Автор Тема: Песков отмазывает хуйла  (Прочитано 522 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Песков отмазывает хуйла
« : Серпня 31, 2014, 03:09:21 15:09 »
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Песков отмазывает хуйла
« Reply #1 : Серпня 31, 2014, 03:26:45 15:26 »
Хрен редьки не слаще (с)
 
Звичайно, що для Х*йла окрема державність Лугандонії, це такий геморой, що розгромлена Чечня - просто іграшки. А скільки він вбухав туди і зараз постійно сплачує данину? Тепер ще й Лугандонія? Та й про Крим не забуваємо. Тому він наполягає лише на тому, щоб ця Лугандонія була у складі України. І тільки у ЇЇ складі. Х*йло одразу вбиває багатьох зайців.
Україна повинна буде сама її відбудовувати, що відкине економічний поступ всієї країни. Ми будемо працювати всі на цю Лугандонію. При цьому, там буде сидіти московський маріонетковий уряд, який буде і у політичному плані блокувати будь-яку поступ України до прогресу. Забудемо і про НАТО, і про ЄС, і про боротьбу з олігархами та корупцією. Все заморозиться, як при Хряці, але ще гірше. До того ж, це гарний майданчик, щоб розхитувати інші регіони країни. Плюс тероризм на усій території. Плюс "чорна дірка" Лугандон для контрабанди та зникнення грошей, людей, матеріальних цінностей. Ця пошесть, хоче Х*йло, щоб залишилась в Україні.  :smiley23:
Чи влаштовує це нас? Чи нас Х*йло і питати не буде?

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Песков отмазывает хуйла
« Reply #2 : Серпня 31, 2014, 03:34:28 15:34 »
Я думаю,малому и среднему бизнесу нужно оттуда сваливать по любому:если останется в составе Украины толку там не будет а будет полигон для обкатки армии.Если придут кацапы ,на примере Крыма,они уничтожат малый и средний бизнес,который там не в фаворе,кстати,поэтому там и у Путина такой рейтинг и вся эта шовинистическая муть потому что мало мелкого бизнеса.Я например не представляю как Дончанин будет работать под чеченами,платя им процентов 80 своей прибыли.Короче ,Донбабве и Луганда-это святое место для люмпена.Только как найти того лоха,который захочет этот люмпен кормить?
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Песков отмазывает хуйла
« Reply #3 : Серпня 31, 2014, 03:38:26 15:38 »
То то и оно. Сейчас хуйло сравнивает с землей лугандон, а потом нам его восстанавливать. Посему пусть будет финансовая свобода и автономия и все сами сами
« Останнє редагування: Серпня 31, 2014, 03:40:05 15:40 від Противная одесситка »
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Песков отмазывает хуйла
« Reply #4 : Серпня 31, 2014, 03:41:47 15:41 »
А вообще то хорошо бы туда всю вату свезти, пусть наслаждаются
И кормят сами себя
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 681
Re: Песков отмазывает хуйла
« Reply #5 : Серпня 31, 2014, 03:52:23 15:52 »
Маразм і пройоби хУйла вже задовбалися відмазувати його Ляльководи,
Якась холерично-маразматична лялька під назвою карлик-шизофренік починає імпрозувати шо аж ляльководи в ах-уЇ :smilie7:

І то сильно зле в нього виходить особливо останні місяці, за котрі він злив ВСЕ ЩО ТІЛЬКИ МОЖНА БУЛО і олігархів своїх, їх бізнес виробництво, і добробут народу, і кредити, і космос, і військове співробітництво, і втратив ринки для газу та нафти, і в ПОЛІТИЦІ він тепер ніхто недоговороздатний нерукопожатний карлик-шизофренік.
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Песков отмазывает хуйла
« Reply #6 : Серпня 31, 2014, 04:02:04 16:02 »
Маразм і пройоби хУйла вже задовбалися відмазувати його Ляльководи,
Якась холерично-маразматична лялька під назвою карлик-шизофренік починає імпрозувати шо аж ляльководи в ах-уЇ :smilie7:

І то сильно зле в нього виходить особливо останні місяці, за котрі він злив ВСЕ ЩО ТІЛЬКИ МОЖНА БУЛО і олігархів своїх, їх бізнес виробництво, і добробут народу, і кредити, і космос, і військове співробітництво, і втратив ринки для газу та нафти, і в ПОЛІТИЦІ він тепер ніхто недоговороздатний нерукопожатний карлик-шизофренік.

Але він добре знає, що у разі перемоги, все поверне взад.
Победителей не судят (с)

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Песков отмазывает хуйла
« Reply #7 : Серпня 31, 2014, 04:29:36 16:29 »
Ничего он уже не вернет.
Что касается содержания так сказать, то говорите мне что хотите - это болезнь мозга - имхо метастазы из -уя уже там, конец близок
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Lock60

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 927
  • PUTIN DICKHEAD! La-La-La!
Re: Песков отмазывает хуйла
« Reply #8 : Серпня 31, 2014, 04:38:00 16:38 »