Автор Тема: Геращенко: "Ми знаємо повністю всіх, хто стріляв на Інститутській 20-го числа.  (Прочитано 4108 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
так то ж народ, а не бидло, типу тебе :laugh:

Так я и не претендую. Но кнопочку нажму, ибо зарываешься ты, милчек.

Отдельно модераторам. Пожалуйста, обратите внимание. Это уже рецидив и товарисч реально нарывается.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник голови СБУ – начальник Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Василь ГРИЦАК.

Він нагадав, що співробітники СБУ вчора затримали О.ПУКАЧА і передали його Генеральній прокуратурі. Співробітники СБУ входять до слідчо-оперативної групи й надають необхідну допомогу слідству. Вже цієї ночі генерала почали допитувати.

За словами В.ГРИЦАКА, О.ПУКАЧ визнав свою безпосередню участь у вбивстві Г.Гонгадзе і назвав замовників вбивства. Разом із тим В.ГРИЦАК відмовився називати будь-які прізвища, посилавшись на таємницю слідства.
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/247140-pukach-nazvav-zamovnikiv-ubivstva-gongadze-dopovnena.html


вони ж - дебіли, не те, що форумна вишивата у кріслах перед моніторами :laugh:

Ви Єгорій, не виябуйтеся і не пересмикуйте: вас макнули у те, що ваше твердження про те, що закон забороняє розголошення у будь-якому випадку, є хибне. Все на розгляд слідчого органу: якщо не хоче розголошувати, ніхто його примусити не може, а той, хто зробить це без дозволу слідчого органу - піде під статтю. Але якщо слідчий вважає за корисне оголосити імена підозрюваних - він має право це зробити. І  саме у цьому полягає поняття "тайна слідства", а не у тій хуйні, котру ви їй приписали.  Припиніть вже ганьбитися, юрист ви наш недороблений.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
так то ж народ, а не бидло, типу тебе :laugh:

Так я и не претендую. Но кнопочку нажму, ибо зарываешься ты, милчек.
правда очі коле? так ти і є бидло :laugh: і доказом того є кримінальна справа, що її відкрито по факту осокорківського "народовладдя", а юридично - злочину "хуліганство" :laugh:

а ось твої брати-сестри по розуму, які злочинно валяли паркан на осокорках, а тепер підпалили його

« Останнє редагування: Листопада 18, 2014, 09:48:46 21:48 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Ви Єгорій, не виябуйтеся і не пересмикуйте: вас макнули у те, що ваше твердження про те, що закон забороняє розголошення у будь-якому випадку, є хибне. Все на розгляд слідчого органу
1. хуйльонок, про "у будь-якому випадку" я нічого не писав - це вже твій особистий висер, що ти його приписуєш мені
2. якщо "на розгляд слідчого органу" і нічого страшного у розголошенні прізвищ виконавців немає - то чому ті прізвища досі невідомі?

обісралося - обтікай
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
правда очі коле? так ти і є бидло :laugh: і доказом того є кримінальна справа, що її відкрито по факту осокорківського "народовладдя", а юридично - злочину "хуліганство" :laugh:

Почему колет? Я ж написал, что не претендую. :rotate: Можешь ещё раз меня быдлом назвать, если тебе от этого легче станет. Если нет, то с разгону об угол дома, если у тебя есть таковой.  :smilie5:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
так якщо ти не претендуєш на "народ", то чого тиснеш кнопочку за "бидло"? ))
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Ви Єгорій, не виябуйтеся і не пересмикуйте: вас макнули у те, що ваше твердження про те, що закон забороняє розголошення у будь-якому випадку, є хибне. Все на розгляд слідчого органу
1. хуйльонок, про "у будь-якому випадку" я нічого не писав - це вже твій особистий висер, що ти його приписуєш мені

З вашого повідомлення це прямо витікало. На питання "якого хуя не оголосили" ви відповіли, мовляв, "нізя - і всьо, турма сідєть". Якби ви сказали, що це відбувається з якихсь тактичних міркувань, то була б інша справа, але ви наполягали саме на легальній забороні, котра нібито існує для самого слідчого органу.

І не треба істерити, майте мужність визнати помилку.

Або ідить нахуй, щось одне з двох.  :gigi:

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
так якщо ти не претендуєш на "народ", то чого тиснеш кнопочку за "бидло"? ))

Посидишь в бане, может, поймёшь чего.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
з твого повідомлення витікає, що ти - хуйловський покидьок, то і що? я ж не видаю цей факт за твоє особисте зізнання
Ви Єгорій, не виябуйтеся і не пересмикуйте: вас макнули у те, що ваше твердження про те, що закон забороняє розголошення у будь-якому випадку, є хибне. Все на розгляд слідчого органу
1. хуйльонок, про "у будь-якому випадку" я нічого не писав - це вже твій особистий висер, що ти його приписуєш мені

З вашого повідомлення це прямо витікало.
з твоїх повідомлень витікає, що ти - хуйловський покидьок, то і що? я ж не видаю цей факт за твоє особисте зізнання
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
так якщо ти не претендуєш на "народ", то чого тиснеш кнопочку за "бидло"? ))

Посидишь в бане, может, поймёшь чего.
нахуй іди :laugh:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
так якщо ти не претендуєш на "народ", то чого тиснеш кнопочку за "бидло"? ))

Посидишь в бане, может, поймёшь чего.
нахуй іди :laugh:

Напейся хлорки.  :smilie8:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
хлорка - це не рідина, а біла, пухка порошкувата речовина :laugh: стрєлка осцилографа, блєать  :lol: :moskali:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
хлорка - це не рідина, а біла, пухка порошкувата речовина :laugh: стрєлка осцилографа, блєать  :lol: :moskali:

Сходи в Волмарт, купи жидкости с надписью "Clorox" и выпей. :smilie5:

Astronaut

  • Гість
хлорка - це не рідина, а біла, пухка порошкувата речовина :laugh: стрєлка осцилографа, блєать  :lol: :moskali:
Сходи в Волмарт, купи жидкости с надписью "Clorox" и выпей. :smilie5:
А шо, развеччик в Штаты уже подался? :smilie7:

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
А шо, развеччик в Штаты уже подался? :smilie7:

Ага, он с гугловского IP пишет.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
з твоїх повідомлень витікає, що ти - хуйловський покидьок, то і що? я ж не видаю цей факт за твоє особисте зізнання

Не витікає, звичайно. А ось ваша інтелектуальна неміч у цій темі виявилася у всій красі.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46558
  • Never give in!
Панове, ви за...бали своїми наєздами одне на одного...  :Ganba:
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Панове, ви за...бали своїми наєздами одне на одного...  :Ganba:

Ми вас не їбали, шановний Мурзику. Що поробиш, якщо Єгорій, коли його затискають у логічний куток, переходить до новітньої тактики argumentum ad hominem... Ну може він гуманітарій, з людьми таке буває, але нахуя, питається, стільці ламати?  :smilie7:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Що поробиш, якщо Єгорій,
1. хуйльонок, про "у будь-якому випадку" я нічого не писав - це вже твій особистий висер, що ти його приписуєш мені
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46558
  • Never give in!
Я вам не Мурзик! Не Мурзик я!!!
Я Мурзиків щодня по писку б“ю...

Щодо Єгорія, то таки дійсно - його заносить. Темперамент у нього... :Sho_za:
If you are going through hell, keep going.

Astronaut

  • Гість
Панове, ви за...бали своїми наєздами одне на одного...  :Ganba:

Ми вас не їбали, шановний Мурзику. Що поробиш, якщо Єгорій, коли його затискають у логічний куток, переходить до новітньої тактики argumentum ad hominem... Ну може він гуманітарій, з людьми таке буває, але нахуя, питається, стільці ламати?  :smilie7:
:smiley24: підтримаю.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
"Справу про розголошення таємниці слідства службовцями МВС, які назвали прізвища підозрюваних і замовників вбивства Бабаєва, передано на розслідування у Київ", - йдеться у повідомленні.

Юрист критикує міліцію за те, що назвали прізвище підозрюваного. "Прізвища не потрібно було називати на всю країну. Я вважаю це порушенням таємниці слідства. Як можна назвати ім'я людини, поставити під удар його родину, близьких, коли вина ще не доведена. Думаю, тут відіграв роль резонанс - міліції потрібно було відзвітувати, що знайдений підозрюваний", - підкреслив Кухалейшвілі.

Кримські правоохоронці заявили, що уже знають, хто убив мера Сімеїза Кирила Костенка і зараз шукають злочинця. Водночас головний міліціонер Автономії Михайло Слепаньов відмовився назвати прізвище підозрюваного, посилаючись на таємницю слідства.

«Мене намагаються звинуватити в розголошуванні таємниці усиновлення, я жодного разу не називав прізвища постраждалих, я жодного разу не називав жодного прізвища підозрюваних чи свідків», - сказав Ю.ЛУЦЕНКО. Він заявив, що прізвища й іншу інформацію розголошують інші люди, політизують кримінальну справу, чим ускладнюють слідство.

У Міністерстві внутрішніх справ відзвітували про те, що мають конкретних підозрюваних у серії вибухів в Кіровограді. Утім, прізвища наразі не розголошують – таємниця слідства.

Присутні на прес-конференції представники вінницьких ЗМІ просили називати речі, себто, людей, своїми іменами:
- Та годі вам! Всі і так знають, що це Антонець і Кудіяров, - лунало у залі.
Але правоохоронці не піддалися на вмовляння:
- Це таємниця слідства. І поки воно триває, ніяких прізвищ та імен ми не будемо називати. А ви собі знайте, - каже заступник обласного Прокурора пан Максимюк.

Терещук відмовився назвати прізвище депутата, посилаючись на таємницю слідства. З його слів, затриманий - молодик, раніше не судимий, пройшов службу в армії, деякий час працював у Росії.

Міліціянти прізвища підозрюваного не розголошують. Кажуть - в інтересах слідства. Поспілкуватися з ним заборонили. Якщо провину затриманого доведуть - він може стати ув'язненим, років на вісім.

обтікайте далі, солодка парочко :laugh:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Панове, ви за...бали своїми наєздами одне на одного...  :Ganba:

Ми вас не їбали, шановний Мурзику. Що поробиш, якщо Єгорій, коли його затискають у логічний куток, переходить до новітньої тактики argumentum ad hominem... Ну може він гуманітарій, з людьми таке буває, але нахуя, питається, стільці ламати?  :smilie7:

Это журнолизд из КГУ и супермэн из разведроты в зоне АТО, пишущий с гугловского IP.

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Панове, ви за...бали своїми наєздами одне на одного...  :Ganba:

Позволю себе напомнить, что Вы здесь вещаете только из-за чупсовской недальновидности, непонятно каким образом выбравшись из бана.

Очевидно, для вас обоих украинский народ - быдло и юридическое быдло. Хотя в вашем конкретном случае вы оба не представляете собой абсолютно ничего, чтобы дало Вам повод для подобных высказываний.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
напєйся хлоркі (с)  :gigi: :smiley16: :lol:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
напєйся хлоркі (с)  :gigi: :smiley16: :lol:

Подражание - высшая форма преклонения!(с)

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
то я лише підкреслив твою бидлячість, стрєлка осцилографа :fuck:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
то я лише підкреслив твою бидлячість, стрєлка осцилографа :fuck:

Пожужжи, пожужи, пчёлка. Пока. :smilie5:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
це ти погрожуєш мені, виблядок хуйловський?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
це ти погрожуєш мені, виблядок хуйловський?

Нет. Подождём модераторов, а ты продолжай жужжать, пчёлка. :smilie5:

Ежели ты типо смелый, то могу свой адрес и телефон в личку сбросить. Ты ж в Штатах, так шо можем встречу провести в тёплой и дружеской обстановке. :smilie7: