Автор Тема: Попа... Пєтю ми собі посадимо на шиї на повних 5 рочків...  (Прочитано 3823 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Класний ми народ! :hot:  Як мед то вже й ложкою! Забули вже, що ще недавно обговорювали чи будуть чи не будуть вибори в 2015 і Хряк буде ще 5 років, а потім його синуля? Тим більше, що економічні важелі зараз в основному будуть в уряді, нема вже в президента тої неподільної влади, що раніше.

Коли обирався Янукович була точно така ж ситуація

У нього була найбільша фракція та більшість. А що є у Порошенка?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
ну, тепер Майдани можна і заборонити...
а закон про імпічмет зобов"язати прийняти коли рак на горі свисне...

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
ну, тепер Майдани можна і заборонити...
а закон про імпічмет зобов"язати прийняти коли рак на горі свисне...
Майдан не можна заборонити.  :gigi: Бо майдан - це стан душі. :Razom:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Ап чем срачЪ? Власть будет такой, какой ей будет позволять быть общество... Не зависимо от фамилий... Если общество будет пассивным, и позволит опять сесть на шею новоиспеченной власти. то никто ему не поможет...

А Петя - шаг вперед по сравнению с папередниками... Во всяком случае разводить как котят и стрелять по мирным собраниям не будет... Так что - смотри мою подпись...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Та ну! Ви хоч з економікою знайомі? Нам середній бізнес потрібен лише як крок до великого. А в Україні мають працювати ТНК (транснаціональні корпорації).

Я, звичайно не спеціаліст з економіки. Але моє поверхове знайомство з цією наукою чомусь сформувало у мене тверде переконання, що багата країна = багате населення = широкий прошарок багатого середнього класу. А ТНК здебільшого переймаються збагаченням їх власників, а не проблемами "папуасів".

Нестле - це не українська ТНК, просто завод на нашій території. Це не великий плюс для нас, бо прибутки вивозяться.

Ні, у Вас таки когнітивний дисонанс:виявляється, ТНК у нас працюють, але ми чомусь не багатіємо! :smilie8:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Та не досидить Пєтя до кінця терміну.
Він - виходець із тієї системи, проти якої люди вийшли на Майдан.
Після 1-2 років його керування, знесуть люди і його.
Лише боюсь, що він не менш жорстокий яника, щоб не було ще більше смертей. :smilie2:

По новій-старій конституциї прездинет не так і багато вирішує.
Основним центром влади стає ВР, тобто по суті олігархи.
Але тим не менше, дуже багато буде залежати від того як ми всі проголосуємо на позачергових виборах в Раду.
Правда сам факт проведення позачергових виборів, буде в значній мірі залежати від президента.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
багата країна = багате населення = широкий прошарок багатого середнього класу. А ТНК здебільшого переймаються збагаченням їх власників, а не проблемами "папуасів".


Все правильно, только есть одно серьезное НО. Середний класс - это в основном мелкий и средний бизнесс, который возможен только в сфере услуг и торговле... А для существования такого бизнеса нужно платежеспособное население... А с этим в Украине еще долго будут проблемы...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
Правда сам факт проведення позачергових виборів, буде в значній мірі залежати від президента.

Додам. І від народу.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
я взагалі не розумію, чого Юлька так хоче ту табуретку без трьох ніжок? хай бореться за повновісне крісло прем'єра.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
я взагалі не розумію, чого Юлька так хоче ту табуретку без трьох ніжок? хай бореться за повновісне крісло прем'єра.

Она думает, что это кресло у же у нее... Кролик старается...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Бачу, пєтєфани такі самі сліпі, як і юлєфани. Мінусів у карму накидали... :smilie3:
Жаль, що у не найгірших представників нашого народу немає критичного мислення.
Потрібно вчитись у європейців, де найменша помилка політика викликає шквал критики.
P.S. Фанатів Порошенка чекає дуууже велике розчарування, на жаль.

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
Кстати, по поводу 3 Майдана. Первой это сказала Юлька в каком-то интервью. И понеслась. Объясняю технологию. Сейчас общество разогрето - прошлый Майдан, аннексия Крыма, война на ЮВ. После выборов президента, на которых побеждает Порошенко (единственный вопрос в каком туре, сейчас пытаются натянуть 2-ой тур), ситуацию в стране будут раскачивать дальше. Я так понимаю, рассчитали, что через год-полтора, чтобы собрать недовольных с костяком, которые за деньги. Будут цепляться ко всему и гипертрофировать. Только, если СМИ не пойдут у Воны на поводу, но в это я не верю.
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
я взагалі не розумію, чого Юлька так хоче ту табуретку без трьох ніжок? хай бореться за повновісне крісло прем'єра.

Она думает, что это кресло у же у нее... Кролик старается...

"Думать меньше надо, а соображать - больше" (с)
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Только, если СМИ не пойдут у Воны на поводу, но в это я не верю
Вону надо только изолировать. она не даст стране развиваться...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Фанатів Порошенка чекає дуууже велике розчарування, на жаль.

ФАНАТІВ порошенка не існує в природі
ну може 7-8 але не більше 10 (штук)

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Бачу, пєтєфани такі самі сліпі, як і юлєфани. Мінусів у карму накидали... :smilie3:
Жаль, що у не найгірших представників нашого народу немає критичного мислення.
Потрібно вчитись у європейців, де найменша помилка політика викликає шквал критики.
P.S. Фанатів Порошенка чекає дуууже велике розчарування, на жаль.

Шавліє, та немає тут ніяких Пєтєфанів. є люди, які з усього "багатства" вибору зробили свій. ніхто його не обожнює і не вилизує. просто так склалися обставини, що зараз він найкраще з того лайна, яке йде на вибори. нажаль так.

і іще: якщо ви проти Петі, то пропонуйте альтернативний варіант з аргументацією. а ми подумаємо.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
і іще: якщо ви проти Петі, то пропонуйте альтернативний варіант з аргументацією. а ми подумаємо.

ну який АЛЬТЕРНАТИВНИЙ варіант?
з усіх кандидатів є ТРИ так би мовитти найвищої вагової категорії - порошенко тимошенко тигіпко
всі інші просто НЕ ПОВИННІ ставати президентами бо не мають для цього НІЧОГО

ну а пари порошенко-тимошенко і порошенко-тигіпко   мають як на мене зрозуміле вирішення

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
і іще: якщо ви проти Петі, то пропонуйте альтернативний варіант з аргументацією. а ми подумаємо.

ну який АЛЬТЕРНАТИВНИЙ варіант?
з усіх кандидатів є ТРИ так би мовитти найвищої вагової категорії - порошенко тимошенко тигіпко
всі інші просто НЕ ПОВИННІ ставати президентами бо не мають для цього НІЧОГО

ну а пари порошенко-тимошенко і порошенко-тигіпко   мають як на мене зрозуміле вирішення


ну так а я про що кажу?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Бачу, пєтєфани такі самі сліпі, як і юлєфани. Мінусів у карму накидали... :smilie3:
Жаль, що у не найгірших представників нашого народу немає критичного мислення.
Потрібно вчитись у європейців, де найменша помилка політика викликає шквал критики.
P.S. Фанатів Порошенка чекає дуууже велике розчарування, на жаль.

Шавліє, та немає тут ніяких Пєтєфанів. є люди, які з усього "багатства" вибору зробили свій. ніхто його не обожнює і не вилизує. просто так склалися обставини, що зараз він найкраще з того лайна, яке йде на вибори. нажаль так.

і іще: якщо ви проти Петі, то пропонуйте альтернативний варіант з аргументацією. а ми подумаємо.

Та ну, так всю карму зіпсують... :smilie1: Мінуси акидають і кидають.
От якщо і думала, що можливо прийдеться голосувати за Пєтю, бачачи такий сліпий фанатизм його прихильників, щось вже не хочеться...
А за кого? У першому турі маю кандидатури на вибір. А до 2 ще дожити потрібно.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
У першому турі маю кандидатури на вибір. А до 2 ще дожити потрібно.

аж ТРИ
все інше - білий шум

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Шавліє, та немає тут ніяких Пєтєфанів. є люди, які з усього "багатства" вибору зробили свій. ніхто його не обожнює і не вилизує. просто так склалися обставини, що зараз він найкраще з того лайна, яке йде на вибори. нажаль так.

і іще: якщо ви проти Петі, то пропонуйте альтернативний варіант з аргументацією. а ми подумаємо.

Та ну, так всю карму зіпсують... :smilie1: Мінуси акидають і кидають.
От якщо і думала, що можливо прийдеться голосувати за Пєтю, бачачи такий сліпий фанатизм його прихильників, щось вже не хочеться...
А за кого? У першому турі маю кандидатури на вибір. А до 2 ще дожити потрібно.

та що ви так печетеся за ту карму, наче вона щось у вашому житті змінить?

кажіть свої кандидатури.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
бачачи такий сліпий фанатизм його прихильників, щось вже не хочеться...

Та який там фанатизм. Прагматичний підхід, на даний момент. Всі недоліки Петра відомі. О! А може це теж плюс, що він деякою мірою прогнозований? Блін, чуйствую фанатєю. :smilie10:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Цитувати
бачачи такий сліпий фанатизм його прихильників, щось вже не хочеться...

Та який там фанатизм. Прагматичний підхід, на даний момент. Всі недоліки Петра відомі. О! А може це теж плюс, що він деякою мірою прогнозований? Блін, чуйствую фанатєю. :smilie10:

От доведіть свій нефанатизм. Назвіть всі відомі Вам недоліки.

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
я взагалі не розумію, чого Юлька так хоче ту табуретку без трьох ніжок? хай бореться за повновісне крісло прем'єра.

Повторю для тих, хто не в курсі:
"Газ - бізнес ПРЄЗІДЄНТОВ!" - Путін.
Мабуть, тому Петро Олексійович і збираються Рошен та ін. продавати після інавгурації. :smilie5:
Уявляєте, яке розчарування чекає на Кванта з його надіями на укр ТНК. :gigi:
Я вже не кажу про дуже вірогідну "несподівану" появу пропорошенківської більшості в парламенті, яка мало відрізнятиметься від (о, чудо!) проянуковичівської. :laugh:
« Останнє редагування: Травня 16, 2014, 03:28:35 15:28 від Fire Horse »

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Не знаю, як для прихильників Пороха (не буду писати фанатів, щоб не підколювали :smilie1:), а для мене є дуже показовим те, що він займався підкупом виборців.
Я вже тут писала, що як Петя просовував свого синочка в Вінницьку облраду, весь округ був задарований продукцією Рошен. Ходили по квартирах і пропонували подаруночки.
По-друге, він нашому районові наобіцяв відкрити спиртовий завод і не закривати свій молочноконсервний. Результат зворотній.
Зрозуміло, що не все в його силах. Але, - навіщо брехати, роздаючи обіцянки?!.
Ви такого президента хочете? Я - ні.
П.С. Тимошенко нічим не краща, так що не відносьте мене до бютоголових.
Як буду голосувати 25травня, ще точно не вирішила.

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
От доведіть свій нефанатизм.

А вы за кого предлагаете голосовать?
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Не знаю, як для прихильників Пороха (не буду писати фанатів, щоб не підколювали :smilie1:), а для мене є дуже показовим те, що він займався підкупом виборців.
Я вже тут писала, що як Петя просовував свого синочка в Вінницьку облраду, весь округ був задарований продукцією Рошен. Ходили по квартирах і пропонували подаруночки.
По-друге, він нашому районові наобіцяв відкрити спиртовий завод і не закривати свій молочноконсервний. Результат зворотній.
Зрозуміло, що не все в його силах. Але, - навіщо брехати, роздаючи обіцянки?!.
Ви такого президента хочете? Я - ні.
П.С. Тимошенко нічим не краща, так що не відносьте мене до бютоголових.
Як буду голосувати 25травня, ще точно не вирішила.

Так ніхто ще не вирішив. :smilie1:
Може Ви на СУПі таку гілку створите, про свого кандидата, що всі "фанати" Петькини  кинуть той непотріб та пристануть до вашого протеже.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Не знаю, як для прихильників Пороха (не буду писати фанатів, щоб не підколювали :smilie1:), а для мене є дуже показовим те, що він займався підкупом виборців.
Я вже тут писала, що як Петя просовував свого синочка в Вінницьку облраду, весь округ був задарований продукцією Рошен. Ходили по квартирах і пропонували подаруночки.
По-друге, він нашому районові наобіцяв відкрити спиртовий завод і не закривати свій молочноконсервний. Результат зворотній.
Зрозуміло, що не все в його силах. Але, - навіщо брехати, роздаючи обіцянки?!.
Ви такого президента хочете? Я - ні.
П.С. Тимошенко нічим не краща, так що не відносьте мене до бютоголових.
Як буду голосувати 25травня, ще точно не вирішила.

Так ніхто ще не вирішив. :smilie1:
Може Ви на СУПі таку гілку створите, про свого кандидата, що всі "фанати" Петькини  кинуть той непотріб та пристануть до вашого протеже.

Шановний Фінлі!
Ви правильно виділили жирним - я ще не вирішила, хто мій кандидат.
Але намагаюсь обєктивно розмірковувати над всіма кандидатурами. Пєтя - не непотріб, непотріб не заробив би би такі статки. Хоч і з допомогою ще совєцких звязків.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Не знаю, як для прихильників Пороха (не буду писати фанатів, щоб не підколювали :smilie1:), а для мене є дуже показовим те, що він займався підкупом виборців.
Я вже тут писала, що як Петя просовував свого синочка в Вінницьку облраду, весь округ був задарований продукцією Рошен. Ходили по квартирах і пропонували подаруночки.
По-друге, він нашому районові наобіцяв відкрити спиртовий завод і не закривати свій молочноконсервний. Результат зворотній.
Зрозуміло, що не все в його силах. Але, - навіщо брехати, роздаючи обіцянки?!.
Ви такого президента хочете? Я - ні.
П.С. Тимошенко нічим не краща, так що не відносьте мене до бютоголових.
Як буду голосувати 25травня, ще точно не вирішила.

Так ніхто ще не вирішив. :smilie1:
Може Ви на СУПі таку гілку створите, про свого кандидата, що всі "фанати" Петькини  кинуть той непотріб та пристануть до вашого протеже.

Шановний Фінлі!
Ви правильно виділили жирним - я ще не вирішила, хто мій кандидат.
Але намагаюсь обєктивно розмірковувати над всіма кандидатурами. Пєтя - не непотріб, непотріб не заробив би би такі статки. Хоч і з допомогою ще совєцких звязків.

Не спішіть .Ви ж ще не вирішили.  :lol:

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
По-друге, він нашому районові наобіцяв відкрити спиртовий завод і не закривати свій молочноконсервний. Результат зворотній.

Может такие экономические условия сложились? Семья при Януковиче не давала возможности работать никому.
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются