Автор Тема: Про що говорить Галичина?  (Прочитано 3212 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Про що говорить Галичина?
« Reply #30 : Квітня 17, 2014, 02:30:06 02:30 »
а її уже перейшли - чекацтп гостей з- Волині....
За що воюватимемо, панове?)
За Соборну і незалежну
Що є "соборна", у вашому розумінні?
єдність усіх територій
Комуно здохни

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Про що говорить Галичина?
« Reply #31 : Квітня 17, 2014, 02:31:49 02:31 »
Гонта, залізняк-тне комумуняцький- вчіть істрою мудозвони..... чекаємо вас тут нам поля вдобрювати треба....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: Про що говорить Галичина?
« Reply #32 : Квітня 17, 2014, 02:32:34 02:32 »
покличете - прийдемо... не існувала молода гвардій - було бандерівське підпілляя......
Та хто ж покличе? А не покличуть (а таки не покличуть) - де буде та межа, коли пора машингвера викопувати?
Якщо не покличуть то треба думати самим чи потрібна нам та територія,( можна і без населення). Корисні копалини, газ, східні кордони, ходять слухи що якісь алмази там є. Одним словом треба виходячи з державницького підходу вирішувати і зважувати питання території. і їх необіхдності Україні. А то що там населення своєрідне, то воно в у випадку війни на території Донбасу серйозно зменшиться.
Олег, що значить "без населення"? Воно так, "ніштяки" Україні згодились би, але ж вони йдуть строго в комплекті з туземцями. Донбас - не африка, Київ - не метрополія, і надворі 21-ше століття.
Чи варті оті бонуси перспективи постійно мати під боком коцабське підпілля? "Скока волка нє кормі.."(с)
Елементарно - хіба можна разом з донбасянами рипатись в Європу? А іншої альтернативи для України я особисто не бачу.
Ну ти ж про вуйків питав. Вони такими глобальними питаннями не заморочуються.  І повір мені вони кацапів будуть різати як в 19 столітті, якщо прийдеться. Така знаєш проста селянська робота. Вони постійно в селах худобу ріжуть, довго переучуватися не треба буде. Якщо ж тебе цікавить як до цього ставиться інтелігенція , хвілософи та креакли то тут більше сумнівів "а воно нам надо". Але скільки там тих креаклів. Все рівно воювати будуть вуйки. А вони в нас такі що вірять в алмази на Донбасі. І повір мені якщо треба буде вони їх там знайдуть :lol: Або з Якутії привезуть як трофеї. Залежить від  провідника. За молодь не говорю. Вони в більшості тренуються в різних клубах типу пласту, горілку зараз п'ють мало. І після перегляду "Голодних ігр" хочуть всі бути трибунами і зрівняти імперію з землею, але вони ідеалісти. Правда як показали останні події коктейлі молотова готують реальні.  Тому якщо отримають зброю порвуть всіх нах.
Образно. Мальовничо.  :smiley24: :smilie1:
Трохи нечекано, що вуйків турбують "алмази в териконах", уявлялось, що тамтешній народ якщо і розійдеться, то за свої рідні полонини. Прийняв до відома.
Щодо молоді - то приміром так само і в Києві, і у нас. Свої, але таки інші. Мабуть, так і повинно бути.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Про що говорить Галичина?
« Reply #33 : Квітня 17, 2014, 02:33:21 02:33 »
саме краще добриво - мертвий комуняка або регіонал залежно від того що хочем виростити
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Про що говорить Галичина?
« Reply #34 : Квітня 17, 2014, 02:33:40 02:33 »
Кацапи бандерівців бояться аж всираються, але воне ще з справжніми гуцулами діла не мали!  :gigi:
Вони добре знають чому бояться. Мені дещо розказували старші про різні події тої доби. Не буду нагнітати, але точно знаю  історію де одному злодію запропонували вибрати самому два буки на яких його розірвуть. Він про все зізнався і більше ніколи вже в селі не крав. Я деколи думаю, що якщо би одного з наших державних злодіїв так покарали, то  ми значно швидше би збудували нормальну державу.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: Про що говорить Галичина?
« Reply #35 : Квітня 17, 2014, 02:40:48 02:40 »
Що є "соборна", у вашому розумінні?
єдність усіх територій

Що визначає належність до "усіх"? Хіба кубань менш "усі", як стєпь данєцкая?)

http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,214882918Не знаю з якою провокативною ціллю dmsnet почав ту гілку, часткеово пішов срач, але деякі відповіді цікаві є

Хммм...

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Про що говорить Галичина?
« Reply #36 : Квітня 17, 2014, 02:57:29 02:57 »
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,214882918
Не знаю з якою провокативною ціллю dmsnet почав ту гілку, часткеово пішов срач, але деякі відповіді цікаві є
Я такого не зустрічав останнім часом. Сепаратичні настрої в Галичині були на початку Майдану, коли не було впевненості, що решта України підтримає. Наразі зараз думають як боронити Україну і няких думок про від'єднання немає. Я спілкуюся з людьми з різних прошарків суспільства і точно можу сказати немає думок про окрему державу. Що стосується Криму то люди впевпені що років за 10-20 заберем назад але без кацапів.