Автор Тема: Скандал! На Нацраде по реформам. Сегодня. Сейчас.  (Прочитано 21449 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Mustafa Nayyem
54 мин ·

Саакашвили VS Яценюк

Этот ад будет продолжаться до тех пор, пока свою позицию не скажет Петр Порошенко. Ну не может губернатор обвинять в коррупции премьера и при этом продолжать занимать свой пост! А если занимает, значит он говорит правду и его либо боятся, либо используют. Михаилу Саакашвили "повезло" вдвойне: премьер его боится, а президент использует...

Что было на самом деле на заседании Нацсовета по вопросам реформ, мы узнаем только по рассказам. Между тем, на всех заседаниях Нацсовета присутствует видеокамера. Администрация президента должна обнародовать либо видеозапись, либо полную стенограмму заседания. Общество имеет право знать, кто, кого и в чем обвиняет в стенах президентского офиса. Если же это была провокация, люди должны знать, кто был ее инициатором.

Будет ли опубликовано это видео или стенограмма - тоже в руках Петра Порошенко. - at Mariupol


Адский пиздец...
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Теоретично,  варто почекати 2-3 дня(а краще тиждень), тоді картина буде ясніша, а не тягнути сюди різні коменти чи писати один одному образи.

Обозвать Мишу "гастролером", угрожать ему,  после всего, что он сделал для страны. Такого народ Сене не простит.

И что же он такого сделал? Народ веселил? :gigi:
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Prosperity is based on people and ideas

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Міхо вчинив правильно.
Після срачу знайшов у собі сміливість вийти в ефір, пояснити суть конфлікту і вибачитись.

Його опоненти - засранці. І Сєня також.  :smilie2:

ніхуя не правильно
не можна влаштовувати публічні розбірки

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Теоретично,  варто почекати 2-3 дня(а краще тиждень), тоді картина буде ясніша, а не тягнути сюди різні коменти чи писати один одному образи.

Обозвать Мишу "гастролером", угрожать ему,  после всего, что он сделал для страны. Такого народ Сене не простит.

И что же он такого сделал? Народ веселил? :gigi:

Вскрыл гнойник.
Но если вам весело - смейтесь.
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Пресс-конференция Саакашвили


Я подивилась, як подивилась і відео цитати з шустеровського шоу  :smilie3:
На шустеровському шоу Саакашвілі начебто був проти приватизації ОПЗ. То питання, - треба приватизувати? З корупцією борються у першу чергу приватизацією державних підприємства.
Про докази корупції Яценюка, а зараз ще і Авакова  :gigi:, знов засада. Де докази? Він говорить про корупцію Яценюка вже пару місяців, але "3 дня тому ходив до НАБ". У цьому відео говорить, що надав докази НАБ, але 3 дня тому ходив до НАБ "здаватися", мов перевірте мене  :smilie3:, мене обвинувачують. Камери привів, а паспорт забув.
Весь час говорить про Мартиненка, добре. Яценюк тут до чого? Він виправдовує Мартиненка чи що? Зараз Аваков сказав щось про необхідність доказів, то і Аваков став корупціонером. Тобто всі, хто вимагає у Саакашвілі доказів - корупціонери  :smilie3:
Як там у Налівайченко було? "... на яку вказав пан М.Саакашвілі"  :smilie5:
От я хочу подивитись весь запис засідання, особливо мені цікава та частина, де Саакашвілі наводив докази корупціонерства Яценюка. Так, в Україні є корупція, і з нею бореться у тому числі уряд. От Аваков також бореться. Добре чи погано, але зміни саме в міністерстві Авакова є.
Але він щось сказав проти Саакашвілі, то корупціонер. От до вчора не був за версією Саакашвілі корупціонером, а вчора став. Нічого крім того, що всі хто проти Саакашвілі - корупціонери у голову не приходить?  :smilie2: reema, допоможи, виклади власну версію запису Авакова до корупціонерів  :smilie3:

(click to show/hide)
« Останнє редагування: Грудня 15, 2015, 01:39:27 13:39 від аматорка »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Вскрыл гнойник.
...
Він за приватизацію ОПЗ чи проти?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
І що вони тепер будуть робити? Вдавати що нічого не сталося? Ну тепер таке не проходить.
Я б вимагала доказів від Саакашвілі у звинуваченнях Яценюка, а зараз ще і Авакова. Або докази, або вибачення та відставка Саакашвілі. Або бублик хай на голову чіпляє та йде на вибори.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Вскрыл гнойник.
...
Він за приватизацію ОПЗ чи проти?

Михо и Сакварелидзе не против приватизации, и все время об этом говорят.
Но деньги с налогов должны идти в местный бюджет, а не утекать налево через мутные схемы с подставными фирмами.
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Я б вимагала доказів від Саакашвілі у звинуваченнях Яценюка, а зараз ще і Авакова. Або докази, або вибачення та відставка Саакашвілі. Або бублик хай на голову чіпляє та йде на вибори.

Так Аваков також звинуватив Саакашвілі у вкрадених мільярдах. Або докази - або відставка.

Ну а про такі вислови "гастролер" на засіданні у президента, перед журналістами та камерами - за це треба просто давати інвалідність по розуму.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
І що вони тепер будуть робити? Вдавати що нічого не сталося? Ну тепер таке не проходить.
Я б вимагала доказів від Саакашвілі у звинуваченнях Яценюка, а зараз ще і Авакова. Або докази, або вибачення та відставка Саакашвілі. Або бублик хай на голову чіпляє та йде на вибори.

Юридически фирмы-прокладки в Украине давно узаконены, еще при Януковиче.
Но на Мартыненко почему-то завели дела за "отмывание денег" в Чехии, Швейцарии и Австрии. Это у нас так, немножко украл - не считается, а там с этим все серьезно. Тем более что запад дает деньги на реформы, а не на разворовывание.

http://www.sueddeutsche.de/politik/ukraine-taumelnder-premier-1.2780661

Вот более старая статья
http://www.tageswoche.ch/de/2015_12/schweiz/683643/
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Я б вимагала доказів від Саакашвілі у звинуваченнях Яценюка, а зараз ще і Авакова. Або докази, або вибачення та відставка Саакашвілі. Або бублик хай на голову чіпляє та йде на вибори.

Так Аваков також звинуватив Саакашвілі у вкрадених мільярдах. Або докази - або відставка.
Згодна, але почати треба з Саакашвілі  :smilie1:
Ну а про такі вислови "гастролер" на засіданні у президента, перед журналістами та камерами - за це треба просто давати інвалідність по розуму.
У Яценюка стрес  :smilie7: Йому після акробатики у парламенті можна.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Я б вимагала доказів від Саакашвілі у звинуваченнях Яценюка, а зараз ще і Авакова. Або докази, або вибачення та відставка Саакашвілі. Або бублик хай на голову чіпляє та йде на вибори.

Так Аваков також звинуватив Саакашвілі у вкрадених мільярдах. Або докази - або відставка.

Ну а про такі вислови "гастролер" на засіданні у президента, перед журналістами та камерами - за це треба просто давати інвалідність по розуму.

Я так понимаю , это и есть то самое видео, на которое Аваков ссылается в качестве доказательства что Саака снюхался с российским олигархом.
Непонятно когда и кем снятое, русней в сеть выложеное, во всяком случае не сейчас, деревья еще зеленые.

Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Вскрыл гнойник.
...
Він за приватизацію ОПЗ чи проти?

Михо и Сакварелидзе не против приватизации, и все время об этом говорят.
Но деньги с налогов должны идти в местный бюджет, а не утекать налево через мутные схемы с подставными фирмами.
А до чого тут Сакварелидзе  :smilie3: Відео з шустеровського шоу пам'ятаєш? Тоді склалось враження, що він проти приватизації ОПЗ. Схоже йому директор там "правильний" потрібен.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Я так понимаю , это и есть то самое видео, на которое Аваков ссылается в качестве доказательства что Саака снюхался с российским олигархом.
Непонятно когда и кем снятое, русней в сеть выложеное, во всяком случае не сейчас, деревья еще зеленые.

Ясно. І це все?  :smilie10:

Авакова я поважаю, але якщо він на це посилається для звинувачень Саакашвілі у чомусь незрозуміло чому, то Авакову доведеться подати у відставку.

А Яценюк на жаль втрачає авторитет вже не вперше.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
І що вони тепер будуть робити? Вдавати що нічого не сталося? Ну тепер таке не проходить.
Я б вимагала доказів від Саакашвілі у звинуваченнях Яценюка, а зараз ще і Авакова. Або докази, або вибачення та відставка Саакашвілі. Або бублик хай на голову чіпляє та йде на вибори.

Юридически фирмы-прокладки в Украине давно узаконены, еще при Януковиче.
Но на Мартыненко почему-то завели дела за "отмывание денег" в Чехии, Швейцарии и Австрии. Это у нас так, немножко украл - не считается, а там с этим все серьезно. Тем более что запад дает деньги на реформы, а не на разворовывание.

http://www.sueddeutsche.de/politik/ukraine-taumelnder-premier-1.2780661

Вот более старая статья
http://www.tageswoche.ch/de/2015_12/schweiz/683643/
До чого тут Яценюк та зараз ще і Аваков?  :gigi:
Мартиненко заступник голови фракції. І? А голова фракції не ближче до Яценюка?  Мартиненко - мутна постать, як будь яка, що треться коло ПЕК. Він завжди був мутним, тому що завжди терся біля ПЕК  :smilie3:
Його зараз прибирають, прибирають за часів "головування" Яценюка в уряді, формально в коаліції. І?
Те, що реформи йдуть повільно, те, що судова реформа не рушила з місця - факт. Є там вина Яценюка? Так. Як лідера парламентської коаліції безумовно є. Але фактично він пішов тільки на уряд, пішов не як лідер коаліції (він їм фактично не є).
Зараз особисто його обвинувачують у корупції. Тобі достатньо "доказів"?
« Останнє редагування: Грудня 15, 2015, 01:38:09 13:38 від аматорка »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Я так понимаю , это и есть то самое видео, на которое Аваков ссылается в качестве доказательства что Саака снюхался с российским олигархом.
Непонятно когда и кем снятое, русней в сеть выложеное, во всяком случае не сейчас, деревья еще зеленые.

Ясно. І це все?  :smilie10:

Авакова я поважаю, але якщо він на це посилається для звинувачень Саакашвілі у чомусь незрозуміло чому, то Авакову доведеться подати у відставку.

А Яценюк на жаль втрачає авторитет вже не вперше.
Одразу після відставки Саакашвілі. Тут хід за Порошенко. От для мене незрозуміло, він Саакашвілі до Одесі вислав чи це щось інше було?
Боровик у Саакашвілі - це що? Боровик також звинувачував Яценюка, а Абромавичус спокійно тоді говорив - Боровик не впорався з завданням.
Цитувати
"Как вы видите, исходя из последних событий, скорее всего, у Саши было какое-то неудовлетворенное желание идти в политику, чего, в принципе, у меня и других членов команды совсем нет.
Вот это желание выйти на медиа, общаться с разными политическими партиями, делать какие-то пресс-релизы. Поэтому если это была одна из его целей – пожелаем ему успеха. Он, конечно, человек с интересным прошлым, но в министерстве все-таки нужно пахать". - говорит Абромавичус.
По его словам Боровик за время пребывания в министерстве не сделал ничего:
"К сожалению, ничего. Это тоже было одной из причин, почему его пришлось уволить".

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Боровик то взагалі ганчірка якась. Не знаю як його використовує Саакашвілі. Може помиляюся, може він геній, а може просто стукачок ФСБ для нагляду за Саакашвілі.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Боровик то взагалі ганчірка якась. Не знаю як його використовує Саакашвілі. Може помиляюся, може він геній, а може просто стукачок ФСБ для нагляду за Саакашвілі.
Взагалі то його Саакашвілі підтримував на виборах мера Одеси.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Боровик то взагалі ганчірка якась. Не знаю як його використовує Саакашвілі. Може помиляюся, може він геній, а може просто стукачок ФСБ для нагляду за Саакашвілі.

Он не гений, он просто либерал .
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Я так понимаю , это и есть то самое видео, на которое Аваков ссылается в качестве доказательства что Саака снюхался с российским олигархом.
Непонятно когда и кем снятое, русней в сеть выложеное, во всяком случае не сейчас, деревья еще зеленые.

Ясно. І це все?  :smilie10:

Авакова я поважаю, але якщо він на це посилається для звинувачень Саакашвілі у чомусь незрозуміло чому, то Авакову доведеться подати у відставку.

А Яценюк на жаль втрачає авторитет вже не вперше.

Саака ломает систему, система сопротивляется всеми силами. Это нормально
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Боровик то взагалі ганчірка якась. Не знаю як його використовує Саакашвілі. Може помиляюся, може він геній, а може просто стукачок ФСБ для нагляду за Саакашвілі.
Взагалі то його Саакашвілі підтримував на виборах мера Одеси.

Це було дуже наївно з його боку. Що ще раз підтверджує, що Саакашвілі наприклад премьєром бути не може, бо дуже рожево дивиться на світ.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
І що вони тепер будуть робити? Вдавати що нічого не сталося? Ну тепер таке не проходить.
Я б вимагала доказів від Саакашвілі у звинуваченнях Яценюка, а зараз ще і Авакова. Або докази, або вибачення та відставка Саакашвілі. Або бублик хай на голову чіпляє та йде на вибори.

Тарас Багинец
А Вам, Сергей, реально нравится, когда просто так, не за чих собачий, один называет другого "коррупционным министром", не предоставляя никаких доказательств - то есть, попросту допуская публичную клевету?
Не знаю, стал бы я на месте Авакова метать стаканы в сказавшего. Но предложить свои слова подтвердить реальными фактами в суде не преминул бы.
Но вообще-то во все времена за это морду били.
Вчера в 23:02

Сергій Лещенко
Доказательства по ОПЗ, титану и урану уже два месяца в прессе

https://m.facebook.com/leshchenko.ukraine#!/story.php?story_fbid=956750014395667&id=100001820318050

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
І що вони тепер будуть робити? Вдавати що нічого не сталося? Ну тепер таке не проходить.
Я б вимагала доказів від Саакашвілі у звинуваченнях Яценюка, а зараз ще і Авакова. Або докази, або вибачення та відставка Саакашвілі. Або бублик хай на голову чіпляє та йде на вибори.

Тарас Багинец
А Вам, Сергей, реально нравится, когда просто так, не за чих собачий, один называет другого "коррупционным министром", не предоставляя никаких доказательств - то есть, попросту допуская публичную клевету?
Не знаю, стал бы я на месте Авакова метать стаканы в сказавшего. Но предложить свои слова подтвердить реальными фактами в суде не преминул бы.
Но вообще-то во все времена за это морду били.
Вчера в 23:02

Сергій Лещенко
Доказательства по ОПЗ, титану и урану уже два месяца в прессе

https://m.facebook.com/leshchenko.ukraine#!/story.php?story_fbid=956750014395667&id=100001820318050

тобто не в прокуратурі не в інших правоохоронних органах а в ПРЕСІ!!!!!

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
І що вони тепер будуть робити? Вдавати що нічого не сталося? Ну тепер таке не проходить.
Я б вимагала доказів від Саакашвілі у звинуваченнях Яценюка, а зараз ще і Авакова. Або докази, або вибачення та відставка Саакашвілі. Або бублик хай на голову чіпляє та йде на вибори.
...
Сергій Лещенко
Доказательства по ОПЗ, титану и урану уже два месяца в прессе

https://m.facebook.com/leshchenko.ukraine#!/story.php?story_fbid=956750014395667&id=100001820318050
?
Яценюк та тепер ще і Аваков  :smilie3: яким боком там?
Ну і,
Цитувати
20 ЛИСТОПАДА 2015

Керівництво підприємства вважає, що вартість Одеського припортового заводу намагаються свідомо занизити і вимагає незалежної перевірки.

Про це йдеться в заяві першого заступника директора АТ "ОПЗ" Миколи Щурікова, повідомляє Лівий берег з посиланням на прес-службу заводу.

"... Ми наполягаємо на проведенні повної перевірки фінансової та господарської діяльності АТ "ОПЗ" любими уповноваженими органами. Головне, щоб вони проводилися незалежними і незаангажованими фахівцями. Щоб перевіряючі дали фактичну і юридично обґрунтовану картину діяльності заводу, а не виконували чиєсь замовлення і не підганяли результат під чиїсь інтереси. Нам приховувати нічого", - заявив Щуріков.

На його думку, дії одеської влади можуть стати причиною зниження вартості АТ "ОПЗ" при приватизації та порушення виробничих зв'язків заводу, а звинувачення в корупції безпідставні, що підтверджують показники АТ "ОПЗ" за останні 9 місяців 2015 року. Зокрема, розмір чистого прибутку заводу склав 205 млн.грн., у той час як за аналогічний період 2014 підприємство мало збиток у розмірі 243 млн.грн.
От у мене склалось враження, що Саакашвілі проти приватизації ОПЗ. Хай скаже, що за приватизацію  :smilie7:
Ще тема -
Цитувати
Кому ж вигідна піар-кампанія, розгорнута проти заводу? Очевидно, що вона невигідна європейцям, так як рада директорів і акціонери ніколи не схвалять купівлю проблемного активу. Менеджерам європейських хімічних концернів потрібен позитивний імідж об'єкта покупки.
ОПЗ треба приватизувати - це буде внесок у боротьбу з корупцією.  :smilie7:
А Саакашвілі схоже бореться не з корупцією, а з Яценюком. Може одразу б пропонував нового кандидата на прем'єра?  :smilie8:
Або дату позачергових парламентських пропонував. Представник президента  :gigi: То хай вже Порошенко хоч "мяу" скаже.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Саака ломает систему, система сопротивляется всеми силами. Это нормально
Що конкретно він робить?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Саака ломает систему, система сопротивляется всеми силами. Это нормально
Що конкретно він робить?

Ломает старые мутные схемы , когда прибыль госпредприятий через подставные фирмы выводится заграницу, вместо того чтобы идти народу, т.е. в бюджет.
Prosperity is based on people and ideas

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

Я так понимаю , это и есть то самое видео, на которое Аваков ссылается в качестве доказательства что Саака снюхался с российским олигархом.
Непонятно когда и кем снятое, русней в сеть выложеное, во всяком случае не сейчас, деревья еще зеленые.



 И непонятно, когда у Саакашвили был такого размера живот.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Я так понимаю , это и есть то самое видео, на которое Аваков ссылается в качестве доказательства что Саака снюхался с российским олигархом.
Непонятно когда и кем снятое, русней в сеть выложеное, во всяком случае не сейчас, деревья еще зеленые.

Ясно. І це все?  :smilie10:

Авакова я поважаю, але якщо він на це посилається для звинувачень Саакашвілі у чомусь незрозуміло чому, то Авакову доведеться подати у відставку.

А Яценюк на жаль втрачає авторитет вже не вперше.
ти авакова поважаєш? :smilie10: :smilie11:, то ти ще більший виблядок ніжянукович
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна