Автор Тема: Щодо модераторства  (Прочитано 6091 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Щодо модераторства
« Reply #30 : Листопада 19, 2014, 06:24:57 18:24 »
А че случилось? Трафик упал, так надо его за счет очередного плача по Дрейк поднять? Никто ж писать ей не запрещает как простой смертной. Или она без фразы "Ваше мнение меня не интересует" писать не умеет?

Чупс

  • Гість
Re: Щодо модераторства
« Reply #31 : Листопада 19, 2014, 06:25:43 18:25 »
Модераторство повинно мати дві мети

- фізичний контроль за ватою і її політичними та ідейними близнюками - клінічними юльками.

- недопущенням персональних розборок, що якого весь час вдаються певні дописувачі.

Свобода слова має бути пріорітетом.

А ще б непогано контролювати твої незкінченні теми. Бо сам контролювати себе не можеш.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Щодо модераторства
« Reply #32 : Листопада 19, 2014, 06:28:48 18:28 »
Я вот думаю, может с целью борьбы со спамерами, каждому пользователю нужно ограничить кол-во сообщений динамической квотой, которая бы зависела от статуса пользователя кол-ва его прежних банов и текущей мировой обстановкой (когда информационных фон спокоен, предел можно понижать дабы блокировать вбросы).
Все что выше квоты - печатай но за деньги, сумма небольшая но достаточная чтобы отмыть троллей?

Как думаешь, Чупс ?

Прикольна ідея. Тепер троллі з хазяїв вимагатимуть ще по сотці в день на пляшку і закуску за перевищення квоти  :gigi:

  • Гість
Re: Щодо модераторства
« Reply #33 : Листопада 19, 2014, 06:30:42 18:30 »
Давайте так. Пока Аскольда нету, пока Елс нету - я назначаю себя модератором.

С сей минуты все притензии - ко мне. Ну должен же я когда-то взять на себя хоть каую-то ответственность.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Щодо модераторства
« Reply #34 : Листопада 19, 2014, 06:31:48 18:31 »

ну ежели асмердеи тут зарулят - ноги моей на этом форуме не будет. сами наслаждайтесь.
И я о том же. Асмердей и ты - это зеркало Дрейк и  ещё с десяток пользователей. Если придёт асмердей в модеры, то уйдешь ты, а если придёт Дрейк, то уйдёт кто-то другой. Давайте без асмердея и без Дрейк в должности модератора


Сюр какойто - сравнивать асмердея и Дрейк. Нашёл где усреднять.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Щодо модераторства
« Reply #35 : Листопада 19, 2014, 06:33:07 18:33 »
Мені не вистачає Дрейк як дописувача.  А якщо врахувати що форум вже 3 дні живе взагалі без модераторів, то їхня роль перебільшена, хоча тут скоріше проблема накопичення, не всі тролі ще дізнались, що модератори відсутні.
:smiley24:
ИМХО (субъективно), смена модераторовского состава сказалась положительно, но с полным отсутствием модераторов мы долго не протянем - это затишье перед бурей. Уже приводил пример отмены ГАИ при Ющенко. Народу самодисциплины хватило на неделю-две, потом начался хаос.

Elsewhere заболела, сейчас в больнице, жить будет.
Передавайте побажання швидшого одужання!
Взагалі, Елсі - приклад класного модератора: не видно, "сафарі" за дописувачами не влаштовує, при тому завжди з`являється в потрібній гілці в потрібний час.
100500 :smiley24:
Батя, мы стараемся ...

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Щодо модераторства
« Reply #36 : Листопада 19, 2014, 06:34:14 18:34 »
Давайте так. Пока Аскольда нету, пока Елс нету - я назначаю себя модератором.

С сей минуты все притензии - ко мне. Ну должен же я когда-то взять на себя хоть каую-то ответственность.
Ты лучший :gigi:
Батя, мы стараемся ...

Чупс

  • Гість
Re: Щодо модераторства
« Reply #37 : Листопада 19, 2014, 06:35:45 18:35 »
Давайте без асмердея и без Дрейк в должности модератора

При чём тут асмердей? Его тут нет и не будет никогда.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Щодо модераторства
« Reply #38 : Листопада 19, 2014, 06:36:07 18:36 »
Чупс, ты форум зарулил - ты и модерствовать должен по дефолту имхо.
И команду модераторов набирать по своему усмотрению.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Щодо модераторства
« Reply #39 : Листопада 19, 2014, 06:36:45 18:36 »
Давайте без асмердея и без Дрейк в должности модератора

При чём тут асмердей? Его тут нет и не будет никогда.

я такого не говорил. Дрейк остаётся.
« Останнє редагування: Листопада 19, 2014, 06:39:02 18:39 від акын »

Чупс

  • Гість
Re: Щодо модераторства
« Reply #40 : Листопада 19, 2014, 06:37:33 18:37 »
Чупс, ты форум зарулил - ты и модерствовать должен по дефолту имхо.
И команду модераторов набирать по своему усмотрению.

Хорошо, я сделал выводы.

Хочу сказать, что Аскольд остаётся модером и админом форума. А я буду по возможности сдерживать натиск идиотизма.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Щодо модераторства
« Reply #41 : Листопада 19, 2014, 06:38:40 18:38 »

Хорошо, я сделал выводы.

Хочу сказать, что Аскольд остаётся модером и админом форума. А я буду по возможности сдерживать натиск идиотизма.

Ну тогда ок. Дрейк вернуть бы.
И этот новый пиквикский модер тоже хорошо себя показал.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Щодо модераторства
« Reply #42 : Листопада 19, 2014, 06:47:43 18:47 »
Чуп, у мене до тебе пропзиція. Модератори повинні розділити свої акаунти на персональні і модераторські. Так як ти зробив з адмінським акаунтом. Відповідно візьмемо сферичну "Дрейк" в вакумі, коли вона пише як користувачка, то пише з акаунту "Дрейк". Коли модературствує, то пише з акаунта "Модератор007". Відповідно будь-які спори і дописи відносно акаунта "Дрейк" розцінюються як спори з простим юзером. Спори з користувачем "Модератор007" - це спори з адміністрацією зі всіми витікаючими, вплоть до миттєвого бану. Але відповідно ніяких персональних дописів з модераторського акаунту. В ідеалі користувачі взагалі не повинні знати хто такий Модератор 1,2,4.... При зміні модераторів, адмін просто міняє логін і пароль користувача "МодераторN" і передає їх іншій реальній людині.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Щодо модераторства
« Reply #43 : Листопада 19, 2014, 06:48:39 18:48 »
Чуп, у мене до тебе пропзиція. Модератори повинні розділити свої акаунти на персональні і модераторські. Так як ти зробив з адмінським акаунтом. Відповідно візьмемо сферичну "Дрейк" в вакумі, коли вона пише як користувачка, то пише з акаунту "Дрейк". Коли модературствує, то пише з акаунта "Модератор007". Відповідно будь-які спори і дописи відносно акаунта "Дрейк" розцінюються як спори з простим юзером. Спори з користувачем "Модератор007" - це спори з адміністрацією зі всіми витікаючими, вплоть до миттєвого бану. Але відповідно ніяких персональних дописів з модераторського акаунту. В ідеалі користувачі взагалі не повинні знати хто такий Модератор 1,2,4.... При зміні модераторів, адмін просто міняє логін і пароль користувача "МодераторN" і передає їх іншій реальній людині.

отличная идея.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Щодо модераторства
« Reply #44 : Листопада 19, 2014, 06:49:03 18:49 »
Фан клуб имени дрейк может вам прикрепленную веточку запилить, а то чешется у вас везде  к месту и не к месту :smilie9:
Батя, мы стараемся ...

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Re: Щодо модераторства
« Reply #45 : Листопада 19, 2014, 06:51:59 18:51 »
А че случилось? Трафик упал, так надо его за счет очередного плача по Дрейк поднять? Никто ж писать ей не запрещает как простой смертной. Или она без фразы "Ваше мнение меня не интересует" писать не умеет?
О,здоров,курілка. "Но ваше мнение меня интересует". :gigi:

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Щодо модераторства
« Reply #46 : Листопада 19, 2014, 06:57:52 18:57 »
суб"єктивно, без Дрейк, як модератора, нічого особливо не помінялося, крім зникнення срачу з приводу банів і переносів гілок.
без Дрейк, як дописувача, стало сумніше, бо в чортовки є шарм.  :bpl:
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Щодо модераторства
« Reply #47 : Листопада 19, 2014, 06:58:12 18:58 »
Чуп, у мене до тебе пропзиція. Модератори повинні розділити свої акаунти на персональні і модераторські. Так як ти зробив з адмінським акаунтом. Відповідно візьмемо сферичну "Дрейк" в вакумі, коли вона пише як користувачка, то пише з акаунту "Дрейк". Коли модературствує, то пише з акаунта "Модератор007". Відповідно будь-які спори і дописи відносно акаунта "Дрейк" розцінюються як спори з простим юзером. Спори з користувачем "Модератор007" - це спори з адміністрацією зі всіми витікаючими, вплоть до миттєвого бану. Але відповідно ніяких персональних дописів з модераторського акаунту. В ідеалі користувачі взагалі не повинні знати хто такий Модератор 1,2,4.... При зміні модераторів, адмін просто міняє логін і пароль користувача "МодераторN" і передає їх іншій реальній людині.


Класна ідея! Класна ще й тому, що виховує самодисципліну у модератора, бо той, перш ніж застосувати владу чи наїхати на когось, мусить перейти у іншу роль (як Халк  :smilie5:), а тоді подивитись на себе і на ситуацію з погляду формальних правил (що, правда, рускому чєловєку горше горькой рєдькі, але то вже їх проблема).  :smiley24:

UPD. Я здивований, що цього досі нема. На форумі купа адмінів, ніхто ж з-під рута не лазить по інету або не бавиться в ігри, а тут такий простий принцип не діє?
« Останнє редагування: Листопада 19, 2014, 07:03:48 19:03 від convex »

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Щодо модераторства
« Reply #48 : Листопада 19, 2014, 07:04:20 19:04 »
Модер, який не може змиритися з втратою банхаммера, є поганий модер.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Щодо модераторства
« Reply #49 : Листопада 19, 2014, 07:05:41 19:05 »
Хочу запитати тих, хто наполягав на знятті Дрейк - як ви вважате, стало від цього форуму краще? Включаю голосувалку, так буде точніше.
чудо модераторства :buba:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Евгений

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 541
Re: Щодо модераторства
« Reply #50 : Листопада 19, 2014, 07:07:00 19:07 »
Я вот думаю, может с целью борьбы со спамерами, каждому пользователю нужно ограничить кол-во сообщений динамической квотой, которая бы зависела от статуса пользователя кол-ва его прежних банов и текущей мировой обстановкой (когда информационных фон спокоен, предел можно понижать дабы блокировать вбросы).
Все что выше квоты - печатай но за деньги, сумма небольшая но достаточная чтобы отмыть троллей?

Как думаешь, Чупс ?

Прикольна ідея. Тепер троллі з хазяїв вимагатимуть ще по сотці в день на пляшку і закуску за перевищення квоти  :gigi:
Да мне идея тоже нравиться, потому как идентифицировать грамотного тролля кроме как по выпадению из общей дисперсии по кол-ву топиков тяжело. Такой "денежный порог" сразу поубавил бы пыл.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Щодо модераторства
« Reply #51 : Листопада 19, 2014, 07:09:47 19:09 »
Чуп, у мене до тебе пропзиція. Модератори повинні розділити свої акаунти на персональні і модераторські. Так як ти зробив з адмінським акаунтом. Відповідно візьмемо сферичну "Дрейк" в вакумі, коли вона пише як користувачка, то пише з акаунту "Дрейк". Коли модературствує, то пише з акаунта "Модератор007". Відповідно будь-які спори і дописи відносно акаунта "Дрейк" розцінюються як спори з простим юзером. Спори з користувачем "Модератор007" - це спори з адміністрацією зі всіми витікаючими, вплоть до миттєвого бану. Але відповідно ніяких персональних дописів з модераторського акаунту. В ідеалі користувачі взагалі не повинні знати хто такий Модератор 1,2,4.... При зміні модераторів, адмін просто міняє логін і пароль користувача "МодераторN" і передає їх іншій реальній людині.

