Автор Тема: Сепаратизм?  (Прочитано 258 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Сепаратизм?
« : Вересня 05, 2019, 10:24:53 22:24 »
https://twitter.com/politkyxnya/status/1169690585998999553

У Болградській районній раді Одеської області відмовилися вести сесії державною мовою, оскільки українська не є рідною для більшості депутатів.Про це повідомляє місцеве видання Топор.З ініціативою внести в регламент зміни, згідно з якими засідання ради повинні проводитися тільки українською мовою, виступив апарат Болградської райради.Постійна комісія з регламенту не підтримала пропозицію про перехід на українську мову. В результаті місцеві депутати прийняли рішення не робити українську мову обов'язковою.«Українська мова, якщо вона звучить у виконанні людей, для яких вона є рідною, вона дійсно гарна і мелодійна. Якщо приймуть рішення про те, що ми будемо вести сесії державною мовою, то я уявляю, як це буде виглядати. Чесно кажучи, у мене таке відчуття, що Микола Янович Азаров буде здаватися гуцулом», - заявив депутат Борис Кальчев.Згідно з переписом населення 2001 року, 60,8% жителів Болградського району є етнічними болгарами, 18,7% - гагаузами, 8% - росіянами. Етнічних українців в районі лише 7,5%.


Від себе: А якою мовою вони вирішили вести засідання? Кожен своєю? Чи російською? А росіян там стільки ж скільки і українців. Так чому болгари та гагаузи російською розмовляють вільно, а украінською, державною, ні?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: Сепаратизм?
« Reply #1 : Вересня 05, 2019, 10:39:30 22:39 »
Південна Бесарабія - то є проросійське етнографічне сміття.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Re: Сепаратизм?
« Reply #2 : Вересня 05, 2019, 10:47:45 22:47 »
У них там будинок профспілок є? 

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: Сепаратизм?
« Reply #3 : Вересня 05, 2019, 10:48:52 22:48 »
Якби я там був би депутатом - то сказав би: дайте мені синхронний переклад. Бо я російську не розумію і не зобов"заний її знати й розуміти.

Вони ж там не болгарською ведуть засідання, а російською.