Автор Тема: Сейчас я вам в двух фото поясню, почему США - мировой лидер...  (Прочитано 7510 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Девочки, торгующие лимонадом в Иллинойсе  :super:





Кем бы они не выросли, им никогда не прийдет на голову сеть на шею государству или народу США.

Они знают, что надо работать и работать. Причем, не на хозяина, а как свободым людям.

 :smiley24:

Я уверен, что у них все получится...

До них не докопается ни налоговая, ни пожарники, ни самэпидстанция, ни местные рекетиры (которые, конечно, есть, но детей не обижают)  наоборот - им помогут и их поддержат все, кто рядом.

Contra Spem Spero

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
В Україні теж не важко знайти дітей, що торгують на базарах.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
В Україні теж не важко знайти дітей, що торгують на базарах.

Це лише перші паростки, серед каміння та бурьянів.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
В Україні теж не важко знайти дітей, що торгують на базарах.
Бачив не раз на недільних виїзних базарчиках, правда в основному татові чи мамі допомагали.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Дітей треба з дитинства привчати до фінансової самостійності. Дитина повинна мати свої кошти з ранніх літ. Спочатку це, скажімо, подаровані на дні народження. А потім дати зрозуміти, що свій гаманець дитина може поповнювати і сама, якщо є можливість. У нас досить часто через нерозуміння цього факту батьками діти виростають інфантильними в фінансовому плані.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
В Україні теж не важко знайти дітей, що торгують на базарах.

Не дуже в темі, але тут може існувати велика різниця. В Україні діти працюють на батьків, як правило, задурно, або, типу, "дозволимо піти на футбол". А американські діти, з благополучних сімей, принайні, працюють на себе. Тобто або діти самі щось роблять і продають (той же лимонад), або батьки чи хтось інший за погодженням з батьками наймають їх за гроші. Різниця в тім, що американці намагаються якомога раніше привчити дітей до "справжнього" самостійного життя, а в нас такої мети, як правило, не переслідують.

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
.. так, есть такое, причем важно чтобы - а) продукт был сделан своими руками б) не важно как выглядит и вкусно или нет в) житель местного коммюнити обязательно остановится, купит, похвалит г) дети знают зачем им эти деньги и не постесняются об этом рассказать, а взрослый обязательно поинтересуется - и как правило это будет либо помощь - школа, скаутский клуб, либо благотворительность - животные, старики, инвалиды .. взаимопомощь тут сильно развита - люди марафоны бегают и с парашютом пригают заради благотворительности
« Останнє редагування: Червня 23, 2014, 01:58:41 13:58 від kelt »

Offline dorzhe

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 46
Девочки, торгующие лимонадом в Иллинойсе  :super:

Це ірландські цигани.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
В Україні теж не важко знайти дітей, що торгують на базарах.

Вони виглядають інакше, нажаль... :(
Contra Spem Spero

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
.. так, есть такое, причем важно чтобы - а) продукт был сделан своими руками б) не важно как выглядит и вкусно или нет в) житель местного коммюнити обязательно остановится, купит, похвалит г) дети знают зачем им эти деньги и не постесняются об этом рассказать, а взрослый обязательно поинтересуется - и как правило это будет либо помощь - школа, скаутский клуб, либо благотворительность - животные, старики, инвалиды .. взаимопомощь тут сильно развита - люди марафоны бегают и с парашютом пригают заради благотворительности

Да  :smiley24:
Contra Spem Spero

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
СВОБОДА - есть фундамент США.

изобретателям велосипедов их хуйлостана
не под силу
даже кусочек щебенки выгрызть из этого монолита  :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4256
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Спекулянти ! А як же реальна економіка виробництва ?  :smilie7:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Спекулянти ! А як же реальна економіка виробництва ?  :smilie7:


Яки, нахрін, спекулянти... Вони самі виробляють той лимонад... :super:
Contra Spem Spero

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Це не важко...

Я можу на завтра зробити 300 литрів і вийти на площу Перемоги в Києві  з яткою ...

І, знаєте, що буде????

Я знаю, бо я маю досвід...
А ціх школярок ніхто не зачепить.

В тому і сенс.
Contra Spem Spero

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Шановні, я з 10 років вйопував, як віл. Цілий день рвеш черешню, в 5 ранку на базар, продав, заробив пару копійок на морозиво і зошити.

І народився я далеко не в америці. А на шиї уряду в америці не хоче сидіти дууже невеликий прошарок населення.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8657
  • Стать: Чоловіча
так еті фоткі - мєчта ватних пропагандонов о тіжолом дєццтвє піндосскіх дєтєй
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Шановні, я з 10 років вйопував, як віл. Цілий день рвеш черешню, в 5 ранку на базар, продав, заробив пару копійок на морозиво і зошити.

І народився я далеко не в америці. А на шиї уряду в америці не хоче сидіти дууже невеликий прошарок населення.

Та то ж і питання - а де уряд США бере гроші...???

У мене сім"я, друзі, в Огайо, в них дев"ятеро дітей, і всі у нормальному стані, і за доглядом і за освітою - вони, та родина,  жодного разу не отримували ніяких субсидій чи допомоги від держави, але податки всі сплачують вчасно...

Певно, з таких громадян???



Contra Spem Spero

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Шановні, я з 10 років вйопував, як віл. Цілий день рвеш черешню, в 5 ранку на базар, продав, заробив пару копійок на морозиво і зошити.

І народився я далеко не в америці. А на шиї уряду в америці не хоче сидіти дууже невеликий прошарок населення.

То, певно, було в СРСР :(
Contra Spem Spero

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Шановні, я з 10 років вйопував, як віл. Цілий день рвеш черешню, в 5 ранку на базар, продав, заробив пару копійок на морозиво і зошити.

І народився я далеко не в америці. А на шиї уряду в америці не хоче сидіти дууже невеликий прошарок населення.

Та то ж і питання - а де уряд США бере гроші...???

У мене сім"я, друзі, в Огайо, в них дев"ятеро дітей, і всі у нормальному стані, і за доглядом і за освітою - вони, та родина,  жодного разу не отримували ніяких субсидій чи допомоги від держави, але податки всі сплачують вчасно...

Певно, з таких громадян???

ну тоді, Сергію, тема трохи по-дибільному не правильно називається.

До чого тут велич США і діти, які продають лимонад? в Україні працюючих дітей на порядок більше, а толку? Не кажучи вже про якусь африку.

І ще раз. На шиї уряду в США готові сидіти майже всі. Сидять трохи менше, ніж всі. Але завдяки таким програмам як Обама кеар, сидячих збільшилось в рази.

Я писав код під Обама кеар для страхової. Уряд плотить за страховки мільярди доларів от таким сидячим на шиї, і нікуя не роблячим.

А велич США - це очкарики в лабораторіях, і хлопці з останнім поколінням зброї на полі бою.

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447
И это говорит ученый.  :smiley16:
США мировой лидер. Но не потому что там девочки лимонадом торгуют.
Бредовая ветка. ТС просто метит так тут свое присутствие. Как кот.

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
У мене сім"я, друзі, в Огайо, в них дев"ятеро дітей, і всі у нормальному стані, і за доглядом і за освітою - вони, та родина,  жодного разу не отримували ніяких субсидій чи допомоги від держави, але податки всі сплачують вчасно...

Куда мы катимся, это высшей меры эгоизм.  :smiley23:
С таким подходом и если пытаться сохранить нынешний уровень потребления, Земле конец в ближайшие двадцать лет.
Такшо можно считать, что мы живем в золотом веке.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Шановні, я з 10 років вйопував, як віл. Цілий день рвеш черешню, в 5 ранку на базар, продав, заробив пару копійок на морозиво і зошити.

І народився я далеко не в америці. А на шиї уряду в америці не хоче сидіти дууже невеликий прошарок населення.

Та то ж і питання - а де уряд США бере гроші...???

У мене сім"я, друзі, в Огайо, в них дев"ятеро дітей, і всі у нормальному стані, і за доглядом і за освітою - вони, та родина,  жодного разу не отримували ніяких субсидій чи допомоги від держави, але податки всі сплачують вчасно...

Певно, з таких громадян???

ну тоді, Сергію, тема трохи по-дибільному не правильно називається.

До чого тут велич США і діти, які продають лимонад? в Україні працюючих дітей на порядок більше, а толку? Не кажучи вже про якусь африку.

І ще раз. На шиї уряду в США готові сидіти майже всі. Сидять трохи менше, ніж всі. Але завдяки таким програмам як Обама кеар, сидячих збільшилось в рази.

Я писав код під Обама кеар для страхової. Уряд плотить за страховки мільярди доларів от таким сидячим на шиї, і нікуя не роблячим.

А велич США - це очкарики в лабораторіях, і хлопці з останнім поколінням зброї на полі бою.


Добре... Чого я б прохав Вас зробити...

Дайте, якщо можете, інформацію у %% - скількі у США населення, скількі отримувачив допомоги, скількі працюють, хоч і у приватиних компаніях, але по державному замовленню...

Напевно, ви знаєте.
Contra Spem Spero

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
И это говорит ученый:smiley16:
США мировой лидер. Но не потому что там девочки лимонадом торгуют.
Бредовая ветка. ТС просто метит так тут свое присутствие. Как кот.

от вчені від інших відрізняються ще й тим що вміють УЗАГАЛЬНЮВАТИ

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
И это говорит ученый.  :smiley16:
США мировой лидер. Но не потому что там девочки лимонадом торгуют.
Бредовая ветка. ТС просто метит так тут свое присутствие. Как кот.

За комплимент - спасибо  :smiley24:
Contra Spem Spero

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
И это говорит ученый:smiley16:
США мировой лидер. Но не потому что там девочки лимонадом торгуют.
Бредовая ветка. ТС просто метит так тут свое присутствие. Как кот.

от вчені від інших відрізняються ще й тим що вміють УЗАГАЛЬНЮВАТИ

Нет, просто наши оппоненты не понимают работы системы :(

Поэтому "русский мир" форэва (навсегда)...

Работу русского мира тоже можно понять... Да, я алкоголик, зарабатываю на неквалифицированных работах свои 15 000 в месяц, дом у меня валится и забор тоже...

Я мог бы отложить два года по 500 рублей, и на 12000 заказать ремонт забора... Теоретически...

А практически - у кого я закажу, если никому нихрена не надо???

В облцентре = возможно...

Ну и как я буду выглядеть с новым забором??? Нахрена мне чтобы ходили как к кулаку и клянчили выпивку - всей деревней...
:( 
Contra Spem Spero

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
дети там дебильнее чем у нас, балованные сильно, но их в 16-18 лет оставляют на свой хлеб, то это правильно. Вот что делает USA superpower: