Автор Тема: Аналіз президентських виборів в США  (Прочитано 50875 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #660 : Грудня 15, 2020, 09:41:19 21:41 »
Поясни будь-ласка, що тут є “заколотом“?

Спробу задіяти альтернативних виборщиків у штатах де переміг Байден я вважаю спробою заколоту.....

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #661 : Грудня 15, 2020, 09:41:48 21:41 »
Знову переводиш на особистий срач, замість того щоб відповісти на питання по суті...... Як в'яжеться пред'ява шо домініон машини у джорджиї міняли голоси з тим фактом що ті голоси були перераховані вручну та приблизно відповідають результатам машин?

Я просто відповів на випад. Ти ж чудово знаєш, що я ніколи першим не починаю.
Втім, можеш банити.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #662 : Грудня 15, 2020, 09:43:27 21:43 »
Спробу задіяти альтернативних виборщиків у штатах де переміг Байден я вважаю спробою заколоту.....

Це твоя особиста позиція, але закон і конституція це дозволяють. Це називається contested election and dueling electors. 1876, 1960 - приклади.
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #663 : Грудня 15, 2020, 09:47:00 21:47 »
Я просто відповів на випад. Ти ж чудово знаєш, що я ніколи першим не починаю.
Втім, можеш банити.

Проблемою є не стільки сама образа, скільки ескалація срачу через образи...... Ображають всі один одного - зрозуміло-емоції, нерозуміння і тд....... це не допомагає дискусіям, але з цим можна якось жити............
Проблема коли не можуть зупинитись........

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #664 : Грудня 15, 2020, 09:49:44 21:49 »
Проблемою є не стільки сама образа, скільки ескалація срачу через образи...... Ображають всі один одного - зрозуміло-емоції, нерозуміння і тд....... це не допомагає дискусіям, але з цим можна якось жити............
Проблема коли не можуть зупинитись........

Але баниш чомусь винятково мене...  :lol: :lol:

Чому я хотів щоб Чупс зробив модером? Я б покінчив із тролінгом і особистими нападками миттєво. Бо це вбиває у багатьох бажання спілкуватися.
І форум був би набато більш відвідуванішим.
 :smilie3:
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #665 : Грудня 15, 2020, 09:51:30 21:51 »
Але баниш чомусь винятково мене...  :lol: :lol:


Не бреши.....

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #666 : Грудня 15, 2020, 09:52:48 21:52 »
Чому я хотів щоб Чупс зробив модером? Я б покінчив із тролінгом і особистими нападками миттєво. Бо це вбиває у багатьох бажання спілкуватися.
І форум був би набато більш відвідуванішим.
 :smilie3:

Ага.... Тоді б одні пропагандистські перепости від тебе були б...... нікому це не цікаво..... Люди б меньше сюди ходили б.....

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33133
  • Стать: Чоловіча
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #667 : Грудня 15, 2020, 09:54:21 21:54 »
Ольгінця модером, круто  :weep:

Навіть упячка до такого не скотилась 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #668 : Грудня 15, 2020, 09:57:10 21:57 »
Ага.... Тоді б одні пропагандистські перепости від тебе були б...... нікому це не цікаво..... Люди б меньше сюди ходили б.....

Люди сюди переважно заради мене й ходять.  :smilie3:
Я на СУПі  від початку.
На ФУПі мене та гебешна курва-блядь Ольонушка забанила навічно ще в 2003, бо я там прямим текстом написав, що вона причетна до вбивства Георгія.

А те, що тобі феесбешні клоуни і одноклітнні організми тут плетуть про мене - то я вже звик. Похер.

Але...
Це гілка про вибори, тому не будено про особисте.  :gigi:


If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #669 : Грудня 15, 2020, 10:01:21 22:01 »
Просто будьласка більше власних думок, і меньше всякої сумнівної херні з твітерів, ютюбів та інших ресурсів

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33133
  • Стать: Чоловіча
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #670 : Грудня 15, 2020, 10:03:30 22:03 »
Люди сюди переважно заради мене й ходять.  :smilie3:
...

 :pooh_lol:


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #671 : Грудня 15, 2020, 10:04:17 22:04 »
Просто будьласка більше власних думок, і меньше всякої сумнівної херні з твітерів, ютюбів та інших ресурсів

То інформація (в абсолютній більшості правдива) для роздумів і висновків. Хто має здатність сприймати і мислити не буде себе дурити тим що "найден переміг Трампа“.  :gigi: :gigi:
На довгі коменти нема часу і бажання.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #672 : Грудня 15, 2020, 11:27:53 23:27 »
2020 Election Investigation: Who Is Stealing America?
Дуже цікавий фільм. Багато цікавих фактів, які складаються в певний порядок.  :smilie10:

https://www.youmaker.com/video/60bb93fa-d621-4d44-b9d0-420b9621cb57
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #673 : Грудня 16, 2020, 12:01:27 00:01 »
Dominion CEO Testifies Before MI Senate Under Oath

ByPatrick Colbeck
 DEC 15, 2020  NATIONAL SECURITY, INFRASTRUCTURE AND TECHNOLOGY, CRIMINAL JUSTICE SYSTEM, ELECTIONS
By Patrick Colbeck

Dominion Voting Systems CEO John Poulos testified under oath before the Michigan Senate Oversight Committee today.

Key takeaways:

Dominion asserts that the Rank Choice Voting module that enables fractional voting was not installed in Michigan [Conflicts with log data obtain as part of Antrim County forensic analysis]
Dominion asserts that their equipment is not designed to connect to the internet [Conflicts with Dominion design specifications which feature ethernet connections and wireless modem components]
Dominion CEO refused to discuss individual Dominion employees
The following questions should have been asked during today’s hearing but weren’t:

(click to show/hide)
Subsequent to the MI Senate hearing held at 1pm, a Joint Oversight Committee Hearing was held with both Senate and House representatives. This second hearing was adjourned after subpoenas were issued for election data from the City of Livonia and the City of Detroit.

https://letsfixstuff.org/2020/12/dominion-ceo-testifies-before-mi-senate-under-oath/
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #674 : Грудня 16, 2020, 01:11:50 01:11 »
В Детройті та околицях конфіскують всю виборчу техніку з дільниць для експертизи.  :smilie5: :smilie7:

Concerned about possible election evidence being destroyed, members of a joint session of the Michigan Legislature’s House and Senate oversight committees on Tuesday voted to issue subpoenas to Detroit and the nearby suburb of Livonia demanding they surrender hard drives, emails, absentee voter counting board laptops and other election-related materials.

One Senate Democrat reportedly joined his Republican colleagues in supporting the subpoenas.

A Nov. 28 order memo from the State Bureau of Elections had followed the same protocol as prior elections and ordered the deletion by November 30 of “E-Pollbook laptops and flash drives … unless a petition for recount has been filed and the recount has not been completed, a post-election audit is planned but has not yet been completed, or the deletion of the data has been stayed by an order of the court or the Secretary of State.”

https://justthenews.com/politics-policy/elections/michigan-legislature-committees-subpoena-election-hard-drives-laptops?amp&__twitter_impression=true
If you are going through hell, keep going.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #675 : Грудня 16, 2020, 02:05:04 02:05 »
:pooh_lol:


:smilie5: :smiley24: чомусь зовсім не дивно,що то така манія величі власне у трампанзе. який вождь)(нарцис) такі і послідовники-наполеончики з комплексом власної величі. маленької але своєї :smilie5:
« Останнє редагування: Грудня 16, 2020, 02:13:58 02:13 від cynic »

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #676 : Грудня 16, 2020, 02:12:18 02:12 »
2020 Election Investigation: Who Is Stealing America?
Дуже цікавий фільм. Багато цікавих фактів, які складаються в певний порядок.  :smilie10:

https://www.youmaker.com/video/60bb93fa-d621-4d44-b9d0-420b9621cb57
знову чергова трампанзова херня  розрахована на свого тупого трампанза.
 хоч одне судове рішення буде чи далі твіти і голослівні обвинувачення ,що не доходЯть до суду.а після 20 січня і навіть отого не буде. бо хамство і буллізм колись надоїсть більшості. будеш котяро варитися у власному соці зі свіїми одномислителями.вже ви покинули фокси бо "продалися" і пішли на ультра радикальні новинні і соцмережні канали. все ви обвинуватили всіх СПРАВЖНЕІХ репів у їх зраді ,вде ви обвинуватили навіть суддів -репів,бо вони стали на перепоні вашим спробам діяти ПРОТИЗАКОННО. скоро у вас буде-  свій всесвіт.своя галактика і своя планета-страусова політика трампанзе.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #677 : Грудня 16, 2020, 02:52:02 02:52 »
Ти дивишся CNN?
Тоді ти маєш вірити, що Порошенко вбив свого брата  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #678 : Грудня 16, 2020, 04:27:49 04:27 »
Філ Клаін - колишній ґенпрокурор Кназасу.


Phillip Kline
@PhillDKline
We’re hosting a national press conference tomorrow to release a groundbreaking report exposing a dark money apparatus of 10 nonprofit organizations funded by five foundations whose intent was to fundamentally undermine the electoral system.

Details below:
If you are going through hell, keep going.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17230
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #679 : Грудня 16, 2020, 08:56:45 08:56 »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #680 : Грудня 16, 2020, 09:55:33 09:55 »
Люди сюди переважно заради мене й ходять.

 :gigi:

Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #681 : Грудня 16, 2020, 11:18:32 11:18 »
Грядуть страшні часи,які 73 проц на свою голову і накликали.А сюди приходять трохи поцькувати кота,щоб хоч якось розвеселитись.Дивитись ніякі комічні передачі не буду-гидко після 95 кварталу.Єдиний рульвий в цьому морі фейків,нещасть і ганьби для мене-Петро.Боюсь за майбутнє моєї країни,ми стоїмо на краю прірви.Не дай Бог влада попаде в лапи мертвечука-треба буде емігрувати або боротись насмерть.А Байден-дай Боже щоб він і до зебіла звернувся-хочеш кредитів-розганяй вату,врозганяй ватні суди,видавай Бєню.На трумпа-ніякої надії не було,це цуцик путлєра,жахлива аморальна тварюка.Якщо Петро каже стриматись,почекати з Майданом-значить він щось знає.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #682 : Грудня 16, 2020, 05:07:14 17:07 »
 LIVE: U.S. Senate Committee on Homeland Security & Governmental Affairs Election Fraud Hearing

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #683 : Грудня 16, 2020, 07:22:51 19:22 »
сьогодні цікавий день

Amistad Project is holding a press conference Wednesday to release a report allegedly exposing the dark money apparatus of 10 nonprofit organizations funded by five foundations whose intent was to fundamentally undermine the electoral system. The group alleges that hundreds of millions of dollars were injected into the election, with $500 million coming from Facebook founder Mark Zuckerberg

Уряд дав $400 мільйонів  на вибори. Сукереберґ дав $500 мільйонів. І спрямував їх насамперед туди, де були найбільші фальсифікації.

Прокурор Клайн говорить про практичну приватизацію виборчого процесу певною групою людей. Гроші пішли на платню суддям, паралельним виборчим офісам, на закупівлю машин для голосування. Тобто мова йде реально про масовий підкуп в процесі організації виборів.
Він каже, що якби подібну операцію провернула Koch Brothers Foundation або National Rifle Association, ЗМІ булиб скрізь на такій справі, і не було би потреби в цій прес-конференції. Натомість, історія повністю ігнорується ЗМІ.


&feature=youtu.be

“Zuckerberg paid for the election judges; he purchased the drop boxes — contrary to state law; he ordered the consolidation of the counting facilities; Zuckerberg paid the local officials who boarded up the windows to the counting room; Zuckerberg money purchased the machines, Dominion and otherwise; and Zuckerberg money was contributed to secretaries of state, like Michigan’s Jocelyn Benson, who has fought transparency in this election.”
« Останнє редагування: Грудня 16, 2020, 07:55:38 19:55 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33133
  • Стать: Чоловіча
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #684 : Грудня 16, 2020, 07:47:51 19:47 »
LIVE: U.S. Senate Committee on Homeland Security & Governmental Affairs Election Fraud Hearing



Вєлікій друх Раіссі Ренд Пол   :moskali:

Offline Doctor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 704
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #685 : Грудня 16, 2020, 07:48:00 19:48 »
 :gigi:
- доктор, меня все игнорируют
- следующий!

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20348
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #686 : Грудня 16, 2020, 08:19:09 20:19 »
о нихрина себе поток постов

Уки ты считаешь что это не бот? правда? :laugh:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #687 : Грудня 16, 2020, 08:31:12 20:31 »
о нихрина себе поток постов
 

Два: на одному сенатські слухання наживо, на іншому офіційне обговорення фінансування цукером виборів...... з поясненням
Яка проблема?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20348

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #689 : Грудня 16, 2020, 09:35:48 21:35 »
Jack Posobiec
@JackPosobiec

BREAKING: There is ample and continuing raw intelligence about China's intentions & actions to influence the 2020 election. Ratcliffe is considering not signing off on report if it does not include this discussion. Some senior analysts downplaying, others want to include.

Отже, ситуація з Китаєм стає дедалі складнішою не лише через торгівлю.
Зокрема, передають, що гасло  "Trump is Nazi" активно поширювалося в соцмережах китайською стороною.

Цікаві дні нас чекають.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.