Автор Тема: Солдатська їдальня на Широкому Лані  (Прочитано 8476 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8087
  • Стать: Чоловіча
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #60 : Квітня 10, 2015, 02:39:31 02:39 »

То давай і ми так зробимо: державна - хай тільки російська мова, а називатимемось - Україна й будемо суверенною країною.
Що в цьому буде поганого? нахуя потрібна ця українська мова в Україні?

статью 10 Конституции Украины прочитай и перестань уже выебывацца.
Ця стаття дуже часто українськими чиновниками злісно порушується, все частіше й частіше.
Раніше чи пізніше населення України стане таким, що обере таких депутатів у ВР, що цю статтю перероблять.
Між іншим, радник Порошенка Бірюков вже зарз відкрито заявляє, що укр. мова Україні не потрібна, ми ж на Майдані №2 довели що ми таки українці, а не росіяни, а тепер хай офіційною буде тільки російська бо її і так всі знають ( а українську не всі) і вона зручніша для бізнесу ну і т.д. і т.п , ну і взагалі, яка різниця, якщо російська мова зручніша і т.д.

Ти в своїх ідеях не новатор.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #61 : Квітня 10, 2015, 02:42:22 02:42 »

Між іншим, радник Порошенка Бірюков вже зарз відкрито заявляє, що укр. мова Україні не потрібна, ми ж на Майдані №2 довели що ми таки українці, а не росіяни, а тепер хай офіційною буде тільки російська бо її і так всі знають ( а українську не всі) і вона зручніша для бізнесу ну і т.д. і т.п , ну і взагалі, яка різниця, якщо російська мова зручніша і т.д.

Ти в своїх ідеях не новатор.

мне глубоко похую на любые идеи, я свободно на 3 языках говорю. А ты, конечно, счас побалуешь меня сцылками на Бирюкова.
I always tell the truth. Even when I lie.

Astronaut

  • Гість
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #62 : Квітня 10, 2015, 02:52:55 02:52 »

Між іншим, радник Порошенка Бірюков вже зарз відкрито заявляє, що укр. мова Україні не потрібна, ми ж на Майдані №2 довели що ми таки українці, а не росіяни, а тепер хай офіційною буде тільки російська бо її і так всі знають ( а українську не всі) і вона зручніша для бізнесу ну і т.д. і т.п , ну і взагалі, яка різниця, якщо російська мова зручніша і т.д.

Ти в своїх ідеях не новатор.

мне глубоко похую на любые идеи, я свободно на 3 языках говорю. А ты, конечно, счас побалуешь меня сцылками на Бирюкова.
Сцылок, судя по всему,  не будет, что-то патриот затих  :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8087
  • Стать: Чоловіча
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #63 : Квітня 10, 2015, 02:54:19 02:54 »
Та я не буду зараз шукать ссилки про Бірюкова. Якщо трапиться - то викладу.

Це було не вчора, декілька місяців тому назад.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #64 : Квітня 10, 2015, 03:01:43 03:01 »
Та я не буду зараз шукать ссилки про Бірюкова. Якщо трапиться - то викладу.

Це було не вчора, декілька місяців тому назад.

Засчитан
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #65 : Квітня 10, 2015, 03:05:43 03:05 »
До речі, хтось дуже вдало згадав Штати, бо аналогія з нашою ситауцією є дуже пряма, але не та, котра приходить в голову першою, а з історії 30х-40x років: на початку 20го сторічча в Штати заїхало дохуя імігрантів з Німеччини, була повна толерастія, коли "цілі села, а то й пегете лайном засипало" розмовляли німецькою, дітей нею в школах вчили і така подібна поїбень. А ламати це все стали, і ламати жорстко, коли виявилося, що в країні дохуя ватників (чи шкіряних шортів  :gigi:), котрі вважають, що "Гітлєр парядак навьол і взагалі треба дружити з Німеччиною і паважати її законні інтереси в Європі". Отут і почалося: клятва зранку в школі кожен день, "English, motherfucker, do you speak it?"(c)Pulp Fiction і решта бандерівщини.  :upa
« Останнє редагування: Квітня 10, 2015, 03:21:28 03:21 від Адам Жоржович »

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #66 : Квітня 10, 2015, 03:35:58 03:35 »
Коротко кажучи, немає мови - немає країни. Сполучені Штати Америки - це якесь гівно незрозуміле на мапі світу.
І що ти там доб"єшся без англійської? А воєнного.який говорить по іспанськи і йому відповідають на креолі там і близько нема.Англійська в армії-забезпека виконання наказу і офіцер МУСИТЬ знати англійську НА ЗУБОК і бути громадянином.А контрактник ЗРАЗУ МУСИТЬ вчити англійську,там то поставлено як основа "курсу молодого бійця".не на рівні гарварду.але щоб команди і накази розумів НА ЗУБОК.І власне мова цементує американську армію,де дуже багато навіть не грмадян америки і говорити по англійськи до армії не вміли.або знали моу недостатньо.деж про ДЕРЖУСТАНОВИ-мова тільки англійська і КРАПКА.Без мови-на фарму овочі збирати або цемент на будовах заливати.ну ще клозети чистити.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #67 : Квітня 10, 2015, 04:23:14 04:23 »
Коротко кажучи, немає мови - немає країни. Сполучені Штати Америки - це якесь гівно незрозуміле на мапі світу.
І що ти там доб"єшся без англійської? А воєнного.який говорить по іспанськи і йому відповідають на креолі там і близько нема.Англійська в армії-забезпека виконання наказу і офіцер МУСИТЬ знати англійську НА ЗУБОК і бути громадянином.А контрактник ЗРАЗУ МУСИТЬ вчити англійську,там то поставлено як основа "курсу молодого бійця".не на рівні гарварду.але щоб команди і накази розумів НА ЗУБОК.І власне мова цементує американську армію,де дуже багато навіть не грмадян америки і говорити по англійськи до армії не вміли.або знали моу недостатньо.деж про ДЕРЖУСТАНОВИ-мова тільки англійська і КРАПКА.Без мови-на фарму овочі збирати або цемент на будовах заливати.ну ще клозети чистити.
Та це сараказм був. Треба такий смайлик.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #68 : Квітня 10, 2015, 07:29:38 07:29 »
Тема "Бальмы" - так называется эта в/ч на Ширлане- осталась нераскрытой.
Утонула в мовосраче :weep:
Mocsia delenda est

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #69 : Квітня 10, 2015, 08:18:06 08:18 »
Нема мови - нема нації- нема держави! без варіантів.
шанной гребаний - я знаю 4 мови і що?
астронафт разом з шанноем іде на хер.- так доступно - по узькі?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #70 : Квітня 10, 2015, 08:31:01 08:31 »
\\астронафт разом з шанноем іде на хер.- так доступно - по узькі?\\

так два дибіла

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #71 : Квітня 10, 2015, 08:39:00 08:39 »
Тема "Бальмы" - так называется эта в/ч на Ширлане- осталась нераскрытой.
Утонула в мовосраче :weep:
Ну так це ж класика - головне не що ти робиш я як про це говориш. От перший генеральний прокурор після пшонки був досить расово правильним і мову досконало знав - результати не забарилися.
І да пацани, про комбіжир - за радянських часів це ядерна суміш жиру яловичого і свинячого, причому першого (поганючого як за смаком так і за консістенцією) було більше. Років 20 як такого продукту не існує за відсутності жирних корів. Пальмове масло наше все (прикрашене в різних сумішах). Як на мене комбіжир то делікатес в порівнянні з пальмовим. так що не ностальгуйте.
Батя, мы стараемся ...

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #72 : Квітня 10, 2015, 09:14:19 09:14 »
Столовая солдатская выглядит значительно лучше, чем совковая, в той части, где я служил.
Я бы сказал - на порядок лучше. По современным понятиям, конечно, есть проблемы...

Во всяком случае, не лавки с грязными непокрытыми столами на 20 человек. Антисанитария на кухне - это не то, что тут нарисовано.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #73 : Квітня 10, 2015, 09:50:33 09:50 »
От прийшла людина з тверезим поглядом на життя- нічого там страшного - роботи на одну нічь, прокупоросить і побілити. А взагалі там мабуть щось з вентиляцією, конденсат на стелі як результат пліснява.
Батя, мы стараемся ...

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #74 : Квітня 10, 2015, 10:48:41 10:48 »
Доречі всі оті проблеми в їдальні це той самий знаменитий похуїзм щодо всього включно до свого життя . Шєколади- Гінденбурги і Муженки - Людендорфи тут безсилі . Стирчати місяцями на позиціях,  жрать водовку і не викопати елементарної траншеї , або розбадяжити хлорки з ПВА і роликом пройтись по стелі , а потім через пару годин пофарбувати в приємний сєробуромаліновий колір, це ж треба мати неаби - який дух авантюриста .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #75 : Квітня 10, 2015, 10:57:11 10:57 »
В цій темі цікаве позиціонування самої теми.
І власне з тієї стелі та коментів видно, що хочєтца так по дєдовскі по совєцкому бо я так знаю а як по інакшому думати впадло. Камандір нєдоработал, солдатіков же повно...

От скажіть невже командир чи зампотил чи начальник їдальні не знають що там стеля поцвіла - знають, яке блять рішення? - скинутися своїми грошима, зробити побори у солдат, замовити за якісь відкати тієї побєлки, потім якісь прапора чи контрачі чи мобілізовані лізуть блять туди і білять стелю? І так з року в рік - десятками років в армії виростають блять штукатури пліточніки, лісоруби, рєшали та хабарники з пузами блять як у бегемотів, зажени бочку соляри купи мішок побєлки, майдан хуєйдан ідєали....заєбали совкові уєбні. Той інспектуючий мудак чи хто там не на командира повинен дивитись а на свого зама і давати спокійно розпорядження - буд.бригаду, матеріал, доповідь а не пиздіти - ЩО я за вас це повинен робити. І так скрізь, гєнєрали та полковники бички, папірці, стіни чи якісь непобілені бордюри ходять шукають навіщо то потрібно? Хай бляді процесс грамотний розробляють раз інтелектуали та при погонах.

Солдат кожен день за мирняку повинен щось дізнатись, постріляти з закріпленої зброї та штатного озброєння, почистити все те і займатися спортом в ППД, інше хай роблять хто завгодно, прибиральниці прибирають параші, будівельні фірми будують, повари готують їжу, ремонтні підрозділи крутять техніку. Вже в бойових умовах  питання санітарії та гігієни вирішується силами підрозділу, а так тупа система що породжує галіматью бо по іншому не виходить у старших та вищих офіцерів починають горіти та розриватися насиджені мозговиті сраки  адже головою вже давно там ніхто не працює варто тільки на морди подивитись та ті баранячі очі.
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #76 : Квітня 10, 2015, 11:00:48 11:00 »
Доречі всі оті проблеми в їдальні це той самий знаменитий похуїзм щодо всього включно до свого життя . Шєколади- Гінденбурги і Муженки - Людендорфи тут безсилі . Стирчати місяцями на позиціях,  жрать водовку і не викопати елементарної траншеї , або розбадяжити хлорки з ПВА і роликом пройтись по стелі , а потім через пару годин пофарбувати в приємний сєробуромаліновий колір, це ж треба мати неаби - який дух авантюриста .
Если пропустить всю логическую цепочку, то жизнь Шєколади- Гінденбурги і Муженки - Людендорфи в конце концов зависит от жизни этих похуистов и, таки, им придется их пиздить, что бы те копали траншеи и красили потолки. А когда угроза пройдет, пусть жрут водовку и занимаются чем хотят. :smilie1:

P.S. На "гражданке", естественно. :smilie1:
« Останнє редагування: Квітня 10, 2015, 11:14:40 11:14 від voiceless »

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #77 : Квітня 10, 2015, 11:12:04 11:12 »
Доречі всі оті проблеми в їдальні це той самий знаменитий похуїзм щодо всього включно до свого життя . Шєколади- Гінденбурги і Муженки - Людендорфи тут безсилі . Стирчати місяцями на позиціях,  жрать водовку і не викопати елементарної траншеї , або розбадяжити хлорки з ПВА і роликом пройтись по стелі , а потім через пару годин пофарбувати в приємний сєробуромаліновий колір, це ж треба мати неаби - який дух авантюриста .
Потрібен господар і бажання. Господар в розумінні, той хто доведе до ладу.
Жила біля військової частини і бачила, як зі зміною командира частини міняється вигляд території.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #78 : Квітня 10, 2015, 11:46:19 11:46 »
Чупа! Вітаю....СУП стає навіть гидотнішим ніж ФУП

Докерувався модерами? Адмінісратор ти буєв.... :weep:
« Останнє редагування: Квітня 10, 2015, 11:50:40 11:50 від finli »

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #79 : Квітня 10, 2015, 12:03:03 12:03 »
Нема мови - нема нації- нема держави! без варіантів.
шанной гребаний - я знаю 4 мови і що?
астронафт разом з шанноем іде на хер.- так доступно - по узькі?

я уже писал ранее, но для такого дебила как ты - повторю. США.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #80 : Квітня 10, 2015, 12:03:33 12:03 »
\\астронафт разом з шанноем іде на хер.- так доступно - по узькі?\\

так два дибіла

Ты и Юрец? Да, согласен.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #81 : Квітня 10, 2015, 12:18:32 12:18 »
ух ты, драка на поминках срач на СУПе... ахуеть.  popcorn1

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #82 : Квітня 10, 2015, 12:58:04 12:58 »
в США одна державна англійська - є питання? нема на хер це по узьки туди ---
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #83 : Квітня 10, 2015, 01:13:38 13:13 »
Какой же ты тупой. По твоей логике в США должна быть американская мова или они должны оставаться колонией Британии.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #84 : Квітня 10, 2015, 01:22:29 13:22 »
Цитувати
То питається, для чого це все????  В Росії газ дешевий і пенсії більші.
Ну і т.д.
Оце ключове висловлювання.
За мовними суперечками ховається "подлая мислішка" може, ну його нах, раз ми такі недолугі українці, нам не варто опиратись рашці?
Насправді, якщо побудуємо нормальну державу з мовою і українською культурою ситуація покращиться. Мені теж неприємно, коли посадові особи ( а вони зобов"язані) не спілкуються українською.
Але є й україномовні, які є зрадниками. Так що це не показник, точно.
Збудуємо успішну державу, утвердиться авторитет і престиж використання української мови. 
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Astronaut

  • Гість
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #85 : Квітня 10, 2015, 01:32:39 13:32 »
Нема мови - нема нації- нема держави! без варіантів.
шанной гребаний - я знаю 4 мови і що?
астронафт разом з шанноем іде на хер.- так доступно - по узькі?
Well, knock yourself out, good luck  :smilie7:

Astronaut

  • Гість
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #86 : Квітня 10, 2015, 01:45:02 13:45 »
Чупа! Вітаю....СУП стає навіть гидотнішим ніж ФУП

Докерувався модерами? Адмінісратор ти буєв.... :weep:
Там где Кіт хуями криє всеь народ, завжди так закінчується. Цього разу приєднався ще й Бумер  :smilie7:

Astronaut

  • Гість
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #87 : Квітня 10, 2015, 01:48:39 13:48 »
\\астронафт разом з шанноем іде на хер.- так доступно - по узькі?\\

так два дибіла
Нічого нового я від тебе не чекав. Все як зажди.

Astronaut

  • Гість
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #88 : Квітня 10, 2015, 01:49:52 13:49 »
Какой же ты тупой. По твоей логике в США должна быть американская мова или они должны оставаться колонией Британии.
Шен, забей, это стандартная команда со стандартными песнями: Кот, Бумер, Ну и Юрася с Геной.  :smilie7:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Солдатська їдальня на Широкому Лані
« Reply #89 : Квітня 10, 2015, 01:53:35 13:53 »
Чупа! Вітаю....СУП стає навіть гидотнішим ніж ФУП

Докерувався модерами? Адмінісратор ти буєв.... :weep:
Там где Кіт хуями криє всеь народ, завжди так закінчується. Цього разу приєднався ще й Бумер  :smilie7:

І при такому розкладі Чупс не банить цих уєбанів...він..... відсторонює чергового модера, бо так склалися зірки його антилогіки, а сам уходить у нірвану  :weep: