Автор Тема: Який обрати захист кузова плівками?  (Прочитано 1827 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline nogon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 192
  • Стать: Жіноча
    • rez.net.ua
Який обрати захист кузова плівками?
« : Січня 27, 2024, 07:06:45 19:06 »
Мені потрібно захистити кузов від подряпин і каміння на дорозі. Де краще всього робити це? Я чув про різні магазини та майстерні, але не можу визначитися. Чи реально краще відразу до майстрів звертатися чи ні?
"Everybody lies." - Dr. Gregory House

Offline dalidaq

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 170
Re: Який обрати захист кузова плівками?
« Reply #1 : Січня 27, 2024, 07:07:57 19:07 »
Захисна плівка для авто - це важлива річ. Якщо хочеш отримати надійний захист, рекомендую вибирати плівку від відомих виробників. Також звертай увагу на товщину плівки, чим вона товща, тим краще захист. Не шкодуй грошей на це, бо витрати на покраску кузова можуть бути вище.

Offline nogon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 192
  • Стать: Жіноча
    • rez.net.ua
Re: Який обрати захист кузова плівками?
« Reply #2 : Січня 27, 2024, 07:10:50 19:10 »
Захисна плівка для авто - це важлива річ. Якщо хочеш отримати надійний захист, рекомендую вибирати плівку від відомих виробників. Також звертай увагу на товщину плівки, чим вона товща, тим краще захист. Не шкодуй грошей на це, бо витрати на покраску кузова можуть бути вище.
Тобто краще всього обирати саме дорогий варіант? Я просто не розумію чи варто звертати увагу саме на вартість чи не дуже варто? Можливо і реально один раз купив і не дуже перейматися?
"Everybody lies." - Dr. Gregory House

Offline dalidaq

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 170
Re: Який обрати захист кузова плівками?
« Reply #3 : Січня 28, 2024, 10:31:37 10:31 »
О, круто! Дякую за пораду, мені теж це знадобиться :smiley24:

Offline tappyn

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 160
Re: Який обрати захист кузова плівками?
« Reply #4 : Січня 28, 2024, 10:33:40 10:33 »
Я в этом деле не специалист, но хотела сделать покрытие авто антигравийной пленкой уже давно. Много положительных отзывов слышала об этом деле, мол, машина лучше выглядит, меньше коцается при эксплуатации на наших дорогах. В общем, обратилась в Детейлинг студию STEK, мастера сделали все в лучшем виде! Я довольна. Вообще не заморачивалась ничем: отдала авто, через пару дней забрала готовую.