Сторінок:
Actions
  • #1 від Yuras Yuras 07 Aug 2018
  • Хто що думає про це?
  • #2 від Yuras Yuras 07 Aug 2018
  • Особисто я за але як на мене проблема значно ускладнюється хреновим законодавстом(як мінімум у частині самооборони),ще гіршим правозастосуванням,необгрунтованою значною вартістю(зараз травмат ПМ або наган 15~17 тисяч,форт є дешевшим).
  • #3 від div 07 Aug 2018
  • Для начала надо отменить требование членства в охотниках и рыболовах для покупки оружия
  • #4 від WestNik 07 Aug 2018
  • Колективна безпека значно ефективніша і дешевша від індивідуальної
  • #5 від Бувалий 07 Aug 2018
  • Хто що думає про це?
    В якому сенсi - коротко-стволи - спилити пiв-рушницi?...
    У кого на рушицю е дозвiл - тому по барабану.
    А у кого iз зброi лише... стара сковородка й рогатка...
    Щось не розумiю ТС - про що взагалi мова - про зброю чи про переробку старих стволiв?..
    Якщо про зброю, то МВС... просто ляже пiд танки, а нi якого дозволу не дасть.
    Зараз iз АТО/ОСС тащаться все, що завгодно.
    То який сенс МВС впрягатися в цей гемор?..
     :smilie7:
  • #6 від Geo 08 Aug 2018
  • Хто що думає про це?

    Категорично ЗА.
  • #7 від Feral Cat 08 Aug 2018
  • Колективна безпека значно ефективніша і дешевша від індивідуальної

    Колективна це коли теща, жінка, діти, й кум із палицями позбігалися тебе, бідаку, боронити від нападника?.  :lol:
  • #8 від svit 08 Aug 2018
  • Хто що думає про це?

    Почитай статистику вбивств під алкоголем - всі питання зникнуть міттєво.
  • #9 від Feral Cat 08 Aug 2018
  • Дійсно, спочатку треба перестати заливати баньки і сідати за кермо. Бо, національна традиція добряче хильнути вилазить боком вже дуже давно. Але всім похєр.
  • #10 від svit 08 Aug 2018
  • А якщо кожному алкашу хто вбив сокирою тещу або сусідку під бухлом дати ще до сокири трахтамат - оооо, ну Стогній стане мільярдером! :weep:

    Я знаєте трішки хуєю рібята... тут думають а чи варто легалізувати маріхуану - ну, мовляв, в нас народ такий, не можна йому давати траву, бо всі норкоманами стануть, а тут дати цьому ж самому народу якому неможна давати маріхуану та йому дати зброю.. ну Європа буде дивитися новини з України замість голівудських трілерів  :weep:
  • #11 від Адам Жоржович 08 Aug 2018
  • А якщо кожному алкашу хто вбив сокирою тещу або сусідку під бухлом дати ще до сокири трахтамат

    Їх і так два міліони в обігу.
  • #12 від WestNik 08 Aug 2018
  • Колективна безпека значно ефективніша і дешевша від індивідуальної

    Колективна це коли теща, жінка, діти, й кум із палицями позбігалися тебе, бідаку, боронити від нападника?.  :lol:

    Колективна- це коли ти , і , найголовніше, твоя дитина, натискає тривожну кнопку і через дві хвилини має професійну охорону

  • #13 від Yuras Yuras 08 Aug 2018
  • Для начала надо отменить требование членства в охотниках и рыболовах для покупки оружия
    Наскільки я знаю,якщо купляєш для самооборони ,то не обов'язково .
  • #14 від Yuras Yuras 08 Aug 2018
  • Колективна безпека значно ефективніша і дешевша від індивідуальної
    Це як?Як вам колективна безпека допоможе при гоп~стопі чи нападу?
  • #15 від div 08 Aug 2018
  • Для начала надо отменить требование членства в охотниках и рыболовах для покупки оружия
    Наскільки я знаю,якщо купляєш для самооборони ,то не обов'язково .

    Угу
    Только когда я пришел в магазин дроби купить у меня первым делом охотничий билет попросили
  • #16 від Yuras Yuras 08 Aug 2018
  • Хто що думає про це?
    В якому сенсi - коротко-стволи - спилити пiв-рушницi?...
    У кого на рушицю е дозвiл - тому по барабану.
    А у кого iз зброi лише... стара сковородка й рогатка...
    Щось не розумiю ТС - про що взагалi мова - про зброю чи про переробку старих стволiв?..
    Якщо про зброю, то МВС... просто ляже пiд танки, а нi якого дозволу не дасть.
    Зараз iз АТО/ОСС тащаться все, що завгодно.
    То який сенс МВС впрягатися в цей гемор?..
     :smilie7:
    Так називають пістолети і револьвери.Не по барабану:рушницю з собою непомітно не поносиш.Є короткі гладкостволи але знову ж у нас менше 50 см ніззя.Зараз на руках купа бойової зброї від легкої стрілецької до важкої піхотної і з цим щось тре робити.У порівнянні з короткостволами,вони становлять значно більшу небезпеку.І ще:у нас дозволено мати будь~яку стрілецьку не автоматичну зброю у будь~якій комплектації,у порівнянні з якою короткостволи дитяча забавка.Обмежень мало.Гладкостволи непорівнянно смертоносніші.
  • #17 від Yuras Yuras 08 Aug 2018
  • Колективна безпека значно ефективніша і дешевша від індивідуальної

    Колективна це коли теща, жінка, діти, й кум із палицями позбігалися тебе, бідаку, боронити від нападника?.  :lol:
    Навіть так не завжди допоможе,не кажучи вже,що відчуєш себе цілковитим лохом.
  • #18 від Yuras Yuras 08 Aug 2018
  • Хто що думає про це?

    Почитай статистику вбивств під алкоголем - всі питання зникнуть міттєво.
    У мене є практика,не зникли,а тільки з‘явилися.А взагалі поясніть,що маєте на увазі .
  • #19 від Yuras Yuras 08 Aug 2018
  • Дійсно, спочатку треба перестати заливати баньки і сідати за кермо. Бо, національна традиція добряче хильнути вилазить боком вже дуже давно. Але всім похєр.
    Хня.Традиції тривалі.Лікується тільки конфіскацією а/м та іншими жорсткими каральними заходами.
  • #20 від Yuras Yuras 08 Aug 2018
  • А якщо кожному алкашу хто вбив сокирою тещу або сусідку під бухлом дати ще до сокири трахтамат - оооо, ну Стогній стане мільярдером! :weep:

    Я знаєте трішки хуєю рібята... тут думають а чи варто легалізувати маріхуану - ну, мовляв, в нас народ такий, не можна йому давати траву, бо всі норкоманами стануть, а тут дати цьому ж самому народу якому неможна давати маріхуану та йому дати зброю.. ну Європа буде дивитися новини з України замість голівудських трілерів  :weep:
    Сокира-це теж зброя але тактика застосування у неї інша.Ви правильно підмітили,що зброя є і у алкаша,а от зрозуміли це якось збочено;питання в тому аби нормальній людині можна було захиститися .До речі,ви не задумувалися,що алкаш не купе зброї з досить простої причини:вона не бухло,коштує значно більше бухла.А чим конопля гірша від алкоголя і тютюну?В Європі і свого трешу вистача,для них ми і так мурахи попід ногами.
  • #21 від Yuras Yuras 08 Aug 2018
  • Колективна безпека значно ефективніша і дешевша від індивідуальної

    Колективна це коли теща, жінка, діти, й кум із палицями позбігалися тебе, бідаку, боронити від нападника?.  :lol:

    Колективна- це коли ти , і , найголовніше, твоя дитина, натискає тривожну кнопку і через дві хвилини має професійну охорону
    А ви стикалися з роботою КТС і охорони?Я так,тому не тре розповідати казки.
  • #22 від Yuras Yuras 08 Aug 2018
  • Для начала надо отменить требование членства в охотниках и рыболовах для покупки оружия
    Наскільки я знаю,якщо купляєш для самооборони ,то не обов'язково .

    Угу
    Только когда я пришел в магазин дроби купить у меня первым делом охотничий билет попросили
    Взагалі~то повинно вистачати дозволи на ствол але поцікавлюсь у дозвільній.
  • #23 від div 08 Aug 2018
  • Сейчас фактически в свободном доступе травматическая и пневматическая.
    Что будет если такой доступ дать на боевую может быть понятно при анализе правонарушений с использование травматов и пневматики
    При этом я всегда в подобных ветках акцентирую внимание.
    Даже в США ношение оружия достаточно сильно ограничено разного рода условиями затрудняющими его немедленное применение
  • #24 від Нельотчик 08 Aug 2018
  • Власна статистика за 10-12 років, по кількох знайомих з рушницями, обрізами, травматами та газовими пістолями.
    Жодного випадку застосування для тієї самої "охорони сім'ї та майна". Кілька інцидентів з правоохоронцями,
    коли зброю брали на відпочинок "просто постріляти по пляшках" чи щось подібне.
    А нещодавно один давній знайомий бізнесмен, намагався "оборонятись" карамультуком від судових виконавців.
    Справа завершилися застосуванням силивого підрозділа та вибитими зубами.
    Ніяких проблем з отриманням дозволу на зброю не маю, але жодної користі для себе не бачу.
    Припускаю, що мешканцям віддалених хуторів це дійсно необхідно.
  • #25 від Yuras Yuras 08 Aug 2018
  • Сейчас фактически в свободном доступе травматическая и пневматическая.
    Что будет если такой доступ дать на боевую может быть понятно при анализе правонарушений с использование травматов и пневматики
    При этом я всегда в подобных ветках акцентирую внимание.
    Даже в США ношение оружия достаточно сильно ограничено разного рода условиями затрудняющими его немедленное применение
    Пневматична ЗБРОЯ потребує таких же документів як й інша.Юридично володіння травматом обмежено,а фактично питання у грошах і знайомсвах,тобто не кожен манюпас купе.А чому б не проаналізувати пригоди з зареєстрованою зброєю?Коли ж застосовують травмвти і особливо пневматику,нею ж несподіваються вбити чи навіть поранити,бо не малоймовірно.Та згідно інструкцій по її носінню негайне застосування і так обмежене.
  • #26 від WestNik 08 Aug 2018
  • Колективна безпека значно ефективніша і дешевша від індивідуальної
    Це як?Як вам колективна безпека допоможе при гоп~стопі чи нападу?

    я можу пропонувати і технічні рішення

    але принципово не це, а ефективне використання коштів

    якщо Ви готові купувати зброю, то , відповідно, готові витрачати на це гроші- умовно тисячу доларів

    і потім, для того, щоб підтримувати готовність, витрачатись на набої та тренування

    якщо ці гроші додати, то ми отримаємо можливість реалізувати ідеальну колективну систему безпеки з реальними професіоналами, а не рембами

  • #27 від WestNik 08 Aug 2018
  • Колективна безпека значно ефективніша і дешевша від індивідуальної

    Колективна це коли теща, жінка, діти, й кум із палицями позбігалися тебе, бідаку, боронити від нападника?.  :lol:

    Колективна- це коли ти , і , найголовніше, твоя дитина, натискає тривожну кнопку і через дві хвилини має професійну охорону
    А ви стикалися з роботою КТС і охорони?Я так,тому не тре розповідати казки.

    я не говорю про існуючі системи, хоча і вони працюють не найгірше

    я про те, як ЕФЕКТИВНІШЕ використати гроші, які готові витратити люди на зброю
  • #28 від Бувалий 08 Aug 2018
  • Пневматична ЗБРОЯ потребує таких же документів як й інша.Юридично володіння травматом обмежено,а фактично питання у грошах і знайомсвах,тобто не кожен манюпас купе.
    А чому б не проаналізувати пригоди з зареєстрованою зброєю?
    Коли ж застосовують травмвти і особливо пневматику,нею ж сподіваються вбити .
    Та згідно інструкцій по її носінню негайне застосування і так обмежене.
    Перш нiж шукати вiдповiдi на питання - чi потрiбна нам зброя, де ii купити та що для цього готувати, ,треба, аби Закон заборонив Мiнiстру МВД... ДАРУВАТИ зброю - як це вже не раз казали, але вперто роблять.
    Нащо чiновникам... дарують справжню зброю - висточiло б якоiсь шаблi або клiнок...
    Але ж комусь треба вислужитися, тому для люмпена продаж зброi - заборонений, а для Слуг Народу - що завгодно.
     :smilie7: 
  • #29 від Yuras Yuras 08 Aug 2018
  • Колективна безпека значно ефективніша і дешевша від індивідуальної
    Це як?Як вам колективна безпека допоможе при гоп~стопі чи нападу?

    я можу пропонувати і технічні рішення

    але принципово не це, а ефективне використання коштів

    якщо Ви готові купувати зброю, то , відповідно, готові витрачати на це гроші- умовно тисячу доларів

    і потім, для того, щоб підтримувати готовність, витрачатись на набої та тренування

    якщо ці гроші додати, то ми отримаємо можливість реалізувати ідеальну колективну систему безпеки з реальними професіоналами, а не рембами
    Технічне рішення вже є~наявність зброї і готовність її застосувати.
    Ви уявляєте вартість утримання фахівця?А необхідну їх кількість ?І невеличка підказка:а необхідне влаштування суспільства ви уявляєте?Як на мене,ви пропонуєте щось фантастичне.До речі,ви вище постом пропонували КТС і охорону з 2 хвилини,а реально ви ними користувалися?
  • #30 від Yuras Yuras 08 Aug 2018
  • Власна статистика за 10-12 років, по кількох знайомих з рушницями, обрізами, травматами та газовими пістолями.
    Жодного випадку застосування для тієї самої "охорони сім'ї та майна". Кілька інцидентів з правоохоронцями,
    коли зброю брали на відпочинок "просто постріляти по пляшках" чи щось подібне.
    А нещодавно один давній знайомий бізнесмен, намагався "оборонятись" карамультуком від судових виконавців.
    Справа завершилися застосуванням силивого підрозділа та вибитими зубами.
    Ніяких проблем з отриманням дозволу на зброю не маю, але жодної користі для себе не бачу.
    Припускаю, що мешканцям віддалених хуторів це дійсно необхідно.
    Зброя~це така річ,яка може допомогти раз чи два,а весь інший час буде припадати пилом.А взагалі ситуації,умови праці і т.д. є різні,комусь і тре.Питання в тому а.би в мене був вибір
Сторінок:
Actions