Автор Тема: Понеділок. Ранок. Ну що поїхали ? От на фіга Юля йде в Президенти ?  (Прочитано 14132 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Стиви Джи

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
  • Гурвіник-антисеміт



"Юля против олигархов"- это "пчёлы против меда"
верить в такое на серьёзе может или полный лох или неисправимый романтик что в прицнипе одно и то же
если Юля против олигархов- то почему она их терпела в рядах своей партии будучи на свободе?
ні, Стіві, не пчели проти меда.
я згодна, що однією лівою вона їх не заламає.
бо це праця тітанів і атлантів...))) але
дивись, в неї дійсно були ті перераховані тобою олігархі, але все ж їх вплив на владу, їх спроможніть смикати когось все ж дуже незрівнянна з іншими, в реальними смикачами.
і от з ними вона таки боролося і тоді. і буде зараз.
це Фірташ відомий, це Ахмєтов... обоє схудли своїми активами -мама не горюй під час її прем'єрства.
да ї з Коломойським вона горшки побила -було ж? було.
Фірташа взагалі викинула їз газової схеми, поламала саме схему, за що і була посаджена ним же.

Все ж, Тимошенка дає надію, бо я бачили реальні справи.
Порошенко мені такої надії не те що не дає -віднімає, бо ж точно тут "пчели проти меду".



А Васадзе? А Буряки? С ними она как воевала? А тогдашние хозяева "Запорожстали"?
борьба с олигархами в исполнении Юли- єто борьба с плохими олигархами в угоду хорошим, правильным и полезным  олигархам
Буду Ніцше читати, а потім превозмагать в собі поца, їбать по ночах дику вовчицю і в Ганконзі дурний план курить(с)