Автор Тема: Новости театра БД Украино-Российской войны 2014 (Лайфньюз на предлагать) часть4  (Прочитано 195552 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Боронити свою Державу потрібно любими методами,як любі краіни світу включаючи ту саму Расєю...І вибачте насрати я хотів би на тих хто кидався під нашу броню кричачи при цьому "Рассея".Де вони тепер,порозповзалися по всій Украіні і ж..пи на сонці гріють,коли найкращих убивають.Нам пора зрозуміти,що із такими,як на Даунбасе и Лугандощині краіну не збудуєш...Там вата надовго ще у головах буде сидіти,не у всіх може, але у більшості.Покладатися можна тільки на тих,хто довів нам свій патріотизм і гине зараз,а ми граємся так можна так не можна...Так Крим просрали,так багатьох загубили гарних синів Украіни.Так що якщо потрібно для Цілостності Держави,то медоти всі добрі.Світ поважає сильних а не добрих,ще не дійшло.Хоча можна бути сильними і добрими,але тільки тоді коли нам це вигідно.
+1

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Боронити свою Державу потрібно любими методами,як любі краіни світу включаючи ту саму Расєю...І вибачте насрати я хотів би на тих хто кидався під нашу броню кричачи при цьому "Рассея".Де вони тепер,порозповзалися по всій Украіні і ж..пи на сонці гріють,коли найкращих убивають.Нам пора зрозуміти,що із такими,як на Даунбасе и Лугандощині краіну не збудуєш...Там вата надовго ще у головах буде сидіти,не у всіх може, але у більшості.Покладатися можна тільки на тих,хто довів нам свій патріотизм і гине зараз,а ми граємся так можна так не можна...Так Крим просрали,так багатьох загубили гарних синів Украіни.Так що якщо потрібно для Цілостності Держави,то медоти всі добрі.Світ поважає сильних а не добрих,ще не дійшло.Хоча можна бути сильними і добрими,але тільки тоді коли нам це вигідно.

Так робити ми не можемо, бо тоді у Путіна будуть явні причини ввести війська. Але діло навіть не в цьому, діло в тому, що у нас йде війна не лише за територію, але і за "людські серця". У нас багато вати і колорадів не тільки на Донбасі, їх ще багато і в інших областях. Нам потрібно закінчити війну з мінімальними втратами мирного населення, з мінімальними руйнуваннями і показати людям, що "звірі" саме ватники, що саме ватники є окупантами і нелюдями.

Чому це потрібно, кажуть навіть колоради (+ по цій причині колоради самі луплять по нашим містам)

« Останнє редагування: Серпня 15, 2014, 06:47:17 18:47 від Kvant »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46560
  • Never give in!
Боротьба за “людські серця“ мерзотників, які волали Рассєйа!, пробиває конкретні серця наших патріотів ворожими кулями.

Ізраїль не дбає про завоювання сердець тих, хто підтримує терористів.

« Останнє редагування: Серпня 15, 2014, 06:57:42 18:57 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Так робити ми не можемо, бо тоді у Путіна будуть явні причини ввести війська. Але діло навіть не в цьому, діло в тому, що у нас йде війна не лише за територію, але і за "людські серця". У нас багато вати і колорадів не тільки на Донбасі, їх ще багато і в інших областях. Нам потрібно закінчити війну з мінімальними втратами мирного населення, з мінімальними руйнуваннями і показати людям, що "звірі" саме ватники, що саме ватники є окупантами і нелюдями.

верно. Но посмотрел наши новости. Хз чем они думают. Грамотной пропаганды - НОЛЬ.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline amazon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 193


...Так робити ми не можемо, бо тоді у Путіна будуть явні причини ввести війська.

Як же ж мене за кілька місяців дістали ці пасажи про "причини і приводи" для Путіна ввести війська! Давайте всі будемо слухняними хлопчиками та дівчатками й тоді сірий вовк нас не схопить за попу.


Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован

Так зрозуміло що піхотою важко знищити, але якщо накрити 5-6 винищувачами то я думаю можна позбутися цих вояк, тим паче що вони на марші... Стосовно загиблих серед місцевих то вони все рівно ненавидять нас хоч вже і бояться казати про це.
П.С. А про вступ до Айдару то мене 100% не візьмуть)) тому поки я лише диванний воїн)

Наші винущувачі не є сучасними та високоточними. Розбомбити місто можна, але хіба що все місто, бо бомби точно не попадають. Тому наші винищувачі стріляють тільки НАРами, а значить треба спускатися дуже низько і їх можна легко збити з того ж ПЗРК або навіть ЗУ-23-3. Але, оскільки у бойовиків вже є Стріла-10 та ОСА-АКМ, то вони і на висоті кілька кілометрів дістануть наші літаки. Саме по цій причині у нас авіація застосовується не на повну потужність, а там де вкрай потрібно, немає іншого виходу і відомо, що у цьому районі немає систем ЗРК.

Исходя из того, что Вы пишите, Вы нихера в авиации не шарите. Истребители, в принципе, неспособны уничтожить колонну или город. Для этого есть штурмовики, бомбардировщики, в крайнем случае, многоцелевые ЛА. То же касается НАР и ПЗРК.
Ник зарезервирован

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Боротьба за “людські серця“ пробиває конкретні серця наших патріотів ворожими кулями.

Ізраїль не дбає про завоювання сердець тих, хто підтримує терористів.

Там інша ситуація. У нас майже 40% країни за русскій мір. Якщо не буде "боротьби за їх серця" - не буде України. Емоції залиште в стороні.
У звільнених містах ситуація нормалізується, навіть опудала Леніна скидають. Ті особи, що за русскій мір ми маємо "переагітувати" за український світ.
А те відео, що я дав подивіться. У нашій армії практично половина колоради і тим не менше вони воюють за український світ. І це основна причина поразки Росії.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818


...Так робити ми не можемо, бо тоді у Путіна будуть явні причини ввести війська.

Як же ж мене за кілька місяців дістали ці пасажи про "причини і приводи" для Путіна ввести війська! Давайте всі будемо слухняними хлопчиками та дівчатками й тоді сірий вовк нас не схопить за попу.

Давайте думати, а потім дибільні виходки робити. Що ми не застосовуємо авіацію чи артилерію, що Вам мало зруйнованих будинків? Що Ви хочете?

Offline amazon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 193


Там інша ситуація. У нас майже 40% країни за русскій мір.
Піздьож

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Цитувати
Руслан Левиев ‏@RuslanLeviev 15 мин.

Военная колонна УЖЕ в Украине, существование которой ФСБ отрицает. Вот с российскими флагами и надписями МС



Что то как то не вяжется с заявлением Пороха про уничтожение колоны.

Простите, а это в Луганде такие дороги? Давно проложили?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Исходя из того, что Вы пишите, Вы нихера в авиации не шарите. Истребители, в принципе, неспособны уничтожить колонну или город. Для этого есть штурмовики, бомбардировщики, в крайнем случае, многоцелевые ЛА. То же касается НАР и ПЗРК.

Ну скільки у нас Су-25? Менше десяти штук залишилося. А стан Су-24М і їх кількість Вам відома?
А що роблять МіГ-29 на АТО? Я відповім, те ж саме, що і в Сирії - стріляють НАРами по позиціям бойовиків. Скажу більше - у нас МіГ-29 багато, і саме вони будуть ударною силою на АТО, так як Су-25 вже закінчуються.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818


Там інша ситуація. У нас майже 40% країни за русскій мір.
Піздьож

А ну да, за Януковича та ПР не голосували більше 10 млн. людей. І в проукраїнській Одесі чомусь вибрали проросійського мера. Толі єщо будєт.

Offline Дідусь

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
Боронити свою Державу потрібно любими методами,як любі краіни світу включаючи ту саму Расєю...І вибачте насрати я хотів би на тих хто кидався під нашу броню кричачи при цьому "Рассея".Де вони тепер,порозповзалися по всій Украіні і ж..пи на сонці гріють,коли найкращих убивають.Нам пора зрозуміти,що із такими,як на Даунбасе и Лугандощині краіну не збудуєш...Там вата надовго ще у головах буде сидіти,не у всіх може, але у більшості.Покладатися можна тільки на тих,хто довів нам свій патріотизм і гине зараз,а ми граємся так можна так не можна...Так Крим просрали,так багатьох загубили гарних синів Украіни.Так що якщо потрібно для Цілостності Держави,то медоти всі добрі.Світ поважає сильних а не добрих,ще не дійшло.Хоча можна бути сильними і добрими,але тільки тоді коли нам це вигідно.

Так робити ми не можемо, бо тоді у Путіна будуть явні причини ввести війська. Але діло навіть не в цьому, діло в тому, що у нас йде війна не лише за територію, але і за "людські серця". У нас багато вати і колорадів не тільки на Донбасі, їх ще багато і в інших областях. Нам потрібно закінчити війну з мінімальними втратами мирного населення, з мінімальними руйнуваннями і показати людям, що "звірі" саме ватники, що саме ватники є окупантами і нелюдями.

Чому це потрібно, кажуть навіть колоради (+ по цій причині колоради самі луплять по нашим містам)


Вибач.Але кому ми що повинні доказувати?На нас "ложили" всі великий...,коли віджали Крим,коли іде війна із Расєєю.Да гарантіі від США,Великобританіі,коли ми ЯО знищили?Та багато чого можна привести,беручи від голодоморів і до теперішнього часу.Нам потрібно закінчити війну із мінімальними втратами патріотів Украіни,які і зможуть щось змінити у цій корумпованій краіні.Ось має бути  найголовніше...Чи по вашим словам,може нам ще вибачте,раком стати і попросити пробачення у Донецьких і Луганських?Я із ними не із одним спілкувався,які драпанули до нас.І що я чую-"Якби не майдануті зняли Яника,то і війни небуло би..."Там вата у головах,мабуть до іншого покоління буде сидіти...Та і якби Хуйло мав ввести війська,то давно вони були тут.Так що це все фігня,такі розмови...Якщо потрібно нищити боєві точки сепарів,то потрібно нищити і у містах.Думати раніше потрібно було головою а не заднім місцем,тому так званному "мирному населенню".Чомусь місяців 3-4 назад воно небуло мирне до наших військових і патріотів,а коли припекло стало мирне.На війні,як на війні вибачайте,не ми запросили ту срань до себе...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Kvant

вже куди менше 40% це раз,
всіх учасників сепаратиських мітингів, учасників референдумів, членів ПР і КПУ з усіх регіонів позбавити громадянства і на вибір, або в рашку, або, статус особи без громадянства і відбудовувати зруйновані регіони - це два,
всіх жителів зруйнованих регіонів, за виключенням пункту 2, переселити на місце тих, що пішли на ......, згідно п.2.

будь-який заклик до сепаратизму чи поділу країни = п. 2 автоматично
Відкрийте нову гілку і там дискутуйте
не засирайте гілку, давайте новини.

Адмін, відкривайте продовження 5

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
...
« Reply #1545 : Серпня 15, 2014, 07:08:14 19:08 »




Простите, а это в Луганде такие дороги? Давно проложили?
[/quote]

Там впереди асфальтоукладчик едет...
« Останнє редагування: Серпня 15, 2014, 07:09:57 19:09 від dreamer »
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575


Цитувати
   Новости театра БД Украино-Российской войны 2014 (Лайфньюз на предлагать) часть4   

название ветки  , перестаньте херней страдать

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
для Kvant

вже куди менше 40% це раз,
всіх учасників сепаратиських мітингів, учасників референдумів, членів ПР і КПУ з усіх регіонів позбавити громадянства і на вибір, або в рашку, або, статус особи без громадянства і відбудовувати зруйновані регіони - це два,
всіх жителів зруйнованих регіонів, за виключенням пункту 2, переселити на місце тих, що пішли на ......, згідно п.2.

будь-який заклик до сепаратизму чи поділу країни = п. 2 автоматично
Відкрийте нову гілку і там дискутуйте
не засирайте гілку, давайте новини.

Адмін, відкривайте продовження 5

і хто ж це буде робити? члени ПР і КПУ?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4029
Так новостей по сути нет

Война переходит в позиционную и дай бог чтобы так а не перелом в сторону сепарастов... а то есть впечатление что таки да...
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Eney

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16314
  • Стать: Чоловіча

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Taras.ua

а ви роздайте зброю всім членам ПС, Свободи, Тризубу і просто вуйка на ЗУ, бо візьмуть самі.

народ, давайте новини

я думаю, що треба забити на світову спільноту, рашку і закатати сьогодні вночі Торез, Шахтарськ і Сніжне артилерією та авіацією до рівня грунту разом з терористами і "мирними жителями"

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
[Вибач.Але кому ми що повинні доказувати?На нас "ложили" всі великий...,коли віджали Крим,коли іде війна із Расєєю.Да гарантіі від США,Великобританіі,коли ми ЯО знищили?Та багато чого можна привести,беручи від голодоморів і до теперішнього часу.Нам потрібно закінчити війну із мінімальними втратами патріотів Украіни,які і зможуть щось змінити у цій корумпованій краіні.Ось має бути  найголовніше...Чи по вашим словам,може нам ще вибачте,раком стати і попросити пробачення у Донецьких і Луганських?Я із ними не із одним спілкувався,які драпанули до нас.І що я чую-"Якби не майдануті зняли Яника,то і війни небуло би..."Там вата у головах,мабуть до іншого покоління буде сидіти...Та і якби Хуйло мав ввести війська,то давно вони були тут.Так що це все фігня,такі розмови...Якщо потрібно нищити боєві точки сепарів,то потрібно нищити і у містах.Думати раніше потрібно було головою а не заднім місцем,тому так званному "мирному населенню".Чомусь місяців 3-4 назад воно небуло мирне до наших військових і патріотів,а коли припекло стало мирне.На війні,як на війні вибачайте,не ми запросили ту срань до себе...
:smiley24:

Offline Дідусь

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
для Taras.ua

а ви роздайте зброю всім членам ПС, Свободи, Тризубу і просто вуйка на ЗУ, бо візьмуть самі.

народ, давайте новини

я думаю, що треба забити на світову спільноту, рашку і закатати сьогодні вночі Торез, Шахтарськ і Сніжне артилерією та авіацією до рівня грунту разом з терористами і "мирними жителями"
+1

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Наплюсовали Дидусю ипанаты

А то что это требование запада, а запад нас в настоящий момент фактически содержит через матпомощ и кредиты то пох

Долбаная юлькошобла

Offline amazon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 193


Там інша ситуація. У нас майже 40% країни за русскій мір.
Піздьож

А ну да, за Януковича та ПР не голосували більше 10 млн. людей. І в проукраїнській Одесі чомусь вибрали проросійського мера. Толі єщо будєт.

Не треба плутати м'яке та тепле.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Наплюсовали Дидусю ипанаты

А то что это требование запада, а запад нас в настоящий момент фактически содержит через матпомощ и кредиты то пох

Долбаная юлькошобла

ну ми не юлькошобла )) і ти правий і він правий - що з тим робити не знаю

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
Наплюсовали Дидусю ипанаты

А то что это требование запада, а запад нас в настоящий момент фактически содержит через матпомощ и кредиты то пох

Долбаная юлькошобла

Запад нас в настоящее время держит в коматозном состоянии в качестве наживки и не известно в какой момент его заебет эта рыбалка, что делают с использованной наживкой вы надеюсь знаете.

Или рыба может оказаться шустрой и сопрет наживку безнаказанно.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для рибаків

пізно вже, наживку заглотнули, рибак рибку вже підсік, так, що не зіскочить, тепер акуратно витягують, щоб не замучитись занадто.

вже не зірветься

Offline Дідусь

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
Наплюсовали Дидусю ипанаты

А то что это требование запада, а запад нас в настоящий момент фактически содержит через матпомощ и кредиты то пох

Долбаная юлькошобла
Не потрібно так нервуватися...Я такий юльок,як ти "Папа Римський"."Запад нас содержит",поки це ім вигідно,та і може до них дійшло,що,якщо Украіни не стане,то і "Западу" буде "весело".Пролистай історію,зрозумієш.В Украіні все залежить не від "Западу",не від нашоі "мудроі"влади,та навідь не від самого Господа Бога,а тільки від Народу Украіни.Показник,хто допомагає нашим Героям,які ведуть боіві діі із ватою...Якщо це кожен із нас зрозуміє,то ми станемо великою і могутньою краіною-Украіна.Я в це вірю і в наших патріотів,які довели це на Майдані.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
для рибаків

пізно вже, наживку заглотнули, рибак рибку вже підсік, так, що не зіскочить, тепер акуратно витягують, щоб не замучитись занадто.

вже не зірветься

угу, тільки наживці гаплик.