Автор Тема: НАТО  (Прочитано 14101 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10167
Re: НАТО
« Reply #150 : Березня 24, 2022, 12:17:02 12:17 »
Можна застосувати що завгодно до чого завгодно, просто коли є пряме питання - були чи ніт дієві санкції 2014-2022, а замість відповіді пояснення логіки, про яке й не питав ніхто - то це теж відповідь.

Пряма відповідь - БУЛИ. Без них кацапська армія була б набагато краще оснащена в технологічному плані

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15843
Re: НАТО
« Reply #151 : Березня 24, 2022, 01:35:17 13:35 »
Пряма відповідь - БУЛИ. Без них кацапська армія була б набагато краще оснащена в технологічному плані
А вам зразу Комашки з Йожином шах і мат поставлять: а чому галактична імперія нам "Зірку смерті" не підігнала для захисту від кацапів?

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6386
Re: НАТО
« Reply #152 : Березня 24, 2022, 02:55:18 14:55 »
Пряма відповідь - БУЛИ. Без них кацапська армія була б набагато краще оснащена в технологічному плані
1) В мене сказ
2) Ви мене стримуєте, аби не були покусані сусіди
3) Я кусаю сусідів
4) Чи ефективно ви мене стримували
5) Звічно що ТАК, інакше б в мене ще була зірка смерті
6) Ясно-зрозуміло
7) А чому ж найефективніші в світі санкції зараз чуваки типу Джонсона та Ердогана відверто називають лайном, помилками, й запроваджують геть інші
8) Бо тепер вони... МЕГАнайефективніші, без ГМО й з нульовим СО2 імпрінтом та ароматом пол(у)нуці
9) Ясно-зрозуміло

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Re: НАТО
« Reply #153 : Березня 24, 2022, 03:18:55 15:18 »
Пряма відповідь - БУЛИ. Без них кацапська армія була б набагато краще оснащена в технологічному плані

Французи гнали кацапам електроніку для танків, гелікоптерів і літаків до останнього моменту.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10167
Re: НАТО
« Reply #154 : Березня 24, 2022, 04:21:24 16:21 »
Французи гнали кацапам електроніку для танків, гелікоптерів і літаків до останнього моменту.

звідки ця інфа

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10167
Re: НАТО
« Reply #155 : Березня 24, 2022, 04:24:15 16:24 »
1) В мене сказ
2) Ви мене стримуєте, аби не були покусані сусіди
3) Я кусаю сусідів
4) Чи ефективно ви мене стримували
5) Звічно що ТАК, інакше б в мене ще була зірка смерті
6) Ясно-зрозуміло
7) А чому ж найефективніші в світі санкції зараз чуваки типу Джонсона та Ердогана відверто називають лайном, помилками, й запроваджують геть інші
8) Бо тепер вони... МЕГАнайефективніші, без ГМО й з нульовим СО2 імпрінтом та ароматом пол(у)нуці
9) Ясно-зрозуміло

Я абсолютно згоден що санкції повинні були бути набагато жорсткішими, просто ви просуваєте зовсім інший, хуйловський нарратив що санкції не мають ефекту на рашку..... з цього нарративу витікає що їх не треба вводити.....

Стосовно Ердогана трохи не зрозумів..... Які санкції ввела Туреччина?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46564
  • Never give in!
Re: НАТО
« Reply #156 : Березня 24, 2022, 04:28:55 16:28 »
звідки ця інфа

Це відомий факт. Я теж пару тижнів бачив інфу в зарубіжних джерелах.
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Re: НАТО
« Reply #157 : Березня 24, 2022, 04:37:19 16:37 »
звідки ця інфа

Ти модер і не бачив повідомлення про це тут?  :fp2 Шукай моє псто - там всі деталі з лінками на документи.

UPD. ”Ось-ось-о тобі!”: https://ukrpravda.net/index.php?topic=65530.msg1497602#msg1497602
« Останнє редагування: Березня 24, 2022, 04:41:34 16:41 від Адам Жоржович »

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #158 : Березня 24, 2022, 06:39:09 18:39 »
Моцно!!!
......
⚡️Лидеры стран НАТО «решительно осудили» российскую агрессию и призвали Путина прекратить войну в Украине – заявление по итогам внеочередного саммита.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #159 : Березня 24, 2022, 06:53:42 18:53 »
🔶Итоги экстренного саммита НАТО, посвящённого войне в Украине:

🔸Столтенберг заявил, что НАТО не будет вводить свои войска в Украину, чтобы не вступать в прямой конфликт с россией

🔸Члены НАТО осуждают вторжение россии в Украину и призывают путина остановить войну и вывести войска из Украины

🔸НАТО призывает россию серьёзно отнестись к переговорам и объявить о прекращении огня

🔸 страны-члены НАТО восхищены мужеством украинцев

https://youtu.be/vVazKOo9gBs
No money No honey

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: НАТО
« Reply #160 : Березня 24, 2022, 06:55:05 18:55 »
Французи гнали кацапам електроніку для танків, гелікоптерів і літаків до останнього моменту.

кацапские танки покрыты бронепластинами изготовленнвми на шведских  заводах...

кацапам вся Европа помогала вооружаться.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: НАТО
« Reply #161 : Березня 24, 2022, 06:55:38 18:55 »
А вот и старый выебок

США досі виступають проти надання Україні винищувачів - CNN
"Європейська правда" — Четвер, 24 березня 2022, 16:48

Сполучені Штати, як і раніше, виступають проти надання Україні винищувачів після того, як президент України Володимир Зеленський у четвер виступив із черговим зверненням до лідерів НАТО.
Про це повідомляє телеканал CNN, пише "Європейська правда".
Високопоставлений американський чиновник повідомив, що позиція США щодо цього питання не змінилася.
Під час відеозвернення у четвер Зеленський попросив у НАТО "один відсоток від усіх ваших літаків", пізніше додавши: "У вас є тисячі винищувачів, але нам не дали жодного".
Раніше офіційні особи США заявляли, що виступають проти надання Україні винищувачів, оскільки президент Росії Володимир Путін може розцінити це як крок до ескалації.
Як повідомлялося, генсек Альянсу у четвер підтвердив, що НАТО не планує закривати небо над Україною силами ВПС союзників.
І хоча є рішення НАТО про постачання в Україну комплексів ППО зі Словаччини, про завершення цього постачання невідомо. Водночас у Конгресі закликають Байдена надати Україні системи ППО та винищувачі.
https://www.pravda.com.ua/news/2022/03/24/7334221/

по итогам саммита, уже понятно, что война таки вошла в фазу "кровавый тупик и война на истощение"

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: НАТО
« Reply #162 : Березня 24, 2022, 06:57:00 18:57 »
Я абсолютно згоден що санкції повинні були бути набагато жорсткішими, просто ви просуваєте зовсім інший, хуйловський нарратив що санкції не мають ефекту на рашку..... з цього нарративу витікає що їх не треба вводити.....

Стосовно Ердогана трохи не зрозумів..... Які санкції ввела Туреччина?
они ослабляют рашку. думаю это и есть целью запада - ослабить но сберечь.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: НАТО
« Reply #163 : Березня 24, 2022, 06:59:17 18:59 »
Истребителей  они нам не дадут, но средства ПВО - сколько угодно...
Джавелины - берите, сколько унесете...
- А как на счет открытого неба?..
- Ну что вы..., Фюрер и так по 10 раз в день памперсы меняет..
Хотите, что бы он вообще под себя ходил?..
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46564
  • Never give in!
Re: НАТО
« Reply #164 : Березня 24, 2022, 07:55:17 19:55 »
Байден - корумпований і тричі скомпрометований виродок.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Re: НАТО
« Reply #165 : Березня 24, 2022, 08:14:32 20:14 »
Зрадойобам завалити іпальники   :smilie7:

Пилип Духлій
Вчора о 17:44  ·
В мене велике прохання до всіх хейтерів, яким НАТО не таке. От просто помовчить. Не включайтесь в цей опешний і російський наратив про погане НАТО. Якби б не країни НАТО, то ми б зараз не знаю б з чим воювали. Я ж бачу що роздають нам і сусіднім підрозділам.
Прошу. Не знаєте реальний стан справ - мовчить. Вас використовують аби перекласти відповідальність за просрані роки на захід.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26946
Re: НАТО
« Reply #166 : Березня 24, 2022, 08:16:25 20:16 »
Зрадойобам завалити іпальники   :smilie7:

Пилип Духлій
Вчора о 17:44  ·
В мене велике прохання до всіх хейтерів, яким НАТО не таке. От просто помовчить. Не включайтесь в цей опешний і російський наратив про погане НАТО. Якби б не країни НАТО, то ми б зараз не знаю б з чим воювали. Я ж бачу що роздають нам і сусіднім підрозділам.
Прошу. Не знаєте реальний стан справ - мовчить. Вас використовують аби перекласти відповідальність за просрані роки на захід.


 :smiley24:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15843
Re: НАТО
« Reply #167 : Березня 24, 2022, 08:20:16 20:20 »
Зрадойобам завалити іпальники   :smilie7:

Пилип Духлій
Вчора о 17:44  ·
В мене велике прохання до всіх хейтерів, яким НАТО не таке. От просто помовчить. Не включайтесь в цей опешний і російський наратив про погане НАТО. Якби б не країни НАТО, то ми б зараз не знаю б з чим воювали. Я ж бачу що роздають нам і сусіднім підрозділам.
Прошу. Не знаєте реальний стан справ - мовчить. Вас використовують аби перекласти відповідальність за просрані роки на захід.

:smiley24:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Re: НАТО
« Reply #168 : Березня 24, 2022, 08:22:09 20:22 »
Зрадойобам завалити іпальники   :smilie7:

Пилип Духлій
Вчора о 17:44  ·
В мене велике прохання до всіх хейтерів, яким НАТО не таке. От просто помовчить. Не включайтесь в цей опешний і російський наратив про погане НАТО. Якби б не країни НАТО, то ми б зараз не знаю б з чим воювали. Я ж бачу що роздають нам і сусіднім підрозділам.
Прошу. Не знаєте реальний стан справ - мовчить. Вас використовують аби перекласти відповідальність за просрані роки на захід.


Дешева маніпуляція: "просрані роки" не відміняють підарасізму французів і хуйлососну діяльність німців. І я вже мовчу про йобиків. :fp2 А само по собі НАТО - охуєнне. Як мінімум, бо нічого іншого немає.

Але не хуєсосити йобиків, французів і німців за їхнє хуйлоферштеєрство було б неправильно. Є таке правило: "якщо мовчиш - значить у тебе все добре". А у нас зараз ніхуя не все добре. Тому абсолютно правильно публічно закидати тим ж французам, мовляв, раз ви озброювали хуйло то тепер це ваш моральний обов'язок озброювати ЗСУ.

PS. Йобані вертолетоносці у 2014 хуйло не отримало тільки тому, що ця мулька була публічно розкручена і був шитсторм по всьому інтернету, демонстрації під жабоїдними посольствами де народ кораблики у тази з кровяхою запускав, тощо. А якби все обмежилося мантрами "НАТО - охуєнне, французи - малацци!" то зараз б Одесу хуярили б з тих "містралей" йобаних.
« Останнє редагування: Березня 24, 2022, 08:27:58 20:27 від Адам Жоржович »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46564
  • Never give in!
Re: НАТО
« Reply #169 : Березня 24, 2022, 08:44:06 20:44 »
Хтось може мені пояснити логічно, чому єблан категорично забороняє передачу літаків в Україну?
Це питання мало бути позитивно вирішене що три тижні тому.
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Re: НАТО
« Reply #170 : Березня 24, 2022, 08:48:13 20:48 »
Он вже в Таймсі німців і французів відкрито хуєсосять, що вони зброї недодають: https://www.thetimes.co.uk/article/ukrainian-troops-are-running-out-of-weapons-in-fight-against-russia-87d7mqzlt

PS. До речі, чи не з заяв Кулеби про "зброї залишається на два тижня" ростуть ноги у останніх завойськувань Бореля про "через 15 днів все буде вирішено і можна буде починати домовлятися"...
« Останнє редагування: Березня 24, 2022, 08:51:20 20:51 від Адам Жоржович »

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #171 : Березня 24, 2022, 09:06:52 21:06 »
Он вже в Таймсі німців і французів відкрито хуєсосять, що вони зброї недодають: https://www.thetimes.co.uk/article/ukrainian-troops-are-running-out-of-weapons-in-fight-against-russia-87d7mqzlt

PS. До речі, чи не з заяв Кулеби про "зброї залишається на два тижня" ростуть ноги у останніх завойськувань Бореля про "через 15 днів все буде вирішено і можна буде починати домовлятися"...

Ну, я так понимаю нас плавно подводят:

"Украина сама должна решать, нужно ли ей идти на какие-то территориальные уступки на переговорах с РФ", - Джо Байден.

Надо понимать главное! Основной договор будет подписьівать не Украина.

Договор буде подписан между США и Россией.
Украина -инструмент.
No money No honey

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Re: НАТО
« Reply #172 : Березня 24, 2022, 09:13:39 21:13 »
Ну, я так понимаю нас плавно подводят:

"Украина сама должна решать, нужно ли ей идти на какие-то территориальные уступки на переговорах с РФ", - Джо Байден.

Надо понимать главное! Основной договор будет подписьівать не Украина.

Договор буде подписан между США и Россией.
Украина -инструмент.

Щось я не дуже уявляю собі формат такої угоди. Штати підпишуть про "демілітарізацію України"? А виконувати її хто буде - 101st Airborne?  :weep:

А видалення клаузу про НАТО з Конституції України теж Байден буде підписувати?  :pooh_lol:
« Останнє редагування: Березня 24, 2022, 09:21:57 21:21 від Адам Жоржович »

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10167
Re: НАТО
« Reply #173 : Березня 24, 2022, 09:16:27 21:16 »
Надо понимать главное! Основной договор будет подписьівать не Украина.

Договор буде подписан между США и Россией.
Украина -инструмент.

Знову ці хуйловські гасла :smilie9:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15843
Re: НАТО
« Reply #174 : Березня 24, 2022, 09:21:05 21:21 »
Ну, я так понимаю нас плавно подводят:

"Украина сама должна решать, нужно ли ей идти на какие-то территориальные уступки на переговорах с РФ", - Джо Байден.

Надо понимать главное! Основной договор будет подписьівать не Украина.

Договор буде подписан между США и Россией.
Украина -инструмент.
Це не нас плавно підводять. Треба хоч інколи відволікатися від своїх тарганів у голові і хоч трохи слухати, що несуть зелені чувирла.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6386
Re: НАТО
« Reply #175 : Березня 24, 2022, 09:31:43 21:31 »
Я абсолютно згоден що санкції повинні були бути набагато жорсткішими, просто ви просуваєте зовсім інший, хуйловський нарратив що санкції не мають ефекту на рашку..... з цього нарративу витікає що їх не треба вводити.....
Я просуваю свій власний нарратив, що треба головою отак от брати, й РОЗУМІТИ, що є санкціями, а що - пустою назвою. Щоб не було забовтувань на кшталт "ми ввели персональні санкції проти нонейма з депутатської отари", або "ми підписали БУМАЖУЛІЧКУ з кацапами, які пообіцяли не ставити нашу продукцію на військову техніку - й поперли ту продукцію довбаними ешелонами до кацапстану".
І так, з цього нарративу витікає що такі "санкції" пацани можуть собі запхати в дупу, що вводитися мають справжні, якраз оті що на рашку ефект мають.
Що саме через грьобану стратегію "робимо так щоб кацапстан там був вічно, й не розвалився на 19 країн" цей грьобаний кацапстан нас душить, і душить, і миє всій країні мізки пропагандою, й фінансує 100500 мільярдів грьобаних шаріїв, ОПЗЖ ЄдінаяРасєя, й всю іншу грьобану мразоту, котра малює собі 100500 відсотків на виборах, й котру потім українці мають героїчно, під кулями на морозі скидати, щоб потім послухати "йой бля такі дєла ви самі єто вибралі" від якогось майбутнього члена ради директорів газпрому.
Стосовно Ердогана трохи не зрозумів.....
Ердоган був одним з тих хто коментував неадекватність реакції на події 2014 року

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10167
Re: НАТО
« Reply #176 : Березня 24, 2022, 09:37:37 21:37 »
Ердоган був одним з тих хто коментував неадекватність реакції на події 2014 року

І в той же час сам торгує з хуйлом аж гай гуде

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #177 : Березня 24, 2022, 10:05:43 22:05 »
Знову ці хуйловські гасла :smilie9:

Какие хуйловские гасла?

Вам котлету по-киевски напомнить?

То, что происходит блядская игра очевидно уже даже самому твердолобому идиоту.

Руками Украиньі, за её счёт, кровь и жертвьі достигается определённая коондиция клиента. И когда клиент готов его садят за стол переговоров имея на руках более сильную переговорную позицию. Подписьівается то что надо. Назовите это как  хотите. Большой Договор, Ялта-2 и т.д. и т.п. Это уже не важно. Украина в данном случае -мавр. Мавр сделал своё дело, мавр может уходить.
Или вьі думаете, что Украине отсьіпят каких-то ништяков? За что? За то что боролись? Так сирийцьі тоже боролись. Им это помогло? Или вьі думаете, что вьі чем-то лучше сирийцев в глазах американской Одминистрации. Мьі для них даже не европейцьі!
НАТО - хуято, ценности - хуенности. Вам чётко сказали: не будет НИЧЕГО. Даже если вас тут спалят или вьітравят. Могут озаботиться если ветер только в их сторону будет. Насрать им на Украину. Внеочередной тусняк функционеров НАТЬІ вам подтверждение.
Мало?
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #178 : Березня 24, 2022, 10:07:17 22:07 »
Це не нас плавно підводять. Треба хоч інколи відволікатися від своїх тарганів у голові і хоч трохи слухати, що несуть зелені чувирла.

Зелені чувирла, а равно любой политический деятель Украиньі к происходящему не имеет НИКАКОГО отношения!
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: НАТО
« Reply #179 : Березня 24, 2022, 10:09:32 22:09 »
Щось я не дуже уявляю собі формат такої угоди. Штати підпишуть про "демілітарізацію України"? А виконувати її хто буде - 101st Airborne?  :weep:

А видалення клаузу про НАТО з Конституції України теж Байден буде підписувати?  :pooh_lol:

Это технические детали. Клерки пошуршат и вьіправят.

Угода это главное. Украина -инструмент.
No money No honey