Сторінок:
Actions
  • #421 від bоrderlander 03 Mar 2019
  • Ще з цієї гілки підараси в список додались:

    хабаровськ
    шаблезуб
    шамбалай
    укроп

     :smilie7:

    ну і підляшок гонта таки заслужив, нема ради  :smilie7:
    Хабаровськ наче ж нормальним був?! Чи я плутаю? Дай посилання, якщо не важко
  • #422 від majesty 03 Mar 2019
  • Хабаровськ наче ж нормальним був?! Чи я плутаю? Дай посилання, якщо не важко

    вроде да
  • #423 від Alison 03 Mar 2019
  • Ще з цієї гілки підараси в список додались:

    хабаровськ
    шаблезуб
    шамбалай
    укроп

     :smilie7:

    ну і підляшок гонта таки заслужив, нема ради  :smilie7:

    таке враження, наче там всі марять
    як отой бойовий палікмахер в Ровєньках в 2014-му ...
  • #424 від Ливси 03 Mar 2019
  •  :weep: Турч задаёт мне вопросы "чей Крым", волька посоветовал валить к серверам(я написал что на следующих выходных возможно буду в Коктебеле) - там людей поменяли что ли? Раньше все прекрасно знали откуда я.
    Чую забанят...
  • #425 від WestNik 03 Mar 2019
  • В зрадойобів на фупі якась делірійна пропаганда

    Кацапи пішли врознос  :gigi:
  • #426 від Alison 03 Mar 2019
  • якщо кацапи пішли вразнос, то щось знають
  • #427 від RG 03 Mar 2019
  • Хабаровськ наче ж нормальним був?! Чи я плутаю? Дай посилання, якщо не важко

    Та в тій же темі глянь, що Штурмер дав,  повну херню несе.

    Він завжди якийсь мутняк був, який типу під націоналіста косить.

    Хоча хз, може на список ще і не заслужив   :smilie7:

     
  • #428 від RG 03 Mar 2019
  • Та в тій же темі глянь, що Штурмер дав,  повну херню несе.

    Він завжди якийсь мутняк був, який типу під націоналіста косить.

    Хоча хз, може на список ще і не заслужив   :smilie7:

    На гряніка можна поміняти, це точно підарас  :smilie5:
  • #429 від timmiapostolms 03 Mar 2019
  • нету там про кеш  :bu :bu
    скрин ниже

    (click to show/hide)
    Ти показав картинку з гугл плей, а треба зайти в Хром, в там у правому куті 3 крпки вертикальні, там шукаєш налаштування, відкриваєш там розширені конфеденційність і там уже шукаєш очистити дані веб перегляду, а тоді заходиш роширені за весь час і ставиш тільки галочку кеш інші знімаєш ....

    Це якщо андроїд
  • #430 від RG 03 Mar 2019
  • В тематичній гілці на упячці гонта та іпанатій ельгудер роблять один одному мінета  :weep:

    Кацапєрдь турчінафф там смішно так стрибає   :smilie7:
  • #431 від Надин 03 Mar 2019
  • Ти показав картинку з гугл плей, а треба зайти в Хром, в там у правому куті 3 крпки вертикальні, там шукаєш налаштування, відкриваєш там розширені конфеденційність і там уже шукаєш очистити дані веб перегляду, а тоді заходиш роширені за весь час і ставиш тільки галочку кеш інші знімаєш ....

    Це якщо андроїд

    это, я вообще-то не показав, а показала, у меня ж под аватором указано ху из где))) и это не гуглплей, а как и рекомендовали Настройки-Приложения и т.д. Про очистить веб-перегляд я писала, что чистила вдоль и поперек, результат нуль
  • #432 від WestNik 03 Mar 2019
  • якщо кацапи пішли вразнос, то щось знають

    знають, що пролітають  :gigi:

    тому включили гівнометів типу хорвата на повну, а хорвати працюють щиро- від цього залежить їх добробут
  • #433 від medved 03 Mar 2019
  • на планшете и телефоне куки почистила, отключила вай-фай и попробовала интетом Киевстара попользоваться для входа - нуль... планшет и мобильник забанены...

    глава телекоммуникационной компании открыто заявляет в интернете, что он прослушивает разговоры своих оппонентов.

    https://www.obozrevatel.com/politics/86497-blogosfera.ua-gryaznyie-igryi.htm



     продолжєніє   здєсь  http://ukrpravda.net/index.php?topic=49541.msg1255270#msg1255270
  • #434 від _GP_ 03 Mar 2019
  • жду тему зрадопидорасов про то что "мальчика в трусиках прибили к доске по личному приказу Пороха - из письма анонима активисту-антикоррупционеру Пиписькину" :smiley16:
  • #435 від majesty 04 Mar 2019
  • наколеняхкиев  пытается жопку флажком держать :laugh:
    марув перемогла чесна :moskali:


    сцуко рафинированное маросское чмо
  • #436 від majesty 04 Mar 2019
  • таки очень жалею что кацапы не бомбили  Киев
    тепличные условия опускают людишек
  • #437 від Ливси 04 Mar 2019
  • нету там про кеш  :bu :bu
    скрин ниже

    (click to show/hide)
    на пам'ять тыцьнуть надо - раскроется ещё одна вкладка.
    Но, по ходу, это проблема не с устройствами, так шо можешь телепон не мучать.))
  • #438 від bоrderlander 04 Mar 2019
  • Зайшов на казльоноправду, кілька юзерів несподівано відкрилось з несподіваного боку. Нажаль мушу визнати, що гонта за всіма параметрами сам себе записує в педерасти. Ну що ж, вольному воля, це його свідомий вибір. Можливо навіть це його суть.
    54. шаблезуб
    55. шамбалай
    56. укроп
    57. гонта

    Ну а ще одна невелика несподіванка - це пан Blockh.
    Я якось звик ставитись до нього з повагою. Не завжди з ним погоджувався, але досі не помічав за ним хамства та підлості. Але сьогодні він сам себе записав в табір Казльон, Мирослав та Любрікантісів, а нас назвав ворогами. Що ж, пане Blockh, дякую за відвертість.
  • #439 від bоrderlander 04 Mar 2019
  • на пам'ять тыцьнуть надо - раскроется ещё одна вкладка.
    Но, по ходу, это проблема не с устройствами, так шо можешь телепон не мучать.))
    Вені-Віді на упячці досить розумну думку написав. На жаль на СУПі модерами побували кілька непорядних людей (я думаю, що в першу чергу про Турча йдеться). Так що є ймовірність, що то в них корінь проблеми.
  • #440 від Seroga 04 Mar 2019
  • Чоколядні, кажуть Свинарчук  збирає манатки. Мо' ще він знов призвіще мінятиме ???
    Дзвоніть Гетьману шо вже пора готуватися...Ні Ротердам + , ні суддівська рехворми не допоможуть- хіба чисте розкаяння.
    Чому просрав довіру народу України і провалив головні реформи, чому кум хуйла літає в Москву кожен день, а Свинарчук і ко будують схеми обкрадання країни під час війни, чому під час подій під  Іловайськом  відкривалися офшори і навіть останнє-рішення КС про незаконне збагачення без БПП не відбулося. І тільки у Чоколядника все гут, магазини повилазили як гриби після дощу і заказів від МО прийшло на десятки мільярдів... Нахер з посади Президента людину яка думає тільки про себе і свої статки
  • #441 від Seroga 04 Mar 2019


  •  Другий пункт це про СУП

    Послухайте чоколядові
  • #442 від majesty 04 Mar 2019


  •  Другий пункт це про СУП

    Послухайте чоколядові
    [/quote]


    накуя тащить этого клоуна?  :weep:
  • #443 від majesty 04 Mar 2019
  • Чоколядні, кажуть Свинарчук  збирає манатки. Мо' ще він знов призвіще мінятиме ???
    Дзвоніть Гетьману шо вже пора готуватися...Ні Ротердам + , ні суддівська рехворми не допоможуть- хіба чисте розкаяння.
    Чому просрав довіру народу України і провалив головні реформи, чому кум хуйла літає в Москву кожен день, а Свинарчук і ко будують схеми обкрадання країни під час війни, чому під час подій під  Іловайськом  відкривалися офшори і навіть останнє-рішення КС про незаконне збагачення без БПП не відбулося. І тільки у Чоколядника все гут, магазини повилазили як гриби після дощу і заказів від МО прийшло на десятки мільярдів... Нахер з посади Президента людину яка думає тільки про себе і свої статки


    кто кажэ?  тухес на коротких ножках?
  • #444 від Нельотчик 04 Mar 2019
  • Бля.
    Чергового ФУПівського "стурбованого" вніс у ігнор.
    Повзуть та повзуть  :gigi:
  • #445 від Capitain Cubs 04 Mar 2019
  • О , ще один смертник :weep:
  • #446 від Надин 04 Mar 2019
  • на пам'ять тыцьнуть надо - раскроется ещё одна вкладка.
    Но, по ходу, это проблема не с устройствами, так шо можешь телепон не мучать.))
    в память тыцала, чистила тоже взад и впирод - не помогло. таки да, какой-то глюк у форума именно для Хрома с мобильных, т.к. с Оперой все фунцыклируед
  • #447 від RG 04 Mar 2019
  • Сірога це що за одне ? Теж з упячки ?

  • #448 від Нельотчик 04 Mar 2019
  • Сірога це що за одне ? Теж з упячки ?
    А звідкі ж   :gigi:
  • #449 від Geo 04 Mar 2019
  • О , ще один смертник :weep:
    все. Забанив.
  • #450 від Geo 04 Mar 2019
  • а какого черта никто доповиди не жмет? Я должен по всем веткам уродов вычислять? Стеснительные?
Сторінок:
Actions