Автор Тема: Идеология " слуг народа" , кому интересно.  (Прочитано 262 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Идеология " слуг народа" , кому интересно.
« : Вересня 05, 2019, 10:57:49 10:57 »
Александр Деркач:
"Наймолодший ЗЕпутат( Юраш) в інтерв'ю одному "незалежному журналісту" заявив, що Порошенка є за що посадить, бо Рябошапка знайде причину..і навів приклад з Януковичем...де те ж.насправді "доказів недостатньо".
Авакова залишили, бо він врятував Харків в 2014 році як і Коломойський Дніпро....і такий спеціаліст потрібен зараз в силових органах до рішення ЗЕ, коли той захоче його змінити і знайдеться достойна кандидатура.
Закон про мову таки буде пізніше перероблений..бо там немає відповідальності для депутатів, А "тільки для касирів та офіціантів". Але поки не обговорюється.
Володимир Олександрович зараз лідер, тому він має права керувати всіма силовими органами  і не тільки, а також приймати одноосібні рішення та звільняти, бо так хоче народ,який за нього більшістю проголосував.
Богдан, виявляється..найкращий спеціаліст в команді ЗЕ.
Порівняв ЗЕ з Ататюрком (це жесть...)
Закон про Пласт ветували, тому що там дуже перебільшена важливість цієї організації і майже монопольне становище, а треба розвивати і інші молодіжні організації..та приділяти увагу.
Бужанський  та Дубинський патріоти, бо вони підписалися під програмою "ЗЕ" та "СУ", де є про ЄС та НАТО.
ЗЕ не називає росію агресором в своїх промовах, щоб не спекулювати на цій темі, як попередники, які не робили реформ саме спираючись на це.
Про журналістів...якби вони себе вели як справжні професіонали,то до них би була повага, а вони весь час заглядають у чужі смартфони і займаються розповсюдженням фейків.
Галичане дуже зарозумілі і вважають себе окремою нацією...майже від інших українців. "Донбасці" - дуже роботящі та наполегливі..але їм не повезло,що в них спільний кордон з росією.
Володимир Олександрович незалежний від олігархів і має на них вплив (ржу..)
Ми прийшли у владу, щоб за короткий строк зробити те, що попередники не зробили за 28 років..
Порошенко реставрував свого часу Мертвечука в політиці, а ми будемо це виправляти (ага..)
За останні 5 років не було доведено до ума жодної реформи..всі вони провалені. Я спочатку хотів голосувати за Вакарчука, але той так і не захотів балотуватися в президенти. а коли 31-го грудня я побачив заяву Володимира Олександровича, заразу зрозумів, що він може перемогти Порошенка і вже в лютому через Баканова я приєднався до ЗЕкоманди....
Щодо "Сватів"..я їх не бачив, аде якшо народу подобається, то я не бачу в цьому нічого поганого, навіть через заяву головного героя про Крим, якщо це правда  Володимир Олександрович немає права вибачатися за "повію" та "ебонітові палички", хоча він тоді був неправий..але його результати успішною діяльності і будуть "індульгенцією" та вибаченням за те, що він раніше казав про Майдан і не тільки..

Оцьому "молодому дарованію" з великими амбіціями 23 роки і воно було на Майдані..

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Идеология " слуг народа" , кому интересно.
« Reply #1 : Вересня 05, 2019, 11:02:28 11:02 »
 Покидьок.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Идеология " слуг народа" , кому интересно.
« Reply #2 : Вересня 05, 2019, 11:55:35 11:55 »
Пропоную познайомитися з наступною представницею "Слуг народу" - Іриною Верещук. До речі, вона є представницею Кабінету Міністрів України у ВР.
Поїхали!


Уявляєте! Доки я вмикнула комп, допис у Тві вже мав такий вигляд, хоча раніше це був повноважний текст.
Тому розкривайте і самі читайте. Ірина Верешук - людина Суркова.


https://twitter.com/SarganLarysa/status/1169514329441484800

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Идеология " слуг народа" , кому интересно.
« Reply #3 : Вересня 05, 2019, 12:08:32 12:08 »
Пропоную познайомитися з наступною представницею "Слуг народу" - Іриною Верещук. До речі, вона є представницею Кабінету Міністрів України у ВР.
Поїхали!


Уявляєте! Доки я вмикнула комп, допис у Тві вже мав такий вигляд, хоча раніше це був повноважний текст.
Тому розкривайте і самі читайте. Ірина Верешук - людина Суркова.


https://twitter.com/SarganLarysa/status/1169514329441484800


Круть! О...факане зелене сепарйо!  :smiley23:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків