Автор Тема: Чому керманичі не проводять регулярні "пресухи"?  (Прочитано 1322 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Astronaut

  • Гість
Ну от ми тут розмірковуємо, є багато риторичних питань навколо всіх "маневрів" і закликів "не піддаватися" і т.ін. А хтось ці питання задає тому ж Турчинову? Авакову? Наливайченку та іншим? Усілякі експерти, бувші працівники СБУ та розвідки, наввипередки лаються з екранів, що влада їх не слухає. А чому б журналістам не витягнути всіх оцих "виконувачів обов'язків" на прес-конференцію? "І нехай звітують" як казав Лесь? Публічно, раз на тиждень на всіх провідних каналах. Що не так? Не йдуть? Офіційний запит, ще один і вперед. Ні?
 :Sho_za:
« Останнє редагування: Квітня 11, 2014, 01:36:47 01:36 від Astronaut »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46601
  • Never give in!
Там крім Кроля, ніхто два слова до купи не може скласти.
If you are going through hell, keep going.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Навiть просто розказати що було зроблено за день

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Щас !

Може ще на Майдан ходити звітувати щодня? "Не царськоє ето дєло !" :kg2:

P.S. Хоча я особисто за те, щоб в.о президента та в.о. прем"єр-міністра раз на місяць виступали зі звітом - що зробили, що не вийшло, що на нас чекає наступного місяця... Але повторюю - "синку, це фантастика"...
« Останнє редагування: Квітня 11, 2014, 01:43:36 01:43 від Ronin »

Astronaut

  • Гість
Там крім Кроля, ніхто два слова до купи не може скласти.
Саме тому було б і корисно.  Кроль хоч пояснює щось, а так звані "силовики" тількі чутки плодять і зрештою підозри на "злив" вже майже не підозри.

Astronaut

  • Гість
Навiть просто розказати що було зроблено за день
Це навіть у мирний час. А зараз сам бог велів.

Astronaut

  • Гість
Щас !

Може ще на Майдан ходити звітувати щодня? "Не царськоє ето дєло !" :kg2:

P.S. Хоча я особисто за те, щоб в.о президента та в.о. прем"єр-міністра раз на місяць виступали зі звітом - що зробили, що не вийшло, що на нас чекає наступного місяця... Але повторюю - "синку, це фантастика"...
Тоді в мене питання до того ж Пороха, чому він не скористається цим? Якщо в них не вистачає совісті, то вистачить страху коли конкуренти почнуть вказувати на всі ці закулісні "рішалова". Раціонально?

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Навiть просто розказати що було зроблено за день
Це навіть у мирний час. А зараз сам бог велів.

 :smiley15:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33318
  • Стать: Чоловіча
Та казати їм особливо немає про що. Не про закупки ДУСі ж розповідати.  :pooh_honey:

Astronaut

  • Гість
Та казати їм особливо немає про що. Не про закупки ДУСі ж розповідати.  :pooh_honey:
Тоді скажу точніше: це спосіб змусити їх заговорити, адже в нас та й в журналістів є що запитати :smilie7:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Та казати їм особливо немає про що. Не про закупки ДУСі ж розповідати.  :pooh_honey:
Тоді скажу точніше: це спосіб змусити їх заговорити, адже в нас та й в журналістів є що запитати :smilie7:

Як на мене проблема в тому, що не тільки "Юля нічого не зрозуміла" (як ми тут неодноразово писали у 100500 гілках), а в тому, що вони усі нічого не зрозуміли !  Хоча ні - вони зрозуміли лише одне: треба краще никатись, бути обережнішими. Наразі наші політики "отдєлалісь льогкім іспугом" і думають, що наступний раз люди вийдут на Майдан не скоро, може знову років через 10...

Astronaut

  • Гість
Як на мене проблема в тому, що не тільки "Юля нічого не зрозуміла" (як ми тут неодноразово писали у 100500 гілках), а в тому, що вони усі нічого не зрозуміли !  Хоча ні - вони зрозуміли лише одне: треба краще никатись, бути обережнішими. Наразі наші політики "отдєлалісь льогкім іспугом" і думають, що наступний раз люди вийдут на Майдан не скоро, може знову років через 10...
Отож бо й воно, це найперше що спало на думку коли я почав прислухатися до їх речей. Вони стали хитрішими, вони розуміють що можна легко підставитись, коли виходиш на світло без заготовлених "тез" і сценариїв шоу. :smilie9: