Автор Тема: Кацапи, виявляється, вже живуть моїм розумом, і давно -:) -:) -:)  (Прочитано 399 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Представление модели произошло в 2013 году на показе узкой аудитории «Russia Arms EXPO». На 2019 год планируется проводить поставки первых серийных БТР «Бумеранг»

https://warbook.club/voennaya-tehnika/boevye-mashiny/btr-bumerang/


 :laugh: :laugh: :laugh:

Нік "Бумеранг" з"явився вперше на ФУПі, в грудні 2009 року. :smilie5:
Протримався цей нік там не довго, до березня 2010.
Незважаючи на те що нік цей був принципово російськомовний, однак з дуже жорсткою критикою Януковича і всієї його донецької банди. Однак в Ольони нерви не витримали ("наших бьют!") і з того часу я на ФУП не ходок.
Потім цей мій нік з"явився тут, в березні 2014, чудом зберігся до сьогодні і вижив. Незважаючи на те, що в 2014-му році, я з банів не вилазив, від одного дня, до 3 місяців  :laugh:
...Модератор Дрейк завжди цінувала мій іскрометний гумор  :smilie5:

Пройшло небагато часу і я дізнаюсь що аж в Росії в мене є "фанати", причому аж в МІноборони РФ  :laugh:


Я взагалі -то нічого проти не маю, якщо їм власного розуму бракує, то що ж, хай звертайтеся до мене, я їм допоможу, як казав колись В. Медведчук "і кадрами, й порадами"  :laugh:
...
Однак не треба було ж псувати мій заслужений нік, своїм примітивним плагіатом.
Бо виявляється той, "Новєйший рускій БТР" зкозлили з американського General Dynamics Land 
Systems  :laugh:
https://zloy-odessit.livejournal.com/1239609.html

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33326
  • Стать: Чоловіча
Макакій, то ти по кацапськи писав  :fp2

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Адаме Жоржовичу, то ти трохи кліп переплутав :smilie5:
Ти сюди вставив явно не той кліп  :laugh:

Ось цей - точно відображає сутність "революційних змін", які проводяться в Україні обома Прем"єр-міністрами, з лютого 2014 року  :lol:


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
Адаме Жоржовичу, то ти трохи кліп переплутав :smilie5:
Ти сюди вставив явно не той кліп  :laugh:

Ніхуя: до гілки присвячений вашему з кацапами розуму цей кліп підходить ідеально.  :smilie8: