Автор Тема: Була народною артисткою - стала пєвічкою кабацькою. Ціна зради.  (Прочитано 2744 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Живущая и работающая в России украинская певица Таисия Повалий страдает из-за невозможности полноценно работать вдали от родины.

Об этом сообщил в интервью KP.ua народный артист Украины Павел Зибров.

"Таисия с Игорем страшно переживают из-за сложившейся ситуации, но ведь нужно как-то жить, коллектив кормить. Костюмы, фонограммы - все это тысячи и тысячи долларов. Если у нас 2-3 тысячи долларов песня стоит, то в России - 5-10. Это требует денег, а где их брать, если тут не дают работать? Она и не нарывается", - рассказал Зибров.

Певец отметил, что Повалий выступает в Москве на частных вечеринках.

"Тихонько работает в Москве, от кассовых концертов отказывается - только закрытые вечеринки по 100-200 человек, свадьбы, дни рождения…" - отметил певец.

Также он рассказал, что Повалий поддерживает себя в хорошей физической форме.

"Виделись мы полтора месяца назад на мой день рождения. Тая похудела килограмм на 12, но выглядит изумительно!" - поделился он.

Как сообщал "Лайм", опальная украинская поп-звезда представила драматичное видео.

Читайте также о том, как украинская певица получила премию в Кремле.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Побiльше читайте "Комсомольскую Правду".
По-перше, нi хто Т. Повалiй з ii чоловiком-продюсером I. Лiхутою з Украiни не гнав.
По-друге, де й як виступати - Тая сама для себе вирiшуе.
Дiйсно, в кращi часи клятих хохлiв в Москвi "не жаловали", зараз - тим паче.
Аби бути в формi, Тая повинна виходити не на рiвень московських жлобiв, а дивитися в Европу.
Саме Евротури... можуть дати Повалiй друге дихання, не кажучi про те, що в Европi живуть багато Укр. емiгрантiв, якi знайшли б час та грошi на Шоу Повалiй.
Якщо Тая цього не розумiе, то вона так i лишиться кабацькою спiвачкою за чарку водки.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46532
  • Never give in!
Побажаємо курві якнайшвидше повіситися... :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Побажаємо курві якнайшвидше повіситися... :smilie5:
Може ти приклад покажеш?..
Нащо матюкатися, коли ти пiшов з СУПу?
Чi ти НЕ пiшов?..
Чi поки що думаеш?..
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46532
  • Never give in!
Я побажав вам усім щастя тільки й того.
Мені вішаиися нема чого - я кацапам пєсєнкі нє паю. Ви вже визначтеся там з Повалій якось.
Можете дати їй героя України. Вона ж майже як Савченко - в плєну... :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33157
  • Стать: Чоловіча
Прилізло кацапняве чмо, я ж казав  :weep:

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Ну вот и отлично.
Ватная курочка нашла себе насест на духовной родине.
Так и бы и все они - взяли и свалили тихонько.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я побажав вам усім щастя тільки й того.
Мені вішаиися нема чого - я кацапам пєсєнкі нє паю. Ви вже визначтеся там з Повалій якось.
Можете дати їй героя України. Вона ж майже як Савченко - в плєну... :lol:
Якщо Повалiй впала до рiвня Успенськоi - тодi,справдi, спiвати для пяних жлобiв в кабаках - то ii кредо.
Вище я лише натякнув, що вона могла б бути признаною, як би робила концерти в Европi, як Слiпак.
Однак... як розумiю, Европа Таi не свiтить, в США... на Брайтон Бiч... iй теж не кличуть...
Що лишаеться - спiвати на корпоративах для тузiв, яким байдуже, хто там горланить в мiкрохвон за пляшку шампусiка.
Ну вот и отлично.
Ватная курочка нашла себе насест на духовной родине.
Так и бы и все они - взяли и свалили тихонько.
Знаете, Куркуль, от цього не треба.
Одна справа - ватна клоунеса Верка Сердючка, яка справдi не знайшла себе в Украiнi, бо то була Рос. пародiя на тупих хохлiв останнiх рокiв.
Iнша  - Тая Повалiй, з чудовим голосом, репертуаром, оркестром та кардебалетом...
Тут дещо iнше - Повалiй кормилася старою командою Януковича та Азiрова, якi "тримали" Укр. шоу-бiз та знаходили чималi кошти на концерти та гастролi в Рашу.
Не стало Януковича та Ко - i Повалiй "не стало".
Можна навести приклади, коли в роки револ. емiграцiй актори тiкали, а потiм, все одно, поверталися...
 :smilie7:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Я побажав вам усім щастя тільки й того.
Мені вішаиися нема чого - я кацапам пєсєнкі нє паю. Ви вже визначтеся там з Повалій якось.
Можете дати їй героя України. Вона ж майже як Савченко - в плєну... :lol:
Якщо Повалiй впала до рiвня Успенськоi - тодi,справдi, спiвати для пяних жлобiв в кабаках - то ii кредо.
Вище я лише натякнув, що вона могла б бути признаною, як би робила концерти в Европi, як Слiпак.
Однак... як розумiю, Европа Таi не свiтить, в США... на Брайтон Бiч... iй теж не кличуть...
Що лишаеться - спiвати на корпоративах для тузiв, яким байдуже, хто там горланить в мiкрохвон за пляшку шампусiка.
Ну вот и отлично.
Ватная курочка нашла себе насест на духовной родине.
Так и бы и все они - взяли и свалили тихонько.
Знаете, Куркуль, от цього не треба.
Одна справа - ватна клоунеса Верка Сердючка, яка справдi не знайшла себе в Украiнi, бо то була Рос. пародiя на тупих хохлiв останнiх рокiв.
Iнша  - Тая Повалiй, з чудовим голосом, репертуаром, оркестром та кардебалетом...
Тут дещо iнше - Повалiй кормилася старою командою Януковича та Азiрова, якi "тримали" Укр. шоу-бiз та знаходили чималi кошти на концерти та гастролi в Рашу.
Не стало Януковича та Ко - i Повалiй "не стало".
Можна навести приклади, коли в роки револ. емiграцiй актори тiкали, а потiм, все одно, поверталися...
 :smilie7:

Сердючка — мегаталант у порівнянні з цією підстаркуватою тупою лялькою з кабацьким репертуаром. До того ж Сердючка співав «Раша гудбай» вже багато років тому, якщо ти забув. Не слід давати особистим симпатіям затуляти власні очи.

Повалій — ікона совкового жлобства. «Пєсні для души». Формат для радіо «Шансон». Гидко. З нею стало все зрозуміло вже років 15 тому, коли вона заспівала російською.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Сердючка — мегаталант  :Sho_za: у порівнянні з цією підстаркуватою тупою лялькою з кабацьким репертуаром.
До того ж Сердючка співав «Раша гудбай» вже багато років тому, якщо ти забув.
Не слід давати особистим симпатіям затуляти власні очи.
Повалій — ікона совкового жлобства. «Пєсні для души». Формат для радіо «Шансон».
Гидко.
З нею стало все зрозуміло вже років 15 тому, коли вона заспівала російською.
То вам вона не подобаеться, то й не слухайте.
Нащо власнi смаки навязувати та ще й багнюкою обливати?..
Що поганого вона особисто вам зробила?..
Справдi, популярнiсть Т. Повалiй була пiсля 90, аж до середини 2000...
Тая, по голосу - талант.
На вiдмiну вiд хрiплого Вакарчука та Руслани з ii Дикiми Танцями.
От репертуар у неi.. таки слабий.
Тут вiдчуваеться нестача коштiв, росiйськiе "замовлення", коли пiснi повиннi бути на Рос. мовi тощо...
Так це легко виправити, коли для цого е час й бажання.
Однак..., судячi з статтi, бажання, як бачiмо, немае.
Тому Повалiй лишаеться (поки що) в ролi кабацькоi спiвачки.
 :smilie7:

 

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

 Не "Ціна зради", а результат прогулов. Не надо было чужое место в Раде занимать.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1747
Повалій — ікона совкового жлобства. «Пєсні для души». Формат для радіо «Шансон».
+100500


Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Повалій — ікона совкового жлобства. «Пєсні для души». Формат для радіо «Шансон».
+100500

Ще до кучми вона виступала та співала гарних пісень українською. Але все то було без грошей. А от коли почула запаї грошей, вже при кучм-януку, то все і пішло під откос.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ще до кучми вона виступала та співала гарних пісень українською.
Але все то було без грошей. А от коли почула запаї грошей, вже при кучм-януку, то все і пішло під откос.
:smiley24:
Художник повинен бути голодним.
Замiсть "Художника" ставимо "Спiвачка"...
Але, Повалiй... той випадок, що буде сидiти голодна.
Краще пiд жлобiв в кабаках спiвати, анiж творчiй застой.
Правда, пiд кабаки... не можна знайти композиторiв та поетiв.
А мо... вона... сама почала музику писати, як свого часи барди робили?..
 :smilie7:

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1747
Так шо там у репертуарі вже є?
"А я інстітутка
я дочь камєргєра
я чорная моль
я лєтучая мишь..."

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Так шо там у репертуарі вже є?
"А я інстітутка
я дочь камєргєра
я чорная моль
я лєтучая мишь..."
Не плутайте Любашу Успенську з Повалiй.
Успенська - "класичний" шансон.
Тая... в цьому жанрi нiколи не спiвала.
У неi... бiльше... любов та зрада.
 :smilie7:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
То вам вона не подобаеться, то й не слухайте.
Нащо власнi смаки навязувати та ще й багнюкою обливати?..
Що поганого вона особисто вам зробила?..
Слухай, що поганого тобі особисто чікатіло зробив?
Цитувати
Справдi, популярнiсть Т. Повалiй була пiсля 90, аж до середини 2000...
Тая, по голосу - талант.
Не буває талантів «по голосу». Талановита людина талановита у всьому. І наявність гарного голосу — бажана, але необов'язкова. У Бернеса, наприклад, голос взагалі ніякий. Головне — артист має дарувати людям радість. У Повалій це виходить. Вона дарує радість поціновувачам жлобства, таким, як ти. І не розумію, чого ображатись. Кожна людина має право любити що завгодно. Подобається тобі жлобство — то й насолоджуйся Повалій.
Цитувати
На вiдмiну вiд хрiплого Вакарчука та Руслани з ii Дикiми Танцями.
От репертуар у неi.. таки слабий.
Тут вiдчуваеться нестача коштiв, росiйськiе "замовлення", коли пiснi повиннi бути на Рос. мовi тощо...
Так це легко виправити, коли для цого е час й бажання.
Однак..., судячi з статтi, бажання, як бачiмо, немае.
Тому Повалiй лишаеться (поки що) в ролi кабацькоi спiвачки.
 :smilie7: 
Повна відсутність індивідуальнасті. Повна відсутність творчості. Просто співи за гроші. Репертуар визначається тими, хто сплачує. Просто бізнес.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Повалій — ікона совкового жлобства. «Пєсні для души». Формат для радіо «Шансон».
+100500

Ще до кучми вона виступала та співала гарних пісень українською. Але все то було без грошей. А от коли почула запаї грошей, вже при кучм-януку, то все і пішло під откос.

Мені колись подобалась її одна пісня — «Крізь вогонь» (на 19 хв. 30 с.)



З десять років потому я дізнався, що ця пісня була написана амеріканським композитором і продюсером, що має в своєму активі декілька хітів номер один в «Білборді» — наиклад, Unbreak my heart, що співала Тоні Брекстон, тощо.

На жаль, це наочна демонстрація закону про те, що виключення лише посилює правило. Більше таких пісень у Повалій не було, проте вже за рік у неї почав «рости чортополох».

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
 :Sho_za:
Тобто, що Повалiй що Чекотило - то лише рiзнi "смаки".
Залiзна логiка.  :smiley24:
Обидва - свого часу були в центрi уваги, та заслуговують "пошани"...
Знайшли чудове поеднання...
Далi можна не дискусувати - не подобаеться вам Повалiй - кидайте в неi камiння, лякайте московським опудалом тощо.
Менi вона подобалась (свого часу), коли була в фаворi Укр. естради.
Знову кажу, не лякайте та лякайтеся такими артистами - вони, де б не були, що б не спiвали, мали й будуть мати СВОГО шанувальника.
Так що типу жлобство... тут зайве.
У Таi... не кащий час, не краща краiна та не кращiй пiсенний репертуар, тому що за шлягери треба викладати грошi.
Може, зараз Лiхуni... шлягерии не треба - в Раше висточае власних зiрок...
Тож... не дивно, що Тая... якимось чином не працюе, а "пiдробляе", аби не втратити форму й голос.
Вам це не подобаеться, ви в Повалiй бачiти навiть не жлобство, а запроданство...
То вже ваша справа, яка мульйонам шанувальникам... не цiкава.
Про смаки не сперечаються.
 :smilie7:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
:Sho_za:
Тобто, що Повалiй що Чекотило - то лише рiзнi "смаки".
Залiзна логiка.  :smiley24:
Обидва - свого часу були в центрi уваги, та заслуговують "пошани"...
Знайшли чудове поеднання...
Ти сам запропонував критерій оцінки «зробив тобі щось погано особисто, чи ні».

Щодо талантів. Мій сусід по гаражу дуже гарно співає. Має чудовий голос. Просто репертуару немає. Бо треба пісні купувати та розкрутку. Твоя улюблена Повалій ані в чому від нього зараз не відрізняється. Розумієш? Ще раз кажу: справжні таланти —творчі люди. Повалій — не така. Вона — просто виконавець, лялька з непоганими природними даними, але без необхідного рівня розуму. Вона — просто глина, з якої можна було зліпити чудового куманця, але з неї зліпили судно для лікарні.

Щодо мільйонів шанувальніків — ги-ги-ги. «Шансон» — найпопулярніша радіостанція, і моє ставлення до її слухачів їм по барабану. Але це не заперечує того, що вони — шанувальники гоп-культури.

Шанувальники Повалій — шанувальники жлобства, незалежно від того, як вони до цього ставляться. Дуже добре, що вони мають продукт для отримання насолоди. Можна лише порадіти з цього. Але ж вони вважають, що це справжнє мистецтво! Ти ба. Якщо хтось вважає жлобство справжнім мистецтвом, то це означає лише одне: жлобство — це найвищій рівень розуміння цієї людини.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
у повелій мільйони шанувальників? :lol: :lol: :lol:
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
у повелій мільйони шанувальників? :lol: :lol: :lol:

 Вполне , миллионы женщин поклонниц - " как ей удается так хорошо выглядеть". Она позитивный типаж, ненавистью пылать могут тольго закомплексованные с бородавками . А у тебя какие к ней претензии?  :smiley16:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ти сам запропонував критерій оцінки «зробив тобі щось погано особисто, чи ні».
Щодо талантів. Мій сусід по гаражу дуже гарно співає. Має чудовий голос. Просто репертуару немає. Бо треба пісні купувати та розкрутку. Твоя улюблена Повалій ані в чому від нього зараз не відрізняється. Розумієш? Ще раз кажу: справжні таланти —творчі люди. Повалій — не така. Вона — просто виконавець, лялька з непоганими природними даними, але без необхідного рівня розуму. Вона — просто глина, з якої можна було зліпити чудового куманця, але з неї зліпили судно для лікарні.
Щодо мільйонів шанувальніків — ги-ги-ги. «Шансон» — найпопулярніша радіостанція, і моє ставлення до її слухачів їм по барабану. Але це не заперечує того, що вони — шанувальники гоп-культури.
Шанувальники Повалій — шанувальники жлобства, незалежно від того, як вони до цього ставляться.
Дуже добре, що вони мають продукт для отримання насолоди.
Можна лише порадіти з цього.
Але ж вони вважають, що це справжнє мистецтво!
Ти ба.
Якщо хтось вважає жлобство справжнім мистецтвом, то це означає лише одне: жлобство — це найвищій рівень розуміння цієї людини.
Цiкава позицiя.
Тобто, для  Фюми, що Владимирский централ, що репертуар Повалiй - одне й те ж саме...
Схоже на те, що половина Укр. естради... можно викинути з ефiрiв та взагалi поховати.
Вони ж, сука, всi - як Повалiй - жлоби, бо спiвають для мульйонiв, яких Фюма не бачiть.
Або не хоче бачiти, бо талант це не глина, талант  це квiтка, яка даруе радiсть.
Однак... з крапиви теж е якась користь...
Оно Поплавський штампуе таланти, а хто в памятi лишаеться?..
Так що... не треба власний смак негативу Повалiй переносити на решту Укр. естради.
Бо вiд всяких Лорачок, Сердючок та Кароль... така ж сама користь, як вiд Зiброва, Руслани та Вакарчука.
Кожний обирае те, що йому подобаеться.
Навiть тодi, коли цi смаки не збiгаються з особистим смаком дядi Васi в гараже чи Фюми, якому так не подобаеться глиняна Тая Повалiй...
Вполне , миллионы женщин поклонниц - " как ей удается так хорошо выглядеть".
Она позитивный типаж, ненавистью пылать могут тольго закомплексованные с бородавками .
А у тебя какие к ней претензии?  :smiley16:
:smiley24:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
що Владимирский централ, що репертуар Повалiй - одне й те ж саме...
Саме про це я й казав! Той, хто бачить різницю — знаходиться саме на цьому рівні. На рівні, запропанованому совковим вихованням. І це природньо. Звідки ж взятися смаку у мільйонів людей, які в совєтські часи могли обирати лише між кобзонами та сєнчнимі?

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Саме про це я й казав! Той, хто бачить різницю — знаходиться саме на цьому рівні. На рівні, запропанованому совковим вихованням. І це природньо. Звідки ж взятися смаку у мільйонів людей, які в совєтські часи могли обирати лише між кобзонами та сєнчнимі?

  :gigi: Чушь какая. Даже Чингиз-Хан слушали и даже на дискотеках - " забросаем бомбами , будет вам Олимпиада , ха-ха-ха-ха-ха."

Это сейчас быдло ( активисты)  бегает и в репертуар заглядывает, шо никакому комсоргу и не снилось.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
що Владимирский централ, що репертуар Повалiй - одне й те ж саме...
Саме про це я й казав!
Той, хто бачить різницю — знаходиться саме на цьому рівні.
На рівні, запропанованому совковим вихованням.
І це природньо.
Звідки ж взятися смаку у мільйонів людей, які в совєтські часи могли обирати лише між кобзонами та сєнчнимі?
Давайте все ж таки не "перегибать палку".
Коли у Лiхути були грошi (звiсно - ПР) - у Повалiй був непоганий репертуар.
Для того часу, коли вона починала.
Взяти хоча б "ii" оркестр - це для поп-дiви...  :smiley24:.
Майже всi пiснi Т.Повалiй лише у супруводi Симфонiчного оркестру (або классичний - розширений - джаз-бенд).
Не всi "зiрки" сьогоднi можуть потягнути такий супровiд.
Однак... зараз Повалiй нiде не пускають - хiба що Радiо Пятница... /Укр.- Рос. шарманка/ - може собi дозволити...
 :smilie7:
Это сейчас быдло (активисты)  бегает и в репертуар заглядывает, шо никакому комсоргу и не снилось.
:smiley24:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
  :gigi: Чушь какая. Даже Чингиз-Хан слушали и даже на дискотеках - " забросаем бомбами , будет вам Олимпиада , ха-ха-ха-ха-ха."

Про це і кажу. Навіть коли в 80-ті з'явились дискотеки з «Чінгісханами», совки нічого про цю музику не знали. Ось, Рома, наприклад, ти «знаєш» про цю пісню більше, ніж її виконавець. Бо там ані тексту, ані сенсу такого  насправді не було.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
що Владимирский централ, що репертуар Повалiй - одне й те ж саме...
Саме про це я й казав!
Той, хто бачить різницю — знаходиться саме на цьому рівні.
На рівні, запропанованому совковим вихованням.
І це природньо.
Звідки ж взятися смаку у мільйонів людей, які в совєтські часи могли обирати лише між кобзонами та сєнчнимі?
Давайте все ж таки не "перегибать палку".
Коли у Лiхути були грошi (звiсно - ПР) - у Повалiй був непоганий репертуар.
Для того часу, коли вона починала.
Взяти хоча б "ii" оркестр - це для поп-дiви...  :smiley24:.
Майже всi пiснi Т.Повалiй лише у супруводi Симфонiчного оркестру (або классичний - розширений - джаз-бенд).
Не всi "зiрки" сьогоднi можуть потягнути такий супровiд.
Однак... зараз Повалiй нiде не пускають - хiба що Радiо Пятница... /Укр.- Рос. шарманка/ - може собi дозволити...
 :smilie7:
Это сейчас быдло (активисты)  бегает и в репертуар заглядывает, шо никакому комсоргу и не снилось.
:smiley24:

Гаразд, чувак, ми розмовляємо різними мовами. Я не стану сперечатись про різні сорти лайна. Краще Дмитра Гнатюка послухаю.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Гаразд, чувак, ми розмовляємо різними мовами.
Я не стану сперечатись про різні сорти лайна. Краще Дмитра Гнатюка послухаю.
Оте от чувак - виховання Шансону...
Владимирский централ, ветер северный, этапом из Твери...
Слухай, чувак, кого хош слухай та памятай стару мудрiсть - Про смаки не сперечаються.
Бо кожний залишиться при своему, хай би як не звали його кумiра.
 :smilie7: