #21 : Листопада 28, 2014, 03:22:56 15:22 »
Но и тех хватает. Кто у москалей газ/нефть/дрова/уголь покупает как ни в чем не бывало, кто свою продукцию им пихает, кто барыжить/зарабатывать туда ездит. Кто на ее концерты ходит в конце-концов. Их всех куда, в газенваген?
Мы НЕ ВОЮЕМ с Россией по определению нашего правительства. У нас бля АТО. Вот когда будет ВП, тогда можно их и осуждать, а так...
У меня такое ощущение, что все это - договорняки, а не война. А наши ребята - гибнут и калеками становятся.

Є таке, тільки... нормальні люди не на визначення уряду опираються у своєму світогляді,
а переконання не мати ніяких переконань - зручна позиція... деколи...
 
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #22 : Листопада 28, 2014, 03:23:21 15:23 »
При чем тут хватает или нет. Кацапов больше чем нас значит они правы? Ещё раз: не на тех она смотрит.

Она поет ртом пока поклонники покупают билеты на ее концерты. Билеты, кстати, не дешевые.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #23 : Листопада 28, 2014, 03:26:40 15:26 »
При чем тут хватает или нет. Кацапов больше чем нас значит они правы? Ещё раз: не на тех она смотрит.

Она поет ртом пока поклонники покупают билеты на ее концерты. Билеты, кстати, не дешевые.

но это уже точно вопрос к идиотам, эти билеты купившим
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #24 : Листопада 28, 2014, 03:33:24 15:33 »

А она на остальных "украинцев" смотрит. На тех, которые продолжают на заработках в Москве пиздячить, в т.ч. и из ЗУ (хотя таких и меньше), на тех кто с москалями продолжает торговать, как ни в чем не бывало. На тех, которые сперва призывали "мочить хохлов", а сейчас уютно устроили свои тухесы в ВР. Она то чем хуже, только тем, что ее достать легче?
Артиста всякий обидеть может (с)
Еще раз - я не поклонник Куек, я ее презираю, да и жалею як "трошки не сповна розуму". Но излишне ее демонизировать - не стоит, ей есть с кого примеры брать.

Плюсанул. Далеко не все музыканты осознают себя гражданами конкретной страны.

Кобзон, Расторгуев, Газманов - оснознает себя гражданином СССР (и рашки-наследницы)
Макаревич - нормальной, не дикой, не безумной России с европейскими ценностями
Тарас Чубай, Марічка Бурмака - патріоти України, громадяни з великої літери.

Есть и ...скачуще-гыкающее голубоогоньковское шобло. Они без возраста, без пола, без мозга, без гражданской позиции, просто ПОЮТ РТОМ. Чем громче они ПОЮТ РТОМ, тем громче они заявляют о межгалактических масштабах музыки, как таковой и песТни, как Ключика к Душе Человека в планетарных масштабах.

Но, только задай вопрос АниЛорак...сколько ей надо ПЛАТИТЬ, что бы она не моталась к кремлядям на "попрыгачки", когда на ее Батьківщині кровь - СРАЗУ ПОЙДЕТ ПРЕДМЕТНЫЙ РАЗГОВОР И НАЧНЕТСЯ ТОРГ. И вопрос этот быстро решится.

Вот и вся куйня, малята.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #25 : Листопада 28, 2014, 03:35:05 15:35 »
на кол суку

вааще-то за идиотизм на кол даже в средние на не сажали
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #26 : Листопада 28, 2014, 03:35:13 15:35 »
При чем тут хватает или нет. Кацапов больше чем нас значит они правы? Ещё раз: не на тех она смотрит.

Она поет ртом пока поклонники покупают билеты на ее концерты. Билеты, кстати, не дешевые.
С этим я не спорю. Нахера писать дебильные отмазки?
Ник зарезервирован

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #27 : Листопада 28, 2014, 03:35:35 15:35 »
При чем тут хватает или нет. Кацапов больше чем нас значит они правы? Ещё раз: не на тех она смотрит.

Она поет ртом пока поклонники покупают билеты на ее концерты. Билеты, кстати, не дешевые.

но это уже точно вопрос к идиотам, эти билеты купившим
Вот именно! Она же в отличие от того же бобзона или прочей артистской нечисти, а-ля Михалков, ничего плохого про Украину не говорила. Она просто НЕ патриотка, тут треть страны таких. Че вы к ней доебались все? Я еще раз спрашиваю, она в Украине ОДНА, кто имеет профит на "обслуживании" Раиси?
« Останнє редагування: Листопада 28, 2014, 03:37:07 15:37 від Александр 1-й »

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #28 : Листопада 28, 2014, 03:36:58 15:36 »
При чем тут хватает или нет. Кацапов больше чем нас значит они правы? Ещё раз: не на тех она смотрит.

Она поет ртом пока поклонники покупают билеты на ее концерты. Билеты, кстати, не дешевые.

но это уже точно вопрос к идиотам, эти билеты купившим
Вот именно! Она же в отличие от того же бобзона или прочей артистской нечисти, а-ля Михалков, ничего плохого про Украину не говорила. Че вы к ней доебались все? Я еще раз спрашиваю, она в Украине ОДНА, кто имеет профит на "обслуживании" Раиси?
Вобще детская отмазка, я чо один его бил?
Ник зарезервирован

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Звернення Ані Лорак до українців
« Reply #29 : Листопада 28, 2014, 03:37:02 15:37 »
Щось каролінка дешевого копірайтера собі знайшла.
Професіонали б написали краще. І тут зекономила... :smilie1: