Автор Тема: Для настроения.  (Прочитано 260 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Для настроения.
« : Січня 25, 2017, 12:57:29 12:57 »
    Vitalii Chepynoga
    9 ч ·

    Cамі наглі емігранти - птиці... Живе собі така десь на Полтавщині-Черкащині, вроді порядочна на перший взгляд... Жре ціле літо, зерно збирає, в гнізді порається, співає, коли хоче, ковиряється в смітті, літає по небу для досуга і просто по всяким ділам...

    Тільки-но - осінь, холода, морози... Зібралися і повіялися у теплі края, там де краще... А ти собі, родіна, оставайся як хочеш... З хуртовинами, заметілями, ожеледицею, пробками і брудним снігом... - То не наші проблєми, - мол... - Ми там собі, по всяких мальдівах перезімуємо... Ні отвєтствєнності тобі ніякої, ні ностальгії, ніхрена! Тупе, закомплексоване, бездушне животне... Мені б так...

    Насправді, перелітним птахам доводиться важко... Деякі летять по три місяці до місця зимівлі... Тобто, чи не весь сезон, а потім - назад, додому... Найбільше мені сподобався птах коростель, або "деркач". Про нього написано: "часть пути проходит пешком"... Суровий пацан... Целєустрємльонний... Хоч і ледачий... )))

    Осідлі птахи ставляться до перелітних зневажливо... Сам кілька разів чув, як наші горобці казали про лелек навесні: "О! поприлітали вже, уроди... Курортніки, мать їх за ногу... Краще б мову вивчили"... Але кажуть, так, тихенько, самі собі скоріше, і не злостиво...

    А є ще снігурі... То перелітні птахи наоборот. Вони живуть далеко на півночі, а до нас прилітають на зіму... Щось їм пороблено, видно. Якась сістємна ошибка...

    Синиці, бува, між собою так рассуждають:

    - А це шо за чудо в пєр’ях?
    - Снєгирь
    - А звідкіля воно взялося?
    - Прилетіли до нас зімувати
    - До нас? Зімувати? Осюди, де мінус двадцять три і де я вчора лапу приморозила?
    - Ага
    - Кончені бля...
    Показать перевод
 :smilie1:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Для настроения.
« Reply #1 : Січня 25, 2017, 03:21:50 15:21 »

 :smilie5:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Для настроения.
« Reply #2 : Січня 25, 2017, 03:24:18 15:24 »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Для настроения.
« Reply #3 : Січня 25, 2017, 03:26:47 15:26 »

Смарторожец.
 :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26995
Re: Для настроения.
« Reply #4 : Січня 25, 2017, 03:26:55 15:26 »

 :smilie5:

С содроганием вспоминаю свои ночные разборки с подобными ....

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Для настроения.
« Reply #5 : Січня 25, 2017, 03:30:37 15:30 »

Руббенс уже тогда что-то знал про любителей котов и кошечек.
 :smilie1:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Для настроения.
« Reply #6 : Січня 25, 2017, 03:33:26 15:33 »

Гафффф !
 :smilie1:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Для настроения.
« Reply #7 : Січня 25, 2017, 03:36:18 15:36 »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Для настроения.
« Reply #8 : Січня 25, 2017, 03:37:40 15:37 »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Для настроения.
« Reply #9 : Січня 25, 2017, 03:48:54 15:48 »
    Victor Datsko
    4 ч ·

    Патріотичнно налаштована чернігівська сім'я. 17 річна донька вагітна. Всі шоковані. Мати п'ють глід та витирають вишиваним рушником гірку сльозу. Батько понуро вживає оковиту. Всі чекають приїзду клятого винуватця такого безчестя для їхньої доні.

 Тут біля їхнього будинку зупиняється новенька, червона Tesla Model S. З неї виходить витончений франт - стартапер з Силіконової Полонини. Костюм від Мольфара, мешта з Львівянки. Дідів кашкет з пером фазана. Він вальяжно заходить в хату, повільно піднімає руку, на якій патріотично майорить "Клейнод", з ремінцем зі шкіри бурштинокопача, тим самим зупиняючи всі очманілі зайки батьків, і каже:
   
 - Значить так. Я дуже відомий галицький стартапер, в мене вдома, в Силіконовій Полонині власна бринзова ферма, жінка, діти, коні, вівці і два пса, і я їх не кину. Але і про вашу доньку я попіклуюсь. Тому я вирішив так. Якщо ваша донька народить хлопчика, то він успадкує дві колиби на полонині Руна, освіту в Прикарпатському Університеті, на лінгвістичному факультеті, 20 кг бурштину і каміон лісу. А ваша донька пожиттєве утримання в розмірі 12 каміонів цігаретликів в рік.
Якщо ж ваша донька народить дівчинку, то вона успадкує 2 теплиці з огірками і 3 теплиці з помідорами під Іршавою, освіту в Галицькій Шльондарні, і місце роботи в Польщі на трускавках. Назавжди. А ваша донька отримає в пожиттєве володіння мережу магазинів секнод-хенда "Файне цуря".
Але якщо у вашої доньки станеться викидень..... тут батько різко допиває мамин глід, кладе пустку банку на стіл, підходить до стартапера, кладе йому руку на "Клейнод" і каже:
    - Тоді ти тахнеш її ще раз, скурвий сину.
    Цією дівчинкою був Олег Валерійович Ляшко.
    Показать перевод''