Автор Тема: В рассеи перестановка кресел  (Прочитано 182 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8292
В рассеи перестановка кресел
« : Травня 08, 2024, 02:42:29 14:42 »
В связи с вступлением в должность "нового" преза параши, там все должні подать в отставку и назначаться наново.

«Крісла хитаються». У РФ йде боротьба за дві ключові міністерські посади. Що буде з Шойгу та Лавровим — Огризко
8 травня, 14:29

Автор: Власта Лазур
Керівник центру дослідження Росії, колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко в ефірі Radio NV розповів, під якими міністрами «хитаються крісла» в Росії й чому.

Володимир Огризко
Керівник центру дослідження Росії, колишній міністр закордонних справ України

Зараз йде така собі підкилимна боротьба за дві ключові міністерські посади [в РФ] — це міністр оборони і міністр закордонних справ.

Ви знаєте, що [Сергій] Лавров практично з часу приходу [диктатора Володимира] Путіна до влади, виконує функції міністра закордонних справ. І зараз під ним крісло хитається дуже сильно, тому що, насправді, те, на що розраховував Путін щодо того, що Росію все-таки будуть визнавати якоюсь більш-менш цивілізованою країною, що з нею будуть рахуватися, що на неї будуть звертати увагу, це все абсолютно нереалістичні речі. У Лаврова нічого не виходить.

Російський диктатор Володимир Путін (Фото:Alexander Zemlianichenko/Pool via REUTERS)
«Може впасти за один день». Путінізм не закінчиться для Росії процвітанням і благополуччям, буде обвал режиму — політолог-міжнародник
А особливо провальним є зараз те, що готується Саміт миру в Швейцарії, і всі потуги російського МЗС цьому завадити, вони розбиваються об професійність наших дипломатів. Тут я хочу віддати їм належне: вони працюють на дуже високому й професійному рівні.

З іншого боку, є така залаштункова інформація, що начебто Лавров, розуміючи, що йому кінець, сам попросився у відставку. Мовляв, він вже не дуже молодого віку, а йому вже, здається, 72 чи 73 роки. Можливо, це просто підстава сказати: «Я вже не можу, шукайте когось іншого».

Щодо [міністра оборони РФ Сергія] Шойгу, то я думаю, що ці випадки (коли заарештували його першого заступника Тимура Іванова за підозрою в корупції - Ред.), вони були дуже невипадковими. Тому що це підстава для царя сказати: «Ну що ж ти, боярин, у тебе там твої підопічні накрали до такої міри, що карати їх треба, а заодно і тебе».

Я думаю, що тут можуть бути два варіанти: або це використають для того, щоб Шойгу відправити на відпочинок, але десь прилаштували… Оскільки він є близьким особистим другом Путіна, то не думаю, що він його десь утопить в річці Москва. Але десь прилаштує, як напівбожевільного [Дмитра] Медвєдєва, у якийсь Радбез.

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17338
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: В рассеи перестановка кресел
« Reply #1 : Травня 08, 2024, 07:37:29 19:37 »
Де Герасимов???
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: