Сторінок:
Actions
  • #181 від RG 29 Mar 2020


  • Мої нові лижи. Але цього року так і не зміг поїхати! :smilie2:
    Спочатку і дуже довго не було снігу, потім ремонт, потім меблі, потім вірус! :smilie9:

    Піпець які зараз гірські лижі стали, на лапті подібні. Я вже десь років 20 як не катався  :smilie2:

    А колись, в студентські часи, більшу частину зими проводив у Славську, а не в універі на заняттях   :smilie5:   
  • #182 від div 29 Mar 2020
  • Ну тиж пам'ятаєш - жінка, жалюгідна схожість з правою рукою. :smilie7:

    Левой  :laugh:

    Я не спец, але багато що робив із бука, і те що він не любить вологу, 100 %.
    У сухому приміщенні все гаразд, а от вологу із повітря він вбирає.

    Так прикол в том что помещение было отнюдь не сухое всю зиму не топилось
    Да и пропиткой я его покрыл, должна ж защищать ёпт!
  • #183 від ЮАР 29 Mar 2020
  • Піпець які зараз гірські лижі стали, на лапті подібні. Я вже десь років 20 як не катався  :smilie2:

    А колись, в студентські часи, більшу частину зими проводив у Славську, а не в універі на заняттях   :smilie5:

    Старі Фішера стоять в гаражі, дві пари.
    Лижі жінки, Елани, колись надіслав нашій Дрейк (може вона пригадає колись, не забанить  :smilie5: )
    Чотири пари Младостей віддав у дитячу спортивну школу.
  • #184 від ЮАР 29 Mar 2020
  • Левой  :laugh:

    Так прикол в том что помещение было отнюдь не сухое всю зиму не топилось


    Отож і воно! Бук не використовують для зовнішніх споруд.
  • #185 від ЮАР 29 Mar 2020
  • Левой  :laugh:


    Так, сплутав! Давно не займався! :smilie5:
  • #186 від ЮАР 29 Mar 2020
  • До речі, зараз Кабакаєв каже про антисептік.

    Я коли роблю чачу, весь первач зливаю по пляшках, і звісно не використовую.
    От тепер воно згодилося, ми з жінкою ним користуємось.
  • #187 від Ad Astra 29 Mar 2020
  • Схоже тема не злетіла.
    Мабуть ніхто нічого не робить руками.

    Але ж можна про книги, або кулінарію, макраме, рибалку, спорт, садиби, ...
    Про секс можна. З малюнками!

    Ну чому не робить - навіть дуже багато робить  :smilie5:

    Ось що у мене було станом на 2 години дня вчора (субота):



    А що стало станом на 11 вечора під час binge-watching мого улюбленого серіалу "Батьківщина" (з  :love: не плутати  :smilie5:) - тунічки для моїх малючок  :rotate:



    Якість фоток погана і перепрошую, якщо когось шокує лялькове негліже - спідниці чи штанята пошити ще не встигла  :laugh:.
  • #188 від ЮАР 29 Mar 2020
  • Здається мені тут чогось не вистачає!

  • #189 від Ad Astra 29 Mar 2020
  • Здається мені тут чогось не вистачає!


    Ви про відсутність спідниці чи конструктивні особливості ляльки? штош, що є то є. До речі, ця лялька називається Американська Дівчинка і коштує від 120 кад ... У мене є їх як мінімум штук 20 ... зверніть увагу, що у цеї темна шкіра, темне волосся та блакитні очі. Я купила її б.в. у малої пакистансько- чи індуського походження (видно, вона підбирала її за схожістю до своєї зовнішності).
  • #190 від ЮАР 29 Mar 2020
  • Ні похвалити, ні обговорювати платтячка не можу, але для підтримки гілки згодиться.
    Індіанка трохи лячна! :smilie3:
  • #191 від Бувалий 29 Mar 2020
  • Ви про відсутність спідниці чи конструктивні особливості ляльки? штош, що є то є.
    До речі, ця лялька називається Американська Дівчинка і коштує від 120 кад ...
    У мене є їх як мінімум штук 20 ... зверніть увагу, що у цеї темна шкіра, темне волосся та блакитні очі.
    Я купила її б.в. у малої пакистансько- чи індуського походження (видно, вона підбирала її за схожістю до своєї зовнішності).
    Чiм ви там займаетесь?..
    Ось гарна новина - жiнка Трюдо вже здорова...
     :gb:
  • #192 від Ad Astra 29 Mar 2020
  • Ні похвалити, ні обговорювати платтячка не можу, але для підтримки гілки згодиться.
    Індіанка трохи лячна! :smilie3:

    Насправді вона дуже няшна (як для мене), але колись мені ці ляльки теж не подобалися. Але потім зловила "баг", як десятки тисяч людей у світі, які займаються колекціонуванням цих ляльок. Існує навіть ціла індустрія (наприклад, на Етсі можна замовити різні костюми для цих ляльок або робити індивідуальні модифікаціїї). Ляльки первісних серій, які випускалися ще в Німеччині, коштують дорого на ібеї (ну і звичайно, що вони тоді були набагато кращої якості). Сам продукт задумувався як серія персонажів із історії США у різні вікові періоди і кожна з ляльок мала автентичні костюми та аксесуари і серію книжок. Пізніше випустили сучасних персонажів і т.п. Більше можна почитати тут, якщо комусь цікаво.

    https://en.wikipedia.org/wiki/American_Girl
  • #193 від Yuras Yuras 29 Mar 2020
  • Юрас, я так понял ты профессионально с деревом работаешь? Можешь проконсультировать?

    Смотри, мне надо было облицевать дверь. Я выбрал бук в надежде что это плотное и устойчивое к разным воздействиям дерево.
    Купил в Эпике и НЛ клееные доски, выдержал их пару недель в неотапливаемом помещении. Все было ОК.
    Облицевал дверь, проторцевал, прокрасил два раза пропиткой для наружных работ Триора.
    В результате через пару недель щит распух миллиметров на пять, причем поперек волокон сильнее чем вдоль.
    Не ожидал я такого свинства от бука :(. Что я сделал не так?
    Ні, у мене суспільствознавча освіта і вузькоспеціалізована практика.
     Сосну треба було обирати, наскільки пам'ятаю, у неї мінімальний коефіцієнт розширення. Але  її сушити треба, нормально висушене дерево ви наврядчи купите. Колись одні "фахівці" укладали паркет з дуба, а не витримали у квартирі необхідний час( днів 20) аби він увібрав необхідний рівень вологи, а він укладається на мастику, що вологу не пропускає і лаком вкривається, так власник квартири через деякий час не зміг у квартиру зайти: паркет вздувся і двері вперлися в нього - двері автогеном зрізали.
  • #194 від Yuras Yuras 29 Mar 2020
  • Схоже тема не злетіла.
    Мабуть ніхто нічого не робить руками.

    Але ж можна про книги, або кулінарію, макраме, рибалку, спорт, садиби, ...
    Про секс можна. З малюнками!
    Ні, тема норм, розповідайте, а там ще хтось приєднається. Завтра гантелі свої покажу, наврядчи ви десь таке бачили.
  • #195 від div 29 Mar 2020
  • Ні, у мене суспільствознавча освіта і вузькоспеціалізована практика.
     Сосну треба було обирати, наскільки пам'ятаю, у неї мінімальний коефіцієнт розширення. Але  її сушити треба, нормально висушене дерево ви наврядчи купите. Колись одні "фахівці" укладали паркет з дуба, а не витримали у квартирі необхідний час( днів 20) аби він увібрав необхідний рівень вологи, а він укладається на мастику, що вологу не пропускає і лаком вкривається, так власник квартири через деякий час не зміг у квартиру зайти: паркет вздувся і двері вперлися в нього - двері автогеном зрізали.

    От блин :(, еще и на бабки получается попал. Понятно, сенкс
  • #196 від ЮАР 30 Mar 2020
  • Піпець які зараз гірські лижі стали, на лапті подібні. Я вже десь років 20 як не катався  :smilie2:


    Як що б ти катав поза трасами, по целіні, то зрозумів би, для чого роблять лапті.
    Сучасні лижі для целіни значно кращі. На порядок.
    А на ратраченій трасі ширина не заважає.
  • #197 від ЮАР 30 Mar 2020
  • Свого часу катався в Гудаурі (хто був, зрозуміє, там целини, як короновіруса в Італії). Та і на Ельбрусі.
    Справжня целина, коли не на пів гомілки, а по пояс, на вузьких лижах було досить важко.

    Цікаво, я мабуть тут не показував що таке сніг і целіна.
    Зараз знайду.
  • #198 від ЮАР 30 Mar 2020
  • От бачите, що таке сніг.
    Це стовбур освітлення. Довжина 6 метрів.

  • #199 від ЮАР 30 Mar 2020
  • #200 від RG 30 Mar 2020
  • Як що б ти катав поза трасами, по целіні, то зрозумів би, для чого роблять лапті.
    Сучасні лижі для целіни значно кращі. На порядок.
    А на ратраченій трасі ширина не заважає.

    Та я в курсі, навіть пробував якось   :smilie5:

    На них взагалі просто кататись. Самі повертають, тільки подумати встигнеш. Їдеш собі, відпочиваєш  :bch:

    Я в молодості на слаломних катався, то там в обід ноги вже гуділи від  напруги. А якось знайомі спортсмени дали мені попробувати лижі для швидкісного - ото треба було мати здоров'я в ногах. І в целяк фіг заїдеш на них :smilie5:
  • #201 від ЮАР 30 Mar 2020
  • Це я підстрибнув, на пів метра + я 186 + палка 125

  • #202 від ЮАР 30 Mar 2020
  • #203 від ЮАР 30 Mar 2020
  • Перший в СССР ратрак.
    це 1984 рік.

    (спереду я, позаду ратрак)

  • #204 від ЮАР 30 Mar 2020
  • А це Ельбрус

  • #205 від irpin 30 Mar 2020
  • завжди асоциація з верхівками ельбруса - пара цицьок.
    так і не добрався до до них.
    зимою ходив тільки по кареліям. калєвала, те-се. на біговухах  :laugh:
    в -30 посцяти з клумаком на 30-ть кіло за спиною, - ще той квест.
  • #206 від Yuras Yuras 30 Mar 2020
  •  От такі майже безкоштовні набірні гантелі:
  • #207 від ЮАР 30 Mar 2020
  • завжди асоциація з верхівками ельбруса - пара цицьок.
    так і не добрався до до них.
    зимою ходив тільки по кареліям. калєвала, те-се. на біговухах  :laugh:
    в -30 посцяти з клумаком на 30-ть кіло за спиною, - ще той квест.

    А до Карелії я так і не спромігся.
    Хоча друзі, які ходили, жодний з них не виявив бажання сходити ще раз.
  • #208 від ЮАР 30 Mar 2020
  • От такі майже безкоштовні набірні гантелі:


    Колись нащадки знайдуть, і подумають - Ти ба, які печерні люди були розумні! :smilie1:
  • #209 від Yuras Yuras 30 Mar 2020
  • Колись нащадки знайдуть, і подумають - Ти ба, які печерні люди були розумні! :smilie1:
    Швидше подумають, що це за хня
  • #210 від ЮАР 30 Mar 2020
  • Колись я працював в проектному інституті.
    Там було дуже багато кульманів, а у них були противаги.
    Все зробив з них. були по 6 і по 8 кг.



Сторінок:
Actions