Автор Тема: Їзик нє главнає?  (Прочитано 1744 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Їзик нє главнає?
« : Травня 25, 2014, 11:28:47 11:28 »
У Донецькій та Луганській областях вибори нормально відбуваються переважно в сільських районах, де мешкає україномовне населення. І після цього хтось буде говорити, що мова не має значення.
Та ПНХ!

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #1 : Травня 25, 2014, 11:31:16 11:31 »
ви ще карту голодомору з електоральними вподобаннями порівняйте і УДІВІТЄСЬ

ДИВАК...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #2 : Травня 25, 2014, 11:35:31 11:35 »
20 років бігали всією країною від нац питання, очі на очевидне закривали....Ну от і добігалися.

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #3 : Травня 25, 2014, 11:37:35 11:37 »
20 років бігали всією країною від нац питання, очі на очевидне закривали....Ну от і добігалися.
от Ви ще сталіна зацитуйте  :gigi:
теж був знаток нацпитання...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #4 : Травня 25, 2014, 11:46:16 11:46 »
20 років бігали всією країною від нац питання, очі на очевидне закривали....Ну от і добігалися.
от Ви ще сталіна зацитуйте  :gigi:
теж був знаток нацпитання...

так отож ...кожний тиран у таких речах дока.Кого не лісоповал, кого у ядро совєцкого человека новой формації.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #5 : Травня 25, 2014, 11:49:27 11:49 »
Так, мова звісно що має значення. Дивно, як багато "патріотів" того не доганяють

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #6 : Травня 25, 2014, 11:53:00 11:53 »
мова дуже часто визначає буття, але не завжди. до того ж в нашому випадку мова - це символ. а війни завжди ведуться за символи. 
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #7 : Травня 25, 2014, 12:29:36 12:29 »
Цікавий приклад:
Виборча дільниця на Західній Україні заходять дві старушкі і зі старту починають наїзжати на всіх цих молодиць які видають бюлетені:
-Гдє тут мая уліца, шо ви сідітє, давайтє уже мнє, я паспорт дєда прінєсла, і на нєго давайтє
-Жіночки, та ж написано що ваш дєд неходячий до нього приїдуть, проголосує
-Та шо ви мнє расказіваєтє, всєгда голосовала, а тут что-то відумівают
-Та приїдуть до нього заспокойтесь, ось підпишіть тут і тут
-Всьо давай, сюда, Оля пашлі галасавать
(Заходять в одну кабінку при цьому голосно репетують, бо можливо не дочувають)
-Жіночки та не можна в одній кабінці вдвох, жіночко зайдіть в окрему кабінку
-Что ві мнє рассказіваєтє, я знаю что мнє дєлать
(за лікті перетягують бабцю в іншу кабінку)
-Что ві меня сюда затолкалі, я щас парву єтот чьортаву бумажку
-Жіночко ви маєте право робити що завгодно, можливо вам потрібна якась допомога ?
- Нє нада мнє нічєго (тихо чутно як вона під носа там праклінаєт)
-Оля (інша бабця в сусідній кабінці), гдє тут ставіть за нєго галочку?
Оля: та за Тігібка я жє тєбє гаваріла
-А гдє он тут? От нічєго нє віжу (знову якісь прокльони..)

При цьому на дільниці суцільна тиша, українці голосують як миші тихенько, рускагаварящіє бабкі куражаться...
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #8 : Травня 25, 2014, 12:33:23 12:33 »
В Харькове все нормально происходит. Голосуют. И до чего тут язык? 

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #9 : Травня 25, 2014, 12:50:20 12:50 »
В Харькове все нормально происходит. Голосуют. И до чего тут язык?

В Днепре тоже. Но в чем-то топикстартер прав конечно  :Prapor2:

Offline щек

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #10 : Травня 25, 2014, 12:59:23 12:59 »
звісно, мова має значення
але - не абсолютне
російськомовний переважно Київ завжди, у переважній більшості, голосує проукраїнськи
щоправда, тут російськомовні переважно з українським корінням, а не з тамбовсько-рязансько-чи якимсь подібним (як у Юзівці-Сталіно-Донбасі)
Одеса починалася як майже виключно російськомовне і проросійське місто.
Але за десятиліття її населяли вихідці з найближчих українських областей, особливо з вінничини, і це дається взнаки.
Одеса поступово стає проукраїнською

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #11 : Травня 25, 2014, 01:06:48 13:06 »
Мова має дуже велике значення.
Весь держапарат, міліція, армія та інші силовики, мають комплектуватися виключно з людей, що володіють та постiйно користаются мовою. Крапка.
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #12 : Травня 25, 2014, 02:12:56 14:12 »
Мова має дуже велике значення.





Значення має не мова, а приналежність до нації.
Просте питання, на якій мові, наприклад, розмовляють в Дніпропетровську, Запоріжжі, Миколаєві чи Харкові? Чи в дуже багатьох інших містах???

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #13 : Травня 25, 2014, 02:18:07 14:18 »
Найкраще підтвердження, що мова має велике значення - мовна політика в Росії і Ізраїлі.
Хто б що не говорив, ці країни захист своєї мови вважають серед найголовніших завдань.
Спробуйте влаштуватись на роботу в Ізраїлі без знання (і екзамену) державної мови. Тепер і в Росії таке вводять.
От тому вони і монолітні.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #14 : Травня 25, 2014, 02:22:56 14:22 »
В Харькове все нормально происходит. Голосуют. И до чего тут язык?

В Днепре тоже. Но в чем-то топикстартер прав конечно  :Prapor2:

Напівправда гірша за брехню, бо виглядає, як правда, але нею не є.

ТС, фактично, каже, що якшо Царьова чи Калєсніченка примусити вивчити українську, - зразу стануть українськими патріотами.

Сподіваюсь, ідіотизм такого переконання доводити не треба.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #15 : Травня 25, 2014, 02:26:41 14:26 »
ви ще карту голодомору з електоральними вподобаннями порівняйте і УДІВІТЄСЬ

ДИВАК...

уточнення: навіть не самого голодомору, а ЗАВОЗУ ВОЛОГОДСЬКИХ
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #16 : Травня 25, 2014, 02:35:12 14:35 »
ТС, фактично, каже, що якшо Царьова чи Калєсніченка примусити вивчити українську, - зразу стануть українськими патріотами.

Сподіваюсь, ідіотизм такого переконання доводити не треба.

Мені важко уявити українця, який з виразом дебільного щастя махає російським прапором, хоча такі, безумовно є. Все ж, більшість - це етнічні росіяни, які ніколи не сприймали незалежність України всерйоз. Як, зрештою, і переважна більшість мешканців РФ,

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #17 : Травня 25, 2014, 02:54:46 14:54 »
ТС, фактично, каже, що якшо Царьова чи Калєсніченка примусити вивчити українську, - зразу стануть українськими патріотами.
Сподіваюсь, ідіотизм такого переконання доводити не треба.
Не приписуйте мені слів, які я ніколи не говорив. Я не стверджую, що кожен україномовний — патріот, а кожен російськомовний — підкацапник. Я лише вказую на чітку тенденцію — там, де більше російськомовних, сильніший сепаратизм. Виняток становить лише Київ, але тут є дві причини: а) це столиця, а вона за своїм становищем має бути патріотична; б) добра половина російськомовних киян є такими лише в першому поколінні, просто в нашій "молодій незалежній державі" всі ці двадцять три роки тотальних "прітєснєній русскава язика" українська мова вважалася непрестижною.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #18 : Травня 25, 2014, 04:24:45 16:24 »
В Харькове все нормально происходит. Голосуют. И до чего тут язык?

В Днепре тоже. Но в чем-то топикстартер прав конечно  :Prapor2:

Напівправда гірша за брехню, бо виглядає, як правда, але нею не є.

ТС, фактично, каже, що якшо Царьова чи Калєсніченка примусити вивчити українську, - зразу стануть українськими патріотами.

Сподіваюсь, ідіотизм такого переконання доводити не треба.

Колесничёнок прекрасно говорит по украински

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #19 : Травня 25, 2014, 04:25:59 16:25 »
ТС, фактично, каже, що якшо Царьова чи Калєсніченка примусити вивчити українську, - зразу стануть українськими патріотами.
Сподіваюсь, ідіотизм такого переконання доводити не треба.
Не приписуйте мені слів, які я ніколи не говорив. Я не стверджую, що кожен україномовний — патріот, а кожен російськомовний — підкацапник. Я лише вказую на чітку тенденцію — там, де більше російськомовних, сильніший сепаратизм. Виняток становить лише Київ, але тут є дві причини: а) це столиця, а вона за своїм становищем має бути патріотична; б) добра половина російськомовних киян є такими лише в першому поколінні, просто в нашій "молодій незалежній державі" всі ці двадцять три роки тотальних "прітєснєній русскава язика" українська мова вважалася непрестижною.

Это можно назвать маркером, и что?

Какие выводы и выходы вы делаете и предлагаете из описаной ситуации?

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #20 : Травня 25, 2014, 04:37:14 16:37 »
ТС, фактично, каже, що якшо Царьова чи Калєсніченка примусити вивчити українську, - зразу стануть українськими патріотами.
Сподіваюсь, ідіотизм такого переконання доводити не треба.
Не приписуйте мені слів, які я ніколи не говорив. Я не стверджую, що кожен україномовний — патріот, а кожен російськомовний — підкацапник. Я лише вказую на чітку тенденцію — там, де більше російськомовних, сильніший сепаратизм. Виняток становить лише Київ, але тут є дві причини: а) це столиця, а вона за своїм становищем має бути патріотична; б) добра половина російськомовних киян є такими лише в першому поколінні, просто в нашій "молодій незалежній державі" всі ці двадцять три роки тотальних "прітєснєній русскава язика" українська мова вважалася непрестижною.

Это можно назвать маркером, и что?

Какие выводы и выходы вы делаете и предлагаете из описаной ситуации?
Пропоную зробити з цього висновки. І сприяти тому, щоб наступні покоління українців розмовляли українською. А другою мовою в них була англійська — і в жодному разі не російська. Що ж до дорослих, то я проти того, щоб примушувати їх перевчатися. Від них вимагається лише одне — поважати українську мову і не перешкоджати тому, щоб їхні діти виховувались україномовними.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #21 : Травня 25, 2014, 04:38:27 16:38 »
 :smiley24:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #22 : Травня 25, 2014, 04:44:19 16:44 »
ТС, фактично, каже, що якшо Царьова чи Калєсніченка примусити вивчити українську, - зразу стануть українськими патріотами.
Сподіваюсь, ідіотизм такого переконання доводити не треба.
Не приписуйте мені слів, які я ніколи не говорив. Я не стверджую, що кожен україномовний — патріот, а кожен російськомовний — підкацапник. Я лише вказую на чітку тенденцію — там, де більше російськомовних, сильніший сепаратизм. Виняток становить лише Київ, але тут є дві причини: а) це столиця, а вона за своїм становищем має бути патріотична; б) добра половина російськомовних киян є такими лише в першому поколінні, просто в нашій "молодій незалежній державі" всі ці двадцять три роки тотальних "прітєснєній русскава язика" українська мова вважалася непрестижною.

Это можно назвать маркером, и что?

Какие выводы и выходы вы делаете и предлагаете из описаной ситуации?
Пропоную зробити з цього висновки. І сприяти тому, щоб наступні покоління українців розмовляли українською. А другою мовою в них була англійська — і в жодному разі не російська. Що ж до дорослих, то я проти того, щоб примушувати їх перевчатися. Від них вимагається лише одне — поважати українську мову і не перешкоджати тому, щоб їхні діти виховувались україномовними.

согласен

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Їзик нє главнає?
« Reply #23 : Травня 25, 2014, 05:05:06 17:05 »
Цитувати
Їзик нє главнає?

Ітогі подвєдем (с)

Нє главнає

І ще: