Сторінок:
Actions
  • #31 від Люда 07 Jul 2018
  • Прикладна - це не математика, а ремесло  :weep:

    А в прикладній який напрямок ?

      ніякий, я вийшла заміж  :smilie5:
  • #32 від RG 07 Jul 2018
  • Ясно, і тут балабольство детектед  :smilie7:
  • #33 від bugaga 07 Jul 2018
  • Щось у мене з відповіді про блокчейн закралася підозра що Люда це чоловік

      ні,  просто я математик  :smilie7:
    Ок
  • #34 від ксeня 07 Jul 2018
  • Люда, хто такий Плімкін?

     Клімкін.  Агент Моссада. Сволота.

    Жах. Справді?
  • #35 від Люда 07 Jul 2018
  • Люда, хто такий Плімкін?

     Клімкін.  Агент Моссада. Сволота.

    Жах. Справді?

         Міністри зовнішніх справ - це завжди ключові посади для Моссада.   Це  -  ключ  ,  який  дозволяє  виграти  наступні  вибори  очільника  країни кандидату від Моссада.     Послухайте міністрів ЗС  багатьох країн з ЄС,  майже всі вони ватникі.    Але  цю   схему  Трамп  і  ко  практично розкрили.

        Можливо  тому  Жулька  і  зробила фальшстарт,  бо під  Клімкіним  захиталось  крісло.
  • #36 від RG 07 Jul 2018
  • Люда, хто такий Плімкін?

     Клімкін.  Агент Моссада. Сволота.

    Жах. Справді?

         Міністри зовнішніх справ - це завжди ключові посади для Моссада.   Це  -  ключ  ,  який  дозволяє  виграти  наступні  вибори  очільника  країни кандидату від Моссада.     Послухайте міністрів ЗС  багатьох країн з ЄС,  майже всі вони ватникі.    Але  цю   схему  Трамп  і  ко  практично розкрили.

    Пляць, ета прєкрасно   :weep:
  • #37 від Старый Грек 07 Jul 2018
  • Щось у мене з відповіді про блокчейн закралася підозра що Люда це чоловік

      ні,  просто я математик  :smilie7:
    :laugh: А на соседнем форуме вас не Ольга Тейлор кличут?
  • #38 від Люда 07 Jul 2018
  •     Зрозумійте,  що  немає  сенсу   переконувати "ватників".    За  Жульку  і  решту  даунів  їй  подібних   не  проголосує  жоден  справжній  громадянин України,  який  тут  народився. 
        Всі "ватники"  - це  люди, які  отримали  колись    український  паспорт  по  корупційній  схемі, поза законом.    І це ніяк не  прості  люди,  за такою  схемою  можна було отримати  укр. паспорт тільки   агентурі ФСБ і  Моссада.
        Вони  будуть ЗАВЖДИ  голосувати за того, за  кого скаже Моссад. 

       Їх  -  мільйони, і саме  для них  будуються в Києві  висоткі,  в  яких  світло  загорається  тільки  під  час  виборів.   В Україну  вони можуть  зїхатись  за  3 доби.   Без проблем.  Не вийде  приїхати в Україну -  будуть голосувати за кордоном.  Їх - мільйони !   І всі вони  родом -  з кацапії,  всі вони  або мусульмани, або іудеї.

      Але  це вже  все  відомо  ЦРУ.    Тому  Трамп і  розказав  про 25  мільйонів  "мексиканців",  які  переїзжають з країни в країну.

       ЦРУ  зробить так,  що всі  ці  25  мільйонів "мексиканців"      стануть ізгоями  в  усіх  країнах  світу,  крім  Росії,  Ізраїля,  Китая,  Турції, Ірана  і  ФРН.


       ПС: я не Ольга Тейлор.     
       
  • #39 від RG 07 Jul 2018
  •     Зрозумійте,  що  немає  сенсу   переконувати "ватників".    За  Жульку  і  решту  даунів  їй  подібних   не  проголосує  жоден  справжній  громадянин України,  який  тут  народився. 
        Всі "ватники"  - це  люди, які  отримали  колись    український  паспорт  по  корупційній  схемі, поза законом.    І це ніяк не  прості  люди,  за такою  схемою  можна було отримати  укр. паспорт тільки   агентурі ФСБ і  Моссада.
        Вони  будуть ЗАВЖДИ  голосувати за того, за  кого скаже Моссад. 

       Їх  -  мільйони, і саме  для них  будуються в Києві  висоткі,  в  яких  світло  загорається  тільки  під  час  виборів.   В Україну  вони можуть  зїхатись  за  3 доби.   Без проблем.  Не вийде  приїхати в Україну -  будуть голосувати за кордоном.  Їх - мільйони !   І всі вони  родом -  з кацапії,  всі вони  або мусульмани, або іудеї.

      Але  це вже  все  відомо  ЦРУ.    Тому  Трамп і  розказав  про 25  мільйонів  "мексиканців",  які  переїзжають з країни в країну.

       ЦРУ  зробить так,  що всі  ці  25  мільйонів "мексиканців"      стануть ізгоями  в  усіх  країнах  світу,  крім  Росії,  Ізраїля,  Китая,  Турції, Ірана  і  ФРГ.


       ПС: я не Ольга Тейлор.     
       

    А-а-а, жир !   :weep:
  • #40 від div 07 Jul 2018
  • Дурдом на марше ....
  • #41 від Люда 07 Jul 2018
  • Дурдом на марше ....

     А ви подивіться передачі  Примакова по рос.тв .  Там  йде мова про  проблеми  "внєдрєнія"  кацапів  в  різні країни світу. 
    Даються  поради,  що  краще  це робити через соц. мережі,  отримувати  потрібну інфу,  і т.д. 
  • #42 від RG 08 Jul 2018
  • Ми не дивимось рос тв  :smilie7:
  • #43 від Бувалий 08 Jul 2018
  • Ми не дивимось рос тв  :smilie7:
    Навiть в Iнтернетi.
     :moskali:
  • #44 від RG 08 Jul 2018
  • А де Людочька ? Невже таки зафіксували санітари ?  :smilie5:
  • #45 від Люда 10 Jul 2018
  •    Міністропад  в  Європі  розпочався  з  Лондона  ?   :smilie5:

       Що  ж  примусило   Бориса  Джонсона   самому  піти у відставку  ?    ???   :smiley16:
    Останні кілька речень його листа до Терези Мей :  "....Сейчас, когда я покидаю министерство иностранных дел, у него в распоряжении имеется самая большая и однозначно самая эффективная дипломатическая сеть по сравнению с любой страной в Европе - континентом, который мы никогда не покинем.  "   

     :smilie5:
Сторінок:
Actions