отличная идея.

погана ідея.
я вважаю, що це дуже добре, що ми знаємо своїх модерів "в обличчя".
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Re: Щодо модераторства
« Reply #52 : Листопада 19, 2014, 07:20:18 19:20 »
Отношения очень тёплые, примерно как у Дрейк и Егория.

А вот отсюда поподробнее, плиз!

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Щодо модераторства
« Reply #53 : Листопада 19, 2014, 07:42:57 19:42 »
О господи, знову ця Санта-Барбара. Категорично проти модераторства Дрейк, хоча б тому, що це питання так неперервно стоїть. Якщо функцію модератора правильно розуміть, то це неприємна технічна робота. Зайдіть в сучасний супермаркет і запитайте у всіх, ким вони там хочуть бути - покупцями чи продавцями. Всі поголовно, включно з продавцями, скажуть що хочуть бути покупцями. А верніться років на 25-30 назад та зайдіть в совковий магаз. Всі поголовно, включно з покупцями, заявлять, що хочуть бути продавцями. Так побиваться за функцією модератора може тільки той, хто планує його використовувати в совковому варіанті. Але в совку не було альтернативи - хочеш не хочеш, а мусиш приходити під важкі презирливі погляди монументальних продавщиць, під якими все наколо на камінь перетворюється. Але зараз є повно альтернатив, і люди просто порозбігаються на той же ФУП чи до Фоми, якщо ви тут совковий магазин будете робити.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Щодо модераторства
« Reply #54 : Листопада 19, 2014, 07:44:17 19:44 »
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Re: Щодо модераторства
« Reply #55 : Листопада 19, 2014, 07:49:44 19:49 »

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Щодо модераторства
« Reply #56 : Листопада 19, 2014, 07:53:16 19:53 »
О господи, знову ця Санта-Барбара. Категорично проти модераторства Дрейк, хоча б тому, що це питання так неперервно стоїть. Якщо функцію модератора правильно розуміть, то це неприємна технічна робота. Зайдіть в сучасний супермаркет і запитайте у всіх, ким вони там хочуть бути - покупцями чи продавцями. Всі поголовно, включно з продавцями, скажуть що хочуть бути покупцями. А верніться років на 25-30 назад та зайдіть в совковий магаз. Всі поголовно, включно з покупцями, заявлять, що хочуть бути продавцями. Так побиваться за функцією модератора може тільки той, хто планує його використовувати в совковому варіанті. Але в совку не було альтернативи - хочеш не хочеш, а мусиш приходити під важкі презирливі погляди монументальних продавщиць, під якими все наколо на камінь перетворюється. Але зараз є повно альтернатив, і люди просто порозбігаються на той же ФУП чи до Фоми, якщо ви тут совковий магазин будете робити.
+100
Напомню: Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Ник зарезервирован

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Re: Щодо модераторства
« Reply #57 : Листопада 19, 2014, 07:55:57 19:55 »

А давайте (др) Турчиноффа модератором назначим? Или миску В...

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Щодо модераторства
« Reply #58 : Листопада 19, 2014, 07:59:14 19:59 »

А давайте (др) Турчиноффа модератором назначим? Или миску В...
А пусть огласит свое жизненное крэдо! :buba:
Ник зарезервирован

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Re: Щодо модераторства
« Reply #59 : Листопада 19, 2014, 08:02:28 20:02 »
А пусть огласит свое жизненное крэдо! :buba:

МЕГАсрачЪ! :smilie5: