Автор Тема: Я так поняв зі всього Юга-Вастока  (Прочитано 1655 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« : Травня 04, 2014, 11:27:26 11:27 »
піздюлей колоради не отримали тіко в Луганську і Донецьку ?

Миколаїв/Запоріжжя/Одеса - там показово получили вони пздюлей
в Дніпрі по ходу навіть рипнути бояться

Харків, ше зилишився для показової порки :shuffle:

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Re: Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« Reply #1 : Травня 04, 2014, 11:31:04 11:31 »
Херсона еще не было. Вон в соседнем топике пишут что в миргороде странные субъекты лазят.

Offline Martyn

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 157
  • Стать: Чоловіча
Re: Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« Reply #2 : Травня 04, 2014, 11:34:26 11:34 »
Ніц не буде в Харкові без ультрасів. Колоради - перевдягнені мєнти, мєнти в отставкє, руссотуристо.... бойовий народ. І мусарня на їх боці. Шо було видно по Одесі. А в народу і підготовка і координація на порядок  гірша.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« Reply #3 : Травня 04, 2014, 11:34:31 11:34 »
піздюлей колоради не отримали тіко в Луганську і Донецьку ?

Миколаїв/Запоріжжя/Одеса - там показово получили вони пздюлей
в Дніпрі по ходу навіть рипнути бояться

Харків, ше зилишився для показової порки :shuffle:
Они не получили в самых двух люмпенизированых регионах где малого бизнеса очень мало зато много совковых крупных предприятий.Пока не появится в этих регионах массово малый и средний бизнес менталитет раба будет здесь витать постоянно.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
Re: Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« Reply #4 : Травня 04, 2014, 11:34:36 11:34 »
саме так
хоча ситуація змінюється кожнорї секунди і путін (кажуть же - хворий на голову)
може захотіти все підрівняти
отоді вже раки засвистять

хоа по натурі путін сцикло і швидшен за все просто засцить

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« Reply #5 : Травня 04, 2014, 11:35:15 11:35 »
Херсона еще не было. Вон в соседнем топике пишут что в миргороде странные субъекты лазят.

а там якось тихо взагалі на фоні всіх інших областей

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
Re: Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« Reply #6 : Травня 04, 2014, 11:35:51 11:35 »
піздюлей колоради не отримали тіко в Луганську і Донецьку ?

Миколаїв/Запоріжжя/Одеса - там показово получили вони пздюлей
в Дніпрі по ходу навіть рипнути бояться

Харків, ше зилишився для показової порки :shuffle:
Они не получили в самых двух люмпенизированых регионах где малого бизнеса очень мало зато много совковых крупных предприятий.Пока не появится в этих регионах массово малый и средний бизнес менталитет раба будет здесь витать постоянно.
[/quote

не постоянно
а поки раби не закінчаться :gigi: :eyes:]...
а так то ви праві

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« Reply #7 : Травня 04, 2014, 11:38:35 11:38 »
піздюлей колоради не отримали тіко в Луганську і Донецьку ?

Миколаїв/Запоріжжя/Одеса - там показово получили вони пздюлей
в Дніпрі по ходу навіть рипнути бояться

Харків, ше зилишився для показової порки :shuffle:
Они не получили в самых двух люмпенизированых регионах где малого бизнеса очень мало зато много совковых крупных предприятий.Пока не появится в этих регионах массово малый и средний бизнес менталитет раба будет здесь витать постоянно.

шо є то є, по суті там прориву за 23и роки не було, бідні люди чверть століття їх страшили фашистами і львівськими бандерівцями, які мали на трамваях приїхати до них.

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Re: Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« Reply #8 : Травня 04, 2014, 11:49:31 11:49 »
Херсона еще не было. Вон в соседнем топике пишут что в миргороде странные субъекты лазят.

а там якось тихо взагалі на фоні всіх інших областей
Я вже тут писав, що за два місяці не бачив у нас жодної колорадської стрічки, жодного власівського аквафрешу. Є, правда, нечисленні федерасти, але вони носяться з червоними прапорами і більше люблять Леніна, ніж Путіна. Загалом, вони нешкідливі.
А от з ментами паскудно. Підори мріють про Рашу, з надією чекають на вторгнення, ладні масово перейти в поліцаї. Як на мене, очищати міліцію безнадійно. Треба просто рішенням Верховної Ради припинити чинність закону про міліцію, у зв'язуку з цим звільнити всіх мусорів, а відтак сформувати з нуля поліцію.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« Reply #9 : Травня 04, 2014, 12:17:53 12:17 »
Херсона еще не было. Вон в соседнем топике пишут что в миргороде странные субъекты лазят.

а там якось тихо взагалі на фоні всіх інших областей

Я тут недавно подивилась добре відому карту розподілу голосів на виборах, так там Херсонська область завжди якось в кращий бік виділялась (картинка не для підтримки Тимошенко. а для демонстрації настроїв регіону).



Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986
Re: Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« Reply #10 : Травня 04, 2014, 12:28:23 12:28 »
Да нет юговостока, забудьте это слово. Есть манипуляции кремля и карта с выборами тоже манипуляции. Почему такое четкое разграничение по границам областей? Почему север одесской области именно на границе с винницкой резко! с регионального становиться сразу бютовским? :smilie5: или север Николаевщины, вы все помните события Первомайска? Там никто за регионалов не голосовал. Короче карта - пиздеж и манипуляция из кремля, навязывалась хуйлом годами, чтобы осуществить раскол.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33239
  • Стать: Чоловіча
Re: Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« Reply #11 : Травня 04, 2014, 12:32:25 12:32 »
Да нет юговостока, забудьте это слово. Есть манипуляции кремля и карта с выборами тоже манипуляции. Почему такое четкое разграничение по границам областей? Почему север одесской области именно на границе с винницкой резко! с регионального становиться сразу бютовским? :smilie5: или север Николаевщины, вы все помните события Первомайска? Там никто за регионалов не голосовал. Короче карта - пиздеж и манипуляция из кремля, навязывалась хуйлом годами, чтобы осуществить раскол.

+ дофіга. Риги написали собі скільки треба і верещать 'юга-васток за нас'. :weep:

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« Reply #12 : Травня 04, 2014, 12:37:03 12:37 »
Херсона еще не было. Вон в соседнем топике пишут что в миргороде странные субъекты лазят.

а там якось тихо взагалі на фоні всіх інших областей

Мер Херсона уже несколько раз выступал на ТВ, где сказал четко и ясно: если появятся сепараты в области, будет сразу стрельба на поражение. Ну как-то примерно так...

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« Reply #13 : Травня 04, 2014, 12:39:29 12:39 »
Херсонці на підтримку України підняли українські стяги на оселях, готелях, човнах і навіть велосипедах, йдеться у сюжеті ТСН.

Люди і самі одягають національну символіку, показуючи свою громадянську позицію на козацькій землі. До затятих українських патріотів уже записалися деякі священики Московського патріархату і громадяни Росії.

Приміром, служитель Московського патріархату, протодиякон Андрій, їздить на Службу Божу на ровері, обвішаному жовто-блактними стрічками

"Ви вийдіть на вулиці Херсона - всі машини їздять із жовто-блакитними прапорами! Нічого такого дивного. Ми живемо в державі Україні", – пояснив священик

А от найпопулярніший духовний отець Чаплинського району Отець Іоан, попри те, що родом з Росії, не любить говорити про свого президента. Він популяризує на Півдні українську мову, історію та звичаї, а тепер шукає час, щоб збути російську квартиру і громадянство

 :Sho_za:

http://tsn.ua/ukrayina/u-hersoni-lyudi-pidnyali-ukrayinski-styagi-na-oselyah-gotelyah-chovnah-i-velosipedah-348048.html

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« Reply #14 : Травня 04, 2014, 12:50:07 12:50 »
Я тут недавно подивилась добре відому карту розподілу голосів на виборах, так там Херсонська область завжди якось в кращий бік виділялась (картинка не для підтримки Тимошенко. а для демонстрації настроїв регіону).




Тут по карті видно, що проросійських в дамбасі навіть більше ніж в Криму.

Це ще раз доводить, що якби не було російських "зільоних чоловічків", Крим сам не зміг би відділитися від України. В Криму було б легше ніж в дамбасі.

Offline Vyacheslav

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 337
Re: Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« Reply #15 : Травня 04, 2014, 01:31:56 13:31 »
А от тепер шукає час, щоб збути російську квартиру і громадянство

 :Sho_za:

http://tsn.ua/ukrayina/u-hersoni-lyudi-pidnyali-ukrayinski-styagi-na-oselyah-gotelyah-chovnah-i-velosipedah-348048.html
Позбутися.

Offline Знасилуваний Журавель

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« Reply #16 : Травня 04, 2014, 01:47:10 13:47 »
Почему север одесской области именно на границе с винницкой резко! с регионального становиться сразу бютовским?

Потому что жители районов ориентируются на областной центр, постоянно туда ездят, общаются с жителями облцентра, смотрят областное телевидение... Ничего удивительного на самом-то деле.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« Reply #17 : Травня 04, 2014, 02:41:07 14:41 »
Херсона еще не было. Вон в соседнем топике пишут что в миргороде странные субъекты лазят.

Ну, визит Допы в Херсон - уже показатель :)
А Миргород - плохо!
Там единственный полк Су-27...
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Я так поняв зі всього Юга-Вастока
« Reply #18 : Травня 04, 2014, 02:44:53 14:44 »
Я тут недавно подивилась добре відому карту розподілу голосів на виборах, так там Херсонська область завжди якось в кращий бік виділялась

 В самій області переважає українське населення із любов"ю до України. Безпосередньо в Херсоні переважне спілкування було російською і лише на продуктовому ринку(де торговці приїжджали із околичних сіл)  - українською.