Автор Тема: Ну як Вам, ці, як то пом'якше сказати... ці, хто буде з нами...  (Прочитано 5855 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Україна під великим ризиком краху лінії фронту, – Politico.

Все залежить від того, куди росія спрямує свої сили під час наступу влітку. Також джерела видання підрахували: зараз ЗСУ потрібно 4 млн снарядів і 2 млн БПЛА.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Вибори в Словаччині виграв проросійський кандидат

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Російські загарбники регулярно використовують хімічну зброю проти ЗСУ, - The Telegraph

Останні кілька місяців армія РФ почала систематично влаштовувати хімічні атаки проти ЗСУ, порушуючи всі міжнародні норми.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у розслідуванні The Telegraph.

Використання таких речовин, відомих як CS (іритант 2-Хлоробензальмалононітрил), заборонено під час війни відповідно до Конвенції про заборону хімічної зброї.

Москву вперше звинуватили в застосуванні хімічної зброї під час безпілотної атаки на Маріупольський порт на початковому етапі вторгнення в лютому 2022 року.

Старший лейтенант Слава, підрозділ якого дислокується поблизу міста Лиман у Донецькій області, розповів, що деякі українські підрозділи в його районі зазнаЮть "майже щоденних" газових атак.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Окупанти все частіше обстрілюють українських бійців хімічною зброєю, - Генштаб ЗСУ

Газову гранату CS надала виданню для перевірки Ребекка Мачіоровскі, — американський військовий медик і кваліфікована медсестра, яка служить у Збройних силах України. Мачіоровскі регулярно викликають для надання медичної допомоги українським солдатам у трьох бригадах, з якими вона працює в Донецькій області. За її словами, росіяни систематично атакують українські Сили оборони хімічною зброєю.

Граната була знайдена солдатами 53-ї механізованої бригади, одного з підрозділів, з яким вона працює.

"Мої хлопці знайшли її під час обстрілу, адже ніхто не вірив, що їх атакують із застосуванням хімічної зброї", - розповіла Маціоровскі.

Ігор, командир української розвідувальної групи, що дислокується поблизу прифронтового міста Часів Яр на Донеччині, розповів, що чимало українських військових наразі перебувають в окопах та укріплених районах під землею, тож росіянам важко атакувати зі звичайної артилерії чи ракетами з безпілотників.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Від початку року Росія 346 разів застосувала хімічну зброю проти ЗСУ

У 2022 році тодішній міністр технологій Великої Британії Кріс Філп попередив, що Росія може очікувати "різко посиленої реакції" з боку Заходу, якщо Володимир Путін застосує хімічну зброю в Україні. Джерело: https://censor.net/ua/n3482966

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Bloomberg: Китай надає Росії супутникові знімки для ударів по Україні

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
ЙОБАНІ "СОЮЗНИЧКИ"


Стефанішина: США та Німеччина не підтримують запрошення України в НАТО


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33187
  • Стать: Чоловіча
Гівноїд вночі бігав по хворуму  :at

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140292.0

 :smiley24:


Нахуя було стільки тексту ліпити, коли все можна було зробити однією фазою... :lol: :lol: :lol:

Нічого з цього не було б зроблено, якби Дональд Трамп переміг на президентських виборах 2020 року.

Дебіли, блєадь...  :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Прочитав, я вважаю, точний опис того, чим заяймаються ЙОБАНІ "союзнички"


"Лагідна евтаназія України".


Просто точніше і не скажеш  :smilie9:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17270
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Женіть звідси цього гівнюка! :smiley23:
---------------------->
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6323

Нахуя було стільки тексту ліпити, коли все можна було зробити однією фазою... :lol: :lol: :lol:

Нічого з цього не було б зроблено, якби Дональд Трамп переміг на президентських виборах 2020 року.

Дебіли, блєадь...  :fp2
То все фігня. Всі в курсі що якби Йуля перемогла у 2010, тоді б взагалі в раю всі жили.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
 :fp2

Ллойд Остін повідомив, що США закликають Україну не атакувати російські НПЗ.

Він зазначив, що такі атаки можуть створити «ефект доміно» у світовій енергетиці.

«Україні краще переслідувати тактичні і оперативні цілі, які можуть безпосередньо вплинути на поточну боротьбу».

Таку заяву він зробив у Конгресі. Сьогодні Палата представників повертається із канікул. Раніше Спікер Джонсон запевняв, що поставить питання про допомогу Україні одразу після повернення до роботи.
Водночас, Джонсон пропонує надати допомогу у формі позики/кредиту, і цим він знову може тягнути час.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Я так окрім образ і не почув, що ви пропонуєте для самозахисту.


Я свою пропозицію навів. В нас нема жодних шансів, окрім одного, яке я описав.


А що ЮАР пропонує?. Просто цікаво

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17270
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:fp2

Ллойд Остін повідомив, що США закликають Україну не атакувати російські НПЗ.


Ти брешеш, покидьок!
Він до України не звертався.

І Блінкен сказав що не підтримують, але ніхто не забороняє.
І Шольц не підтримує передачу зброї, але передає.
А от Макрон дуже підтримує, але не передає.

Ти жьівотноє, розумієшся лише на обссиканих памперсах, тож про них і пиши, але на іншому форумі.
 :smiley23:

--------------------------------->
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
The Guardian: Спроба Кемерона переконати Трампа розблокувати допомогу Україні провалилася

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Ти брешеш, покидьок!
Він до України не звертався.

І Блінкен сказав що не підтримують, але ніхто не забороняє.
І Шольц не підтримує передачу зброї, але передає.
А от Макрон дуже підтримує, але не передає.

Ти жьівотноє, розумієшся лише на обссиканих памперсах, тож про них і пиши, але на іншому форумі.
 :smiley23:

--------------------------------->


Я цілком розумію твою захисну реакцію і то як ти відштовхуєш реальність від себе.


А от що робити - то ти мовчиш

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33187
  • Стать: Чоловіча
Гівноїде, не тягни сюди упячне лайно   :at

Кемерон просто показав Бидлану досьє, яке вони на нього мають   :umnik:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Гівноїде, не тягни сюди упячне лайно   :at

Кемерон просто показав Бидлану досьє, яке вони на нього мають   :umnik:


Гівноїдом називаєш мене, але факту гівно їси самостійно.


Дивно.


Я якраз пропоную не їсти гівно. Але, звичайно, то твоє особисте діло

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
З цими "рекомендаціями" йобаних "союзничків" не бити по кацапських НПЗ в купі з зупинкою допомоги в наданні зброї виглядає дуже тупо - пряма допомога хуйлу в нашому знищенні.




Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17270
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!


А от що робити - то ти мовчиш

Щось я від тебе пропозицій не чув, окрім брудної бомби.
Але ти не написав, як вона допоможе отримати перемогу.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Щось я від тебе пропозицій не чув, окрім брудної бомби.
Але ти не написав, як вона допоможе отримати перемогу.


Як тільки провокацію на ЗАЕс кацапи нещодавно зробили, то в США таки обісралися, писали, щоб не допустити "ядерного там чогось"


Щодо брудної бомби, коли це потенційно зачепить половину світу - думаю ПІДОРАСИ хто зараз на розлабоні чекає нашої загибелі - щось почнуть ворушитися.


А так - нас чекає загибель в любому випадку. І яка різниця - з брудною бомбою чи ні. Так хочаб з тою бомбою є шанс. ПОТЕНЦІЙНо її мати обов'язково потрібно!


І щодо "бомби" - уважніше перечитай що саме я пропонував.