Сторінок:
Actions
  • #1 від Kikker 24 Jun 2021
  • Угорщину можуть вигнати з ЄС

    Про це відкрито говорять на самміті ЄС в Бюсселі. Причина поста - Угорщина прийняла направлений проти ЛГБТ закон, а більшість країн ЄС вважає, що це протирічить базовим принципам законодавства ЄС. На Орбана напустилися  прем'єр Нідерландів  і прем'єр Люксембургу. Останній сам є гоміком. Марк  Рютте прямо заявив, що Угорщині не місце в ЄС, якщо закон не буде відкликаний, і що її, Угорщину, в цьому питання треба поставити на коліна. Рютте отримав активну підтримку з боку бальгійського прем'єра Де Кроо і французського президента Макрона. Не подив, поляки промовчали, хоча до цього часу часто блокувалися із йоббіками і протистояли старим членам ЄС.

    Цікаво, що в ЄС немає способу виключити члена без його бажання. Але ЄС може зіпсувати життя, якщо захоче. На порушника законодавства ЄС можуть накладатися штрафи і він може позбавлятися дотацій з ЄС. Само собою, відберуть право голосу.

    Усі розуміють, що, навряд чи що зміниться, але ситуацію продовжують обговорювати. - "Орбан безсоромний і пертиме далі", - скрушно зітхав Рютте. 
  • #2 від Мазепа Київ 24 Jun 2021
  • із-за збоченців  :fp2
  • #3 від div 24 Jun 2021
  • Хорошо бы шо бы
  • #4 від Бувалий 24 Jun 2021
  • із-за збоченців  :fp2
    Третина ЕС - тi самi "збоченцi"...
    Якщо хтось порушуе права... - йде нах...
     :smilie7:
  • #5 від Задармапродавши 24 Jun 2021
  • Мені чим далі ЄС занурюється у свій дутий лібералізм, нав'язуючи його усім без винятку, не враховуючи національних та ментальних нюансів УСІХ її членів, тим більше  він нагадує мені СССР. Де головує Рашка, а нам співають про рівність усіх республік. В ЄС такими є Німеччина і частково Франція. При тому, що самі ж готові попрати свої базові приципи, як ото прихільність до міжнародного злочинця, як Московія.
  • #6 від Мазепа Київ 24 Jun 2021
  • Мені чим далі ЄС занурюється у свій дутий лібералізм, нав'язуючи його усім без винятку, не враховуючи національних та ментальних нюансів УСІХ її членів, тим більше  він нагадує мені СССР. Де головує Рашка, а нам співають про рівність усіх республік. В ЄС такими є Німеччина і частково Франція. При тому, що самі ж готові попрати свої базові приципи, як ото прихільність до міжнародного злочинця, як Московія.


    +10000 - СРСР №2
  • #7 від Sebastian Brant 24 Jun 2021
  • а якщо все те саме, але буром попруть проти ряшки ще більше за англосаксів? То що- теж СРСР-2 ?
  • #8 від Мазепа Київ 24 Jun 2021
  • а якщо все те саме, але буром попруть проти ряшки ще більше за англосаксів? То що- теж СРСР-2 ?

    Якщо взяти Німеччину, то вони страшно хотять дружбу і торгівлю  з Рашкою ..
  • #9 від andronchik 24 Jun 2021
  • Бля.
    Єврогеї у всій красі :smiley23:
    Відсмоктують у кривавого вбивці, і одночасно слідкують,
    чи не дивиться хтось косо на педерастів ?!
  • #10 від Yuras Yuras 24 Jun 2021
  • Мені чим далі ЄС занурюється у свій дутий лібералізм, нав'язуючи його усім без винятку, не враховуючи національних та ментальних нюансів УСІХ її членів, тим більше  він нагадує мені СССР. Де головує Рашка, а нам співають про рівність усіх республік. В ЄС такими є Німеччина і частково Франція. При тому, що самі ж готові попрати свої базові приципи, як ото прихільність до міжнародного злочинця, як Московія.
    Це називається уніфікацією і є платою за унію. А лібералізм є наслідком з висновків з першої половини 20 сторіччя.
  • #11 від RG 24 Jun 2021
  • Я тільки за. Ще й з НАТО їх би нахер вигнати, щоб не пакостили нам.

    А за що - абсолютно похер. Мадяри - підараси в поганому значенні цього терміну.
  • #12 від Feral Cat 24 Jun 2021
  • Це називається уніфікацією і є платою за унію. А лібералізм є наслідком з висновків з першої половини 20 сторіччя.

    Лібералізм ніколи не зробив висновків із другої половини 20 сторіччя.
    Наднаціональні бюрократичні системи зазнають краху завжди.
    ЄС доживає лічені роки...
  • #13 від irpin 24 Jun 2021
  • .. дутий лібералізм, нав'язуючи його усім без винятку..
    ага.. нє нада нам навязівать вашу мову! никакова єса нє біло, ето происки каварнай наті !!!    :fp2
  • #14 від Uki 24 Jun 2021

  • +10000 - СРСР №2

    З СРСР теж виключали за не таку як треба політику?  :laugh:
  • #15 від Yuras Yuras 24 Jun 2021
  • Я тільки за. Ще й з НАТО їх би нахер вигнати, щоб не пакостили нам.

    А за що - абсолютно похер. Мадяри - підараси в поганому значенні цього терміну.
    +
  • #16 від Outlander 24 Jun 2021
  • Геї проти підарів.  :gigi:
  • #17 від Feral Cat 24 Jun 2021
  • З СРСР теж виключали за не таку як треба політику?  :laugh:

    Позбавляли громадянсва окремих осіб.
    Що за великим рахунком те ж саме.

    Ліві - тоталітарна зграя. Всі . Від Лєніна - до бюрократів ЄС»
  • #18 від Sebastian Brant 25 Jun 2021
  • Я тільки за. Ще й з НАТО їх би нахер вигнати, щоб не пакостили нам.

    А за що - абсолютно похер. Мадяри - підараси в поганому значенні цього терміну.

    Такий собі МН-17
    Я теж "за"
  • #19 від Адам Жоржович 25 Jun 2021
  • а якщо все те саме, але буром попруть проти ряшки ще більше за англосаксів? То що- теж СРСР-2 ?

    Та хай вже попруть. А то все на котах тренуються - лука, йобікі..... :fp2
  • #20 від irpin 25 Jun 2021
  • Такий собі МН-17
    Я теж "за"
    версальська гикавка. на неї багато хто хворіє. вже сто років. ювілей, до речі.
  • #21 від Kikker 07 Jul 2021
  • Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що якщо угорці не скасують скандальний закон, то йоббікам відключать газ Угорщину позбавлять субсидій і дотацій з бюджету ЄС.

     Може йтися про блокування Євросоюзом фінансової допомоги Угорщині в межах відновлення від наслідків COVID-19. Також Євросоюз може ініціювати позов проти Будапешта в Суді ЄС.
  • #22 від irpin 07 Jul 2021
  • орбан - прем'єр і всі його знають, а от хто є президентом? без вікі хєр хто згадає.
    московит орбан в питанні гейства мав союзником додона до останнього часу.

    але, треба мати на увазі ще одне - орбан узурпатор влади, який прикривається ковідом і спромігся протягнути постанову про відміну будь-яких виборів до закінчення єпідемії. таке..
  • #23 від Feral Cat 07 Jul 2021
  • орбан - прем'єр і всі його знають, а от хто є президентом? без вікі хєр хто згадає.
    московит орбан в питанні гейства мав союзником додона до останнього часу.

    але, треба мати на увазі ще одне - орбан узурпатор влади, який прикривається ковідом і спромігся протягнути постанову про відміну будь-яких виборів до закінчення єпідемії. таке..

    Порошенкові треба було у нього повчитися.
  • #24 від Kikker 21 Jul 2021
  • Продовження балету.

    *   *    *    *

    У Люксембурзі виступили з ініціативою провести референдум щодо подальшого членства Угорщини в ЄС. Таку пропозицію озвучив міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн у коментарі німецькому виданню Der Spiegel.
    "Слід провести референдум в ЄС з питання, чи хочете ви терпіти Орбана в ЄС. Я переконаний, що результат буде - рішуче ні", - сказав Ассельборн.
    Референдумів у масштабах ЄС поки не існує, але, на думку Ассельборна, слід подумати про їх впровадження.
    "Тоді нескінченні дебати про численні процеси ЄС проти угорського уряду - включаючи процедуру сьомої статті для позбавлення їх права голосу в ЄС - закінчилися б одним махом", - додав міністр.
  • #25 від Адам Жоржович 22 Jul 2021
  • Референдумів у масштабах ЄС поки не існує, але, на думку Ассельборна, слід подумати про їх впровадження.

    Ну це рочків на 20 катавасія.  :smilie8:
Сторінок:
Actions