Сторінок:
Actions
  • #1 від Feral Cat 17 Jun 2020
  •  :smilie10: :smilie10: :smilie10:
     :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • #2 від irpin 17 Jun 2020
  • він ідіот
  • #3 від Yuras Yuras 17 Jun 2020
  • #4 від Южанин 17 Jun 2020
  • Я давно говорю , что кукольный театр со Стретенко давно похож на кукольный театр с Платошкиным на Московии , где красные фашисты из такого же красногои фашиста  делают мученика режима.
  • #5 від Надин 17 Jun 2020
  • Новую НадюСавченко лепят, ничему она не научила таких яневских
  • #6 від majesty 17 Jun 2020
  • а чем ему Тягнибок не такой
  • #7 від div 17 Jun 2020
  • #8 від shifr 17 Jun 2020
  • Пам`ятаю він приблизно так само за Парасюка топив. Довбойоб старий.
  • #9 від Yuras Yuras 17 Jun 2020
  •  У принципі, за такого розвитку подій, Стерненко новий лідер націоналістів і майбутній деп ВР.
  • #10 від RG 17 Jun 2020
  • Яневський завжди був самозакоханим тупим мудаком, що корчив з себе неіпацця благородного інтелектуала  :at
  • #11 від Адам Жоржович 17 Jun 2020
  • Яневський завжди був самозакоханим тупим мудаком, що корчив з себе неіпацця благородного інтелектуала  :at

    Я взагалі не знаю, що це за один. Якось повз мене пройшла його інтелектуальна діяльність.  :pooh_lol:

    Але якщо топить за тупого Стерненка, значить і у самого мізків немає. :alen
  • #12 від svit 17 Jun 2020
  • Яневський завжди був самозакоханим тупим мудаком, що корчив з себе неіпацця благородного інтелектуала  :at

    Він бухає, пам'ятаю як він бухий якусь свою передачу вів  :fp2

    А може просто ідіот, казав - нахуй нам тут в Києві ваш Бандера, піздуйте у Львів.

    PS. А нагадайте іншого чувака, здається колись працював на 1+1, чимось схожий на Яневського, прізвище російське, просто хочу пригадати, так от той патріот.
  • #13 від svit 17 Jun 2020
  • Згадав, знову гугль допоміг - Юрій Макаров.
  • #14 від Yuras Yuras 17 Jun 2020
  • Згадав, знову гугль допоміг - Юрій Макаров.
    :smiley24:
     В "Укр.  тижні" дописує, я його колонку полюбляю але перед виборами на Пороха теж рогом дивився.
  • #15 від RG 18 Jun 2020
  • Я взагалі не знаю, що це за один. Якось повз мене пройшла його інтелектуальна діяльність.  :pooh_lol:

    Але якщо топить за тупого Стерненка, значить і у самого мізків немає. :alen

    Абсолютно нікуя не втратив.

    Я його псевдоінтелектуальних висерів теж не знавець, просто пару разів випадково бачив цього гандона в ящику. Там він в основному вийобувався в студії в ролі типу ведучого (ведучий з нього, само-собою - як з гівна куля). Я ще дивувався, чому йому там ніхто в їпальник не зарядив  :smilie5:     
Сторінок:
Actions