Автор Тема: Новости театра БД Украино-Российской войны 2014 (Лайфньюз на предлагать) часть2  (Прочитано 157805 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
По Ізваринському котлу - наш генштаб нічого там зараз не може зробити. На те він і "котел", що неможливо розбити оточення. Просто таке сказати жінкам військових наші керівники не можуть. Або не хочуть, бо потім потрібно буде відповідати за їх бездарну і злочинну "операцію".  На мій погляд, це з самого початку була злочинна авантюра- втиснутися між бойовиками і росією (яка постачає цих бойовиків і зброю). Тоді це називалося "геніальним" планом. Тепер це стало називатися  "ізваринським котлом".  Шкода хлопців. Угрохати найбільш боєздатні бригади міг тільки зрадник України.

Ну, на самом деле мы все люди очень наивные, и никто не мог представить, что РФ будет лупить внаглую по территории иностранного государства...

Боевиков бы отрезали от снабжения давно.

Ну раз так, значит будем теперь по другому.

Вот скажите сами - завтра РФ сбросит на Славянск атомную бомбу и там все погибнут.

Это означает, что его не надо было освобождать?

Задним числом умные все, легко принимать решения, если знать, что через две недели произойдет. Увы, даже самые честные и талантливые люди информацией из будущего не владеют.

Вот не надо было - да, не надо было. Но это теперь понятно. 
Contra Spem Spero

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
С открытой границей это растянется очень надолго...

Надо проводить выборы.
Надо вводить чрезвычайное положение в Лугандонии: полностью в двух областях.
Ставить на учет всех беженцев, в первую очередь мужчин.
Без этого ничего не получится: пошесть только расползется по всей стране.

И надо брать под контроль границу.
Иностранных наблюдателей выписывать, спутники вешать,
выпрашивать конкретно под это еще санкции какие-нибудь...
С перекрытой границей при возрастающем дефиците
живой силы и оружия все закончится быстро.

ну и ладно...

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Саур могилу терористи не так давно почали захоплювати. Вже в кінці славянська. До того там нікого не було.

Чому її не заняли війська і з таким же успіхом там не оборонялися?
« Останнє редагування: Липня 25, 2014, 01:17:55 13:17 від Taras.ua »

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119

Ну, на самом деле мы все люди очень наивные, и никто не мог представить, что РФ будет лупить внаглую по территории иностранного государства...



З приємного. Те що Росія в корінь ахуєла не проходить непомічено. На жаль захід як завжди не квапиться, йому що. Але не помічати Україну яка достойно воює стає все складніше.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Саур могилу терористи не так давно почали окопувати. Вже в кінці славянська. До того там нікого не було.

Чому її не заняли війська і з таким же успіхом там не оборонялися?

Бо на початку Славянська АТО проводилася із застосуванням лише БТР та стрілкової зброї. Ескалація була поступовою. Хто всерйоз думав, що Раша так нагло буде гнати через кордон гради, танки та іншу смерть
... і хай Росія згине як держава

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Саур могилу терористи не так давно почали окопувати. Вже в кінці славянська. До того там нікого не було.

Чому її не заняли війська і з таким же успіхом там не оборонялися?

Бо на початку Славянська АТО проводилася із застосуванням лише БТР та стрілкової зброї. Ескалація була поступовою. Хто всерйоз думав, що Раша так нагло буде гнати через кордон гради, танки та іншу смерть

А за якою тоді логікою охоронялися аеропорти? Особливо такі, як Краматорський, де вже 10 років нічого не літало?

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Саур могилу терористи не так давно почали окопувати. Вже в кінці славянська. До того там нікого не було.

Чому її не заняли війська і з таким же успіхом там не оборонялися?

Хороший вопрос. Очевидно, в Киеве карта плоская, а значение циферки 277 осталось незамеченным... :(

Если честно, ответить не могу, не знаю, когда они там начали окапываться. :(
Contra Spem Spero

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
Цитувати
   Саур могилу терористи не так давно почали окопувати. Вже в кінці славянська. До того там нікого не було.

Чому її не заняли війська і з таким же успіхом там не оборонялися?
 

тасику  и васе нужноно срочно в ген штаб генералами устроиться







Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
   Саур могилу терористи не так давно почали окопувати. Вже в кінці славянська. До того там нікого не було.

Чому її не заняли війська і з таким же успіхом там не оборонялися?
 

тасику  и васе нужноно срочно в ген штаб генералами устроиться

русік, ти далбайоб? Я задав питання. Хочу почути логічну відповідь.
Не маєш відповіді, іди нахуй.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4025
Саур могилу терористи не так давно почали окопувати. Вже в кінці славянська. До того там нікого не було.

Чому її не заняли війська і з таким же успіхом там не оборонялися?

Хороший вопрос. Очевидно, в Киеве карта плоская, а значение циферки 277 осталось незамеченным... :(

Если честно, ответить не могу, не знаю, когда они там начали окапываться. :(


Чего хорошего в вопросе?

Саур была глубоко во вражеском тылу.. мало ли у них там в тылу высот.. что теперь - все надо брать? А воевать как?
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
досить флудити в гілці новин, х.з. де модери

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
По Ізваринському котлу - наш генштаб нічого там зараз не може зробити. На те він і "котел", що неможливо розбити оточення. Просто таке сказати жінкам військових наші керівники не можуть. Або не хочуть, бо потім потрібно буде відповідати за їх бездарну і злочинну "операцію".  На мій погляд, це з самого початку була злочинна авантюра- втиснутися між бойовиками і росією (яка постачає цих бойовиків і зброю). Тоді це називалося "геніальним" планом. Тепер це стало називатися  "ізваринським котлом".  Шкода хлопців. Угрохати найбільш боєздатні бригади міг тільки зрадник України.

Ну, на самом деле мы все люди очень наивные, и никто не мог представить, что РФ будет лупить внаглую по территории иностранного государства...

Боевиков бы отрезали от снабжения давно.

Ну раз так, значит будем теперь по другому.

Вот скажите сами - завтра РФ сбросит на Славянск атомную бомбу и там все погибнут.

Это означает, что его не надо было освобождать?

Задним числом умные все, легко принимать решения, если знать, что через две недели произойдет. Увы, даже самые честные и талантливые люди информацией из будущего не владеют.

Вот не надо было - да, не надо было. Но это теперь понятно.

Сергій, в твоїй логіці не має..логіки.  Просто очевидні речі ми не хочимо чомусь бачити - "никто нє думал, что расєя будєт по нас хуячить з своєй території". Ну звісно, нагнати сюди танків, граду, бойовиків, боєприпасів - то могли. А стрілять, то ніяк! Тупізм (ні, я не про Вас, але тупізм генштабу зашкалював)
Можете вірити мені, або не вірити, але як тільки "геніальний план" був озвучений - я одразу подумав що справа пахне великим піздєцом. Але в той час тут на форумі були дуже сильні ура патріотичні настрої, і всіх незгодних з "генеральною" лінією шпиняли і соромили. Тож тоді не захотів викладати свою думку, хай думаю - час покаже. Тепер от час і показав..

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Ну, если новостей нет... Хотя, правильно..

Contra Spem Spero

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Цитувати
   Саур могилу терористи не так давно почали окопувати. Вже в кінці славянська. До того там нікого не було.

Чому її не заняли війська і з таким же успіхом там не оборонялися?
 

тасику  и васе нужноно срочно в ген штаб генералами устроиться


А в бан не хо? А нах..й?

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
Цитувати
   Хороший вопрос. Очевидно, в Киеве карта плоская, а значение циферки 277 осталось незамеченным... :(

Если честно, ответить не могу, не знаю, когда они там начали окапываться. :( 


вспомните ситуевину тада
границы были открыты все и везде
ресурсы не  собраны , васче никакие
реальную картину никто себе и не представлял
сил не хватало на карачун и все такое
штаб ато васче не в Киеве был , вроде

сейчас все умные

вывести оттуда войска сейчас и все что освободили коту под хвост
















 






Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26928


Если честно, ответить не могу, не знаю, когда они там начали окапываться. :(

Кстати это правильный ответ.

А то мы тут увлеклись и не располагая сведениями об оперативной обстановке и наявных резервах раздаем советы "глобального маштаба и такойже глупости"

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Саур могилу терористи не так давно почали окопувати. Вже в кінці славянська. До того там нікого не було.

Чому її не заняли війська і з таким же успіхом там не оборонялися?

Хороший вопрос. Очевидно, в Киеве карта плоская, а значение циферки 277 осталось незамеченным... :(

Если честно, ответить не могу, не знаю, когда они там начали окапываться. :(


Чего хорошего в вопросе?

Саур была глубоко во вражеском тылу.. мало ли у них там в тылу высот.. что теперь - все надо брать? А воевать как?

ще раз повторюсь. Аеропорти ще в глибшому тилу. Але їх тримали за будь-яку ціну. Тобто прекрасно розуміли, що рашисти будуть ними користуватися, якщо їх віддати.

Ще один приклад. Карачун. Скільки сил і життів відано за її утримування? Але тримали, бо розуміли, що вона важлива.

Ця висота не проста. Вона своє значення показала в історії не раз. будувати там укріплення і стягувати туди сили терористи почали недавно.

От і питання, як так, що про неї "забули"?


Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
Цитувати
  А в бан не хо? А нах..й?

может вы  меня еще и побить хотите ?
так мы соседи , я на лесном массиве живу

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
по саур могилі

по карті там немає населеного пукту. так може з 277 зробити -10 і все, підтягнути щось важке (той же Ураган чи Смерч), чи включати бомбардувальники?

Offline Inesa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 611
А чому не можна ту Саур-Могилу перетворити на просто могилу, в чому її так би мовити таке вже значення, висота 277 (історію я читала, що з неї далеко видно, але зараз там ворог далеко дивиться і паскудить), а в чому її ще цінність, щоб не ровняти з землею?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Військовими Все робиться так як їм підказує досвід, знання і ситуація.
Зі. А З дивана ж звичайно видніше.Почитав статтю в інеті, оцінив диспозицію по даним газети Сєгодня  ...і ти вже формений Наполеон Буанапарт


Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821


Если честно, ответить не могу, не знаю, когда они там начали окапываться. :(

Кстати это правильный ответ.

А то мы тут увлеклись и не располагая сведениями об оперативной обстановке и наявных резервах раздаем советы "глобального маштаба и такойже глупости"



Ніякого "глобального масштабу", просто якщо наявні ресурси обмежені то потрібно було мінімізувати довжину фронту, а не розтягувати реально боєздатні бригади в довжелезні "котлові коридори".  Тепер саме через ці просери проводять додаткову мобілізацію (моя думка).

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
реально не хватило сил на перекрытие кордона по кольцу 
а выводить  уже  нельзя
кто знал о прашинских градах и танках





Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412


Если честно, ответить не могу, не знаю, когда они там начали окапываться. :(

Кстати это правильный ответ.

А то мы тут увлеклись и не располагая сведениями об оперативной обстановке и наявных резервах раздаем советы "глобального маштаба и такойже глупости"



Ніякого "глобального масштабу", просто якщо наявні ресурси обмежені то потрібно було мінімізувати довжину фронту, а не розтягувати реально боєздатні бригади в довжелезні "котлові коридори".  Тепер саме через ці просери проводять додаткову мобілізацію (моя думка).

Відкривши 200 км кордону забезпечивши сепараторам надійний тил з боку РФ + оперативне постачання звідти ж.
Зі. Довжина фронту у сепараторів теж збільшилася.

Наші Все зробили правильно, це рішення важке, але воно необхідне.


Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
Цитувати
 
Відкривши 200 км кордону забезпечивши сепараторам надійний тил з боку РФ + оперативне постачання звідти ж.
Зі. Довжина фронту у сепараторів теж збільшилася.

Наші Все зробили правильно, це рішення важке, але воно необхідне.
 
:smiley24:

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Відкривши 200 км кордону забезпечивши сепараторам надійний тил з боку РФ + оперативне постачання звідти ж.
Зі. Довжина фронту у сепараторів теж збільшилася.

Наші Все зробили правильно, це рішення важке, але воно необхідне.

Ага, спочатку волали "перекрийте кордон", тепер волають "тікаймо з кордону"
Лінь шукати. Але впевнений, що статті бід Бутусова про необхідність закрити кордон на сайті залишились.  :smilie8:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26928


Если честно, ответить не могу, не знаю, когда они там начали окапываться. :(

Кстати это правильный ответ.

А то мы тут увлеклись и не располагая сведениями об оперативной обстановке и наявных резервах раздаем советы "глобального маштаба и такойже глупости"



Ніякого "глобального масштабу", просто якщо наявні ресурси обмежені то потрібно було мінімізувати довжину фронту, а не розтягувати реально боєздатні бригади в довжелезні "котлові коридори".  Тепер саме через ці просери проводять додаткову мобілізацію (моя думка).

Как вы это себе представляете? Мы имеем определенную длину фронта уже в наличии (если это вообще можно назвать фронтом).
Вы предлагаете договориться с Гиркиным что будем воевать только на половине это фронта?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Відкривши 200 км кордону забезпечивши сепараторам надійний тил з боку РФ + оперативне постачання звідти ж.
Зі. Довжина фронту у сепараторів теж збільшилася.

Наші Все зробили правильно, це рішення важке, але воно необхідне.

Ага, спочатку волали "перекрийте кордон", тепер волають "тікаймо з кордону"
Лінь шукати. Але впевнений, що статті бід Бутусова про необхідність закрити кордон на сайті залишились.  :smilie8:


Та Я теж щось в патєрє.
Треба перекривати кордон чи не треба.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Саур могилу терористи не так давно почали захоплювати. Вже в кінці славянська. До того там нікого не було.

Чому її не заняли війська і з таким же успіхом там не оборонялися?

Заднім розумом всі ми дуже сильні, це одне.
А друге що ця висота лише з півдня висота, а з півночі це довгий пологий сколн.
Тобто вона дуже і дуже зручналише що би трмати оборону проти атак з пвідня, і зовсім не годиться для оборони проти врога який наступає з півночі.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Відкривши 200 км кордону забезпечивши сепараторам надійний тил з боку РФ + оперативне постачання звідти ж.
Зі. Довжина фронту у сепараторів теж збільшилася.

Наші Все зробили правильно, це рішення важке, але воно необхідне.

Ага, спочатку волали "перекрийте кордон", тепер волають "тікаймо з кордону"
Лінь шукати. Але впевнений, що статті бід Бутусова про необхідність закрити кордон на сайті залишились.  :smilie8:


Та Я теж щось в патєрє.
Треба перекривати кордон чи не треба.

Треба.
Навіть зараз треба.
Едине в разі нападу російських військ через кордон це може виявитись пасткою, і прийдеться звідти прориватись з боєм.